Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.134
Πόντοι
22.886
Θα γυρίσει η μαρινάρα και θα τρακαρουμε πάλι στις σκάλες...
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
243
Κριτικές
18
Like
957
Πόντοι
1.011
Μπορεί να μου πει κάποιος για ειρήνη από εμφάνιση πως είναι γτ σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Μπορεί να μου πει κάποιος για ειρήνη από εμφάνιση πως είναι γτ σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού
milfara της κολάσεως...ψηλή αλόγα με ρωσόφατσα κλασική με κύρια χαρακτηριστικά τα ωραία μεγάλα μελιά μάτια, τις ωραίες χειλάρες με όμορφη οδοντοστοιχία, ωραίο πλουσιοπάροχο πάτο που δεν τον δίνει βέβαια αλλά οπτικώς είναι εξαιρετικός για την ηλικία της...βυζί μέτριο προς μικρό θα έλεγα...ποδάρες ατελείωτες....μαλλούρα τρελλή....ότι πρέπει για πούτσα διαρκείας....όταν χύνει την ακούνε και τα περιστέρια στο θριάσιο και αλλάζουν καλώδιο της ΔΕΗ...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Επιστροφή απο ταξίδι στη μαγική Ανατολή προχθές με αυξημένη όρεξη για Σλάβες μια και έπηξα δυο εβδομάδες στις σχιστομάτες.

Πέρασμα χθες από το μαγαζί.

Παρούσες, Ρίτα, Κίρα, Αγγελική, Καρολίνα, Εύα, απο τις στάνταρντ. Νέα κοπέλα μια Λίντα αρκετά στρουμπουλή για τα γούστα μου.

Επέλεξα Ρίτα που παλιά ήταν στανταράκι μου, αλλά είχα περίπου 2 χρόνια να πάω μαζί της. Πέρασα πολύ καλά και δεν καταλαβαίνω τα αρνητικά σχόλια κάποιων.

Επίσης είδα δυο κοπέλες που δεν δούλευαν ( δεν είχαν φόρμα εργασίας ) αλλά ήταν σε "διαβουλεύσεις" με την κυρία Σοφία.

Φεύγοντας ρώτησα τη κυρία Σοφία για αυτές στο πλαίσιο λοκαρίσματος νέων στόχων. Η μια λέγεται Γιούλια, ξανθιά τριαντάρα normal ύψους. Η άλλη η Βαλεντίνα μελαχρινή, ψηλή με λεπτό ωραίο για τα γούστα μου σώμα.

Δεν ρώτησα εθνικότητες αλλά σίγουρα Σλάβες ήταν.

Μάλλον το Σ.Κ θα ξαναπεράσω αν δουλεύουν.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Η Ρίτα εμφανισιακά παραμένει μια πολύ ωραία κοπέλα, δεν έχει χαλάσει σε κάτι εμφανισιακά. Θα έλεγα πως έχει πλέον και αυτή κάνει λίγη κοιλίτσα, αλλά όχι κάτι υπερβολικό ή άσχημο. Το στήθος της και το ποπάκι της παραμένουν σούπερ! Επίσης από υπηρεσίες παρέχει όλες του βασικού πακέτου. Επίσης συνεχίζει να φωνάζει/βελάζει υπερβολικά στον αγώνα.

Το μείον με αυτήν την κοπέλα είναι ότι είναι πλέον παντελώς άχρωμη, ασέξουαλ, άκαυλη. Δεν ξέρω πως να το περιγράψω, αλλά προσωπικά με την Ρίτα μετά το πρώτο γκολ το μυαλό μου είναι πως να την κάνω, ενώ με τις άλλες σκέφτομαι πόσο καλύτερα θα περάσω στο δεύτερο γύρο... Δεν της καταλογίζω έλλειψη προσπάθειας, αλλά μάλλον βαρεμάρα ή έλλειψη ταλέντου (το οποίο και ποτέ δεν είχε). Πιθανό να είναι ανοργασμική κοπέλα (οι περισσότερες άλλωστε έτσι είναι) οπότε μάλλον κάνει το επάγγελμα εντελώς από ανάγκη. Τελευταία φορά την συνάντησα περίπου πριν ένα με ενάμιση μήνα. Ελπίζω να βοήθησα :P
Η Ρίτα ανοργασμική ?? Δεν νομίζω. Ισα ίσα που είναι κάβλα να τη βλέπεις να της γυρίζουν και να τρέμουν τα γκριζοπράσινα μάτια όταν χύνει, και να σου σφίγγει ταυτόχρονα τα χέρια. Οχι πάντα βέβαια, αλλά το έχω δει τουλάχιστον 3 φορές.

Βέβαια όπως όλες οι εργαζόμενες του χώρου είναι και αυτή με τις ώρες της, και η "απόδοσή" τους δεν είναι σταθερή. Οπότε όλα παίζουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Δε σε έχει χαλάσει εμφανισιακά η κοιλιά λες και είναι έγκυος 3 μηνών και η αξυρισια κάτω και στις μασχάλες;
Πλάκα κάνεις;

Πότε θα σε χαλάσει;
Όταν θα αφήσει και μουστάκι;
Εντελώς ντεκαβλε πλέον η κοπέλα και ενώ παλιά την προτιμούσα, πλέον την αποφεύγω.
Εγώ χθες που την είδα αξύριστες μασχάλες δεν είχε σίγουρα.

Θα συμφωνήσω οτι έχει πάρει 2-3 κιλά τα οποία όμως της πάνε γιατί έχει αυξηθεί και το βυζί της. Έγκυο 3 μηνών δεν την λες ομως με τίποτα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Για όσους γράφουν ότι η Αναστασία δεν κάνει ακα μου ακούγεται περίεργο. Πριν 3 εβδομάδες που πήγα μαζί της έκανε πίπα ακα. Τώρα αν κάτι άλλαξε δεν ξέρω, οπότε επιφυλάσομαι.
Ας γράψει κάποιος αν έχει πιο πρόσφατη εμπειρία.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Για όσους γράφουν ότι η Αναστασία δεν κάνει ακα μου ακούγεται περίεργο. Πριν 3 εβδομάδες που πήγα μαζί της έκανε πίπα ακα. Τώρα αν κάτι άλλαξε δεν ξέρω, οπότε επιφυλάσομαι.
Ας γράψει κάποιος αν έχει πιο πρόσφατη εμπειρία.
Εμένα δεν ήθελε να μου πάρει ακά....γεγονός που μου συμβαίνει αρκετά σπάνια....γενικά όποιος την παίρνει για μία φορά δεν θέλει να την ξαναπάρει...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Ρίτα ανοργασμική ?? Δεν νομίζω. Ισα ίσα που είναι κάβλα να τη βλέπεις να της γυρίζουν και να τρέμουν τα γκριζοπράσινα μάτια όταν χύνει, και να σου σφίγγει ταυτόχρονα τα χέρια. Οχι πάντα βέβαια, αλλά το έχω δει τουλάχιστον 3 φορές.

Βέβαια όπως όλες οι εργαζόμενες του χώρου είναι και αυτή με τις ώρες της, και η "απόδοσή" τους δεν είναι σταθερή. Οπότε όλα παίζουν.
μάλλον θα σε γουστάρει φίλε μου γιατι με τους περισσότερους που την δοκιμάσαμε , έβγαλε μία τυπικότητα η οποία δεν σε "γεμίζει" ώστε να την ξαναδοκιμάσεις.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Η Ρίτα ανοργασμική ?? Δεν νομίζω. Ισα ίσα που είναι κάβλα να τη βλέπεις να της γυρίζουν και να τρέμουν τα γκριζοπράσινα μάτια όταν χύνει, και να σου σφίγγει ταυτόχρονα τα χέρια. Οχι πάντα βέβαια, αλλά το έχω δει τουλάχιστον 3 φορές.

Βέβαια όπως όλες οι εργαζόμενες του χώρου είναι και αυτή με τις ώρες της, και η "απόδοσή" τους δεν είναι σταθερή. Οπότε όλα παίζουν.
Mind, εσύ είσαι και γλυκοτσούτσουνος! :2funny:
Ευχαριστούμε και για το tip με τις υποψήφιες νέες παρουσίες. Μόλις μπορέσω θα περάσω να δοκιμάσω την τύχη μου!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Επιστροφή απο ταξίδι στη μαγική Ανατολή προχθές με αυξημένη όρεξη για Σλάβες μια και έπηξα δυο εβδομάδες στις σχιστομάτες.

Πέρασμα χθες από το μαγαζί.

Παρούσες, Ρίτα, Κίρα, Αγγελική, Καρολίνα, Εύα, απο τις στάνταρντ. Νέα κοπέλα μια Λίντα αρκετά στρουμπουλή για τα γούστα μου.

Επέλεξα Ρίτα που παλιά ήταν στανταράκι μου, αλλά είχα περίπου 2 χρόνια να πάω μαζί της. Πέρασα πολύ καλά και δεν καταλαβαίνω τα αρνητικά σχόλια κάποιων.

Επίσης είδα δυο κοπέλες που δεν δούλευαν ( δεν είχαν φόρμα εργασίας ) αλλά ήταν σε "διαβουλεύσεις" με την κυρία Σοφία.

Φεύγοντας ρώτησα τη κυρία Σοφία για αυτές στο πλαίσιο λοκαρίσματος νέων στόχων. Η μια λέγεται Γιούλια, ξανθιά τριαντάρα normal ύψους. Η άλλη η Βαλεντίνα μελαχρινή, ψηλή με λεπτό ωραίο για τα γούστα μου σώμα.

Δεν ρώτησα εθνικότητες αλλά σίγουρα Σλάβες ήταν.

Μάλλον το Σ.Κ θα ξαναπεράσω αν δουλεύουν.
Αμα εισαι ματσομενος κανεις οτι γουσταρεις ρε μαγκα να ουμε!!! ( Χαρυ Κλυν.)
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Mind, εσύ είσαι και γλυκοτσούτσουνος! :2funny:
Ευχαριστούμε και για το tip με τις υποψήφιες νέες παρουσίες. Μόλις μπορέσω θα περάσω να δοκιμάσω την τύχη μου!
Να πει κακο λογο το 'στομα' του mind και τι στον κοσμο..:cheesy::cheesy:

Και γλυκοτσούτσουνος και γλυκόστομος.:grin::grin::grin:

Είχα πέσει στη μαρμίτα με το μέλι οταν ήμουν μικρός :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Σήμερα Έδωσαν παρόν τά κορίτσια....Εύα, Βαλεντίνα, Τζούλια, Ρίτα, Κάτια, Ειρήνη, Κίρα.
Όλες σέ δωμάτιο... τί γίνεται ρε αλάνια; αφήστε και για εμάς τίποτα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Σήμερα Έδωσαν παρόν τά κορίτσια....Εύα, Βαλεντίνα, Τζούλια, Ρίτα, Κάτια, Ειρήνη, Κίρα.
Όλες σέ δωμάτιο... τί γίνεται ρε αλάνια; αφήστε και για εμάς τίποτα.
να πηγαινατε χθες κυριε μου οπως εγω που ηταν πιο χαλαρα τα πραγματα.



περασμα λοιπον χθες το απογευμα και παρουσες 9-10 κοπελλες.
ευτυχως το ροστερ δειχνει να μεγαλωνει μετα την προσφατη ξηρασια που υπηρχε με λιγα κοριτσια.
ας ελπισουμε να σταθεροποιηθει σε αυτα τα νουμερα και να μεγαλωσει κι αλλο.
πιο πολυ πηγα να δω κι εγω τα νεα τεμαχια που αναφερθηκαν αλλα δεν ειδα αυτες που ηρθαν κι εχουν γραφτει καποια καλα σχολια.
παρουσες λοιπον οι Κιρα,Κατια,Τζουλια,Ευα,Ριτα,Λινα ή Μελινα δεν καλοθυμαμαι γιατι ηταν η μονη υπερβαρεων βαρων και δεν εδωσα σημασια,Βαλεντινα η καινουργια που ηθελα να δω και δεν ειδα γιατι ηταν σε δωματιο και δεν θυμαμαι καποια αλλη τωρα.
διαθεσιμες την ωρα που πηγα ηταν οι μισες και αφου δεν ηταν ελευθερη να παρω καποια καινουργια,πηρα το στανταρακι μου και περασα μια ωρα ευχαριστα.
την επομενη φορα μαλλον θα παω με ραντεβου απο πριν για Βαλεντινα,εστω και χωρις να την εχω δει,γιατι ακουω και μαθαινω οτι ειναι ευχαριστη και ομορφη παρουσια.
οι φωτο αφιερωμενες.
 

Συνημμένα

  • 1656250829926.jpg
    1656250829926.jpg
    379,3 KB · Εμφανίσεις: 89
  • 1656250829931.jpg
    1656250829931.jpg
    482,8 KB · Εμφανίσεις: 99
  • 1656250829923.jpg
    1656250829923.jpg
    404,6 KB · Εμφανίσεις: 89
  • 1656250829917.jpg
    1656250829917.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 91

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
να πηγαινατε χθες κυριε μου οπως εγω που ηταν πιο χαλαρα τα πραγματα.



περασμα λοιπον χθες το απογευμα και παρουσες 9-10 κοπελλες.
ευτυχως το ροστερ δειχνει να μεγαλωνει μετα την προσφατη ξηρασια που υπηρχε με λιγα κοριτσια.
ας ελπισουμε να σταθεροποιηθει σε αυτα τα νουμερα και να μεγαλωσει κι αλλο.
πιο πολυ πηγα να δω κι εγω τα νεα τεμαχια που αναφερθηκαν αλλα δεν ειδα αυτες που ηρθαν κι εχουν γραφτει καποια καλα σχολια.
παρουσες λοιπον οι Κιρα,Κατια,Τζουλια,Ευα,Ριτα,Λινα ή Μελινα δεν καλοθυμαμαι γιατι ηταν η μονη υπερβαρεων βαρων και δεν εδωσα σημασια,Βαλεντινα η καινουργια που ηθελα να δω και δεν ειδα γιατι ηταν σε δωματιο και δεν θυμαμαι καποια αλλη τωρα.
διαθεσιμες την ωρα που πηγα ηταν οι μισες και αφου δεν ηταν ελευθερη να παρω καποια καινουργια,πηρα το στανταρακι μου και περασα μια ωρα ευχαριστα.
την επομενη φορα μαλλον θα παω με ραντεβου απο πριν για Βαλεντινα,εστω και χωρις να την εχω δει,γιατι ακουω και μαθαινω οτι ειναι ευχαριστη και ομορφη παρουσια.
οι φωτο αφιερωμενες.
Τα σπας μεγάλε :hi:...!!!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Σήμερα Έδωσαν παρόν τά κορίτσια....Εύα, Βαλεντίνα, Τζούλια, Ρίτα, Κάτια, Ειρήνη, Κίρα.
Όλες σέ δωμάτιο... τί γίνεται ρε αλάνια; αφήστε και για εμάς τίποτα.
Με τη Τζούλια η Γιούλια ήμουν εγώ στο δωμάτιο.:cheesy::cheesy:

Η συνέχεια στη κριτική.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
να πηγαινατε χθες κυριε μου οπως εγω που ηταν πιο χαλαρα τα πραγματα.



περασμα λοιπον χθες το απογευμα και παρουσες 9-10 κοπελλες.
ευτυχως το ροστερ δειχνει να μεγαλωνει μετα την προσφατη ξηρασια που υπηρχε με λιγα κοριτσια.
ας ελπισουμε να σταθεροποιηθει σε αυτα τα νουμερα και να μεγαλωσει κι αλλο.
πιο πολυ πηγα να δω κι εγω τα νεα τεμαχια που αναφερθηκαν αλλα δεν ειδα αυτες που ηρθαν κι εχουν γραφτει καποια καλα σχολια.
παρουσες λοιπον οι Κιρα,Κατια,Τζουλια,Ευα,Ριτα,Λινα ή Μελινα δεν καλοθυμαμαι γιατι ηταν η μονη υπερβαρεων βαρων και δεν εδωσα σημασια,Βαλεντινα η καινουργια που ηθελα να δω και δεν ειδα γιατι ηταν σε δωματιο και δεν θυμαμαι καποια αλλη τωρα.
διαθεσιμες την ωρα που πηγα ηταν οι μισες και αφου δεν ηταν ελευθερη να παρω καποια καινουργια,πηρα το στανταρακι μου και περασα μια ωρα ευχαριστα.
την επομενη φορα μαλλον θα παω με ραντεβου απο πριν για Βαλεντινα,εστω και χωρις να την εχω δει,γιατι ακουω και μαθαινω οτι ειναι ευχαριστη και ομορφη παρουσια.
οι φωτο αφιερωμενες.
Πήγα σήμερα κύριε μου γιατί με ενημέρωσαν ότι θά πάτε εσείς εχθές και δεν θά αφήσετε κοκαλακι πάλι.....:tooth::tooth::tooth:


Τί νά κάνω και εγώ έπνιξα τόν καημό μου λίγο αργότερα στο στανταρακι μου πλέον Κάτια.
Τό κορίτσι έδωσε άλλη μια φορά ρεσιτάλ....:knockinb: μας άκουσαν μέχρι τό Σύνταγμα.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
να πηγαινατε χθες κυριε μου οπως εγω που ηταν πιο χαλαρα τα πραγματα.



περασμα λοιπον χθες το απογευμα και παρουσες 9-10 κοπελλες.
ευτυχως το ροστερ δειχνει να μεγαλωνει μετα την προσφατη ξηρασια που υπηρχε με λιγα κοριτσια.
ας ελπισουμε να σταθεροποιηθει σε αυτα τα νουμερα και να μεγαλωσει κι αλλο.
πιο πολυ πηγα να δω κι εγω τα νεα τεμαχια που αναφερθηκαν αλλα δεν ειδα αυτες που ηρθαν κι εχουν γραφτει καποια καλα σχολια.
παρουσες λοιπον οι Κιρα,Κατια,Τζουλια,Ευα,Ριτα,Λινα ή Μελινα δεν καλοθυμαμαι γιατι ηταν η μονη υπερβαρεων βαρων και δεν εδωσα σημασια,Βαλεντινα η καινουργια που ηθελα να δω και δεν ειδα γιατι ηταν σε δωματιο και δεν θυμαμαι καποια αλλη τωρα.
διαθεσιμες την ωρα που πηγα ηταν οι μισες και αφου δεν ηταν ελευθερη να παρω καποια καινουργια,πηρα το στανταρακι μου και περασα μια ωρα ευχαριστα.
την επομενη φορα μαλλον θα παω με ραντεβου απο πριν για Βαλεντινα,εστω και χωρις να την εχω δει,γιατι ακουω και μαθαινω οτι ειναι ευχαριστη και ομορφη παρουσια.
οι φωτο αφιερωμενες.
Φιλε πητερ,κωλο πηρες?
Διοτι την τελευται φορα εφαγα ακυρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom