Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η Αφροδίτη είναι στο Άκουα όντως δεκτική και θέλει λίγο τον τρόπο τής.Να παραθέσω και εγώ την εβδομαδιαία μου επίσκεψη στο Κρίσταλ πήρα το διπλό το οποίο το έχουν σε προσφορά Νεφέλη με Νάντια απαιχτος συνδιασμός. Δύο υπερτουμπανα ημίγυμνα μωρακλες και οι δύο κατεμε ίσως οι πιο ωραίες γκόμενες που κυκλοφορούν στο χώρο μου έβγαλαν τις βυζάρες τους χάιδεψα μουνακι έπαιξαν και λίγο μπαλιτσα μεταξύ τους και ήρθε το happy end. Ωραία ξεκίνησε η εβδομάδα. Θα επισκεφθώ σιγουρα ξανά το Κρίσταλ για να κάνω με Κριστιανα που ακόμη δεν έχω κάνει και φυσικά την Αφροδίτη στο Άκουα αφού επέστρεψε το κορίτσι. Καλά μασαζωματα συντροφια να περνάμε ωραία και με πολύ καύλα

Τιμή το διπλό;
Αν θες την γνώμη μου, μην κάνεις με Χριστιαννα, ίσως απογοητευτείς σε σχέση με τα άλλα δυο κορίτσια.

Η Αφροδίτη τιμή; Πενήντα αρχική;
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
385
Κριτικές
4
Like
1.230
Πόντοι
361
Όπως λέει ο σοφός λαός οι γνώμες είναι σαν τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν από μία. Ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά που βγάζει όπως γουστάρει.
Ένας κίνδυνος όμως είναι ότι η αύξηση της ζήτησης ανεβάζει τις ταρίφες στη ζούγκλα της ελεύθερης αγοράς, κάτι που επηρεάζει όλους τους λοιπούς υποψήφιους αγοραστές που ενδεχομένως και σωστά πολλές φορές σκέφτονται ότι το 50ρικο στις μερες μας είναι κοροϊδία για να στον παίξει απλά μια 20χρονη κορασίδα που θέλει να βγάλει μια περιουσία κάνοντας τη χειροκίνητη αντλία και ηλεκτρίζεται και βγάζει στόμα όταν πας να την αγγίξεις.
Απλές σκέψεις ενός φαν του αιδοίου ατάκτως ερριμμενες
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Συμφωνώ αγαπητέ συναγωνιστή
Και εγω την ίδια φιλοσοφία εχω
Και εγω πήγα και έκανα το διπλό που περιγράφεις στο Κρίσταλ
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη καυλα
Τώρα για αυτούς που τα θεωρούν πολλά τα 40+20+20 ας Μην πάνε Εμείς δανεικά δεν ζητήσαμε
Καλύτερα να μου τον παίζει 23 χρόνο με κορμάρα
Παρα να χώσω σε 35-40 σάπια
Σωστά τα λόγια σου φίλε μου. Τα λεφτά μας δε τα κλέψαμε τα δουλέψαμε. Και εγώ προσωπικά προτιμώ τα λεφτά μου να τα ξοδεύω στην ομορφια και στην καύλα που μου προσφέρει. Ο καθένας με τα γούστα του και τις δυνατότητες του.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Αν διαβαζες σωστα θα παρατηρουσες οτι μιλησα για "απλα μασαζομαγαζα" και οχι για αυτα που εχουν στανταρτ το φουλ προγραμμα και ενιοτε σου βαζουν και λιγο λαδι ετσι για την τιμη των οπλων!
Παρεπιπτοντως, το ενα στα δυο μηνυματα σου ειναι για το ζεσι, το εμπεδωσαμε οτι σου αρεσει!!!
Σεβασμιοτατε κάνεις λάθος.Οχι ενα στα δυο αλλα ολα τα μηνύματα μου ειναι για το Ζεσι γιατι σταμάτησα να πηγαινω σε αλλα μαγαζιά οπου οι κοπέλες δεν εκτιμανε το χρημα που τους αφηνω.Το θεορω προσωπικα κοροιδια να πληρωνω 50 ευρώ για φραπε και να παρακαλαω να βγάλει καποιο ρουχω.Δεν θα με πειραζε να δοσω τα 50 για φραπε σε καποιο εμφανισημο πιπινι αρκει να ειναι ολογυμνο και να μπορώ να πιανω ελεύθερα παντου.Μέχρι τοτε προτιμω την σιγουρια του Ζεσι σπα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056

geo_2007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
214
Κριτικές
5
Like
106
Πόντοι
1
Με 90 γαματε CT για μισή ώρα. Αλλά ο ανθρώπινος εγκέφαλος αναζητεί αυτό που δεν μπορεί να έχει. Και ελπίζει ότι μια μέρα θα το κατακτήσει.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Σεβασμιοτατε κάνεις λάθος.Οχι ενα στα δυο αλλα ολα τα μηνύματα μου ειναι για το Ζεσι γιατι σταμάτησα να πηγαινω σε αλλα μαγαζιά οπου οι κοπέλες δεν εκτιμανε το χρημα που τους αφηνω.Το θεορω προσωπικα κοροιδια να πληρωνω 50 ευρώ για φραπε και να παρακαλαω να βγάλει καποιο ρουχω.Δεν θα με πειραζε να δοσω τα 50 για φραπε σε καποιο εμφανισημο πιπινι αρκει να ειναι ολογυμνο και να μπορώ να πιανω ελεύθερα παντου.Μέχρι τοτε προτιμω την σιγουρια του Ζεσι σπα.
Σεβαστο…
Εξάλλου περι ορέξεως.....
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Αφού είναι 35+ κοντούλα και χοντρούλα γιατί υπάρχει τόσος μεγάλος ενθουσιασμός που επέστρεψε;;;
Όντως φίλε μου λάθος μου μπερδεψα τις γκόμενες. Γύρω στα 40 πλέον κοντουλα γεματουλα σγουρομαλλα καστανοξανθη βυζί μέτριο. Αρκετά καλή μέσα και αν την έδινες και κάτι παραπάνω έκανε και τσιμπούκι. Έχω χρόνια να τη πάρω όμως δεν εγγυομαι κάτι.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Κ που βρίσκεται το ίδρυμα;

 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Κύριοι έχετε καμία πρόταση σε κοπέλα στο BODY FREE για μασάζ και εκτόνωση? Ευχαριστώ. Ξαναρώτησα αλλά δεν πήρα απάντηση. Δεν λέει καμία?
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Είχα ρωτήσει και πληροφορίες για την Ντενίζ στο VENUS στην Καραμανλή. Κανείς συμπολεμιστής γνωρίζει τίποτα?
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Relax Spa, εκτόνωση σίγουρη με Αννα, αν σε γνωριζει λιγο καλα. Ψηλή λεπτή μοντέλο, χωρίς πλάκα. Εθεάθη στο σαλόνι και μία Σταυρούλα μελαχρινή, με φούστα μίνι μαύρη. Δοκίμασε κανείς μαζί της?
Κάνε περιγραφή φίλε μου για Άννα.
Είναι η κοπέλα που δούλευε παλαιότερα στο εν λόγω ίδρυμα.
Ευχαριστώ.
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Για τη Ντενίζ στο Venus Spa, ναι κάνει εκτόνωση, είναι δεκτική, και χουφτωματα.
Έκανα μια φορά, δεν ήθελα ξανά διότι φαίνεται λίγο ξεπετα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Είχα ρωτήσει και πληροφορίες για την Ντενίζ στο VENUS στην Καραμανλή. Κανείς συμπολεμιστής γνωρίζει τίποτα?
Κύριοι έχετε καμία πρόταση σε κοπέλα στο BODY FREE για μασάζ και εκτόνωση? Ευχαριστώ. Ξαναρώτησα αλλά δεν πήρα απάντηση. Δεν λέει καμία?
να σου πω γιατί δε παίρνεις απάντηση
Γιατί είσαι πάνω από 3 χρόνια κ μία ενημέρωσή δεν έκανες
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Εχω δοκιμάσει και δεν λέει πολύ απόμακρη..την εω βγάλε το βρακί σου...λέει!Δώσε 20αρικάκι!βρέ ούστ απο εδω μωρή την είπα!με 30 ευρω πάς Μύλο και γαμάς!

Επέτρεψε μου να έχω διαφορετική γνώμη γι αυτήν, τουλάχιστον όταν ήταν στο Crystal. Όμορφο μασάζ, μετά έμεινε με το εσώρουχο, τελείωμα στις βυζαρες της. Δεν ξέρω τι κάνει έξω. Θα ηθελα να την συναντήσω, γι αυτό ρωτάω. Οποίος μπορεί, pm. Ευχαριστώ guys
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Διαβάζω εδώ μέσα συνέχεια να κρίνουν και να αναρωτιούνται για ποιο λόγο να δώσεις 50€ για να σου το παίξουν. Γιατί θέλουμε και γιατί μπορούμε. Είναι σαν να με ρωτάει κάποιος γιατί έδωσες 50.000€ για να πάρεις Μερσεντές ενώ μπορούσες με 10.000 να πάρεις ford?!!!.Μα γιατί τα έχω και γιατί θέλω τη Μερσεντές μου. Τόσο απλό
. Δε γουστάρω να πάω στα μπουρδέλα με την κάθε Βουλγαρα Ουκρανή να τη γαμησω για δέκα λεπτά και να φύγω. Μου αρέσει το μασάζ και πάω γενικά και σε κανονικά μασάζ όταν λοιπόν αυτό έχει και τελείωμα από ένα πιπινακι του γούστου μου μου αρέσει ακόμη περισσότερο. Δεν με ενδιαφέρει αν θα μου τραβήξει μαλακιά η αν θα μου πάρει πίπα ( Για σεξ πλέον ούτε λόγος τη γυναίκα και αυτή με το ζόρι). Το φόρουμ λέγεται μασατζιδικα Θεσσαλονίκης όχι μπουρδέλα της πόλης. Αυτή η πόλη έχει για όλα τα γούστα και όλα τα βαλαντια. Δεν αρέσουν στους ίδιους τα ίδια πράγματα. Σημασία έχει ότι κάνουμε να το γουστάρουμε και να περνάμε καλά είτε είναι μασάζ είτε μπουρδέλα είτε στούντιο είτε εσκορτ. Και να μη κρίνουμε τον καθένα που πάει οπουδήποτε γιατί μας φαίνονται πολλά τα λεφτά. Έχω φίλους Αθήνα που πληρώνουν για εσκορτ χιλιάρικο δε θα τους κρίνω η θα τους πριξω επειδή εγώ δεν μπορώ να τη πάρω η επειδή η συγκεκριμένη κοστολογείται τόσο αλλά θα ρωτήσω το φιλαράκι μου αν πέρασε καλά αν άξιζε τα λεφτά και ίσως και εγώ μπορέσω κάποια στιγμή να το κάνω. Γι'αυτό λέω συντροφια το θέμα είναι να περνάμε καλά με ότι και αν κάνουμε.
Tυπε καπου τα εχεις μπερδεψει τη τα μπερδεψες δηλαδη πουτανα τα εκανες.Αυτο που λες να γινοταν σε καποιο αληθινο μασαζ θα ελεγα οκ εχεις δικιο παω πασο αλλα αυτα ειναι μπουρδελομασαζ εκει οι περισσοτεροι πανε για να γαμησουν οχι για μασαζ οι γκομενες δεν ειναι καν μασατζουδες και δεν εχουν ιδεα απο μασαζ οποτε αυτο ειναι εντελως ακυρο που λες.Τελος για τα δελα που λες ποιος σου ειπε οτι στο 10λεπτο φευγεις εκτος φυσικα αν το θες εσυ δεν ειμαστε Αθηνα εδω
 

SAKISOIL1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά αν έχει κάποιος το τηλέφωνο της Αλέξιας θα του ήμουν ευγνώμων να μου το έστελνε p.m σήμερα έχω σκοπό να περάσω από crystal θα ανεβάσω και την εμπειρία μου τις επόμενες μέρες ευχαριστώ πολύ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom