Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστές πηγε κανεις σήμερα να μασ ενημέρωση αν έχει παλι λαϊκό προσκύνημα ή και το ρόστερ γιατί όταν πηγα εγώ την Πέμπτη δεν είχε τίποτα αξιόλογο
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Για την ακρίβεια πιο ευκολα θα επέλεγα την Αλεξάνδρα παρα αυτές:2funny:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Τις προάλλες (χτες) πέρασα και εγώ καταδρομικά από τον οίκο μήπως και πετύχω κάποια από τις νέες πιπίνες.
Υπηρεσία ήταν η Αλεξάνδρα, η Σοφία αδειεύει.
Η Δήμητρα δεν εργαζόταν. Τουλάχιστον δεν μου την ανακοίνωσαν. Μήπως την κρίβουν αυτήν; γιατί ο συνάδελφος πιο πριν την άκουσε εργαζόμενη. Η Βικτώρια ήταν σε δωμάτιο. Σε ερώτησή μου να την περιμένω μου ανακοινώθηκε ότι είχε κλεισμένα άλλα δύο ωριαία ραντεβού, άρα τζίφος. Οι υπόλοιπες 3-4 διαθέσιμες ήταν οι γνωστές χωρίς κάποια να μου κάνει κλικ.

Για να πω την αλήθεια έχω τις επιφυλάξεις μου για το τι τελικά παίζει με τις διαθεσιμότητες των κοριτσιών σε αυτό το μαγαζί. Εκτιμώ ότι οι υπηρεσίες κάνουν και αυτές το παιχνίδι τους με τις κοπέλες, ώστε να προωθούν κατά την κρίση τους όσες κρίνουν πως θέλουν σπρώξιμο.

Ψύχραιμα ευχαρίστησα και αποχώρησα. Ευτυχώς έχει και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια!
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Οι επισκέπτες, αυτή η μάστιγα,το έχω ξαναπεί.
Ξέρεις τι καριοληδες είναι;
Χαχαχαχαχα


Ρε σεις κρατάτε ζεστά τα κορίτσια να τα βρούμε εκπαιδευμένα όσοι λείπουμε χαχαχαχαχα
Μήν ανησυχείς κάνε τίς βουτιές σού εσύ και τά κορίτσια θά είναι έτοιμα για τά βαριά ονόματα τού bou.com με την σωστή εκπαίδευση....
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Αφού υπάρχουν ζώα και ανώμαλοι που πάνε και όταν βλέπουν μια καινούργια και καλή ! Δεν σέβονται ! Και βγάζουν την αρρώστια τους ! Πάνω από στις κοπέλες ! Για αυτό δεν συνεχίσουν οι καλές και φεύγουν ! Και μένουν οι άλλες που σας φολιαζουν
Ειχα περασει πριν 10 μερες περιπου,ηταν φου λ και εφυγα. Μιλαγα στο τηλ στη γωνια στο στενο κανα 20λεπτο, 2 βγηκαν και ενας μπηκε. Και οι 3 ενδυματολογικα απαραδεκτοι!!!! Τι εντυπωση να κανεις στα κοριτσια πως να γαμηθουνε καλα,;και ομως μετραει η εμφανιση!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Ειχα περασει πριν 10 μερες περιπου,ηταν φου λ και εφυγα. Μιλαγα στο τηλ στη γωνια στο στενο κανα 20λεπτο, 2 βγηκαν και ενας μπηκε. Και οι 3 ενδυματολογικα απαραδεκτοι!!!! Τι εντυπωση να κανεις στα κοριτσια πως να γαμηθουνε καλα,;και ομως μετραει η εμφανιση!
Φίλε, ως γνωστόν, όλοι οι θαμώνες του bou και γενικότερα οι επισκέπτες αυτών των μαγαζιών είναι άψογα ντυμένοι ομορφάντρες.:P:P:P
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Δήμητρα κλεισμένη μέχρι τις 21.00 αλλα πληροφορία δεν δίνει κανένας
Ωραίοι
Συνοπτικά λοιπόν.

23 ετών και πρώτη φορά στο επάγγελμα, αποπνέει φρεσκάδα.

Ομορφο πρόσωπο, φυσική ξανθιά, σε κερδίζει στη πρώτη εμφάνιση.

Σώμα νεανικό, αλλά μέτριο για τα δικά μου γούστα.

Υπηρεσίες σε επίπεδο αματουρίου, απευθύνεται σε όσους θέλουν gfe και όχι σε όσους θέλουν αγριάδες.

Αυτά τα χρώσταγα γιατί δεν έγραψα κριτικη.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Καλησπερα συναγωνιστές πηγε κανεις σήμερα να μασ ενημέρωση αν έχει παλι λαϊκό προσκύνημα ή και το ρόστερ γιατί όταν πηγα εγώ την Πέμπτη δεν είχε τίποτα αξιόλογο
Πολλοί οικογενειάρχες στέλνουν τα γυναικόπεδα στο χωριό η στο εξοχικό και μένουν Αθήνα λόγω "επαγγελματικών υποχρεώσεων".

Με φορτωμένο οι του ιδιωτικού τομέα καλοκαιρινό δώρο, ξεσαλώνουν για όσο μπορούν.

Πιστεύω απο εβδομάδας το "λαικό προσκύνημα" θα κοπάσει.

Δυστυχώς τότε θα έχουμε φύγει και εμείς.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Πολλοί οικογενειάρχες στέλνουν τα γυναικόπεδα στο χωριό η στο εξοχικό και μένουν Αθήνα λόγω "επαγγελματικών υποχρεώσεων".

Με φορτωμένο οι του ιδιωτικού τομέα καλοκαιρινό δώρο, ξεσαλώνουν για όσο μπορούν.

Πιστεύω απο εβδομάδας το "λαικό προσκύνημα" θα κοπάσει.

Δυστυχώς τότε θα έχουμε φύγει και εμείς.
Μαγος εισαι;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
Μόλις μίλαγα με Σοφία.
8 κορίτσια μέσα και η Δήμητρα μέχρι τις 9 το βράδυ.
Ονόματα άλλα δεν συγκράτισα διότι τα έλεγε σφεντόνα.
Καλησπέρα, καλή Κυριακή.
Σήμερα είναι :
Χριστίνα,Στέλλα, Ρίτα Βικτώρια, Δήμητρα, , Εύα ,Ειρήνη ,Βασιλική

Έχει δοκιμάσει κάποιος μια κοντουλα νέα στο ροστερ τη Στέλλα?
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Πέρασμα από τό ίδρυμα σαλοναρισμα από Εύα, Ειρήνη, Κριστίνα, Δήμητρα που την πήρε συναγωνιστής και μια άλλη κοπέλα κοντουλα με αρκετά τατού, όνομα δεν συγκράτησα , και ένα ξανθό μικρό πήγαινε δωμάτιο στα χαμηλά πατώματα.
Επιλογή Κριστίνα, τελείως amateur φάση χωρίς τίποτα τό ιδιετερο για νά ξανά πάρω.
Θά ανεβάσω κριτική.

Δήμητρα ωραίο μωρό φαίνεται ωραίο κορμί με αρκετά καλό πρόσωπο, και τσαχπινα, θά την επέλεγα άνετα μου έκανε καλή εντύπωση.

Ερώτηση.... ή Ειρήνη ωραίο κορμί φάνηκε αλλά στο σαλοναρισμα δεύτερη φορά που την βλέπω είναι σάν νά βαριέται ή νυστάζει, είναι ιδέα μου ή έτσι είναι γενικά;
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Στο αδελφακι μαγαζί μόνο μια σήμερα, Αλίκη
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Πέρασμα από τό ίδρυμα σαλοναρισμα από Εύα, Ειρήνη, Κριστίνα, Δήμητρα που την πήρε συναγωνιστής και μια άλλη κοπέλα κοντουλα με αρκετά τατού, όνομα δεν συγκράτησα , και ένα ξανθό μικρό πήγαινε δωμάτιο στα χαμηλά πατώματα.
Επιλογή Κριστίνα, τελείως amateur φάση χωρίς τίποτα τό ιδιετερο για νά ξανά πάρω.
Θά ανεβάσω κριτική.

Δήμητρα ωραίο μωρό φαίνεται ωραίο κορμί με αρκετά καλό πρόσωπο, και τσαχπινα, θά την επέλεγα άνετα μου έκανε καλή εντύπωση.

Ερώτηση.... ή Ειρήνη ωραίο κορμί φάνηκε αλλά στο σαλοναρισμα δεύτερη φορά που την βλέπω είναι σάν νά βαριέται ή νυστάζει, είναι ιδέα μου ή έτσι είναι γενικά;
Προς επίλυση αποριών και με βάση το ρόστερ που παραπάνω αναφέρθηκε για σήμερα.

Η κοντούλα με τα πολλά τατού είναι η Στέλλα η Αλβανίδα.

Η κοντή ξανθή που πήγαινε στα κάτω δωμάτια μάλλον η Ρίτα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515
τι νουμερο ρε σεις αυτη η υποδοχη? ζητησα μια κοκα κολα και με αγριοκοιταξε, δεν εχουμε ειπε θα κανουμε παραγγελια :s&m_1:
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
438
Κριτικές
2
Like
774
Πόντοι
81
Μα ρε παιδί μου σε ίδρυμα ευεξίας κόκα κόλα?
Εκεί μόνο μεταλλικό νερό ζητάνε άντε βαριά κανένα χυμό
τι νουμερο ρε σεις αυτη η υποδοχη? ζητησα μια κοκα κολα και με αγριοκοιταξε, δεν εχουμε ειπε θα κανουμε παραγγελια :s&m_1:
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
τι νουμερο ρε σεις αυτη η υποδοχη? ζητησα μια κοκα κολα και με αγριοκοιταξε, δεν εχουμε ειπε θα κανουμε παραγγελια :s&m_1:
Ο άλλος ειπε στην Μαργαρίτα στο Σ40-42 να του παραγγείλει καφέ από Μιγκέλ και έγινε το έλα να δεις αξέχαστες στιγμές ούρλιαζε μισή ώρα : ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΦΕΝΕΙΟ τρελός είσαι εσυ ;;;άκου κόκα κόλα !!
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Προς επίλυση αποριών και με βάση το ρόστερ που παραπάνω αναφέρθηκε για σήμερα.

Η κοντούλα με τα πολλά τατού είναι η Στέλλα η Αλβανίδα.

Η κοντή ξανθή που πήγαινε στα κάτω δωμάτια μάλλον η Ρίτα.
Ευχαριστώ για την ενημέρωση, αλλά άλλη Ρίτα είναι αυτή;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
Πέρασμα από τό ίδρυμα σαλοναρισμα από Εύα, Ειρήνη, Κριστίνα, Δήμητρα που την πήρε συναγωνιστής και μια άλλη κοπέλα κοντουλα με αρκετά τατού, όνομα δεν συγκράτησα , και ένα ξανθό μικρό πήγαινε δωμάτιο στα χαμηλά πατώματα.
Επιλογή Κριστίνα, τελείως amateur φάση χωρίς τίποτα τό ιδιετερο για νά ξανά πάρω.
Θά ανεβάσω κριτική.

Δήμητρα ωραίο μωρό φαίνεται ωραίο κορμί με αρκετά καλό πρόσωπο, και τσαχπινα, θά την επέλεγα άνετα μου έκανε καλή εντύπωση.

Ερώτηση.... ή Ειρήνη ωραίο κορμί φάνηκε αλλά στο σαλοναρισμα δεύτερη φορά που την βλέπω είναι σάν νά βαριέται ή νυστάζει, είναι ιδέα μου ή έτσι είναι γενικά;
Η κοντούλης με τα tattoo είναι η Στέλλα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom