Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (4 μέλη και 73 επισκέπτες)

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Καλησπέρα φίλε μου. Η Άρτεμις είναι 20 Μαιών πιπινακι στο μασάζ θα έλεγα είναι αρκετά χαλαρό στα της εκτόνωσης σε αφήνει να πιάσεις το υπέροχο στήθος της που για εμένα προσωπικά είναι από τα καλύτερα που έχω δει αν και αδύνατη η χειρομαλαξη θα έλεγα μέτρια δε ξέρω αν έχει βελτιωθεί έχω καιρό να τη πάρω σαν λάτρης του καλού μασάζ προτιμώ Όλγα η Νεφέλη γι'αυτό το κομμάτι. Παρεπιπτόντως διάβασα στη σελίδα τους ότι κλείνουν 1 χρόνο το Σάββατο έχουν επέτειο τα κορίτσια και σε όλους για εκείνη τη μέρα θα γίνει το μασάζ 10€. Μπράβο τους πάντως

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Μου άρεσε αρκετά από όσο την είδα και κατά πάσα πιθανότητα την επόμενη φορά θα δοκιμαστεί αυτή ή η Χριστιάννα. 
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
καλησπερα!γνωριζει κανεις αν υπαρχει καπου αγγελια της αντζυ απο ξηροκρηνη?χοντρουλα!δυστηχως εχασα τον αριθμο της και θα ηθελα τη βοηθεια σας αν γινεται! ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ ειδα πως σε καποιο παλιο σου ποστ την αναφερεις μοιπως μπορεις να βοηθησεις?
ευχαριστω!
Προ καραντίνας που επικοινώνησα, μου είπε πως σταμάτησε.
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Σωστά. Κ το παίρνουν πάνω τους και ποιος τις φτάνει μετά.
Ότι γίνετε μαθαίνετε ... τ κρυσταλ αυτή τη στιγμή
Έχει τη ποιο δυνατή ομάδα αν εξαιρέσεις ολγα που κάτι δ μαρεσει...
Έχει 5-6 μπουμπούκια να τα πιεις στο ποτήρι... επίσης σε κερδίζουν
Με τ χαμόγελο τη φιλοξενεία κ τις προσφορές... αυτή τη στιγμή έχει το ποιο ανθρώπινο περιβάλλον που σεβετε τ πελάτη κ τη τσέπη του... οι καιροί άλλαξαν θ μείνουν μόνο οι επαγγελματίες
 

Coys

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Ερωτηση παιδια γιατι δεν εχω εμπειρια απο μασατζιδικα καθολου και ειμαι πιτσιρικας:
1) για το κρυσταλ περνω τηλ και κλεινω ραντεβου για να παω;
2) αφου παω λεω κατι συγκεκριμενο για να καταλαβιυν οτι θελω και φραπε η θεωρειται δεδομενο;
3) τιμες πανεω κατω;
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Ότι γίνετε μαθαίνετε ... τ κρυσταλ αυτή τη στιγμή
Έχει τη ποιο δυνατή ομάδα αν εξαιρέσεις ολγα που κάτι δ μαρεσει...
Έχει 5-6 μπουμπούκια να τα πιεις στο ποτήρι... επίσης σε κερδίζουν
Με τ χαμόγελο τη φιλοξενεία κ τις προσφορές... αυτή τη στιγμή έχει το ποιο ανθρώπινο περιβάλλον που σεβετε τ πελάτη κ τη τσέπη του... οι καιροί άλλαξαν θ μείνουν μόνο οι επαγγελματίες

ετσι ακριβως ειναι.Οπως επισης εμεις πρεπει να βγαζουμε κοκκινη καρτα τα μαγαζια αλλα και τις κοπελες που πληρωνονται και δεν κανουν σωστα την δουλεια τους οπως εχει γινει απειρες φορες και πιστευω οτι εχει συμβει στον καθενα μας.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Ετσι προστατευουμε τον επομενο που θα παει και θα την πατησει σαν κ εμας και θα κλαιει το 50αρικο η ενδεχομενως και τα 80.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ότι γίνετε μαθαίνετε ... τ κρυσταλ αυτή τη στιγμή
Έχει τη ποιο δυνατή ομάδα αν εξαιρέσεις ολγα που κάτι δ μαρεσει...
Έχει 5-6 μπουμπούκια να τα πιεις στο ποτήρι... επίσης σε κερδίζουν
Με τ χαμόγελο τη φιλοξενεία κ τις προσφορές... αυτή τη στιγμή έχει το ποιο ανθρώπινο περιβάλλον που σεβετε τ πελάτη κ τη τσέπη του... οι καιροί άλλαξαν θ μείνουν μόνο οι επαγγελματίες

Ναι τα κορίτσια είναι Σούπερ. Αν το μπάνιο ήταν κανονικό μπάνιο, θα ήταν όλα τέλεια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ερωτηση παιδια γιατι δεν εχω εμπειρια απο μασατζιδικα καθολου και ειμαι πιτσιρικας:
1) για το κρυσταλ περνω τηλ και κλεινω ραντεβου για να παω;
2) αφου παω λεω κατι συγκεκριμενο για να καταλαβιυν οτι θελω και φραπε η θεωρειται δεδομενο;
3) τιμες πανεω κατω;
1 ναι
2 όχι, στη διάρκεια του μασάζ αν δε στο πει το λες εσύ
3 30 μασάζ έξω κ 20 στη κοπέλα μέσα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ότι γίνετε μαθαίνετε ... τ κρυσταλ αυτή τη στιγμή
Έχει τη ποιο δυνατή ομάδα αν εξαιρέσεις ολγα που κάτι δ μαρεσει...
Έχει 5-6 μπουμπούκια να τα πιεις στο ποτήρι... επίσης σε κερδίζουν
Με τ χαμόγελο τη φιλοξενεία κ τις προσφορές... αυτή τη στιγμή έχει το ποιο ανθρώπινο περιβάλλον που σεβετε τ πελάτη κ τη τσέπη του... οι καιροί άλλαξαν θ μείνουν μόνο οι επαγγελματίες
Το σεβεται τον πελατη μ αρεσε τυπε 50 ευρω για να σου τραβηξει μια μαλακια γελανε και οι πετρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πταίσμα.... το δάσος ν βλέπεις... όχι τ δεντρο

Ο,τι ψάχνει και ο,τι θέλει ο καθένας. Πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης. Και τονίζω πως είμαι πελάτης του μαγαζιού
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Το σεβεται τον πελατη μ αρεσε τυπε 50 ευρω για να σου τραβηξει μια μαλακια γελανε και οι πετρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν το βρισκεις κάπου αλλου ποιο οικονομικά δικαίωμα σου να επιλέξεις
Που θα καταθέσεις το 20.. πάντως από την εμπειρία μου στο χώρο πως κινείτε η αγορά στο συγκεκριμένο κομμάτι για μένα πάντα είναι τίμιο εκεί χωρίς εχτρα χρεώσεις..
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Αν το βρισκεις κάπου αλλου ποιο οικονομικά δικαίωμα σου να επιλέξεις
Που θα καταθέσεις το 20.. πάντως από την εμπειρία μου στο χώρο πως κινείτε η αγορά στο συγκεκριμένο κομμάτι για μένα πάντα είναι τίμιο εκεί χωρίς εχτρα χρεώσεις..
Δε παύει ναναι 50 λεπτό... ίσως θα μπορούσε στα 40 ευρώ σύνολο στο 25 λεπτό ν υπάρξει προγραμμα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δε παύει ναναι 50 λεπτό... ίσως θα μπορούσε στα 40 ευρώ σύνολο στο 25 λεπτό ν υπάρξει προγραμμα
Τυπε 50 ευρω για μια μαλακια ειναι κοροιδια βεβαια υπαρχουν κι αλλοι που σκανε της πουτανας τα λεφτα μεσα στο δωμάτιο για να βγαλουν απλα τα ρουχα(εκει φυσικά δεν υπαρχει σωτηρια)τιμιες τις κανατε εσεις που αντι να τις ριξετε ενα εμπάργκο πηγαίνετε ακομα σα τα χαπατα γι αυτο δεν υπάρχει περιπτωση ποτε να καλητερεψει η Θεσσαλονίκη στον αγοραιο ερωτα
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Τυπε 50 ευρω για μια μαλακια ειναι κοροιδια βεβαια υπαρχουν κι αλλοι που σκανε της πουτανας τα λεφτα μεσα στο δωμάτιο για να βγαλουν απλα τα ρουχα(εκει φυσικά δεν υπαρχει σωτηρια)τιμιες τις κανατε εσεις που αντι να τις ριξετε ενα εμπάργκο πηγαίνετε ακομα σα τα χαπατα γι αυτο δεν υπάρχει περιπτωση ποτε να καλητερεψει η Θεσσαλονίκη στον αγοραιο ερωτα

Δωσε πονο Ραπτορα. Τοσα χρονια το λεω αλλα εκει σαν τα βοδια στην σφαγη. Πριν μια 5ετια διναμε 80 για 1 ωρα με το μασαζακι μας και το  :fuck2: και αν υπηρχε χρονος γινοτανε και επαναληψη του  :fuck2: . Τωρα 30+20 για μια επαληψη με ελαιο και μια μαλακια, ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;;;;
Τετοια μαγαζια, με 80αρι, υπαρχουν ακομα. Και για να σας προλαβω ειναι Prive και για να ανοιξετε την πορτα τους θα πρεπει κανετε τεστ ντραιβ και να μας ενημερωσετε, οχι με 2-3 ποστ του στυλ, λινκ και την εχει δοκιμασει κανεις;,που στελνετε μνμ για να αποκτησετε προσβαση.
Και για να καταλαβεται πως λειτουργουμε, και μαρτυρας ο Stallion, οταν επεστρεψα καποια στιγμη στο σπορ, μου εδωσε τηλ απο κορασιδα που δεν ειχε δοκιμαστει. Τι εκανα; ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΙΒ, εφαγα την φολα μου κι ολα καλα. Ενημερωσα γραπρως και τηλεφονικος και παλι ολα καλα.

Stallion στειλε για μπυρα.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Πέρασμα από Εβίτα στην εποχή μετά του κορωνοιού. Παρούσες τρεις κοπέλες. Πρώτη μια Αλεξάνδρα ψηλή γύρω στα 30. Σώμα προς το αδύνατο, όσο μπορεί μιας και είναι ψηλή. Φάτσα καλούτσικη, κλασικής Ρωσίδας, ξανθά μαλλιά. Δεύτερη παρουσία η γνωστή Στέλλα που ήταν και στον Μιχάλη παλιότερα. Γεματουλα με μπόλικα πιασίματα αλλά ιδρώνει τη φανέλα.

Τέλος μια μεγαλύτερης ηλικίας ξανθιά και μετρίου αναστήματος. Δεν κράτησα όνομα καθότι δεν με ενδιέφερε καθόλου εμφανισιακά! Φαινόταν καλό το σωμα της, αλλά μετά τα 50, το σωμα χαλαρώνει όσο αδύνατη κι αν είναι. Επίσης και στη φάτσα θύμιζε τζιλφ και όχι μιλφ...

Αυτά και καλή μας διασκέδαση.
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
Δωσε πονο Ραπτορα. Τοσα χρονια το λεω αλλα εκει σαν τα βοδια στην σφαγη. Πριν μια 5ετια διναμε 80 για 1 ωρα με το μασαζακι μας και το  :fuck2: και αν υπηρχε χρονος γινοτανε και επαναληψη του  :fuck2: . Τωρα 30+20 για μια επαληψη με ελαιο και μια μαλακια, ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;;;;
Τετοια μαγαζια, με 80αρι, υπαρχουν ακομα. Και για να σας προλαβω ειναι Prive και για να ανοιξετε την πορτα τους θα πρεπει κανετε τεστ ντραιβ και να μας ενημερωσετε, οχι με 2-3 ποστ του στυλ, λινκ και την εχει δοκιμασει κανεις;,που στελνετε μνμ για να αποκτησετε προσβαση.
Και για να καταλαβεται πως λειτουργουμε, και μαρτυρας ο Stallion, οταν επεστρεψα καποια στιγμη στο σπορ, μου εδωσε τηλ απο κορασιδα που δεν ειχε δοκιμαστει. Τι εκανα; ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΙΒ, εφαγα την φολα μου κι ολα καλα. Ενημερωσα γραπρως και τηλεφονικος και παλι ολα καλα.

Stallion στειλε για μπυρα.



αν το 80αρι ειναι για 2 γυρους κομπλε,αν ειναι για εναν παλι κοροιδια ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom