Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
τι νουμερο ρε σεις αυτη η υποδοχη? ζητησα μια κοκα κολα και με αγριοκοιταξε, δεν εχουμε ειπε θα κανουμε παραγγελια :s&m_1:
Αν σου φαίνεται η Σοφία άγρια και νούμερο, πέρνα από το Σ40-42 να δεις τι σημαίνει νούμερο.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
Αν σου φαίνεται η Σοφία άγρια και νούμερο, πέρνα από το Σ40-42 να δεις τι σημαίνει νούμερο.
Χαχαχαχ για πέρασε από τη Συγγρού 40 42 για πέρασε. Μην ξεχνάτε τι αντιμετωπίζει η Κα Σοφία είτε από το τηλ ειτε από κοντά από τους πελάτες είτε από τις κοπέλες. Η κατασκευή Σοφία κάνει οτι καλύτερο μπορεί για τη δουλειά, μην ξεχνάμε είναι άνθρωπος οχι ρομπότ....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Χαχαχαχ για πέρασε από τη Συγγρού 40 42 για πέρασε. Μην ξεχνάτε τι αντιμετωπίζει η Κα Σοφία είτε από το τηλ ειτε από κοντά από τους πελάτες είτε από τις κοπέλες. Η κατασκευή Σοφία κάνει οτι καλύτερο μπορεί για τη δουλειά, μην ξεχνάμε είναι άνθρωπος οχι ρομπότ....
Η πιο εξυπηρετική υπηρεσία ever
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Και εκεί έχεις πάρει; :O τίποτα δεν σού ξεφεύγει.

Χαιρετισμούς έχεις από τά κορίτσια :grin:
Το Ριτάκι ρε δεν θα έχω πάρει;
Το πιπινακι μας;
Δεν μου ξεφεύγουν αυτά.

Χαιρετισμούς κι από μένα πες :sunglasses:



IMG_20220806_203630.jpg
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
Η πιο εξυπηρετική υπηρεσία ever
Χαχαχαχ για πέρασε από τη Συγγρού 40 42 για πέρασε.
Μην ξεχνάτε τι αντιμετωπίζει η Κα Σοφία είτε από το τηλ ειτε από κοντά από τους πελάτες είτε από τις κοπέλες. Η Κα Σοφία κάνει οτι καλύτερο μπορεί για τη δουλειά, μην ξεχνάμε είναι άνθρωπος οχι ρομπότ....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Συνοπτικά λοιπόν.

23 ετών και πρώτη φορά στο επάγγελμα, αποπνέει φρεσκάδα.

Ομορφο πρόσωπο, φυσική ξανθιά, σε κερδίζει στη πρώτη εμφάνιση.

Σώμα νεανικό, αλλά μέτριο για τα δικά μου γούστα.

Υπηρεσίες σε επίπεδο αματουρίου, απευθύνεται σε όσους θέλουν gfe και όχι σε όσους θέλουν αγριάδες.

Αυτά τα χρώσταγα γιατί δεν έγραψα κριτικη.
επειδή την είδα, καλούλα είναι από εμφάνιση, αλλά πρόσωπο μέτριο και "άγευστο".....γενικά από όλες τις νέες που τις είδα όλες πλην κάποιας μαρίας αλβανής που θα έρθει από αύριο καμία δεν με "έβαλε"μέσα....δυστυχώς αποχώρησα ατάκτως!!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μακριά από τά γούστα μου ή Στέλα.
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
μάπα συμφωνώ και επαυξάνω
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
απορώ με το λαικό προσκύνημα που διάβασα διότι τις είδα σχεδόν όλες και καμία απο τις καινούριες δεν ήταν άξιες λόγου και αναφοράς....δεν σε "βάζουν" μέσα με την καμία και λόγω εμφάνισης αλλά ακόμη περισσότερο λόγω σαλοναρίσματος.....στο λεξιλόγιό τους στο "Τ" δεν υπάρχει η λέξη τσαχπινιά, στο "Σ" η λέξη σεξουαλικότητα ή για να το λέμε πιο ορθά η φράση "εκπέμπω σεξουαλικότητα ή αισθησιασμό έστω", πόσο δε μάλλον στο "Π" δεν υπάρχει η λέξη Πουτανιά. Δυστυχώς μάπα όλες τους οι νέες "παρτίδες". Να δούμε τις επόμενες που θα έρθουν αν θα είναι πάλι τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή ή θα είναι καλύτερες....

Υ.Γ. Αυτή την Βασιλική γιατί την έχουν ακόμη και παρουσίαζεται???? ποιός θα της δώσει 60 ή 80 ευρώ να μπεί δωμάτιο? δηλ. για το Θεό!!!
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
απορώ με το λαικό προσκύνημα που διάβασα διότι τις είδα σχεδόν όλες και καμία απο τις καινούριες δεν ήταν άξιες λόγου και αναφοράς....δεν σε "βάζουν" μέσα με την καμία και λόγω εμφάνισης αλλά ακόμη περισσότερο λόγω σαλοναρίσματος.....στο λεξιλόγιό τους στο "Τ" δεν υπάρχει η λέξη τσαχπινιά, στο "Σ" η λέξη σεξουαλικότητα ή για να το λέμε πιο ορθά η φράση "εκπέμπω σεξουαλικότητα ή αισθησιασμό έστω", πόσο δε μάλλον στο "Π" δεν υπάρχει η λέξη Πουτανιά. Δυστυχώς μάπα όλες τους οι νέες "παρτίδες". Να δούμε τις επόμενες που θα έρθουν αν θα είναι πάλι τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή ή θα είναι καλύτερες....

Υ.Γ. Αυτή την Βασιλική γιατί την έχουν ακόμη και παρουσίαζεται???? ποιός θα της δώσει 60 ή 80 ευρώ να μπεί δωμάτιο? δηλ. για το Θεό!!!
Δηλαδή πόσες θεραπευτριες καινούργιες ήρθαν;
 

Ntagkeron

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
τελικα ποια ειναι η αλβανιδα?
εχασα τι μπαλα :2funny:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Το Ριτάκι ρε δεν θα έχω πάρει;
Το πιπινακι μας;
Δεν μου ξεφεύγουν αυτά.

Χαιρετισμούς κι από μένα πες :sunglasses:



IMG_20220806_203630.jpg
Η Ρίτα έκανε τίποτα να μειώσει το μπυροκοιλι;
Επίσης ξυρισε καμία μασχάληκαι το θαμνακι κάτω;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Η Ρίτα έκανε τίποτα να μειώσει το μπυροκοιλι;
Επίσης ξυρισε καμία μασχάληκαι το θαμνακι κάτω;
Ουί μεσιέ, αδυνάτησε κάπως η Ριτούλα και από κορμί είναι ξανά Α. Ξυρισμένη παντού.
Την ξαναπήρα πριν 10 μέρες περίπου και πέρασα αρκετά καλά, μια χαρά σε όλα της. Αν και αυτό το να ουρλιάζει πάνω στα ανάματα εμένα με ξενερώνει κάπως. Για αυτό πάει πάντα στα υπόγεια δωμάτια, να μην "ενοχλεί"!
Συνολικά είναι καλή επιλογή και πας στα σίγουρα με μια πολύ εμφανίσημη και νεαρή κοπέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom