Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (5 μέλη και 82 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Αύριο λέω να κάνω μια επίσκεψη στο κρυσταλ.... Ποια προτείνεται ανάμεσα σε Νάταλι και Κρίστιανα και γιατί.... Ευχαριστώ
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Ελάχιστες καμπύλες; Λοκω είδες; Και δοτική; Μάλλον της έκανες μάγια ή σε γούσταρε πολύ πολύ
Όταν εννοώ φίλε μου ελάχιστες καμπύλες εννοώ ότι δεν είναι χοντρή προσπαθώ να γίνω κατατοπιστηκος για έναν σύντροφο. Γιατί πολλοί γράφουν για παράδειγμα κοπέλα με καμπύλες και πας και βλέπεις η άλλη είναι λίγο βουβάλι. Τώρα για το δοτική εσύ πώς τι θες δηλαδή τη δοτική? Να σε πιάσει γκόμενο? Εμένα ( και δε νομίζω να το έκανε μόνο σε εμένα για τα ωραία μου μάτια η για τα νιάτα μου αλλά λογικά αυτό είναι το πρόγραμμα της) μου έβγαλε το στήθος της το οποίο εγλυψα με τα χαράς χουφτωσα πίσω όψη καθώς και χάιδεψα το μουνακι της πάνω και κάτω από το εσώρουχο δεν άφησε δάχτυλο. Αυτή η εμπειρία μου δέν έχω παραπάνω απαιτήσεις δεν θα ναι το στάνταρ μου σιγουρα λόγω του μασάζ τής μέτριο με πάρα μα πάρα πολύ λάδι. Τώρα ας πάει και ο φίλος να κρίνει και να μας παραθέσει την εμπειρία του
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Παλικάρια καλησπέρα. Την είδατε την τρελή με το κοριτσάκι;; Εγώ είμαι σίγουρος ότι την έχω πάρει, πιθανώς σε μασατζίδικο. Θυμάμαι και τα πεταχτά αυτάκια της. Την ξέρει κανένας;;  
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Όταν εννοώ φίλε μου ελάχιστες καμπύλες εννοώ ότι δεν είναι χοντρή προσπαθώ να γίνω κατατοπιστηκος για έναν σύντροφο. Γιατί πολλοί γράφουν για παράδειγμα κοπέλα με καμπύλες και πας και βλέπεις η άλλη είναι λίγο βουβάλι. Τώρα για το δοτική εσύ πώς τι θες δηλαδή τη δοτική? Να σε πιάσει γκόμενο? Εμένα ( και δε νομίζω να το έκανε μόνο σε εμένα για τα ωραία μου μάτια η για τα νιάτα μου αλλά λογικά αυτό είναι το πρόγραμμα της) μου έβγαλε το στήθος της το οποίο εγλυψα με τα χαράς χουφτωσα πίσω όψη καθώς και χάιδεψα το μουνακι της πάνω και κάτω από το εσώρουχο δεν άφησε δάχτυλο. Αυτή η εμπειρία μου δέν έχω παραπάνω απαιτήσεις δεν θα ναι το στάνταρ μου σιγουρα λόγω του μασάζ τής μέτριο με πάρα μα πάρα πολύ λάδι. Τώρα ας πάει και ο φίλος να κρίνει και να μας παραθέσει την εμπειρία του
Όταν εννοώ φίλε μου ελάχιστες καμπύλες εννοώ ότι δεν είναι χοντρή προσπαθώ να γίνω κατατοπιστηκος για έναν σύντροφο. Γιατί πολλοί γράφουν για παράδειγμα κοπέλα με καμπύλες και πας και βλέπεις η άλλη είναι λίγο βουβάλι. Τώρα για το δοτική εσύ πώς τι θες δηλαδή τη δοτική? Να σε πιάσει γκόμενο? Εμένα ( και δε νομίζω να το έκανε μόνο σε εμένα για τα ωραία μου μάτια η για τα νιάτα μου αλλά λογικά αυτό είναι το πρόγραμμα της) μου έβγαλε το στήθος της το οποίο εγλυψα με τα χαράς χουφτωσα πίσω όψη καθώς και χάιδεψα το μουνακι της πάνω και κάτω από το εσώρουχο δεν άφησε δάχτυλο. Αυτή η εμπειρία μου δέν έχω παραπάνω απαιτήσεις δεν θα ναι το στάνταρ μου σιγουρα λόγω του μασάζ τής μέτριο με πάρα μα πάρα πολύ λάδι. Τώρα ας πάει και ο φίλος να κρίνει και να μας παραθέσει την εμπειρία του

Δεν νομίζω να διαφωνούμε σε κάτι. Προσθέτω σχόλιο για πίσω μέρος, αυτό είναι όλο. Επίσης, αν για εσένα, η έννοια δοτικος σημαίνει δίνω βυζι για γλύψιμο, πάω πάσο
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Είναι οι μόνες που δεν δοκίμασα
Είναι τελείως διαφορετικές εξωτερικά. Η Κριστιανα είναι αδύνατη με ωραίο κώλο από ότι πρόσεξα και ωραίο πρόσωπο αλλά δεν την έχω πάρει αν και κάθε φορά που τη βλέπω είναι πολύ πρόσχαρη και ομιλητική. Σκοπευα να τη πάρω αλλά μου άλλαξε άποψη ένας συνάδελφος ο οποίος πέρασε μέτρια θα έλεγα. Θέλω πολύ να την πάρω είναι ωραίο μωρό αλλά σκέφτομαι μην είναι πατάτα αν έχει περάσει κανείς μαζί της ας κάνει μια κριτική μήπως και την πάρω αύριο γιατί και εγώ εκεί θα πάω αύριο
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Είναι τελείως διαφορετικές εξωτερικά. Η Κριστιανα είναι αδύνατη με ωραίο κώλο από ότι πρόσεξα και ωραίο πρόσωπο αλλά δεν την έχω πάρει αν και κάθε φορά που τη βλέπω είναι πολύ πρόσχαρη και ομιλητική. Σκοπευα να τη πάρω αλλά μου άλλαξε άποψη ένας συνάδελφος ο οποίος πέρασε μέτρια θα έλεγα. Θέλω πολύ να την πάρω είναι ωραίο μωρό αλλά σκέφτομαι μην είναι πατάτα αν έχει περάσει κανείς μαζί της ας κάνει μια κριτική μήπως και την πάρω αύριο γιατί και εγώ εκεί θα πάω αύριο

Ρια, Νεφελη πάρε, για να μην κλάψεις το χρήμα σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Οι απόψεις διίστανται... Χαχχαχαχ
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Το Ζέσι άλλαξε τελικά περιοχή;
Μελίνα εμφανισιακά πως είναι;
Οχι φιλε μου στην ίδια διεύθυνση είναι.Η Μελινα είναι γύρω στα 23 χρονον μετριο αναστημα λεπτή με γυμνασμενο σώμα ωραίο πρόσωπο και πολυ δεκτικη μεσα.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Οχι φιλε μου στην ίδια διεύθυνση είναι.Η Μελινα είναι γύρω στα 23 χρονον μετριο αναστημα λεπτή με γυμνασμενο σώμα ωραίο πρόσωπο και πολυ δεκτικη μεσα.
Ανάμενεται νέο αίμα! :orchestra: :grin:
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Πέρασμα εχθές το απόγευμα από ζέση παρουσίες τρεις Μελινα ΝΑΝΑ και μαρια αν και πήγα για Μελινα πέρασα τελικά με ΝΑΝΑ φοβερό τσιμπουκι και πολύ ωραίο προσωπο την άλλη φορά θα δοκιμάσω και Μελινα μια και έχω ακούσει καλα πράγματα για αυτήν
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασμα εχθές το απόγευμα από ζέση παρουσίες τρεις Μελινα ΝΑΝΑ και μαρια αν και πήγα για Μελινα πέρασα τελικά με ΝΑΝΑ φοβερό τσιμπουκι και πολύ ωραίο προσωπο την άλλη φορά θα δοκιμάσω και Μελινα μια και έχω ακούσει καλα πράγματα για αυτήν

Zesi δεν έχω πάει πότε. Μοναστηριού, ε; Είναι free ή θα έχω πρόβλημα πρόσβασης; Προγράμματα;
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Free είναι δεν θα έχεις πρόβλημα και μπορείς να κανείς φουλ προγραμμα 80 ευρώ και 60 ευρώ μόνο τσιμπουκι
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Free είναι δεν θα έχεις πρόβλημα και μπορείς να κανείς φουλ προγραμμα 80 ευρώ και 60 ευρώ μόνο τσιμπουκι

Και λες με Νανα ε; Μικρή περιγραφή; Ή της Μέλινας; Κρίμα που δεν είναι ανοικτό Κυριακή
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Η ΝΑΝΑ είναι μελαχρινή με σαρκώδη χείλια λίγα κιλά παραπάνω και έχει ωραίο βλέμμα Καί η Μελινα μελαχροινή πιο αδύνατη πιο ωραίο σώμα αλλά δεν ξέρω εμένα με τράβηξε το βλέμμα της Νανάς αλλά μπορείς να της πάρεις και της δυο μαζί απλά εγώ δεν είχα λεφτά εκείνη την ώρα και για της δυο την επόμενη φορά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom