Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
545
Πόντοι
300
Αγγελική έχει δοκιμάσει κανείς? Παρότι μιλφάκιας δεν έχω ρισκάρει μέχρι στιγμής και παίζω safe με Ειρήνη.
Έχω πάει μια φορά μαζί της για την εμπειρία και μόνο .. είναι πολύ καλη μέσα τα κάνει ολα εκτός κωλο .. μιλάει άψογα ελληνικά αλλά λόγω σώματος και ηλικίας δεν θα ξαναπάρω … θεωρω πως εφόσον είσαι μιλφακιας σίγουρα πρέπει να πας για δοκιμή
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
1
Like
4.794
Πόντοι
456
Σήμερα 9 κοπέλες. Καλό για Κυριακή.
Αγγελική, Χριστίνα, Αναστασία, Αλεξάνδρα, Γιάννα, Ειρήνη, Ιλονα, Αγάπη2, Άντζελα.

Αγάπη 2 όμορφη γυναίκα ψηλή με πολύ ωραίο πρόσωπο και πολύ όμορφα μάτια, μελαχρινή και από σωματότυπο κρεβατογεμιστρα, όχι χονδρή αλλά γυναικάρα θηλυκή γυναίκα, όσο για τά μπούτια τής που έχει γίνει λόγος εγώ απλά θά πώ μια χαρά είναι ή κοπέλα και κάτι παραπάνω. Κοινωνική χαμογελαστή τίς βάζω άριστα.
Όι κοντοί όμως δεν ξέρω πώς θά την βολεψουν μέσα :cheesy: θά έχουν ένα πρόβλημα :cheesy: για τούς ψηλούς είναι μια χαρά. Η κοπέλα είναι νέα στον χώρο και θέλει τόν καιρό τής ακόμα νά προσαρμοστεί και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έχει νά δώσει πολλά...... οπότε θά τιμηθεί αργότερα.

Άντζελα (αν θυμάμαι καλά) ή κάτι τέτοιο, νέα κοπέλα νέα άφιξη στον χώρο τού 23 και νέα στον χώρο γενικά. Αδύνατη λεπτή κοπέλα μελαχρινή με ίσιο μαλλί καί ωραίο πρόσωπο, γενικά ωραία παρουσία. Σφιγμένη κάπως με αμήχανες κινήσεις στο σαλόνι, θά τής δώσω επίσης τόν χρόνο τής για συνάντηση.
Εδώ τό "πουλάκι" που με είχε ενημερώσει πρίν μέρες για νέες αφίξεις έκανε λάθος την προέλευση, ή κοπέλα δηλώνετε εξ Αλβανίας με κάθε επιφύλαξη αλλά εμένα δεν με χαλάει.

Προτίμησα σίγουρες στάνταρ επιλογές δεν ήθελα ρίσκο κλπ.... όπου έφυγα άλλος άνθρωπος, ανανεωμένος, φρέσκος με άδειασε εντελώς έως την επόμενη φορά :smitten:

:hi:

Με πρόλαβες στην ενημέρωση του ρόστερ.
Είχα πάει για τεστ ντραιβ.

Για την Άντζελα θα σας τα πω αύριο.
Δοκιμάστηκε η μικρή αλλά τώρα κωλυομαι να ενημερώσω.
Αύριο με φωτορεπορτάζ για κάποιους όμως,όχι για όλους.
Ευτυχείτε.
Για Κυριακή είχε αρκετές επιλογές.
Για λίγο δεν συναντηθήκαμε και οι τρεις χθες.
Πήγα για Αγάπη αλλά με πρόλαβε συνάδελφος, οπότε τίμησα τη Χριστίνα.
Με φτιάχνει αρκετά τώρα που στέγνωσε τελείως το κορμάκι της.
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
545
Πόντοι
300
Μάγκες καλημέρα … για την Αγάπη2 μπορούν κάποιοι να μας πουν τι προγραμμα τους έκανε ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Καλημέρα.... επίσης υπάρχει πλέον κάποια που να δίνει πίσω πόρτα?
Από εποχή Κάτιας έχω να πάρω...
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
Έχω πάει μια φορά μαζί της για την εμπειρία και μόνο .. είναι πολύ καλη μέσα τα κάνει ολα εκτός κωλο .. μιλάει άψογα ελληνικά αλλά λόγω σώματος και ηλικίας δεν θα ξαναπάρω … θεωρω πως εφόσον είσαι μιλφακιας σίγουρα πρέπει να πας για δοκιμή
Καλημέρα καλή εβδομάδα
Αν τη θυμάμαι καλά είναι ξανθιά με σπαστά μαλλιά και γεματουλα?
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
Μάγκες καλημέρα … για την Αγάπη2 μπορούν κάποιοι να μας πουν τι προγραμμα τους έκανε ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Καλημέρα. Το πρόγραμμα που κάνει κάποια κοπέλα συνήθως τσεκαρουμε τις 6-7 επιλογές που υπάρχουν στο ξεκίνημα της κριτικής.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.272
Πόντοι
11.096
Για Κυριακή είχε αρκετές επιλογές.
Για λίγο δεν συναντηθήκαμε και οι τρεις χθες.
Πήγα για Αγάπη αλλά με πρόλαβε συνάδελφος, οπότε τίμησα τη Χριστίνα.
Με φτιάχνει αρκετά τώρα που στέγνωσε τελείως το κορμάκι της.
Νά κανονίσουμε οργανωμένη μάζωξη την άλλη φορά νά πάμε όλοι μαζί :2funny::2funny:
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.272
Πόντοι
11.096
Μάγκες καλημέρα … για την Αγάπη2 μπορούν κάποιοι να μας πουν τι προγραμμα τους έκανε ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Υπάρχουν κριτικές από αξιόλογα μέλη, ρίξε μια ματιά.
Καλημέρα.... επίσης υπάρχει πλέον κάποια που να δίνει πίσω πόρτα?
Από εποχή Κάτιας έχω να πάρω...
Επίσημα ή ανεπίσημα καμία από όσο ξέρω.
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
243
Κριτικές
18
Like
957
Πόντοι
1.011
Κάτι άκουσα για δύο καινούργιες αφίξεις κάτω των22 ετών από Αλβανία.. παρακαλώ όποιος συναγωνιστης μεταβεί να μας πληροφορήσει!!!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
581
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Μάγκες καλημέρα … για την Αγάπη2 μπορούν κάποιοι να μας πουν τι προγραμμα τους έκανε ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Υπάρχουν 4 κριτικές μελών, που μπορείς να μάθεις πράγματα για την Αγάπη2 όπως ότι: " Όσοι ψάχνετε για PSE δεν κάνει για εσάς" και "Οι υπόλοιποι μπορεί να περάσετε πραγματικά πολύ καλά αν θέλει και η ίδια! Προσοχή!"
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
χθεσινη λοιπον επισκεψη στο ιδρυμα χαλαρωσης.
ο εγκυρος συναγωνιστης @professor x ενημερωσε για τις κοπελλες που εργαζοντουσαν και αναφερθηκε και μια νεα παρουσια την οποια δοκιμασα χθες.

Αντζελα λοιπον.

νεοτατη,20 ετων δηλωσε :smitten:εμφανισιμη,με πολυ ωραιο για τα γουστα μου αδυνατο κορμι,ομορφα ματια,αλλα και λιγο αμηχανη μαζι.
την πηρα πιο πολυ για το ομορφο παρουσιαστικο της αφου αναφορες εδω δεν υπηρχαν,λογω της πρωτης μερας που εργαζοταν οπως ανεφερε.

στο δωματιο τωρα ηταν αρκετα διαχυτικη,καταλαβα οτι θελει να γαμηθει,της αρεσει η δουλεια δηλαδη,αλλα οπως ολα τα πιπινακια της ηλικιας της εχει ακομα καποια ταμπου.
δεν κανει πιπα ακα ας πουμε,δεν κανει cim,πραγματα που θεωρουνται αυτονοητα σημερα,αλλα συμμετεχει ενεργα στο σεξ,φιλαει ωραια,της αρεσει περιποιηση χαμηλα και να ειναι στα τεσσερα.
εχει μετριο στοματικο,ακουει ομως συμβουλες και προσαρμοζεται.

αυτα σαν πρωτη εντυπωση απο μενα,αργοτερα θα γραψω κριτικη.
σιγουρα θα την ξαναδω μετα απο τις διακοπες,για να εχει κανει κι αλλες συνεδριες,λογω του νεαρου της ηλικιας της πιο πολυ παρα για το σερβις της.
ευελπιστω να βελτιωθει γρηγορα,γιατι αυτο μου εδειξε.

μια φωτο εδω για ενημερωση. για τα υπολοιπα που ειπα χθες,μονο εκει που νομιζω.
 

Συνημμένα

  • 1691411658790.jpg
    1691411658790.jpg
    919,9 KB · Εμφανίσεις: 76

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.272
Πόντοι
11.096
χθεσινη λοιπον επισκεψη στο ιδρυμα χαλαρωσης.
ο εγκυρος συναγωνιστης @professor x ενημερωσε για τις κοπελλες που εργαζοντουσαν και αναφερθηκε και μια νεα παρουσια την οποια δοκιμασα χθες.

Αντζελα λοιπον.

νεοτατη,20 ετων δηλωσε :smitten:εμφανισιμη,με πολυ ωραιο για τα γουστα μου αδυνατο κορμι,ομορφα ματια,αλλα και λιγο αμηχανη μαζι.
την πηρα πιο πολυ για το ομορφο παρουσιαστικο της αφου αναφορες εδω δεν υπηρχαν,λογω της πρωτης μερας που εργαζοταν οπως ανεφερε.

στο δωματιο τωρα ηταν αρκετα διαχυτικη,καταλαβα οτι θελει να γαμηθει,της αρεσει η δουλεια δηλαδη,αλλα οπως ολα τα πιπινακια της ηλικιας της εχει ακομα καποια ταμπου.
δεν κανει πιπα ακα ας πουμε,δεν κανει cim,πραγματα που θεωρουνται αυτονοητα σημερα,αλλα συμμετεχει ενεργα στο σεξ,φιλαει ωραια,της αρεσει περιποιηση χαμηλα και να ειναι στα τεσσερα.
εχει μετριο στοματικο,ακουει ομως συμβουλες και προσαρμοζεται.

αυτα σαν πρωτη εντυπωση απο μενα,αργοτερα θα γραψω κριτικη.
σιγουρα θα την ξαναδω μετα απο τις διακοπες,για να εχει κανει κι αλλες συνεδριες,λογω του νεαρου της ηλικιας της πιο πολυ παρα για το σερβις της.
ευελπιστω να βελτιωθει γρηγορα,γιατι αυτο μου εδειξε.

μια φωτο εδω για ενημερωση. για τα υπολοιπα που ειπα χθες,μονο εκει που νομιζω.
Ωραία ενημέρωση απλή και κυρίως κατανοητή.
Αναμένουμε κριτική για λεπτομέρειες.
Θά δώσουμε χρόνο στην νεαρά καί εννοείτε πώς θά πάρουμε μεζεδάκι :grin:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Ωραία ενημέρωση απλή και κυρίως κατανοητή.
Αναμένουμε κριτική για λεπτομέρειες.
Θά δώσουμε χρόνο στην νεαρά καί εννοείτε πώς θά πάρουμε μεζεδάκι :grin:
θα την μαρκαλισεις κι αυτη?
ευτυχως που προλαβα να παρω μεζε γιατι μετα παει το κοριτσι. :grin:
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.272
Πόντοι
11.096

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
θα την μαρκαλισεις κι αυτη?
ευτυχως που προλαβα να παρω μεζε γιατι μετα παει το κοριτσι. :grin:
χθεσινη λοιπον επισκεψη στο ιδρυμα χαλαρωσης.
ο εγκυρος συναγωνιστης @professor x ενημερωσε για τις κοπελλες που εργαζοντουσαν και αναφερθηκε και μια νεα παρουσια την οποια δοκιμασα χθες.

Αντζελα λοιπον.

νεοτατη,20 ετων δηλωσε :smitten:εμφανισιμη,με πολυ ωραιο για τα γουστα μου αδυνατο κορμι,ομορφα ματια,αλλα και λιγο αμηχανη μαζι.
την πηρα πιο πολυ για το ομορφο παρουσιαστικο της αφου αναφορες εδω δεν υπηρχαν,λογω της πρωτης μερας που εργαζοταν οπως ανεφερε.

στο δωματιο τωρα ηταν αρκετα διαχυτικη,καταλαβα οτι θελει να γαμηθει,της αρεσει η δουλεια δηλαδη,αλλα οπως ολα τα πιπινακια της ηλικιας της εχει ακομα καποια ταμπου.
δεν κανει πιπα ακα ας πουμε,δεν κανει cim,πραγματα που θεωρουνται αυτονοητα σημερα,αλλα συμμετεχει ενεργα στο σεξ,φιλαει ωραια,της αρεσει περιποιηση χαμηλα και να ειναι στα τεσσερα.
εχει μετριο στοματικο,ακουει ομως συμβουλες και προσαρμοζεται.

αυτα σαν πρωτη εντυπωση απο μενα,αργοτερα θα γραψω κριτικη.
σιγουρα θα την ξαναδω μετα απο τις διακοπες,για να εχει κανει κι αλλες συνεδριες,λογω του νεαρου της ηλικιας της πιο πολυ παρα για το σερβις της.
ευελπιστω να βελτιωθει γρηγορα,γιατι αυτο μου εδειξε.

μια φωτο εδω για ενημερωση. για τα υπολοιπα που ειπα χθες,μονο εκει που νομιζω.
Και μπράβο σου για την ταχύτητα, την συνέπεια και την φωτό! :thumbsup:
Θα βάλουμε πλάτη όσο θα κάνεις διακοπές...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
67
Like
3.946
Πόντοι
4.130
Ξέρει κανείς τι απέγινε η παλιά Αγάπη;
Φήμες λενε ότι κάνει διακοπές στη στενή για ουσίες......βέβαια είναι ανεπιβεβαίωτες .........απο άλλες κοπέλες, ξερεις μεταξύ τους υπαρχει πολυ αγάπη....
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
χθεσινη λοιπον επισκεψη στο ιδρυμα χαλαρωσης.
ο εγκυρος συναγωνιστης @professor x ενημερωσε για τις κοπελλες που εργαζοντουσαν και αναφερθηκε και μια νεα παρουσια την οποια δοκιμασα χθες.

Αντζελα λοιπον.

νεοτατη,20 ετων δηλωσε :smitten:εμφανισιμη,με πολυ ωραιο για τα γουστα μου αδυνατο κορμι,ομορφα ματια,αλλα και λιγο αμηχανη μαζι.
την πηρα πιο πολυ για το ομορφο παρουσιαστικο της αφου αναφορες εδω δεν υπηρχαν,λογω της πρωτης μερας που εργαζοταν οπως ανεφερε.

στο δωματιο τωρα ηταν αρκετα διαχυτικη,καταλαβα οτι θελει να γαμηθει,της αρεσει η δουλεια δηλαδη,αλλα οπως ολα τα πιπινακια της ηλικιας της εχει ακομα καποια ταμπου.
δεν κανει πιπα ακα ας πουμε,δεν κανει cim,πραγματα που θεωρουνται αυτονοητα σημερα,αλλα συμμετεχει ενεργα στο σεξ,φιλαει ωραια,της αρεσει περιποιηση χαμηλα και να ειναι στα τεσσερα.
εχει μετριο στοματικο,ακουει ομως συμβουλες και προσαρμοζεται.

αυτα σαν πρωτη εντυπωση απο μενα,αργοτερα θα γραψω κριτικη.
σιγουρα θα την ξαναδω μετα απο τις διακοπες,για να εχει κανει κι αλλες συνεδριες,λογω του νεαρου της ηλικιας της πιο πολυ παρα για το σερβις της.
ευελπιστω να βελτιωθει γρηγορα,γιατι αυτο μου εδειξε.

μια φωτο εδω για ενημερωση. για τα υπολοιπα που ειπα χθες,μονο εκει που νομιζω.
Καλησπέρα. Μπορώ να πω ότι της μοιάζει. - > Μιρελλα survivor
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.065
Κριτικές
60
Like
25.170
Πόντοι
22.886
Ωραία ενημέρωση απλή και κυρίως κατανοητή.
Αναμένουμε κριτική για λεπτομέρειες.
Θά δώσουμε χρόνο στην νεαρά καί εννοείτε πώς θά πάρουμε μεζεδάκι :grin:
Χμμμ και εγώ θα δοκιμάσω λίγο μπουτάκι :glasses:
Έτσι για να πιείς ένα ποτήρι
:2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom