Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (6 μέλη και 88 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Νεφέλη Crystal.  Πολύ κακό για το τίποτα.  Εκτός της σωματάρας μου φάνηκε ξεπετατζού. Και δε διαψεύστηκα. Μέτριο hand job με καυλόλογα κλισέ για να τελειώνουμε ιστορίες για φίδια και πειρατές (γλωσσοκοπάνα) και τζάμπα το 50άρι.  Εντάξει αφήνει να γλύψεις βυζι και να πιάσεις κωλο... Τι κώλο δηλαδή τα κόκκαλα του κώλου. 
Άντε γεια από μένα.  Μου μένει να δοκιμάσω τη τσιβδή με τις βυζαρες που πάνε και έρχονται και μοιάζουν θεϊκές και μετά αλλαγή.  Δε ξαναπατάω. 
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Νεφέλη Crystal.  Πολύ κακό για το τίποτα.  Εκτός της σωματάρας μου φάνηκε ξεπετατζού. Και δε διαψεύστηκα. Μέτριο hand job με καυλόλογα κλισέ για να τελειώνουμε ιστορίες για φίδια και πειρατές (γλωσσοκοπάνα) και τζάμπα το 50άρι.  Εντάξει αφήνει να γλύψεις βυζι και να πιάσεις κωλο... Τι κώλο δηλαδή τα κόκκαλα του κώλου. 
Άντε γεια από μένα.  Μου μένει να δοκιμάσω τη τσιβδή με τις βυζαρες που πάνε και έρχονται και μοιάζουν θεϊκές και μετά αλλαγή.  Δε ξαναπατάω. 

Σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω, την έχω δοκιμάσει δυο φορές με σχεδόν ακριβώς το ίδιο ψιλοβιαστικόπρόγραμμα και συνοδευτικές εκφράσεις.

Ίσως έχει μάθει τον ντόρο που έγινε για το όνομά της και προσπαθεί να το εκμεταλλευτεί με πολλές ξεπετιάρικες συναντήσεις.

Υ.Γ. Θα της πρότεινα όταν είναι στις "δύσκολες" μέρες να μην εργάζεται

 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Σε γενικές γραμμές νομίζω όλο το μαγαζί είναι μια ξεπέτα, του τύπου αν θες να με ακουμπήσεις πρέπει να πληρώσεις παραπάνω αλλιώς κάτσε με το πουλί στο χέρι. Και όταν λένε 50 λεπτά να διευκρινίζουν ότι είναι μαζί με το ντους. Φοιτητριούλες που θέλουν να κάνουν αρπαχτή....
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Σε γενικές γραμμές νομίζω όλο το μαγαζί είναι μια ξεπέτα, του τύπου αν θες να με ακουμπήσεις πρέπει να πληρώσεις παραπάνω αλλιώς κάτσε με το πουλί στο χέρι. Και όταν λένε 50 λεπτά να διευκρινίζουν ότι είναι μαζί με το ντους. Φοιτητριούλες που θέλουν να κάνουν αρπαχτή....

Μπορούμε να μην κάνουμε ντουζ να κερδίζουμε χρόνο :P
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Χθες γύρω στις 1 το μεσημέρι επίσκεψη στο Ζεσι σπα.Ηταν παρουσες η Μελινα η Μαρια και η Νανα.Παρόλο που εχω μια αδυναμια στην Μελινα διάλεξα την Νανα που έβλεπα πρώτη φορά και είχε ενα πολα υποσχομενο βλέμμα.Η Νανα είναι ενα μελαχροινο κορίτσι μετριου αναστηματος ομορφο πρόσωπο σαρκωδη χειλη κανονικο στήθος και βραζιλιανικη κολαρα.Στα του αγώνα ξεκίνησε με ενα πολυ ωραίο χαλαροτικο μασαζ και συνέχισε με ενα εξίσου καλο σεξ με ιεραποστολικο και μετα στα τέσσερα όπου κατέθεσα κιόλας με θεα την θεσπεσια κολαρα της.Δικαιωθηκα για την επιλογή μου μιας και περασα πολυ ομορφα.Αλλη μια επιλογή καλη για μενα απο το Ζεσι μετα την Μελινα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ακουσα οτι το Νταμες ξαναγύρισε στην Τσιμισκη.Μπορει καποιος συναθλητης να το επιβεβαιωσει;
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Χθες γύρω στις 1 το μεσημέρι επίσκεψη στο Ζεσι σπα.Ηταν παρουσες η Μελινα η Μαρια και η Νανα.Παρόλο που εχω μια αδυναμια στην Μελινα διάλεξα την Νανα που έβλεπα πρώτη φορά και είχε ενα πολα υποσχομενο βλέμμα.Η Νανα είναι ενα μελαχροινο κορίτσι μετριου αναστηματος ομορφο πρόσωπο σαρκωδη χειλη κανονικο στήθος και βραζιλιανικη κολαρα.Στα του αγώνα ξεκίνησε με ενα πολυ ωραίο χαλαροτικο μασαζ και συνέχισε με ενα εξίσου καλο σεξ με ιεραποστολικο και μετα στα τέσσερα όπου κατέθεσα κιόλας με θεα την θεσπεσια κολαρα της.Δικαιωθηκα για την επιλογή μου μιας και περασα πολυ ομορφα.Αλλη μια επιλογή καλη για μενα απο το Ζεσι μετα την Μελινα.

αυτη η Νανα πριν 2 χρονια ειχε μασατζιδικο στην Περραιβου Επισης δουλεψε και στο body free.Εχει κωλαρα απλα δεν της αρεσει η ακαποτη πιπα,φοβαται λεει.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Νεφέλη Crystal.  Πολύ κακό για το τίποτα.  Εκτός της σωματάρας μου φάνηκε ξεπετατζού. Και δε διαψεύστηκα. Μέτριο hand job με καυλόλογα κλισέ για να τελειώνουμε ιστορίες για φίδια και πειρατές (γλωσσοκοπάνα) και τζάμπα το 50άρι.  Εντάξει αφήνει να γλύψεις βυζι και να πιάσεις κωλο... Τι κώλο δηλαδή τα κόκκαλα του κώλου. 
Άντε γεια από μένα.  Μου μένει να δοκιμάσω τη τσιβδή με τις βυζαρες που πάνε και έρχονται και μοιάζουν θεϊκές και μετά αλλαγή.  Δε ξαναπατάω. 

περασμα κ γω με την Χριστιαννα μετα τα καλα σχολια.Στο 15 με 20 λεπτο με ξεπεταξε και αντι να κατσει να κανει μασαζ σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο.Καθαρη ξεπετα.Εννοειται οτι δεν ξαναπαω.Τα κοριτσακια εκει εχουν καβαλησει το καλαμι οπως στις αρχες στο βανα σπα.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
περασμα κ γω με την Χριστιαννα μετα τα καλα σχολια.Στο 15 με 20 λεπτο με ξεπεταξε και αντι να κατσει να κανει μασαζ σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο.Καθαρη ξεπετα.Εννοειται οτι δεν ξαναπαω.Τα κοριτσακια εκει εχουν καβαλησει το καλαμι οπως στις αρχες στο βανα σπα.
Έπαθα ακριβώς το ίδιο πράγμα με την ίδια κοπέλα.........Είχε και υφάκι ξινό και αυστηρό.......Δε θα ξαναπάω........Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές..........
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Νεφέλη Crystal.  Πολύ κακό για το τίποτα.  Εκτός της σωματάρας μου φάνηκε ξεπετατζού. Και δε διαψεύστηκα. Μέτριο hand job με καυλόλογα κλισέ για να τελειώνουμε ιστορίες για φίδια και πειρατές (γλωσσοκοπάνα) και τζάμπα το 50άρι.  Εντάξει αφήνει να γλύψεις βυζι και να πιάσεις κωλο... Τι κώλο δηλαδή τα κόκκαλα του κώλου. 
Άντε γεια από μένα.  Μου μένει να δοκιμάσω τη τσιβδή με τις βυζαρες που πάνε και έρχονται και μοιάζουν θεϊκές και μετά αλλαγή.  Δε ξαναπατάω. 

Ποια εννοείς τσιβδη;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν λέω και γω πέρασα καλά μαζί της και της εύχομαι τα καλύτερα αλλά μην τα παραλέμε, έχει κάποια κιλά παραπάνω από την "μεσογειακή ομορφιά"

Όμορφη κοπέλα είναι, ξέρει να φερθεί κ σε έκανε να περάσεις καλά. Αν έχει κανείς τηλέφωνο της, pm please.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
καλημέρα στην παρέα.
το είχα γράψει και στο παρελθόν και το γράφω και τώρα!
2009 περίπου στο μασατζιδικο στην βασ ολγας, νομίζω τώρα λέγεται olgas spa κάτι τέτοιο.
ήταν πάνω απο μια αντιπροσωπεία nissan για τους παλιούς...
ήταν ενα απίστευτο πλάσμα μεσα που δούλευε, το ονομα της νατασα. μετρίου αναστήματος, μελαχρινή, ευοσμίτησα αν θυμάμαι καλά, και γενικά πολυ μαγκακι....το ζουσε πραγματικά αυτο που εκανε!!!!οι υπηρεσίες της ηταν το κατι αλλο...αν την θυμαται κανεις η την επισκευτηκε νομιζω θα συμφωνήσει μαζι μου πολυ!!!!
ακουσα λοιπον αυτες τις μερες για μια νατασα στο venus με χαρακτηριστικά σαν της νατασας με άνομο νατασα!!!!
ηθελα να ρωτησω εαν μιλαμε για την ιδια...
σας ευχαριστω πολυ και συγνώμη εαν κούρασα.
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
περασμα κ γω με την Χριστιαννα μετα τα καλα σχολια.Στο 15 με 20 λεπτο με ξεπεταξε και αντι να κατσει να κανει μασαζ σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο.Καθαρη ξεπετα.Εννοειται οτι δεν ξαναπαω.Τα κοριτσακια εκει εχουν καβαλησει το καλαμι οπως στις αρχες στο βανα σπα.
Μη επαγγελματική συμπεριφορά από την κοπέλα.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Χθες γύρω στις 1 το μεσημέρι επίσκεψη στο Ζεσι σπα.Ηταν παρουσες η Μελινα η Μαρια και η Νανα.Παρόλο που εχω μια αδυναμια στην Μελινα διάλεξα την Νανα που έβλεπα πρώτη φορά και είχε ενα πολα υποσχομενο βλέμμα.Η Νανα είναι ενα μελαχροινο κορίτσι μετριου αναστηματος ομορφο πρόσωπο σαρκωδη χειλη κανονικο στήθος και βραζιλιανικη κολαρα.Στα του αγώνα ξεκίνησε με ενα πολυ ωραίο χαλαροτικο μασαζ και συνέχισε με ενα εξίσου καλο σεξ με ιεραποστολικο και μετα στα τέσσερα όπου κατέθεσα κιόλας με θεα την θεσπεσια κολαρα της.Δικαιωθηκα για την επιλογή μου μιας και περασα πολυ ομορφα.Αλλη μια επιλογή καλη για μενα απο το Ζεσι μετα την Μελινα.

περασα και εγω απο το Ζεση σπα την Παρασκευη και επέλεξα την Νανα.
δεν χρειαζετε  να προσθέσω κατι αλλο,τα ειπες ολα εσυ!
πολυ καλη!! :pipa1:
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Νεφέλη Crystal.  Πολύ κακό για το τίποτα.  Εκτός της σωματάρας μου φάνηκε ξεπετατζού. Και δε διαψεύστηκα. Μέτριο hand job με καυλόλογα κλισέ για να τελειώνουμε ιστορίες για φίδια και πειρατές (γλωσσοκοπάνα) και τζάμπα το 50άρι.  Εντάξει αφήνει να γλύψεις βυζι και να πιάσεις κωλο... Τι κώλο δηλαδή τα κόκκαλα του κώλου. 
Άντε γεια από μένα.  Μου μένει να δοκιμάσω τη τσιβδή με τις βυζαρες που πάνε και έρχονται και μοιάζουν θεϊκές και μετά αλλαγή.  Δε ξαναπατάω. 
εγω παντος περναω πολυ καλα με την Νεφελη....πολυ καλο 40λεπτο μασαζ ,πιασίματα παντου ,μαλον ειναι θεμα χημείας!!
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
αυτη η Νανα πριν 2 χρονια ειχε μασατζιδικο στην Περραιβου Επισης δουλεψε και στο body free.Εχει κωλαρα απλα δεν της αρεσει η ακαποτη πιπα,φοβαται λεει.

σε εμενα εκανε... :pipa2:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Μη επαγγελματική συμπεριφορά από την κοπέλα.
Για ποια επαγγελματική συμπεριφορά μιλάμε? Τα 22 χρονα, το πολύ 25 χρονα είναι άπειρα επαγγελματικά οπότε μην περιμένετε και πολλά
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Καλημέρα
Καλαμαριά για τώρα έχουμε καμία ιδέα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom