Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (3 μέλη και 69 επισκέπτες)

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Στη Θεσσαλονίκη κάτι τέτοιο ΔΕΝ παίζει. Τουλάχιστον όχι στα ελεύθερα μαγαζιά.
Στα κλειστού κύκλου, δε γνωρίζω.
Στην Αθήνα φαντάζομαι παίζει κανονικά Ε? Αν κατέβω κάτω θα βρω κάτι λογικά. Ετσι δεν είναι?
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Yes indeed. Μεγάλη ποικιλία σε ποιότητα και ποσότητα.
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Επίσκεψη στο Crystal. Για το χώρο τα είπανε οι υπόλοιποι συνάδελφοι αλλά ας κάνω μία γρήγορη περίληψη. Καινούργιος χώρος, καθαρός και προσεγμένος. 2 δωμάτια για μασάζ (μπορεί να έχει και 3ο δεν έκανα και τουρ στο χώρο), εξοπλισμένα με καινούργια κρεβάτια μασάζ και εσωτερική ντουζιέρα. Πέρασμα με Φαίδρα, καινούργια κοπέλα, υπάρχει και οπτικό υλικό στο fb του ιδρύματος.
Εμφάνιση κοπέλας : Κοντούλα, ξανθό μαλλί, νεανικό κορμί προς το petite. Ωραίος κώλος σε αφή , μικρό στήθος , ευχάριστο στην αφή και αυτό. Καθαρή , κοινωνική χωρίς να σε ζαλίζει, αρκετά θετική εικόνα παρότι καινούργια.
Μασάζ : Μέτριο. Σχολαστική , δεν κλέβει καθόλου αλλά προσωπικά θα ήθελα περισσότερη πίεση/δύναμη, παρόλα αυτά σε καμία των περιπτώσεων δεν είναι αυτό το μασάζ-χάιδεμα φάση ξεπέτα.
Στο δια ταύτα, αρκετά δοτική παρόλο που έδινε την εντύπωση ότι είναι λίγο κουμπωμένη. Πολύ καλή διάθεση και προσπάθεια να σε ευχαριστήσει αν και φαίνεται ότι υπάρχει μία σχετική απειρία, πιστεύω με τον καιρό αν ξεκλειδώσει θα ανέβει σε απόδοση. Κατέβασε μπλουζάκι και πρόσφερε στήθος για παιχνίδι. Το κάτω μέρος δεν αφαιρέθηκε καθώς φορούσε μία αεράτη φούστα και η πρόσβαση ήταν πανεύκολη. Είναι λίγο κοντούλα οπότε κάποια σημεία άθελα χάνονται εκτός οπτικής γωνίας αλλά δεν έδωσε ούτε ένα σήμα ότι αποφεύγει κάτι , κάνει αγγαρεία ή οτιδήποτε τέτοιο, ίσα ίσα προσπαθεί να ικανοποιήσει.
Από μένα η συνολική εικόνα κλείνει με θετικό πρόσημο. Δεν κινείται στα πλαίσια της Τόκυο και της Νεφέλης, είναι λιγότερη "επιθετική" όσων αφορά τις πρωτοβουλίες αλλά είναι μία ενναλακτική. Θα ακολουθήσει επανάληψη και επαναξιολόγηση με την πρώτη ευκαιρία.
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Κύριοι έχω κ δώσει πληροφορίες και πιο παλιά για την κοπέλα που κάνει nuru στην Αγίου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ...πήγα τρεις τέσσερις φορές το τελευταίο εξάμηνο....όντως σεξ δεν έχει αλλά η κοπέλα έχει έναν εντυπωσιακό τρόπο να σε τελειώνει...σίγουρα δεν είναι βιζιτοκατασταση και τα λεφτά είναι αξιοσημείωτα αλλά είναι μια πολύ ωραία - διαφορετική εμπειρία που σίγουρα αξίζει κάποιος να δοκιμάσει έστω και μια φορά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
Καλημέρα σύντροφοι! Την βοήθεια και την εμπειρία σας παρακαλώ!
Εδώ και μέρες ψάχνω ένα ωραίο χώρο να πάω με το κορίτσι μου...
Αισθησιακός ... Απολαυστικός ... Κάτι να μας τονώσει την λίμπιντο!
Τι θα προτείνατε, ΔΕΝ έχω καθόλου εμπειρία σε spa ... μασάζ ... τέτοιου είδους καυλάδικα!
Βοηθήστε οι έμπειροι ... Δεκτή κάθε πρόκληση!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ilzux

alex69_69

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
καλησπέρα στην παρέα,

χρόνια αναγνώστης του φόρουμ και από μικρός (18) λάτρης του αθλήματος, ξεκινόντας από ένα μασατζίδικο στην ελ.Βενιζέλου το 2006.

έχω επισκευθεί καποια που αναφέρονται στο forum, όπως

body free,
aqua,
venus( και στην Κ.Καραμανλή και στην Μοναστ., από οτι βλέπω έχει αλλάξει ονομα)
dames
και άλλα που δεν υπάρχουν πλεον.

οι περισσότερες εμπειρίες ήταν θετικές, και όχι μονο σε μασατυίδικα.

ως μη κάτοικος της πόλης αλλά πολύ ενεργός όταν την επισκέπτομαι, αποφάσισα από εδω και πέρα να συνεισφέρω όπως αρμόζει σε ένα τετοιο φόρουμ.

καλή συνέχεια;)
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Δοκιμάστηκε η Φαίδρα στο Crystal. Θα συμφωνήσω κατα πολύ με τα όσα αναφέρει ο συνάδελφος @Lord_Grim
Ξανθια μακριά μαλλιά, κοντούλα, καλό κωλαράκι, μικρό στήθος (κατεβάζει τη μπλούζα της) αλλά ταιριαστό με το όλο παρουσιαστικό της αλλά εκείνο που θα τονίσω είναι ότι είναι μία πολύ γλυκειά-όμορφη κοπελα.
Πιο άνετη από οτι περίμενα μέσα στο δωμάτιο και αρκετά ομιλητική - καλό σόσιαλ. Το μασαζ της είναι αρκετά χαλαρό, ελαφρύ και με αργές κινήσεις για τα γούστα μου - παίρνει ένα 3/10.
Στο θέμα του φραπέ, τα πήγε σαφώς καλύτερα 7/10, δεν μου φάνηκε πολύ κουμπωμένη ή ψαρωμένη αλλά όχι και εντελώς απελευθερωμένη. Δεν είναι βέβαια εκείνη η φάση με την Τόκυο αλλά θα έλεγα ότι είναι πιο gfe η όλη εμπειρία μαζί της.
Αν βελτιωθεί σημαντικά στο θέμα του μασάζ και αφήσει λίγο περισσότερο τον εαυτό της να χαλαρώσει αποκτώντας φαντασία στο 2ο μέρος, θα αποκτήσει φανατικό κοινό. Εχει potential αρκεί να εξελιχθεί και να μην αρχίσει τα μη και μη και τις ξεπέτες.
 

Fortoekfortoseis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
35
Like
132
Πόντοι
0

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Δοκιμάστηκε η Φαίδρα στο Crystal. Θα συμφωνήσω κατα πολύ με τα όσα αναφέρει ο συνάδελφος @Lord_Grim
Ξανθια μακριά μαλλιά, κοντούλα, καλό κωλαράκι, μικρό στήθος (κατεβάζει τη μπλούζα της) αλλά ταιριαστό με το όλο παρουσιαστικό της αλλά εκείνο που θα τονίσω είναι ότι είναι μία πολύ γλυκειά-όμορφη κοπελα.
Πιο άνετη από οτι περίμενα μέσα στο δωμάτιο και αρκετά ομιλητική - καλό σόσιαλ. Το μασαζ της είναι αρκετά χαλαρό, ελαφρύ και με αργές κινήσεις για τα γούστα μου - παίρνει ένα 3/10.
Στο θέμα του φραπέ, τα πήγε σαφώς καλύτερα 7/10, δεν μου φάνηκε πολύ κουμπωμένη ή ψαρωμένη αλλά όχι και εντελώς απελευθερωμένη. Δεν είναι βέβαια εκείνη η φάση με την Τόκυο αλλά θα έλεγα ότι είναι πιο gfe η όλη εμπειρία μαζί της.
Αν βελτιωθεί σημαντικά στο θέμα του μασάζ και αφήσει λίγο περισσότερο τον εαυτό της να χαλαρώσει αποκτώντας φαντασία στο 2ο μέρος, θα αποκτήσει φανατικό κοινό. Εχει potential αρκεί να εξελιχθεί και να μην αρχίσει τα μη και μη και τις ξεπέτες.
Έχει επηρεαστεί από την μάστιγα των τατουάζ όπως η Τόκυο ή είναι "καθαρή"
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Σε επισκέψη που έκανα δεν είδα να εχει καθόλου τατουάζ
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Έχει επηρεαστεί από την μάστιγα των τατουάζ όπως η Τόκυο ή είναι "καθαρή"
Δεν την είδα κ τσίτσιδη, αλλά τατουάζ δεν είδα. Δεν είναι κ το στυλ της για tattoo. Είναι classy girl
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36

Καλημέρα στα μέλη του bou από Θεσσαλονίκη. Επίσκεψη στη συγκεκριμένη κυρία χθες. Φώτο αληθινές. Ηλικία 40 αναφέρει, αλλά κλασσικά είναι παραπάνω. Εθνικότητα ουδέν σχόλιο καλύτερα. Διακριτικό διαμέρισμα στην Κασσάνδρου. Εύκολη συνεννόηση μέσω τηλεφώνου, την άκουσα ευδιάθετη, οπότε λέω ας πάω. Γιατί κανά 2 που πήρα προηγουμένως ήτανε βαριεστημένες. Προγράμματα 60 σεξ με καπότα, 80 χωρίς και 100 οι 2 φορές. Σε καμιά περίπτωση δεν τα αξίζει. Κατά τ άλλα είχε συμμετοχή, η πίπα της πάρα πολύ καλή. Στα υπόλοιπα λίγα πράγματα. Μετά την έπαιρνε ένας τύπος κανά 2-3 φορές τηλ και την ρωτούσε για προγράμματα κλπ και στράβωσε. Λογικό είναι ρε κοπέλα μου, όταν βάζεις 15 αγγελίες με 15 διαφορετικά ονόματα, να σε παίρνουν οι ίδιοι και οι ίδιοι και να σε ρωτάνε τα ίδια πράγματα :2funny::2funny:. Έβαζε και ανοιχτή ακρόαση κιόλας μπροστά μου. Σε ένα τηλεφώνημα άκουσα να την λέει Πάολα. Οπότε να το έχετε κατά νου σας, άμα βρείτε αγγελία με το όνομα αυτό. Ελπίζω να βοήθησα
Εγώ που πήρα τηλέφωνο με είπε έχει χωρο στη μοναστηριου, και η φωνή της ήταν σαν τραβελι, και δεν έκλεισα ραντεβού. Είναι τραβελι?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έχει επηρεαστεί από την μάστιγα των τατουάζ όπως η Τόκυο ή είναι "καθαρή"
Η Τοκυο δεν έχει απλά τατουάζ. Έχει μερικά σημεία χωρίς τατουάζ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δοκιμάστηκε η Φαίδρα στο Crystal. Θα συμφωνήσω κατα πολύ με τα όσα αναφέρει ο συνάδελφος @Lord_Grim
Ξανθια μακριά μαλλιά, κοντούλα, καλό κωλαράκι, μικρό στήθος (κατεβάζει τη μπλούζα της) αλλά ταιριαστό με το όλο παρουσιαστικό της αλλά εκείνο που θα τονίσω είναι ότι είναι μία πολύ γλυκειά-όμορφη κοπελα.
Πιο άνετη από οτι περίμενα μέσα στο δωμάτιο και αρκετά ομιλητική - καλό σόσιαλ. Το μασαζ της είναι αρκετά χαλαρό, ελαφρύ και με αργές κινήσεις για τα γούστα μου - παίρνει ένα 3/10.
Στο θέμα του φραπέ, τα πήγε σαφώς καλύτερα 7/10, δεν μου φάνηκε πολύ κουμπωμένη ή ψαρωμένη αλλά όχι και εντελώς απελευθερωμένη. Δεν είναι βέβαια εκείνη η φάση με την Τόκυο αλλά θα έλεγα ότι είναι πιο gfe η όλη εμπειρία μαζί της.
Αν βελτιωθεί σημαντικά στο θέμα του μασάζ και αφήσει λίγο περισσότερο τον εαυτό της να χαλαρώσει αποκτώντας φαντασία στο 2ο μέρος, θα αποκτήσει φανατικό κοινό. Εχει potential αρκεί να εξελιχθεί και να μην αρχίσει τα μη και μη και τις ξεπέτες.
Μη και μη κάνουν όλες. Αυτή δεν θα κάνει; Που είναι και καινούργια; Για να δούμε.
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Κύριοι έχω κ δώσει πληροφορίες και πιο παλιά για την κοπέλα που κάνει nuru στην Αγίου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ...πήγα τρεις τέσσερις φορές το τελευταίο εξάμηνο....όντως σεξ δεν έχει αλλά η κοπέλα έχει έναν εντυπωσιακό τρόπο να σε τελειώνει...σίγουρα δεν είναι βιζιτοκατασταση και τα λεφτά είναι αξιοσημείωτα αλλά είναι μια πολύ ωραία - διαφορετική εμπειρία που σίγουρα αξίζει κάποιος να δοκιμάσει έστω και μια φορά...
Τι ακριβώς σου άρεσει συνάδελφε απορώ...ο χώρος μυρίζει άσχημα,η κοπέλα είναι σαν καχεκτικό.στο μασάζ χτυπιέται σαν καθυστερημένη χωρίς Ρυθμό ,χωρίς αισθησιασμό.στον παίζει ανάμεσα στα μπούτια και δε τον ποιανει καν.εγω ειλικρινά παρακαλούσα να τελειώνει να φύγω,τα πιο πεταμένα 100_ ever.
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Τι ακριβώς σου άρεσει συνάδελφε απορώ...ο χώρος μυρίζει άσχημα,η κοπέλα είναι σαν καχεκτικό.στο μασάζ χτυπιέται σαν καθυστερημένη χωρίς Ρυθμό ,χωρίς αισθησιασμό.στον παίζει ανάμεσα στα μπούτια και δε τον ποιανει καν.εγω ειλικρινά παρακαλούσα να τελειώνει να φύγω,τα πιο πεταμένα 100_ ever.
Έτσι λες εσυ...εγώ όποιον έστειλα έμεινε πολύ ικανοποιημένος...αρκεί να ξέρεις τι ζητάς και τι να περιμένεις...αν περιμένεις βίζιτα σίγουρα δεν είναι για σένα
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Επειδή διαβάζω νεαρούς ( και ουχι μόνον) μασαζομάχους να αναρωτιούνται συνεχώς, αν η τάδε , η η δείνα παίρνει δουλεία στο σπίτι η αν προχωρεί περαιτέρω, παρακάτω παραθέτω μερικά tips προς διαφύλαξη χρόνου και χρημάτων:

1. Οι λαδοκόρες είναι όλες έμπειρες, αματούρι ειναι ΜΟΝΟ την πρώτη φορά.
2. Καμμιά δεν σας αγάπησε ξαφνικά , ουτε σας γούσταρε ξαφνικά για να σας παραδοθεί αμαχητί.
3. Εστε βέβαιοι οτι όλα οσα είπατε( εμπιστευτικά) κατα την διάρκεια της συνεδρίας τα συζητάνε μεταξύ τους στο κουζινακι και πολλάκις τα χλευάζουν.
4. Το 90% * εχω περίοδο την άλλη φορά* είναι ψέματα.
5. Αν σας ενδιαφέρει καθόλου το μασαζ, συνήθως είναι αντιστρόφως ανάλογο της εμφάνισης.
6. Οι λαδοκόρες ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ τον πελάτη και δεν επιλέγονται( με τεχνικες που δεν ειναι της παρούσης)
7. Οι λαδοκόρες (όλες μα όλες) διαχρονικά προχωρούν περαιτέρω, με οποιον θέλουν , όταν το θέλουν, όπου θέλουν και κυρίως με ότι ποσό θέλουν την παρούσα στιγμή.
8. Ολες οι τιμολογήσεις των υπηρεσιών τους ΔΕΝ είναι ποτε ίδιες για όλους (βλεπε 6 και 7 ανωτέρω)
9. Το μασαζ και οι υπηρεσίες που προσφέρονται συν αυτώ , ειναι ΔΟΥΛΕΙΑ και οχι ΣΧΕΣΗ.
10. Αν παρ΄ ελπίδα ( βλεπε 7) ανταλλάξατε κινητό (οχι social media) απαντήσει στην κλήση και δεν κανονίσεις άμεσα ραντεβού με την πρώτη, αλλαξε στόχο, πιο εύκολα θα γαμησεις σε μπαράκι παρα την συγκεκριμένη.
11. ( Για τους ποιο μυημένους) Αγαπητοί μου, στο κόστος θα πρέπει να συνυπολογιστεί το φαγητό, το ταξί, οι κάρτες κινητής, τα ξέχασα να παρω λεφτα μαζί μου, το έχασα το πορτοφόλι μου, η λαϊκή κλπ κλπ κλπ.

Συνεχίζεται, μπορεί και οχι!!!







9
Αν όχι 100%, τουλάχιστον 90% ακριβής. Προσωπικά, αν και έχω καιρό να πάω σε μασατζίδικο, συνήθως προτιμούσα αυτά με τα φουλ προγράμματα. Όντως τηλεφωνικούς αριθμούς είχα πάρει από αυτές, που ήθελαν να δώσουν, προκειμένου να τις τηλεφωνήσω σε περίπτωση που είχαν αλλάξει χώρο εργασίας ή είχαν ακολουθήσει σόλο καριέρα. Η μόνη, που με είχε δώσει τηλέφωνο και έχω κρατήσει φιλικές επαφές, είναι μια κοπελιά, που την είχα γνωρίσει στον Λάζαρο και μετά πήγε στον Στέλιο. Έχει σταματήσει από τον χώρο, Οι υπόλοιπες 2 ή τρεις έψαχναν ακόμη έναν σταθερό πελάτη
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Η Θεανώ από freelist είναι μία αγενής με δικό της χώρο Β.όλγας περιοχή Φάληρο, που κάνει μασάζ μόνο γυμνό και στην λέει και από πάνω? Ουστ μακρυά διότι είναι μία βρωμιάρα
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Διαβάζω...διαβάζω για φαιδρά κ δε το κρύβω μου χει τραβήξει το ενδιαφέρον να γνωρίσω κ αυτό το λουλούδι...παρόλη τη διάθεση για Crystal λοιπόν επειδή ειμουνα κοντά στη τούμπα κ ήθελα κάτι χαλαρό κ όμορφο η ποιο safe επιλογή από τα λαδομαγαζα ήταν massagio.
Παίρνω τηλέφωνο κ προς μεγάλη έκπληξη δούλευε το μεγάλο φαβορί 1.05 αλεξια ... ρωταω η γνωστή;; Ναι ναι λέει κ η διάθεση απογειώνεται ... μου είπε κ κάτι αλλά ονόματα αν θυμάμαι καλά Εύα μια κ ρανια δ θυμάμαι αν είπε κ καμία ακόμα... φτάνω ανεβαίνω μ το που ανοίγει η πόρτα 4 χαμογελαστά πλάσματα .. εκτός από τα καρπούζια εποχής της Αλεξίας που τράβηξαν τ βλέμμα ήταν κ μια ωραία μικρούλα αλλά.... διψούσα γ καρπούζι... αφού πλύνανε το μαχαίρι στο δωμάτιο για να το απολαύσουμε... οποίος ξέρει καταλαβαίνει τ ακολούθησε... καλό μήνα κ καλό καλοκαίρι... όπου δείτε καρπούζι ορμάτε ν δροσιστείτε...
 

Zois91

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
37
Like
16
Πόντοι
0
καλησπέρα μένω κέντρο Αγίου Δημητρίου κάποια καλή μασέρ με σεχ μαζί γνωρίζετε να μου πείτε ; Και αυτό το Στούντιο Ντάμες τι φάση αξίζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom