Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Σήμερα Κυριακή η κα Σοφία είχε ρεπό. Στην θέση της προσωρινά η κα Αλεξάνδρα, μια νορμάλ κυρία.
Πέντε κοπέλες εργάζονταν : Εύα, Κάτια, Αναστασία, Κίρα και μια ακόμα που δεν την θυμάμαι.
Επέλεξα Κίρα που δεν την είχα ξαναπετύχει.
Ψιλή, skinny, 30 φεύγα, Ουκρανή, ελληνικά/αγγλικά επίπεδο elementary.
Μια χαρά πέρασα, πολύ δοτική κοπέλα η Κίρα.
Κάποια στιγμή θα γράψω περισσότερα...
άσχημη φάτσα όμως ρε σύ....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Πέρασμα σημερινό με Αναστασία......δεν την είχα δοκιμάσει ποτέ αν και μου άρεσε πάντα οπτικά μήν έχοντας δει βέβαια κάτω από την ρόμπα.....πήρα μισάωρο προγραμματάκι....για να τσεκάρω.....λοιπόν κατ' αρχας είναι ένα όμορφο γλυκό αλλά ντροπαλό σινάμα μιλφάκι εκ Μόσχας ορμώμενο....πίπα με καπότα???? ω ναι δυστυχώς.....για να μου σηκωθεί είχα θέμα....τέλος πάντων το προσπερνάω γιατί απλά ήθελα να την δοκιμάσω μια φορά να δω...συμπέρασμα? ναι δεν είναι για μένα και μάλλον για τους πιο πολλούς ,καθώς επειδή δεν μιλάει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά παρά μόνο λεξούλες συγκεκριμένες....κάνει αποστειρωμένο πρόγραμμα για να "γλυτώσει" από την συγκεκριμένη αμηχανία που της δημιουργείται από μία τέτοια κατάσταση. Δεν κάνει για την δουλειά αυτή εν τέλει. Όμως δεν έχει ρε παιδιά τόσο χαλαρή κοιλιά που γράφετε μερικοί....εντάξει υπάρχουν πολύ χειρότερα από την κοιλίτσα της Αναστασίας...δεν είναι πετρουλάκη η τύπισσα αλλά όχι και τόσο χαλαρή.....μετά τις κριτικές σας , περίμενα να δω κάτι πολύ άσχημο και αντιαισθητικό......αντιθέτως είδα κάτι όχι τόσο αντιαισθητικό....γενικά το σώμα της μια χαρούλα είναι για την ηλικία της....το μόνο άσχημο πάνω της για τα δικά μου γούστα είναι το μή αξύριστο μουνί..
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Πέρασμα σημερινό με Αναστασία...το μόνο άσχημο πάνω της για τα δικά μου γούστα είναι το μή αξύριστο μουνί..
μη αξύριστο = ξυρισμένο --> μα αυτό είναι κανόνας!
Μήπως εννοείς αξύριστο;
Δηλαδή φίλε μου υπάρχει τέτοιο πράγμα στις μέρες μας σε επαγγελματία του χώρου;
εννοείς τούφα;
ή απλά τριμαρισμένο (που αν και σπάνιο υπάρχει);
ή μιλάς για απλή αξυρισιά;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
μη αξύριστο = ξυρισμένο --> μα αυτό είναι κανόνας!
Μήπως εννοείς αξύριστο;
Δηλαδή φίλε μου υπάρχει τέτοιο πράγμα στις μέρες μας σε επαγγελματία του χώρου;
εννοείς τούφα;
ή απλά τριμαρισμένο (που αν και σπάνιο υπάρχει);
ή μιλάς για απλή αξυρισιά;
Συγγνώμη έχεις δίκιο.....αξύριστο εννοούσα. Αν ήτο τριμαρισμένο θα το δεχόμουν....
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
102
Κριτικές
24
Like
473
Πόντοι
291
Πέρασα εχθές μετά την αποτυχία στην Συγγρού 40-42 και πήρα την Αναστασία.... Πλήρη αποτυχία η συνεύρεση, ακόμα κλαίω τα 80€ που έδωσα... Πίπα με προφυλακτικό, μασάζ χωρίς λάδι.. παραμύθι χωρίς δράκο , τηγανητά χωρίς μέλι...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Πέρασα εχθές μετά την αποτυχία στην Συγγρού 40-42 και πήρα την Αναστασία.... Πλήρη αποτυχία η συνεύρεση, ακόμα κλαίω τα 80€ που έδωσα... Πίπα με προφυλακτικό, μασάζ χωρίς λάδι.. παραμύθι χωρίς δράκο , τηγανητά χωρίς μέλι...
Καλά 3 ποστ πιο πάνω δεν είδες τα σχόλια για την ίδια...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
μου κανουν εντυπωση τα οσα αρνητικα σχολια γραφονται,που δεν τα αμφισβητω,απο εμπειρους παιχτες για την Αναστασια.
τοσο πολυ αλλαξε αναρωτιεμαι?
δεν ηταν ετσι. :confused:
:)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
μου κανουν εντυπωση τα οσα αρνητικα σχολια γραφονται,που δεν τα αμφισβητω,απο εμπειρους παιχτες για την Αναστασια.
τοσο πολυ αλλαξε αναρωτιεμαι?
δεν ηταν ετσι. :confused:
:)
Διάβασα την κριτική σου. Ε δεν έλεγε πολλά η κοπέλα. Δλδ εμφάνιση δεν έχει. Το σέρβις είναι προβληματικό. Ούτε καν για 2η επιλογή δεν την θέτεις!! ‘Εμπειρος είσαι. Άρα, δεν νομίζω ότι χάλασε, αλλά έτσι ήταν πάντα.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Παιδιά μην χαλιέστε με την Αναστασία, και για την κάθε Αναστασία...
Και οι κοπέλες έχουν τις μέρες τους, και εμείς αντίστοιχα τις δικές μας, συμβαίνουν αυτά.
Και αναφέρομαι σε υπηρεσίες και συμπεριφορά πάντα, γιατί την εμφάνιση στην δίνει ο θεός.

Συμβαίνουν ειδικά σε νέες κοπέλες του χώρου που είναι άπειρες και άρα δεν έχουν μάθει τις λεπτομέρειες της δουλειάς. Τα βασικά δηλαδή που θέλουν οι περισσότεροι πελάτες. Έτσι, η συνεδρία πάει όπως βγει. Από εκεί ανάλογα με την διάθεση, προσπάθεια και ανοχή του πελάτη, ίσως σωθεί κάτι.

Από την δική μου εμπειρία οι κοπέλες που έχουν λιγότερο από 2 μήνες στην δουλειά (ας πούμε ότι κάπου εκεί αποκτούν την βασική εμπειρία) έχουν συνεχώς σκαμπανεβάσματα στην απόδοση, κύρια διότι δεν έχουν ακόμα καταλάβει ότι αυτό που κάνουν είναι μια δουλειά που έχει σαν δουλειά τους κανόνες της. Επίσης δεν έχουν αποβάλει ακόμα τις ανασφάλειες, ενοχές, φόβους κλπ που εκ των πραγμάτων υπάρχουν σε αυτές τις αντικειμενικά δύσκολες δουλειές.

Ειδικά για τον φίλο peter, που 90% έχουμε τα ίδια γούστα, υπάρχουν αρκετές περιπτώσεις που με την ίδια κοπέλα εγώ πέρασα καλά και αυτός χάλια, και το αντίστροφο. Κοινός παρονομαστής σε όλες τις περιπτώσεις ότι ήταν νέες στην δουλειά κοπέλες :wink:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Διάβασα την κριτική σου. Ε δεν έλεγε πολλά η κοπέλα. Δλδ εμφάνιση δεν έχει. Το σέρβις είναι προβληματικό. Ούτε καν για 2η επιλογή δεν την θέτεις!! ‘Εμπειρος είσαι. Άρα, δεν νομίζω ότι χάλασε, αλλά έτσι ήταν πάντα.

την Αναστασια την λεω ''δευτερη επιλογη'' σε σερβις,σε συγκριση με Μαρτα ας πουμε απο το ιδιο μαγαζι,ή Ζωη που εφυγαν,ή Κατια τωρα που προσφερει φουλ κλπ.
σαν εμφανιση για μενα ειναι καλη σε σχεση με την ηλικια της παντα.
οσον αφορα το σερβις που λες οτι ειναι προβληματικο,εγω δεν ειπα αυτο.
το κοριτσι δουλευει σε χαμηλο ρυθμο,αγαπουλιστικο,δεν ειναι για αγριαδες και αυτο σε καποιους αρεσει.
εμενα μου εκανε εντυπωση αυτο που γραφτηκε για πιπα με λαστιχο,αποστειρωμενο προγραμμα,απεριποιητη χαμηλα και ολα αυτα.
με μενα ηταν εντελως διαφορετικα.
και περιποιημενη απο την κορφη ως τα νυχια ηταν και κανονικο ακα στοματικο εκανε με τελειωμα στο στομα και ολα κομπλε και ολες οι κριτικες της εκτος απο μια αναφερουν το ιδιο.
τωρα τι εγινε και τι αλλαξε μονο η ιδια το ξερει.
ας ελπισουμε να ειναι κατι που θα ειναι περαστικο.
θα συμφωνησω με τον συναδελφο και φιλο Kaloeros οτι μαλλον οι συναγωνιστες θα επεσαν σε δυσκολη μερα της.
ο χρονος θα δειξει.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές, έχω βρεθεί αρκετές φορες με Ριτα βέβαια η τελευταία ήταν προ εξαμήνου εφταμηνου, διάβασα εδώ ότι έχει χαλάσει θα ήθελε κάποιος να μ πει περισσότερα τι εννοείται πήρε κιλά-βαριέται κάνει αγγαρεία η όλα μαζι ;;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Καλησπέρα συναγωνιστές, έχω βρεθεί αρκετές φορες με Ριτα βέβαια η τελευταία ήταν προ εξαμήνου εφταμηνου, διάβασα εδώ ότι έχει χαλάσει θα ήθελε κάποιος να μ πει περισσότερα τι εννοείται πήρε κιλά-βαριέται κάνει αγγαρεία η όλα μαζι ;;
Η Ρίτα εμφανισιακά παραμένει μια πολύ ωραία κοπέλα, δεν έχει χαλάσει σε κάτι εμφανισιακά. Θα έλεγα πως έχει πλέον και αυτή κάνει λίγη κοιλίτσα, αλλά όχι κάτι υπερβολικό ή άσχημο. Το στήθος της και το ποπάκι της παραμένουν σούπερ! Επίσης από υπηρεσίες παρέχει όλες του βασικού πακέτου. Επίσης συνεχίζει να φωνάζει/βελάζει υπερβολικά στον αγώνα.

Το μείον με αυτήν την κοπέλα είναι ότι είναι πλέον παντελώς άχρωμη, ασέξουαλ, άκαυλη. Δεν ξέρω πως να το περιγράψω, αλλά προσωπικά με την Ρίτα μετά το πρώτο γκολ το μυαλό μου είναι πως να την κάνω, ενώ με τις άλλες σκέφτομαι πόσο καλύτερα θα περάσω στο δεύτερο γύρο... Δεν της καταλογίζω έλλειψη προσπάθειας, αλλά μάλλον βαρεμάρα ή έλλειψη ταλέντου (το οποίο και ποτέ δεν είχε). Πιθανό να είναι ανοργασμική κοπέλα (οι περισσότερες άλλωστε έτσι είναι) οπότε μάλλον κάνει το επάγγελμα εντελώς από ανάγκη. Τελευταία φορά την συνάντησα περίπου πριν ένα με ενάμιση μήνα. Ελπίζω να βοήθησα :P
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Η Ρίτα εμφανισιακά παραμένει μια πολύ ωραία κοπέλα, δεν έχει χαλάσει σε κάτι εμφανισιακά. Θα έλεγα πως έχει πλέον και αυτή κάνει λίγη κοιλίτσα, αλλά όχι κάτι υπερβολικό ή άσχημο. Το στήθος της και το ποπάκι της παραμένουν σούπερ! Επίσης από υπηρεσίες παρέχει όλες του βασικού πακέτου. Επίσης συνεχίζει να φωνάζει/βελάζει υπερβολικά στον αγώνα.

Το μείον με αυτήν την κοπέλα είναι ότι είναι πλέον παντελώς άχρωμη, ασέξουαλ, άκαυλη. Δεν ξέρω πως να το περιγράψω, αλλά προσωπικά με την Ρίτα μετά το πρώτο γκολ το μυαλό μου είναι πως να την κάνω, ενώ με τις άλλες σκέφτομαι πόσο καλύτερα θα περάσω στο δεύτερο γύρο... Δεν της καταλογίζω έλλειψη προσπάθειας, αλλά μάλλον βαρεμάρα ή έλλειψη ταλέντου (το οποίο και ποτέ δεν είχε). Πιθανό να είναι ανοργασμική κοπέλα (οι περισσότερες άλλωστε έτσι είναι) οπότε μάλλον κάνει το επάγγελμα εντελώς από ανάγκη. Τελευταία φορά την συνάντησα περίπου πριν ένα με ενάμιση μήνα. Ελπίζω να βοήθησα :P
Ναι κατάλαβα τι λες τη κουράσανε τα χιλιόμετρα οι ώρες τα ίδια κ τα ίδια καίγεται δηλαδή σιγά σιγά , ναι ποτε δεν ήτανε γιαυτη τη δουλειά μέχρι εκεί ήτανε το τοπ της τέλος τώρα κουράστηκε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Η Ρίτα εμφανισιακά παραμένει μια πολύ ωραία κοπέλα, δεν έχει χαλάσει σε κάτι εμφανισιακά. Θα έλεγα πως έχει πλέον και αυτή κάνει λίγη κοιλίτσα, αλλά όχι κάτι υπερβολικό ή άσχημο. Το στήθος της και το ποπάκι της παραμένουν σούπερ! Επίσης από υπηρεσίες παρέχει όλες του βασικού πακέτου. Επίσης συνεχίζει να φωνάζει/βελάζει υπερβολικά στον αγώνα.

Το μείον με αυτήν την κοπέλα είναι ότι είναι πλέον παντελώς άχρωμη, ασέξουαλ, άκαυλη. Δεν ξέρω πως να το περιγράψω, αλλά προσωπικά με την Ρίτα μετά το πρώτο γκολ το μυαλό μου είναι πως να την κάνω, ενώ με τις άλλες σκέφτομαι πόσο καλύτερα θα περάσω στο δεύτερο γύρο... Δεν της καταλογίζω έλλειψη προσπάθειας, αλλά μάλλον βαρεμάρα ή έλλειψη ταλέντου (το οποίο και ποτέ δεν είχε). Πιθανό να είναι ανοργασμική κοπέλα (οι περισσότερες άλλωστε έτσι είναι) οπότε μάλλον κάνει το επάγγελμα εντελώς από ανάγκη. Τελευταία φορά την συνάντησα περίπου πριν ένα με ενάμιση μήνα. Ελπίζω να βοήθησα :P
Δε σε έχει χαλάσει εμφανισιακά η κοιλιά λες και είναι έγκυος 3 μηνών και η αξυρισια κάτω και στις μασχάλες;
Πλάκα κάνεις;

Πότε θα σε χαλάσει;
Όταν θα αφήσει και μουστάκι;
Εντελώς ντεκαβλε πλέον η κοπέλα και ενώ παλιά την προτιμούσα, πλέον την αποφεύγω.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
το μαγαζί βαράει διάλυση....σήμερα μόνο πωλίνα εύα και αναστασία......δηλαδή δεν υπήρχε ουδένας λόγος για να πάει κάποιος....
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Σήμερα σέ πέρασμα ανακοινώθηκαν. Ειρήνη, Αγγελική,Ρίτα,Εύα, Βαλεντίνα, Μελίνα.

Μελίνα, Βαλεντίνα ??? Έχω χάσει επεισόδια :think:
Ξέρει κανείς φίλος νά μας πει.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Σήμερα σέ πέρασμα ανακοινώθηκαν. Ειρήνη, Αγγελική,Ρίτα,Εύα, Βαλεντίνα, Μελίνα.

Μελίνα, Βαλεντίνα ??? Έχω χάσει επεισόδια :think:
Ξέρει κανείς φίλος νά μας πει.
Μελίνα μίλφ απλά οκ για την ηλικία της.....Βαλεντίνα νέα στη δουλειά αλλά πολύ μάπα εμφάνιση και εντελώς αδιάφορη κοψιά.....το αστέρι του μαγαζιού πλέον είναι η μιλφάρα η Ειρήνη που βογκάει και δίνει πόνο μέσα...
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
471
Κριτικές
3
Like
4.734
Πόντοι
441
Η Κάτια δεν είναι πλέον στο μαγαζί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom