Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (4 μέλη και 45 επισκέπτες)

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Καλησπέρα σ όλους!!διαβαζω εδώ και καιρό κριτικές για διαφορά σπα!!η αλήθεια είναι πως ξεκίνησα να πηγαίνω σε σπα πριν αρκετά χρόνια μακενζυ Κινγκ,στον Νίκο στις δόξες του ,περιοχή grand hotel με πολύ καλό υλικό παντού!!καποια στιγμή η ποιότητα έπεσε κατακόρυφα και βαρέθηκα να πήγαινω από δω και εκεί και να βλέπω σαβούρες και μπάζα όποτε τι γύρισα στα μπουρδελα και στις βίζιτες.δαβαζοντας κριτικές σας επισκέφτηκα το ζεσι σπα για αρχή!! Ο χώρος πολύ μέτριος χρειάζεται ένα βάψιμο και κανα κλιματιστικό οπωσδήποτε!!3 κοπέλες νανα μελαχρινή αφράτούλα για 80 ευρώ για φούλ λυπαμαι δεν τα δίνω 2 μια ακόμα γεματουλα τελειως αδιάφορη ούτε όνομα δεν συγκράτησα και η μελινα με το γλυκο πρόσωπο προγραμμα 60 ευρώ ούτε κρύο ούτε ζέστη το συγκεκριμένο σπα δεν θα το ξανά προτιμήσω
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλησπέρα σ όλους!!διαβαζω εδώ και καιρό κριτικές για διαφορά σπα!!η αλήθεια είναι πως ξεκίνησα να πηγαίνω σε σπα πριν αρκετά χρόνια μακενζυ Κινγκ,στον Νίκο στις δόξες του ,περιοχή grand hotel με πολύ καλό υλικό παντού!!καποια στιγμή η ποιότητα έπεσε κατακόρυφα και βαρέθηκα να πήγαινω από δω και εκεί και να βλέπω σαβούρες και μπάζα όποτε τι γύρισα στα μπουρδελα και στις βίζιτες.δαβαζοντας κριτικές σας επισκέφτηκα το ζεσι σπα για αρχή!! Ο χώρος πολύ μέτριος χρειάζεται ένα βάψιμο και κανα κλιματιστικό οπωσδήποτε!!3 κοπέλες νανα μελαχρινή αφράτούλα για 80 ευρώ για φούλ λυπαμαι δεν τα δίνω 2 μια ακόμα γεματουλα τελειως αδιάφορη ούτε όνομα δεν συγκράτησα και η μελινα με το γλυκο πρόσωπο προγραμμα 60 ευρώ ούτε κρύο ούτε ζέστη το συγκεκριμένο σπα δεν θα το ξανά προτιμήσω
Δυστυχώς φιλε μου αυτή ειναι γενικά η εικόνα στα περισσότερα σπα της πόλης.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Αν και εγω προσωπικα το προτιμω το συγκεκριμένο μαγαζί απο ολα τα υπόλοιπα όπου εχω πρόσβαση.

 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Πέρασμα από ζεσι σπα με την Μελίνα μια πολύ αδύνατη κοπέλα γύρω στο 167 ωραία βυζάκια στυτα με μουνακι σούπερ γύρω στα 22 χρόνο πολύ καλή πίπα και πολύ δυνατό σφυροκόπημα
Γενικά λίγο άχαρη λες και δε νιώθεις ότι γαμας αλλά δεκτική και πολύ καλή στο βλέμμα της έχει και κάτι ναζιαρικο και πρόστυχο θα την προτιμούσα από κάτι που το έχουν κάποιες άλλες κοπέλες και είναι μπαμ μπουμ και μην την είδατε στο πεντάλεπτο αφανες η κοπέλα είναι γενικά καλή και πολύ περιποιιτηκη
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Elit spa k Καραμανλή 60 τι παίζει ρε μάγκες έχουμε εικόνα έχει δεί τι παίζει
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Να πω και λίγα λόγια για το βανα σπα!!ρε συ βανα τόσο χρήμα βγαζεις φώναξε έναν υδραυλικό να σου ξεβουλώσω τις μπανιέρες και άλλαξε τα τηλέφωνα του μπάνιου!!και αυτό με το σαπούνι γεμίστε ρε κορίτσια για να βγει σαπούνι πρέπει να σου βγει το Χέρι!!!συνηθως στην βάρδια δουλεύουν 3-4 καμμία φορά 5!!προσωπικα 2 αξίζουν ίνα και Μαρία και το μάσαζ που κάνουν τα κορίτσια τα συγκεκριμένα είναι οκ!!!εχω μεγάλη απορία με την Θεώνη δηλαδή .........για σούμο η πάλη καλη είναι Άντε κ για ένα απλό μασάζ τίποτα παραπάνω όμως!!ειχε ένας ανεβάσει κάποιος κριτική για την Θεώνη πριν δεν θέλω να τον προσβάλω ούτε να παρεξηγηθεί καθένας έχει διαφορετικά γούστα αλλα εφόσον πληρώνεις ας είναι και εμφανίσιμη η κοπέλα τουλάχιστον!!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Πέρασμα από ζέσι σπα, παρούσες Μελίνα και μια (αρκετά) αφρατούλα νομίζω Μαρία.
Ο χώρος παίρνει 2/10, δεν έχει κλιματιστικό, στα ντουζ για να βγεις και να μπεις πρέπει να κάνεις άλμα και στο δωμάτιο ΔΕΝ είχε παντόφλες...
Πέρασμα με Μελίνα η οποία φάνηκε πολύ διεκπεραιωτική με μηχανικές κινήσεις και έναν άχαρο φραπέ
Από εμένα είναι όχι
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πέρασμα Παρασκευή από ζέσι 3 κοπέλες τις 2 δεν τις θυμάμαι η τρίτη ήταν η Μελίνα με την οποία πέρασα για φουλ στα 80 ευρώ...Μέτριο ανάστημα πολύ , 20-22 χρονών , 2 βυζί ,γενικά γυμνασμένη όσο πρέπει και ΚΩΛΑΡΑ. Χαμογελαστή , ορεξάτη  αρκετά καλό μαζάζ τέλεια πίπα , και στο σεξ δεν παίζεται , αρχίσαμε με ιεραποστολικό , μετά την έβαλα στα 4 να απολαύσω την κωλάρα  της , και τελείωσα με την Μελίνα από πάνω μου αλλά με γυρισμένη πλάτη προς τα εμένα . Το κακό είναι οτι σταματάει σε καμιά βδομάδα αφού βρήκε δουλειά εκτός χώρου
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πέρασμα Παρασκευή από ζέσι 3 κοπέλες τις 2 δεν τις θυμάμαι η τρίτη ήταν η Μελίνα με την οποία πέρασα για φουλ στα 80 ευρώ...Μέτριο ανάστημα πολύ , 20-22 χρονών , 2 βυζί ,γενικά γυμνασμένη όσο πρέπει και ΚΩΛΑΡΑ. Χαμογελαστή , ορεξάτη  αρκετά καλό μαζάζ τέλεια πίπα , και στο σεξ δεν παίζεται , αρχίσαμε με ιεραποστολικό , μετά την έβαλα στα 4 να απολαύσω την κωλάρα  της , και τελείωσα με την Μελίνα από πάνω μου αλλά με γυρισμένη πλάτη προς τα εμένα . Το κακό είναι οτι σταματάει σε καμιά βδομάδα αφού βρήκε δουλειά εκτός χώρου
Κάποια στιγμή θα βρεθεί αλλη, ουδείς Αναντικατάστατος
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Πέρασμα με Ρία από Crystal. Εμφανισιακά η κοπέλα είναι αστέρι. Γύρω στο 1.70 γαλανά μάτια, σώμα κανονικό με ωραίο κώλο και  καλόφτιαγμένο στήθος. Μασάζ λιγότερο επιθετικό αλλά κάνει δουλειά στα σημεία που πρέπει βάζοντας δύναμη. Τώρα στην εκτόνωση η κοπέλα έμεινε με τα εσώρουχα και κατέβασε μετά από λίγο και το σουτιέν. Παρόλαυτα μου έδωσε μια εντύπωση απειρίας. Γνωρίζω ότι δούλευε και αλλού πριν για αυτό μου φαίνεται και παράξενο αλλά αυτή την εντύπωση μου έδωσε. Χλιαρά πράματα, κάτι χαζοφωνουλες και καβλωτικα βλέμματα παίχτηκαν αλλά σε αντιδιαστολή με τη Νεφέλη που σε βάζει θερμά στο κλίμα, έδινε την εντύπωση ότι ήταν απόμακρη χωρίς βέβαια να φαίνεται ότι βαριέται. Εν ολίγοις αν κάποιος είναι τύπος που τον εξιταρει αποκλειστικά η εμφάνιση η κοπέλα είναι καλή αν έχει πρώτη προτεραιότητα τις υπηρεσίες από μένα θα ήταν καλύτερα να προσπεράσει.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Η Ρια ειναι η κοπελιτσα που πριν 2 χρονια δουλευε στο relax στην καραμανλη κ μετα πηγε στην βανα.Στο relax ολες ζητουσανε 20 ευρω για εκτονωση κ αυτη ζητουσε 50.Μετα απο αυτο πηγε κ εβαλε βυζια.Στην βανα ζητουσε 20 μαλλον γιατι δεν την επαιρνε.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Μετα απο μεγαλο διαστημα αποχης το τελευταιο δεκαπενθημερο εγιναν τρια περασματα..
Βανα με Μαγκυ
Βενους με Νατασα
Ακουα με Ριτα
νομιζω οτι λογω μη αλλων επιλογων εχουμε μεινει στα ιδια..
Αν δεν ανανεωθουν τα ροστερ δεν θα εχουμε κατι αξιολογο να συζηταμε.
καλη συνεχεια στους συναγωνιστες
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Μετα απο μεγαλο διαστημα αποχης το τελευταιο δεκαπενθημερο εγιναν τρια περασματα..
Βανα με Μαγκυ
Βενους με Νατασα
Ακουα με Ριτα
νομιζω οτι λογω μη αλλων επιλογων εχουμε μεινει στα ιδια..
Αν δεν ανανεωθουν τα ροστερ δεν θα εχουμε κατι αξιολογο να συζηταμε.
καλη συνεχεια στους συναγωνιστες

Ψάχνουμε την μονόφθαλμη που θα επικρατήσεις ανάμεσα στις τυφλές
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μια ανακύκλωση των ίδιων προσωπον γίνεται.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μετα απο μεγαλο διαστημα αποχης το τελευταιο δεκαπενθημερο εγιναν τρια περασματα..
Βανα με Μαγκυ
Βενους με Νατασα
Ακουα με Ριτα
νομιζω οτι λογω μη αλλων επιλογων εχουμε μεινει στα ιδια..
Αν δεν ανανεωθουν τα ροστερ δεν θα εχουμε κατι αξιολογο να συζηταμε.
καλη συνεχεια στους συναγωνιστής

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Αν έχεις την καλοσύνη, για πες για Ριτα... εντυπωσιακή κοπέλα αλλά λίγο μηχανικά όλα, τουλάχιστον την τελευταία φορά που πήγα εγώ. Τίποτα έξτρα; Ευχαριστώ
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Προς τους αξιόμαχους συναγωνιστές: Γνωρίζει κανείς για το Body to Body πρόγραμμα στο Body Free? Κόστος? Ποια να προτιμήσω? Thanks
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
H Σάσα που ήταν "ΕΒΙΤΑ" που βρίσκεται ρε παίδες?
Όποιος ξέρει ας ενημερώσει παρακαλώ...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

leyteriss28year

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2020
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Προς τους αξιόμαχους συναγωνιστές: Γνωρίζει κανείς για το Body to Body πρόγραμμα στο Body Free? Κόστος? Ποια να προτιμήσω? Thanks


100 ευρώ πρόγραμμα,καλός χώρος υπηρεσίες Μύλου!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
H Σάσα που ήταν "ΕΒΙΤΑ" που βρίσκεται ρε παίδες?
Όποιος ξέρει ας ενημερώσει παρακαλώ...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Στο body free πρέπει να είναι τελευταία εκεί εθεάθη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom