Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ακούστε σήμερα τι τους έκανα στο Venus spa κλείνω ραντεβού για 7 ώρα απόγευμα πάω και περνώ την πολύ όμορφη Νατάσα ντουμπανο το μωρό
Μπαίνω Μπαίνω  στο δωμάτιο Κάνω το ντουζάκι μου το κλασσικό ντουζάκι και ξαπλώνω και έρχεται η  Νατάσσα. Μου κάνει ένα αισθησιακό μασάζ όχι και πολύ με όρεξη τελοσπάντων μου κάνει ένα μασάζ και μετά μου λέει να γυρίσω στο μισάωρο μου λέει θέλεις και εκτόνωση και την πετάω ένα όχι μόλις μουτς είπαΚατέβασε τα μούτρα για να φανταστείτε μόνο τα λεφτά κοιτάνε και εκανε με το ζόρι μασάζ για να τελειώσει ώρα της πετάω και ένα να τον παίξω μόνος μου και μου λέει όχι να τελειώσουμε και κάτω στο ντους τελοσπάντων να μη στα πω λόγο τι λέω σταμάτα εδώ της δίνω 30 € και και φεύγωΑπλά πράγματα το συμπέρασμα είναι ότι δεν ξαναπατάω σε τέτοιου είδους μαγαζιά
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.953
Πόντοι
34.538
το ακουα εφερε 3 καινουριες οι οποιες ειναι ο ορισμος της ξεπετας.Κατευθειαν αρχιζουν την εκτονωση με το που μπαινουν στο δωματιο και δεν βγαζουν ρουχα αφηνουν μονο χουφτωματα πανω απο τα ρουχα.Με το που τελειωνεις φευγουν απο το δωματιο χωρις να συνεχισουν το μασαζ.Καθαρη κοροιδια.50 ευρω για να στον παιξουν για ενα τεταρτο το πολυ.Θελουνε καθαρη κονομα μαλλον.Σου λεει ετσι θα περασω οχι με 10 πελατες αλλα με 20,θα τα κονομησω.Μακρια παιδια.
Να μαζευτουμε, να πατε..
Καλα σας κανουν...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έστειλα κ γω μήνυμα σεξουαλικές πράξεις λέει δεν έχει!!!για πες

Φιλε μου, τι περίμενες να σου πούνε; Πως θα γαμησετε και την κοπέλα; Ακόμα και να προβλεπόταν, δεν θα το λέγανε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Φιλε μου, τι περίμενες να σου πούνε; Πως θα γαμησετε και την κοπέλα; Ακόμα και να προβλεπόταν, δεν θα το λέγανε.
οπως κ να χει δεν παιζει ουτε καν εκτονωση,τσεκαρετε και παλιοτερα ποστ η απαντηση ειναι η ιδια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Ακούστε σήμερα τι τους έκανα στο Venus spa κλείνω ραντεβού για 7 ώρα απόγευμα πάω και περνώ την πολύ όμορφη Νατάσα ντουμπανο το μωρό
Μπαίνω Μπαίνω  στο δωμάτιο Κάνω το ντουζάκι μου το κλασσικό ντουζάκι και ξαπλώνω και έρχεται η  Νατάσσα. Μου κάνει ένα αισθησιακό μασάζ όχι και πολύ με όρεξη τελοσπάντων μου κάνει ένα μασάζ και μετά μου λέει να γυρίσω στο μισάωρο μου λέει θέλεις και εκτόνωση και την πετάω ένα όχι μόλις μουτς είπαΚατέβασε τα μούτρα για να φανταστείτε μόνο τα λεφτά κοιτάνε και εκανε με το ζόρι μασάζ για να τελειώσει ώρα της πετάω και ένα να τον παίξω μόνος μου και μου λέει όχι να τελειώσουμε και κάτω στο ντους τελοσπάντων να μη στα πω λόγο τι λέω σταμάτα εδώ της δίνω 30 € και και φεύγωΑπλά πράγματα το συμπέρασμα είναι ότι δεν ξαναπατάω σε τέτοιου είδους μαγαζιά
στις 7 το πρωί εννοείς γιατί 7 το απόγευμα δεν ήρθε ακόμη
Οχι ότι καταλάβαμε κ πολλά Αλλά τεσπα
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Το crystal spa έχει προσφορά για δύο κοπέλες 40 ευρώ και 40 η εκτόνωση μάλλον 80 το σύνολο
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Πέρασμα από ζεσι σπα με Μαρία μια κοπέλα γύρω στο 1.67 με πιασίματα πολύ καλή και στα τού αγώνα με ζήλο πολύ καλή πίπα και εκτόνωση μπράβο στον κορισταρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
οπως κ να χει δεν παιζει ουτε καν εκτονωση,τσεκαρετε και παλιοτερα ποστ η απαντηση ειναι η ιδια
σιγουρα δεν θα διαφημίσουν που παίζει εκτόνωση αλλα σίγουρα παίζει;;μην δώσουμε τζάμπα το 100ευρω!!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη στο κρυσταλ, παρούσες Νεφέλη, Χριστιάνα και Νάντια ή Ναταλία.

Πέρασμα με Νεφέλη για ένα ευχάριστο μασαζάκι και τελείωμα.

Χριστιάνα και Νάντια ή Ναταλία, ωραίες παρουσίες θα δοκιμαστούν σε επόμενη επίσκεψη. (αν έχει δοκιμάσει κάποιος ας ενημερώσει)

Για υπηρεσίες δεν ξέρω αλλά από ρόστερ αυτή την στιγμή πρέπει να έχει το καλύτερο στην πόλη.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη στο κρυσταλ, παρούσες Νεφέλη, Χριστιάνα και Νάντια ή Ναταλία.

Πέρασμα με Νεφέλη για ένα ευχάριστο μασαζάκι και τελείωμα.

Χριστιάνα και Νάντια ή Ναταλία, ωραίες παρουσίες θα δοκιμαστούν σε επόμενη επίσκεψη. (αν έχει δοκιμάσει κάποιος ας ενημερώσει)

Για υπηρεσίες δεν ξέρω αλλά από ρόστερ αυτή την στιγμή πρέπει να έχει το καλύτερο στην πόλη.

Αν σου άρεσε η Νεφέλη, θα σου έλεγα να μείνεις μακριά από Χριστιαννα και Ναταλια. Δοκίμασε καμία άλλη. Πχ Ρια
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
σιγουρα δεν θα διαφημίσουν που παίζει εκτόνωση αλλα σίγουρα παίζει;;μην δώσουμε τζάμπα το 100ευρω!!
Λοιπον για να μην μακρυγορουμε εκτόνωση με τον παραδοσιακό τροπο δεν παιζει ουτε χερι ουτε διείσδυση. Σε βαζει σε ενα φουσκωτό στρώμα σε πασαλιβει με ενα ζεστο gel και σου κανει Nuru massage και prostate massage εαν το θέλεις φυσικα. Τωρα το τελείωμα γινεται ειτε με το τριψιμο του σώματος της βυζομαλακια κωλομαλακια ποδομαλακια και γενικα μαλακια η αναλαμβάνει η χηρα με τα 5ορφανά παλι μαλακια δηλαδη. Αν εξαιρέσεις την μαλακια το Nuru ειναι για μενα τουλάχιστον ωραια εμπειρία και προτιμω να δωσω 100 γιαυτο που τουλαχιστον η κοπελα ιδρώνει το κορμί της στην κυριολεξία για μια ωρίτσα, παρα 50-60 για ενα ψευτομασαζ και μια χειρομαλακια και να σε κοιτάνε καπως και να βγάζουν ρουχα με το τσιγγελι, και να ζητάνε εχτραδακια... Οχι εγω εχω ηδη δω και καιρο σταματήσει αυτα τα μαγαζάκια και προτιμω να πηγαίνω καπου που τουλαχιστον να υπαρχει αντίκρυσμα στα χρηματα που δινω.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Λοιπον για να μην μακρυγορουμε εκτόνωση με τον παραδοσιακό τροπο δεν παιζει ουτε χερι ουτε διείσδυση. Σε βαζει σε ενα φουσκωτό στρώμα σε πασαλιβει με ενα ζεστο gel και σου κανει Nuru massage και prostate massage εαν το θέλεις φυσικα. Τωρα το τελείωμα γινεται ειτε με το τριψιμο του σώματος της βυζομαλακια κωλομαλακια ποδομαλακια και γενικα μαλακια η αναλαμβάνει η χηρα με τα 5ορφανά παλι μαλακια δηλαδη. Αν εξαιρέσεις την μαλακια το Nuru ειναι για μενα τουλάχιστον ωραια εμπειρία και προτιμω να δωσω 100 γιαυτο που τουλαχιστον η κοπελα ιδρώνει το κορμί της στην κυριολεξία για μια ωρίτσα, παρα 50-60 για ενα ψευτομασαζ και μια χειρομαλακια και να σε κοιτάνε καπως και να βγάζουν ρουχα με το τσιγγελι, και να ζητάνε εχτραδακια... Οχι εγω εχω ηδη δω και καιρο σταματήσει αυτα τα μαγαζάκια και προτιμω να πηγαίνω καπου που τουλαχιστον να υπαρχει αντίκρυσμα στα χρηματα που δινω.

της εχεις κανει προταση για εξτρα πιπα η γαμησι?Κ αν ναι τι σου εχει πει?
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
της εχεις κανει προταση για εξτρα πιπα η γαμησι?Κ αν ναι τι σου εχει πει?

H κοπέλα προσφέρει ότι αναφέρεται στην ιστοσελίδα τους, τώρα εγώ απλά ανέφερα την εμπειρία μου για ενημέρωση. Οπως σε όλες τις συνεδρίες βασικό ρόλο παίζει και η χημεία μεταξύ των συνευρισκομένων.Αν η κοπέλα θέλει να παίξει κάτι παραπάνω θα το κάνει ή θα στο προτείνει η ίδια.Εγω δεν πρόκειται να πιέσω προς αυτή την κατεύθυνση το θεωρώ λάθος. Παράδειγμα η Λίνα (Ελενα ) που ήταν στην Βασ. Ηρακλείου άριστο μασάζ και στις πρώτες συνεδρίες έφτανε μέχρι εκτόνωση με το χέρι, σιγα σιγά αν την γνώριζες και σε γνωριζε , περνούσε σε άλλο επίπεδο βγάζοντας τα γούστα και πάλι όμως ήταν ανάλογα τα κέφια της και τις μέρες της.  Σε εμένα επειδή είμαι κοντός, υπέρβαρος, ασχημομούρης , μικροτσούτσουνος και μυρίζουν οι μασχάλες μου δεν έπαιξε κάτι παραπάνω. και δεν πρότεινα κάτι παραπάνω , αρκέστηκα σε αυτά που μου πρόσφεραν(αναφέρομαι στο Nuru)
Τεσπα , έχετε το link , το τηλέφωνο , τις βασικές υπήρεσίες και το αντίτιμο, μπορείτε να πάτε να δοκιμάσετε και να μας ενημερώσετε , Το να ρωτάτε αν κάνει το ένα ή το άλλο είναι ανούσιο γιατί μπορεί ο κανόνας να είναι να μην κάνει τίποτα απο όλα αυτά και στην περίπτωση που η κοπέλα υποκύψει στη γοητεία του  2μετρου με φέτες , μελαχρινού γαλανομάτη που την έχει 25cm να είναι απλά η εξαίρεση και εμεις λόγω μαλακίας που μας δέρνει να το κάνουμε κανόνα και να εκθέσουμε την κοπέλα .
Καλά να περνάτε ..
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
παντως η τυπισα στο Nuru αν εδινε εστω εκτονωση με χερι,θα εκανε χρυσες δουλειες

υ.γ α ρε Ελενα Β.Ηρακλειου βρες κανα χωρο και γιο εμας τους παντρεμενους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom