Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (3 μέλη και 66 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Γεια σας κυριοι. Αν θελει καποιος απανταει κ θα το εκτιμουσα. Εχω διαβασει αρκετες σελιδες. Επειδη ειμαι απο γειτονικη πολη κ δεν εχω ποτε παει για μασαζ.....απο αυτα που διαβασα θα θελα να δοκιμασω με την κοπελα ονοματι Τοκυο. Υπαρχει ομως περιπτωση επειδη ειμαι αγνωστος να μην πιω τον καφε;
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Γεια σας κυριοι. Αν θελει καποιος απανταει κ θα το εκτιμουσα. Εχω διαβασει αρκετες σελιδες. Επειδη ειμαι απο γειτονικη πολη κ δεν εχω ποτε παει για μασαζ.....απο αυτα που διαβασα θα θελα να δοκιμασω με την κοπελα ονοματι Τοκυο. Υπαρχει ομως περιπτωση επειδη ειμαι αγνωστος να μην πιω τον καφε;
Αν είσαι καθαρός και ευγενικός θα τον πιεις. Απλώς πάνω στο μισάωρο του μασάζ ανεφερε ότι θες και εκτόνωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Αν είσαι καθαρός και ευγενικός θα τον πιεις. Απλώς πάνω στο μισάωρο του μασάζ ανεφερε ότι θες και εκτόνωση.
Ευχαριστω φιλε μου για την ενημερωση. Κ ευχαριστω κ για το πως θα το πω γιατι νομιζα αυτα τα λες οταν πας.
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Ευχαριστω φιλε μου για την ενημερωση. Κ ευχαριστω κ για το πως θα το πω γιατι νομιζα αυτα τα λες οταν πας.
Βέβαια δεν αποκλείω και την μικρή πιθανότητα να μη πιεις τον καφέ(ενα 5%). Καταλαβαίνεις ότι υπάρχουν ασταθμητοι παράγοντες πάντα. Μπορει για διάφορους λόγους να μην θέλει η κοπέλα, λόγω διάθεσης η ότιδήποτε άλλο. Αλλα υπο φυσιολογικές συνθήκες θα τον πιεις τον φραπέ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Βέβαια δεν αποκλείω και την μικρή πιθανότητα να μη πιεις τον καφέ(ενα 5%). Καταλαβαίνεις ότι υπάρχουν ασταθμητοι παράγοντες πάντα. Μπορει για διάφορους λόγους να μην θέλει η κοπέλα, λόγω διάθεσης η ότιδήποτε άλλο. Αλλα υπο φυσιολογικές συνθήκες θα τον πιεις τον φραπέ....
Ναι ολα πιθανα. Θα της πω ελαααα τοσα χιλιομετρα καναμε για σενα???
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Βέβαια δεν αποκλείω και την μικρή πιθανότητα να μη πιεις τον καφέ(ενα 5%). Καταλαβαίνεις ότι υπάρχουν ασταθμητοι παράγοντες πάντα. Μπορει για διάφορους λόγους να μην θέλει η κοπέλα, λόγω διάθεσης η ότιδήποτε άλλο. Αλλα υπο φυσιολογικές συνθήκες θα τον πιεις τον φραπέ....
Αν δεν έχει διάθεση για φραπέ να μην πάει στην δουλειά. Εφόσον ο πελάτης είναι νορμάλ σε συμπεριφορά και υγιεινή γι'αυτό τον λόγο βρίσκεται η κοπέλα στον χώρο
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Αν δεν έχει διάθεση για φραπέ να μην πάει στην δουλειά. Εφόσον ο πελάτης είναι νορμάλ σε συμπεριφορά και υγιεινή γι'αυτό τον λόγο βρίσκεται η κοπέλα στον χώρο
Συντροφε δεν μιλάω μόνο για διάθεση, έχουν κι αυτές τις προτιμήσεις τους, νέες κοπέλες είναι. αν ήταν καμιά 45αρα συνηδητοποιημένη θα σου λεγα οκ.
 

sgoutz

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
101
Κριτικές
29
Like
1.337
Πόντοι
2.391
Καλημερα εχει παει κανεις ;
καμια σχεση ..περασμα παρασκευη πηγα ειδα εφυγα .....
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

sgoutz

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
101
Κριτικές
29
Like
1.337
Πόντοι
2.391
κάνε μας μια αναλυτική περιγραφή σύντροφε... Εχουν αναφερθεί 3 κοπέλες στο συγκεκριμένο χώρο....
η κοπελα ψιλη χονντρη νταρνταρα με τατου σκυλε προσωπο .....στο χωρο υπηρχε και αλλο ατομο ...δεν ειδα τι ητανε γυναικα η ανδρας αδεφρε ...χαλια ο χωρος ..στην κασσανδρου ...προγραμμα μισυ ωρα 60 μια ωρα 100
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Εμένα στη μοναστηρίου δεν με χαλούσε ο χώρος του ζεσι. Ο καινούργιος του ζεσι πιο ήσυχη γειτονιά αλλά είναι άβολος εντελώς. Οσο για το κρυσταλ που θα πάρει το χώρο μια χαρά μου ακούγεται, να μην μείνει αναξιοποιητος....
Είμαστε σίγουροι πως θα είναι στον ίδιο χώρο; Όσο για τις υπηρεσίες, λέτε να τις αλλάξουν και αυτές;
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
Συντροφε δεν μιλάω μόνο για διάθεση, έχουν κι αυτές τις προτιμήσεις τους, νέες κοπέλες είναι. αν ήταν καμιά 45αρα συνηδητοποιημένη θα σου λεγα οκ.

ρε φιλε κοροιδευομαστε τωρα?ποιες προτιμησεις?αυτη διαλεξε αυτη την δουλεια,αν ηθελε ο αλλος μονο μασαζ θα πηγαινε σε κανονικο μασατζιδικο
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.290
Like
1.338
Πόντοι
266
Screenshot_20210516-212217_Facebook.jpg
Ποια μουναρα είναι αυτη από κρισταλ?
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Για να ξέρεις πως η φαίη ήταν Αλεξάνδρα στη Μαριάννα κ πιο πριν Δανάη σημαίνει πως την ξέρεις καλά μία ενημέρωσή δεν έκανες όμως γιατί τώρα να σου δώσουμε εμείς το τηλ τ
καλησπερα κανενα νεο απο ανγελς για φαιη.τηλ κλπ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ξέρουμε με ποιες κοπέλες ξεκινάει το Crystal? Γιατί, πέραν της Νεφέλης, την τελευταία φορά υπήρχαν κάτι παράξενες υπέρβαρες τρομακτικές.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Ξέρουμε με ποιες κοπέλες ξεκινάει το Crystal? Γιατί, πέραν της Νεφέλης, την τελευταία φορά υπήρχαν κάτι παράξενες υπέρβαρες τρομακτικές.
Οι γνωστές Νεφέλη, Νάντια, Τόκυο - Κατι ακουσα και για μία Ανδριάνα τελευταία. Εχει κανεις γνώμη; είναι καινούργια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom