Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Relax Spa, εκτόνωση σίγουρη με Αννα, αν σε γνωριζει λιγο καλα. Ψηλή λεπτή μοντέλο, χωρίς πλάκα. Εθεάθη στο σαλόνι και μία Σταυρούλα μελαχρινή, με φούστα μίνι μαύρη. Δοκίμασε κανείς μαζί της?
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Για την Ντενίζ στο VENUS τι γνώμη έχετε συναγωνιστές? Την είχα δει όταν είχα πάει την προηγούμενη φορά (προ κορωνοϊού) αλλά δεν ήταν διαθέσιμη και πήρα μία άλλη καινούρια κοπέλα η οποία με άφησε τελικα με τον παργαλάτσο στο χέρι (δεν έκανε εκτόνωση πέρα από ένα μέτριο μασάζ). Μου άρεσε το όλο υποσχέσεις βλέμα της Ντενίζ και σκέφτομαι να την επισκεφθώ την επόμενη εβδομάδα. Κανείς εντυπώσεις? Αξίζει ή να πάω απέναντι στο BODY FREE για μερακλίδικο φραπεδάκι?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Η Αφροδίτη είναι στο Άκουα όντως δεκτική και θέλει λίγο τον τρόπο τής.Να παραθέσω και εγώ την εβδομαδιαία μου επίσκεψη στο Κρίσταλ πήρα το διπλό το οποίο το έχουν σε προσφορά Νεφέλη με Νάντια απαιχτος συνδιασμός. Δύο υπερτουμπανα ημίγυμνα μωρακλες και οι δύο κατεμε ίσως οι πιο ωραίες γκόμενες που κυκλοφορούν στο χώρο μου έβγαλαν τις βυζάρες τους χάιδεψα μουνακι έπαιξαν και λίγο μπαλιτσα μεταξύ τους και ήρθε το happy end. Ωραία ξεκίνησε η εβδομάδα. Θα επισκεφθώ σιγουρα ξανά το Κρίσταλ για να κάνω με Κριστιανα που ακόμη δεν έχω κάνει και φυσικά την Αφροδίτη στο Άκουα αφού επέστρεψε το κορίτσι. Καλά μασαζωματα συντροφια να περνάμε ωραία και με πολύ καύλα
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Μπορεις να μου στείλεις τηλέφωνο και διεύθυνση σε παρακαλώ;;
 

Eclipse V9

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνώμη ρε παιδια, καλα τα γυμνα μασαζ κλπ αλλα για πιο λογο να δωσεις 30ευρω απλα για γυμνο μασαζ, αμα ειναι καλυτερα να παω μπουρδελο, αξιζει μονο αν ειναι κατω απο 15ευρω γυμνο που δεν νομιζω να υπαρχει.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Διαβάζω εδώ μέσα συνέχεια να κρίνουν και να αναρωτιούνται για ποιο λόγο να δώσεις 50€ για να σου το παίξουν. Γιατί θέλουμε και γιατί μπορούμε. Είναι σαν να με ρωτάει κάποιος γιατί έδωσες 50.000€ για να πάρεις Μερσεντές ενώ μπορούσες με 10.000 να πάρεις ford?!!!.Μα γιατί τα έχω και γιατί θέλω τη Μερσεντές μου. Τόσο απλό
. Δε γουστάρω να πάω στα μπουρδέλα με την κάθε Βουλγαρα Ουκρανή να τη γαμησω για δέκα λεπτά και να φύγω. Μου αρέσει το μασάζ και πάω γενικά και σε κανονικά μασάζ όταν λοιπόν αυτό έχει και τελείωμα από ένα πιπινακι του γούστου μου μου αρέσει ακόμη περισσότερο. Δεν με ενδιαφέρει αν θα μου τραβήξει μαλακιά η αν θα μου πάρει πίπα ( Για σεξ πλέον ούτε λόγος τη γυναίκα και αυτή με το ζόρι). Το φόρουμ λέγεται μασατζιδικα Θεσσαλονίκης όχι μπουρδέλα της πόλης. Αυτή η πόλη έχει για όλα τα γούστα και όλα τα βαλαντια. Δεν αρέσουν στους ίδιους τα ίδια πράγματα. Σημασία έχει ότι κάνουμε να το γουστάρουμε και να περνάμε καλά είτε είναι μασάζ είτε μπουρδέλα είτε στούντιο είτε εσκορτ. Και να μη κρίνουμε τον καθένα που πάει οπουδήποτε γιατί μας φαίνονται πολλά τα λεφτά. Έχω φίλους Αθήνα που πληρώνουν για εσκορτ χιλιάρικο δε θα τους κρίνω η θα τους πριξω επειδή εγώ δεν μπορώ να τη πάρω η επειδή η συγκεκριμένη κοστολογείται τόσο αλλά θα ρωτήσω το φιλαράκι μου αν πέρασε καλά αν άξιζε τα λεφτά και ίσως και εγώ μπορέσω κάποια στιγμή να το κάνω. Γι'αυτό λέω συντροφια το θέμα είναι να περνάμε καλά με ότι και αν κάνουμε.
 

Eclipse V9

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτως, απλα το ειχα αποψη τοσο καιρο γιαυτο.
 

MrJohn70

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Να πω και λίγα λόγια για το βανα σπα!!ρε συ βανα τόσο χρήμα βγαζεις φώναξε έναν υδραυλικό να σου ξεβουλώσω τις μπανιέρες και άλλαξε τα τηλέφωνα του μπάνιου!!και αυτό με το σαπούνι γεμίστε ρε κορίτσια για να βγει σαπούνι πρέπει να σου βγει το Χέρι!!!συνηθως στην βάρδια δουλεύουν 3-4 καμμία φορά 5!!προσωπικα 2 αξίζουν ίνα και Μαρία και το μάσαζ που κάνουν τα κορίτσια τα συγκεκριμένα είναι οκ!!!εχω μεγάλη απορία με την Θεώνη δηλαδή .........για σούμο η πάλη καλη είναι Άντε κ για ένα απλό μασάζ τίποτα παραπάνω όμως!!ειχε ένας ανεβάσει κάποιος κριτική για την Θεώνη πριν δεν θέλω να τον προσβάλω ούτε να παρεξηγηθεί καθένας έχει διαφορετικά γούστα αλλα εφόσον πληρώνεις ας είναι και εμφανίσιμη η κοπέλα τουλάχιστον!!
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, ο καθένας εδώ μέσα πρέπει να εκφράζεται ελεύθερα.
και για να μην κάνω κι άλλη παράθεση, σε ένα άλλο προηγούμενο μήνυμα με μπέρδεψε κάποιος που ανέφερε την Ελισάβετ. Η συγκεκριμένη που την βρίσκαμε στο ΒΑΝΑ ΣΠΑ έχει αποσυρθεί. Σε άλλη Ελισάβετ αναφέρεσαι?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Γύρω στο 1.70 μελαχρινή κανονική με καμπύλες και ωραία χείλη καλό βυζί όμορφη σε γενικές γραμμές κοπέλα ηλικία 27-28
Μαλλον λες για αλλη φιλε.
Η αφροδιτη ειναι 35+ κοντουλα και γεματουλα χρονια στο κουρμπετι
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.953
Πόντοι
34.538
Διαβάζω εδώ μέσα συνέχεια να κρίνουν και να αναρωτιούνται για ποιο λόγο να δώσεις 50€ για να σου το παίξουν. Γιατί θέλουμε και γιατί μπορούμε. Είναι σαν να με ρωτάει κάποιος γιατί έδωσες 50.000€ για να πάρεις Μερσεντές ενώ μπορούσες με 10.000 να πάρεις ford?!!!.Μα γιατί τα έχω και γιατί θέλω τη Μερσεντές μου. Τόσο απλό
. Δε γουστάρω να πάω στα μπουρδέλα με την κάθε Βουλγαρα Ουκρανή να τη γαμησω για δέκα λεπτά και να φύγω. Μου αρέσει το μασάζ και πάω γενικά και σε κανονικά μασάζ όταν λοιπόν αυτό έχει και τελείωμα από ένα πιπινακι του γούστου μου μου αρέσει ακόμη περισσότερο. Δεν με ενδιαφέρει αν θα μου τραβήξει μαλακιά η αν θα μου πάρει πίπα ( Για σεξ πλέον ούτε λόγος τη γυναίκα και αυτή με το ζόρι). Το φόρουμ λέγεται μασατζιδικα Θεσσαλονίκης όχι μπουρδέλα της πόλης. Αυτή η πόλη έχει για όλα τα γούστα και όλα τα βαλαντια. Δεν αρέσουν στους ίδιους τα ίδια πράγματα. Σημασία έχει ότι κάνουμε να το γουστάρουμε και να περνάμε καλά είτε είναι μασάζ είτε μπουρδέλα είτε στούντιο είτε εσκορτ. Και να μη κρίνουμε τον καθένα που πάει οπουδήποτε γιατί μας φαίνονται πολλά τα λεφτά. Έχω φίλους Αθήνα που πληρώνουν για εσκορτ χιλιάρικο δε θα τους κρίνω η θα τους πριξω επειδή εγώ δεν μπορώ να τη πάρω η επειδή η συγκεκριμένη κοστολογείται τόσο αλλά θα ρωτήσω το φιλαράκι μου αν πέρασε καλά αν άξιζε τα λεφτά και ίσως και εγώ μπορέσω κάποια στιγμή να το κάνω. Γι'αυτό λέω συντροφια το θέμα είναι να περνάμε καλά με ότι και αν κάνουμε.
Κοιταξε,το θεμα ειναι οτι και με 10000 μπορεις να παρεις ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ και εσυ δινεις 50000..

Το οτι εσυ θες μονο μασαζ,εισαι η μειοψηφια..
Οι περισσοτεροι θελουν να γαμησουν,αλλα δεν τους καθονται τα μωρα..
Γι αυτο λεμε πεταμενα λεφτα..
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Διαβάζω εδώ μέσα συνέχεια να κρίνουν και να αναρωτιούνται για ποιο λόγο να δώσεις 50€ για να σου το παίξουν. Γιατί θέλουμε και γιατί μπορούμε. Είναι σαν να με ρωτάει κάποιος γιατί έδωσες 50.000€ για να πάρεις Μερσεντές ενώ μπορούσες με 10.000 να πάρεις ford?!!!.Μα γιατί τα έχω και γιατί θέλω τη Μερσεντές μου. Τόσο απλό
. Δε γουστάρω να πάω στα μπουρδέλα με την κάθε Βουλγαρα Ουκρανή να τη γαμησω για δέκα λεπτά και να φύγω. Μου αρέσει το μασάζ και πάω γενικά και σε κανονικά μασάζ όταν λοιπόν αυτό έχει και τελείωμα από ένα πιπινακι του γούστου μου μου αρέσει ακόμη περισσότερο. Δεν με ενδιαφέρει αν θα μου τραβήξει μαλακιά η αν θα μου πάρει πίπα ( Για σεξ πλέον ούτε λόγος τη γυναίκα και αυτή με το ζόρι). Το φόρουμ λέγεται μασατζιδικα Θεσσαλονίκης όχι μπουρδέλα της πόλης. Αυτή η πόλη έχει για όλα τα γούστα και όλα τα βαλαντια. Δεν αρέσουν στους ίδιους τα ίδια πράγματα. Σημασία έχει ότι κάνουμε να το γουστάρουμε και να περνάμε καλά είτε είναι μασάζ είτε μπουρδέλα είτε στούντιο είτε εσκορτ. Και να μη κρίνουμε τον καθένα που πάει οπουδήποτε γιατί μας φαίνονται πολλά τα λεφτά. Έχω φίλους Αθήνα που πληρώνουν για εσκορτ χιλιάρικο δε θα τους κρίνω η θα τους πριξω επειδή εγώ δεν μπορώ να τη πάρω η επειδή η συγκεκριμένη κοστολογείται τόσο αλλά θα ρωτήσω το φιλαράκι μου αν πέρασε καλά αν άξιζε τα λεφτά και ίσως και εγώ μπορέσω κάποια στιγμή να το κάνω. Γι'αυτό λέω συντροφια το θέμα είναι να περνάμε καλά με ότι και αν κάνουμε.
Απολυτα σωστος!!!
Ολοι δεν εχουν τις ιδιες επιθυμιες, τα ιδια θελω και κυριως τις ιδιες σεξουαλικες αναγκες.
Για ξεχαρμανιασμα δεν κανουν οι μασαζερι, υπαρχουν αλλες επιλογες, πιο φτηνες.
Ασε που στα "καλα" παιδια, μερικες δινουν δωρακια οποτε.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.900
Πόντοι
3.446
Διαβάζω εδώ μέσα συνέχεια να κρίνουν και να αναρωτιούνται για ποιο λόγο να δώσεις 50€ για να σου το παίξουν. Γιατί θέλουμε και γιατί μπορούμε. Είναι σαν να με ρωτάει κάποιος γιατί έδωσες 50.000€ για να πάρεις Μερσεντές ενώ μπορούσες με 10.000 να πάρεις ford?!!!.Μα γιατί τα έχω και γιατί θέλω τη Μερσεντές μου. Τόσο απλό
. Δε γουστάρω να πάω στα μπουρδέλα με την κάθε Βουλγαρα Ουκρανή να τη γαμησω για δέκα λεπτά και να φύγω. Μου αρέσει το μασάζ και πάω γενικά και σε κανονικά μασάζ όταν λοιπόν αυτό έχει και τελείωμα από ένα πιπινακι του γούστου μου μου αρέσει ακόμη περισσότερο. Δεν με ενδιαφέρει αν θα μου τραβήξει μαλακιά η αν θα μου πάρει πίπα ( Για σεξ πλέον ούτε λόγος τη γυναίκα και αυτή με το ζόρι). Το φόρουμ λέγεται μασατζιδικα Θεσσαλονίκης όχι μπουρδέλα της πόλης. Αυτή η πόλη έχει για όλα τα γούστα και όλα τα βαλαντια. Δεν αρέσουν στους ίδιους τα ίδια πράγματα. Σημασία έχει ότι κάνουμε να το γουστάρουμε και να περνάμε καλά είτε είναι μασάζ είτε μπουρδέλα είτε στούντιο είτε εσκορτ. Και να μη κρίνουμε τον καθένα που πάει οπουδήποτε γιατί μας φαίνονται πολλά τα λεφτά. Έχω φίλους Αθήνα που πληρώνουν για εσκορτ χιλιάρικο δε θα τους κρίνω η θα τους πριξω επειδή εγώ δεν μπορώ να τη πάρω η επειδή η συγκεκριμένη κοστολογείται τόσο αλλά θα ρωτήσω το φιλαράκι μου αν πέρασε καλά αν άξιζε τα λεφτά και ίσως και εγώ μπορέσω κάποια στιγμή να το κάνω. Γι'αυτό λέω συντροφια το θέμα είναι να περνάμε καλά με ότι και αν κάνουμε.
Συμφωνώ αγαπητέ συναγωνιστή
Και εγω την ίδια φιλοσοφία εχω
Και εγω πήγα και έκανα το διπλό που περιγράφεις στο Κρίσταλ
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη καυλα
Τώρα για αυτούς που τα θεωρούν πολλά τα 40+20+20 ας Μην πάνε Εμείς δανεικά δεν ζητήσαμε
Καλύτερα να μου τον παίζει 23 χρόνο με κορμάρα
Παρα να χώσω σε 35-40 σάπια
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κοιταξε,το θεμα ειναι οτι και με 10000 μπορεις να παρεις ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ και εσυ δινεις 50000..

Το οτι εσυ θες μονο μασαζ,εισαι η μειοψηφια..
Οι περισσοτεροι θελουν να γαμησουν,αλλα δεν τους καθονται τα μωρα..
Γι αυτο λεμε πεταμενα λεφτα..
Η αξια του χρηματος δεν εχει να κανει με την απολυτη τιμη, αλλα με την ποιοτητα του προιοντος.
Επι του πρακτεου, αν μια 35+ χοντρουλα βουλγαρογυφτισα με κρεμασμενα κρεατα κανει φουλ στα 70 με , ενω ενα 22χρονο πιπινι με στητο πετρινο βυζακι στον παιζει με 50, πεστε μου εσεις ποιο ειναι φτηνο κσι πιο ακριβο.
Παρολα αυτα εινσι επιλογη του καθενος!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.953
Πόντοι
34.538
Η αξια του χρηματος δεν εχει να κανει με την απολυτη τιμη, αλλα με την ποιοτητα του προιοντος.
Επι του πρακτεου, αν μια 35+ χοντρουλα βουλγαρογυφτισα με κρεμασμενα κρεατα κανει φουλ στα 70 με , ενω ενα 22χρονο πιπινι με στητο πετρινο βυζακι στον παιζει με 50, πεστε μου εσεις ποιο ειναι φτηνο κσι πιο ακριβο.
Παρολα αυτα εινσι επιλογη του καθενος!
Υπαρχει και με 70 φουλ απο 22χρονο πιπινι..
Αυτο λεω,οχι τις γυφτισες..
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Κοιταξε,το θεμα ειναι οτι και με 10000 μπορεις να παρεις ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ και εσυ δινεις 50000..

Το οτι εσυ θες μονο μασαζ,εισαι η μειοψηφια..
Οι περισσοτεροι θελουν να γαμησουν,αλλα δεν τους καθονται τα μωρα..
Γι αυτο λεμε πεταμενα λεφτα..
Πολύ πιθανόν να μπορείς... Μεταχειρισμένη. Όσο αν είμαι η μειοψηφία φίλε μου τότε πως ζούνε όλα τα φραπεδαδικα? Μόνο από εμένα? Και άλλους δέκα? Πόσα να ταισω πια ο άνθρωπος σε δύο πηγαίνω πια Κρίσταλ Άκουα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.953
Πόντοι
34.538
Πολύ πιθανόν να μπορείς... Μεταχειρισμένη. Όσο αν είμαι η μειοψηφία φίλε μου τότε πως ζούνε όλα τα φραπεδαδικα? Μόνο από εμένα? Και άλλους δέκα? Πόσα να ταισω πια ο άνθρωπος σε δύο πηγαίνω πια Κρίσταλ Άκουα.
Η ελπιδα πεθαινει τελευταια λενε..
Οι πιο πολλοι που γραφουν γι αυτες τις επισκεψεις,γκρινιαζουν και ψαχνουν το κατι παραπανω..
Αυτο εκμεταλλευονται οι λαδοκορες αλλωστε..
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Η ελπιδα πεθαινει τελευταια λενε..
Οι πιο πολλοι που γραφουν γι αυτες τις επισκεψεις,γκρινιαζουν και ψαχνουν το κατι παραπανω..
Αυτο εκμεταλλευονται οι λαδοκορες αλλωστε..
Εχεις δικιο σε αυτο, πονταρουν στους νεοπες,δημιουργοντας ελπιδες για κατι παραπανω, αλλα επιμενω, αυτα τα μαγαζια δεν κανουν για ξεχαρμανιασμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom