Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Relax Spa, για αγριο ξυλο η Δεσποινα, τσιγγάνα αγενής μακρυά από αυτήν..έφαγε άκυρο ούτε πλήρωσα και την άφησα μόνη της...η μόνη που αξίζει εκεί η Άννα, καμια αλλη.
 

leftithess1980

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εστειλα μηνυμα στο κινητο σημερα το πρωι και μου ειπαν λειτουργει εως τις 11 το βραδυ
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Είμαι δίπλα στη Βάνα, να μπω αξίζει καμία;
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Είμαι δίπλα στη Βάνα, να μπω αξίζει καμία;

καμια δεν αξιζει φιλε.Ολες εχουν υφακι τουπε κανουν την εκτονωση απο αγγαρεια κ για να βγαλουν ρουχα ζητανε εξτρα λες κ δεν τις φτανουν τα 20.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
παιδες στο χωρο του μασαζ απειρος (εχω να παω απο εποχη Δημητρας)

Μεγαλο στηθος (4αρι και πανω ,και σιλικονη αποδεκτη) ,αλλα αδυνατη που να σ αφηνει να θηλασεις καμια? Επισης,δεν υπαρχει nuru εδω στη θεσσαλονικη δυστυχως..η κανω λαθος?
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Nuru massage αγιου δημητριου 160 γνωριζουμε κατι παιδια;
Η κοπέλα είναι επαγγελματίας του είδους. είναι περίπου 1.70 , ξανθά μαλλιά, λεπτή με γυμνασμένο σώμα και μικρό βυζί, γύρω στα 35 με 40, λιγομίλητη.
το μασάζ γίνεται σώμα με σωμα χωρίς ρούχα. Κάνει πολύ ωραίο μασάζ και προσπαθεί να σε τελειώσει με το σώμα της χωρίς διείσδυση ή χέρι και το καταφέρνει μια χαρά.
στο τέλος σου κάνει και μπάνιο. Διάρκεια συνεδρίας μια ωρα γεμάτη.
Διαφορετική εμπειρία αλλα καλή. μέχρι τωρα πήγα 2 φορές και θα ξαναπάω.Το 100ρικο είναι ίσως πολύ αλλά αξίζει για μένα. δεν κάνει για όσους θέλουν να τους την παίξουν ή να πηδήξουν .

Εχει δικό της χωρο στην Αγ.Δημητρίου αλλα κάνει και κατ'οικον επισκέψεις . 
 

leftithess1980

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τελεια φιλε μου σε ευχαριστω. Θα στειλω εντυπωσεις μεσα στην εβδομαδα που θα επισκεφτω
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Η κοπέλα είναι επαγγελματίας του είδους. είναι περίπου 1.70 , ξανθά μαλλιά, λεπτή με γυμνασμένο σώμα και μικρό βυζί, γύρω στα 35 με 40, λιγομίλητη.
το μασάζ γίνεται σώμα με σωμα χωρίς ρούχα. Κάνει πολύ ωραίο μασάζ και προσπαθεί να σε τελειώσει με το σώμα της χωρίς διείσδυση ή χέρι και το καταφέρνει μια χαρά.
στο τέλος σου κάνει και μπάνιο. Διάρκεια συνεδρίας μια ωρα γεμάτη.
Διαφορετική εμπειρία αλλα καλή. μέχρι τωρα πήγα 2 φορές και θα ξαναπάω.Το 100ρικο είναι ίσως πολύ αλλά αξίζει για μένα. δεν κάνει για όσους θέλουν να τους την παίξουν ή να πηδήξουν .

Εχει δικό της χωρο στην Αγ.Δημητρίου αλλα κάνει και κατ'οικον επισκέψεις . 

Είσαι ωραίος. Αν δώσεις και κάποιο link ή τηλέφωνο επικοινωνίας, θα είσαι σούπερ.
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Έστειλα κ γω μήνυμα σεξουαλικές πράξεις λέει δεν έχει!!!για πες
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Με μαγιό λέει....
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
το ακουα εφερε 3 καινουριες οι οποιες ειναι ο ορισμος της ξεπετας.Κατευθειαν αρχιζουν την εκτονωση με το που μπαινουν στο δωματιο και δεν βγαζουν ρουχα αφηνουν μονο χουφτωματα πανω απο τα ρουχα.Με το που τελειωνεις φευγουν απο το δωματιο χωρις να συνεχισουν το μασαζ.Καθαρη κοροιδια.50 ευρω για να στον παιξουν για ενα τεταρτο το πολυ.Θελουνε καθαρη κονομα μαλλον.Σου λεει ετσι θα περασω οχι με 10 πελατες αλλα με 20,θα τα κονομησω.Μακρια παιδια.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δηλαδή δοκίμασες και με τις 3, και ήταν ξεπέτα και μόλις έμπαιναν μέσα άρχιζαν να στον παίζουν κατευθείαν; Και οι 3;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom