Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (6 μέλη και 66 επισκέπτες)

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
στην εγνατια πηγε εκει που ειναι το ρελαξ στον πρωτο

Τόσες φορές που έχει αλλάξει μέρος και ρόστερ η Άννα, δείχνει ότι κάτι δεν κανει καλά! Έχουμε κάτι για το νέο ρόστερ;
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
αυτη η Νανα πριν 2 χρονια ειχε μασατζιδικο στην Περραιβου Επισης δουλεψε και στο body free.Εχει κωλαρα απλα δεν της αρεσει η ακαποτη πιπα,φοβαται λεει.

Η Νανά είναι η γνωστή καυλιαρα γκομενα στο Αμαριλιζ. Τότε δεν έκανε ακαποτη πίπα αλλά τώρα κανει. Μετά το Αμαριλιζ είχε περάσει και από το Νταμες πριν πάει στο Μιχάλη. 2 φορές που την δοκίμασα που φάνηκε ξεπέτα του κερατά και πλέον την αποφεύγω. Πάντως χαίρομαι αν αλλαξε τρόπο δουλειάς αλλά δεν μπορώ να τις εμπιστευτώ τα 60-70€ του προγράμματος
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056

Στο κέντρο υπάρχει κάποιο αξιόλογο ίδρυμα εκτός από το crystal το οποίο έχει αρχίσει ήδη να χαλάει;;;
 

MrJohn70

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα συναθλητές. Σήμερα στις 12 και μετά από πολύ καιρό επισκέφτηκα επιτέλους ένα ίδρυμα. Διάλεξα το ΒΑΝΑ ΣΠΑ Σταυρούπολη. Παρούσες η Ινα, η Θεόνη, η Χριστίνα και ακόμη ένα μεάχροινό "μωρό". Τα κορίτσια μου πρότειναν αν θέλω διπλό μασάζ στα 50. Δέχτηκα και διάλεξα το στανταράκι μου την Θεόνη με την Χριστίνα. Έπεσα διάνα γιατί και με το στανταράκι μου υπάρχει χημεία, αλλα και η Θεόνη με την Χριστίνα αποτελούν αχτύπητο δίδυμο. Πέρασα πολύ καλά , και θα ξαναπάω.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Τόσες φορές που έχει αλλάξει μέρος και ρόστερ η Άννα, δείχνει ότι κάτι δεν κανει καλά! Έχουμε κάτι για το νέο ρόστερ;
Ουτε το ροστερ φταιει ουτε η τοποθεσία που δεν δουλεύει το μαγαζί αλλα η έλλειψη ενός καλού υπεύθυνου στο μαγαζι.Οι κοπελες δουλεύουν μονες χωρίς καποιον υπεύθυνο και κανουν ξεπετα ολες.Ημουν τακτικός πελατης στο μαγαζί και τις τρείς τελευταιες φορές που πηγα με διαφορετικη καθε φορα κοπελα τελειωναν στο εικοσιπενταλεπτο το φουλ πρόγραμμα.Μάλιστα την Μαρία που ειχα πάρει εκει στο φουλ πρόγραμμα με ξεπεταξε στο μισαωρο ενώ τώρα στον Μιχάλη πριν περάσουν 45 λεπτά δεν φεύγει απο το δωμάτιο.Η κοπέλα είναι ιδια με την διάφορα οτι εδω υπάρχει υπεύθυνος δεν κάνουν του κεφαλιου τους.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Νανά σωματότυπος?
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Καλησπέρα και από μένα συναθλητές. Σήμερα στις 12 και μετά από πολύ καιρό επισκέφτηκα επιτέλους ένα ίδρυμα. Διάλεξα το ΒΑΝΑ ΣΠΑ Σταυρούπολη. Παρούσες η Ινα, η Θεόνη, η Χριστίνα και ακόμη ένα μεάχροινό "μωρό". Τα κορίτσια μου πρότειναν αν θέλω διπλό μασάζ στα 50. Δέχτηκα και διάλεξα το στανταράκι μου την Θεόνη με την Χριστίνα. Έπεσα διάνα γιατί και με το στανταράκι μου υπάρχει χημεία, αλλα και η Θεόνη με την Χριστίνα αποτελούν αχτύπητο δίδυμο. Πέρασα πολύ καλά , και θα ξαναπάω.
και δηλαδή πλήρωσες 50+20 ή 50+20+20????
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Γεια σας Αλάνια, θα κατέβω αθήνα αυτές τις μέρες και σκέφτομαι να επισκεφτώ τη γιώτα που δούλευε παλιά στο Venus spa. Ξέρουμε άμα έκανε τίποτα πικάντικο και για εμάς τους μερακλήδες?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Νανά σωματότυπος?
Αδερφε μου η Νανα ειναι μελανουρι με ωραιο πρόσωπο μετριο αναστημα σαρκοδη τσιμπουκοχειλα και βραζιλιανικη κολαρα.Λιγα κιλακια παραπάνω αλλα πολυ καυλα.
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Αδερφε μου η Νανα ειναι μελανουρι με ωραιο πρόσωπο μετριο αναστημα σαρκοδη τσιμπουκοχειλα και βραζιλιανικη κολαρα.Λιγα κιλακια παραπάνω αλλα πολυ καυλα.
Καλησπέρα
Με την βραζιλιάνικη κωλάρα θα διαφωνήσω , κατα την άποψη μου η Νανά έχει πολύ καλό πρόσωπο , καλή απο την μέση και πάνω και πολύ μέτρια από την μέση και κάτω (κοντόχοντρα πόδια με κιλά παραπάνω)
Παρόλα αυτά σε αποζημιώνει με την διάθεση , το ταπεραμέντο και τον χαρακτήρα που βγάζει στην φάση.
Θα την ξανα προτιμήσω και την συστήνω ανεπιφύλακτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Έχει πάρει κανείς κώλο  Σάντρας στην Εβίτα?  Η μόνο να τον στήνει ξέρει? 
 

MrJohn70

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Οχι πλήρωσα 50 που κάνει το διπλο. Το + είναι όσα θέλεις. 10 20 30 40
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλώντας προ ημερών στο Crystal, συνάντησα μια διστακτικότητα και απροθυμία στο να μου πουν ποιες κοπέλες εργάζονται, αν υπάρχει κάποιο κενό κτλ κτλ. Σαν κάτι να μην πήγαινε καλά, δηλαδή. Αν πήγε τις 2-3 τελευταίες ημέρες κάποιος συναγωνιστής, ας ενημερώσει σχετικά.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Καλώντας προ ημερών στο Crystal, συνάντησα μια διστακτικότητα και απροθυμία στο να μου πουν ποιες κοπέλες εργάζονται, αν υπάρχει κάποιο κενό κτλ κτλ. Σαν κάτι να μην πήγαινε καλά, δηλαδή. Αν πήγε τις 2-3 τελευταίες ημέρες κάποιος συναγωνιστής, ας ενημερώσει σχετικά.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά χθες (νομίζω) είδα αγγελία στο fb που έψαχναν για κοπέλες
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Καλώντας προ ημερών στο Crystal, συνάντησα μια διστακτικότητα και απροθυμία στο να μου πουν ποιες κοπέλες εργάζονται, αν υπάρχει κάποιο κενό κτλ κτλ. Σαν κάτι να μην πήγαινε καλά, δηλαδή. Αν πήγε τις 2-3 τελευταίες ημέρες κάποιος συναγωνιστής, ας ενημερώσει σχετικά.
χθες που πηγα ηταν 2 κοπελες,εκανα με το πουλεν μου την Νεφελη και περασα ΘΑΥΜΑΣΙΑ!
εγινε και μια ψιλοανακαίνιση στο μαγαζι,θα εχει και συνεχεια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom