Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (14 μέλη και 72 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Σήμερα το Crystal υποτίθεται πως θα είχε μασάζ με 10€. Κ υποτίθεται πως θα γινόταν πανικός και θα είχε κόσμο μέχρι έξω. Και έτσι να έγινε, ενημερώσεις δεν βλεπω. Κατά τα άλλα, στα pm κ τις ερωτήσεις, πρώτοι είμαστε.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Επίσκεψη εχθές στο κρυσταλ  διαθέσιμες κοπέλες (ρια,χριαστιανα, Αρτεμις,ναντια) επιλογή την χριαστιανα  αφού ήταν η μόνη που δεν είχα δοκιμάσει μασάζ ψιλό αδιάφορο και εκτόνωση μέτρια... Από εμφανίση τώρα είναι μελαχρινή αδύνατη με πολύ ωραίο κωλο και μικρά βυζια ομορφουλα
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Δεν γνωρίζω τι έγινε το Σάββατο στο crystal πήγα Παρασκευή και την προηγούμενη εβδομάδα Aqua & ούτω ο καθεξής εβδομαδιαία επισκέπτομαι τα μασαζοπωλεια και έχω γράψει εδώ καμία 30αρια ενημερώσεις μήπως και κάποιος από τους προλαλήσαντες με βάλει σε κάποιο prive ανατολικά που έχω ζητήσει αλλεπάλληλες φορές αλλά τζίφος( μόνο από δυο-τρεις pm που μου ζητούσαν 50αρικα για να με βάλουν!! Φυσικα έχω σταματήσει τις ενημερώσεις γιατί μας ψιλο-δουλεύεται ότι μετά από κάποιο αριθμό θα μας δωθεί πρόσβαση! Τι να πω άλλο;; Λοιπόν επαναλαμβάνω : θα ήθελα πρόσβαση σε κάποιο από τα prive ανατολικά που πάτε μερικοί από εδώ μέσα γιατί αγενώς με βολεύει γιατί μένω ανατολικά και αφετέρου προτιμώ prive και όχι χύμα! Δεν είμαι μπάτσος- ούτε κάνας μαλακας που θελει κάτι άλλο από prive Masaz με πίπες & γαμησια μετά!! Ευχαριστώ

Υ.Γ. Οποίος θελει στέλνει.. αν δω φως επιστρέφω δριμύτερος
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Δεν γνωρίζω τι έγινε το Σάββατο στο crystal πήγα Παρασκευή και την προηγούμενη εβδομάδα Aqua & ούτω ο καθεξής εβδομαδιαία επισκέπτομαι τα μασαζοπωλεια και έχω γράψει εδώ καμία 30αρια ενημερώσεις μήπως και κάποιος από τους προλαλήσαντες με βάλει σε κάποιο prive ανατολικά που έχω ζητήσει αλλεπάλληλες φορές αλλά τζίφος( μόνο από δυο-τρεις pm που μου ζητούσαν 50αρικα για να με βάλουν!! Φυσικα έχω σταματήσει τις ενημερώσεις γιατί μας ψιλο-δουλεύεται ότι μετά από κάποιο αριθμό θα μας δωθεί πρόσβαση! Τι να πω άλλο;; Λοιπόν επαναλαμβάνω : θα ήθελα πρόσβαση σε κάποιο από τα prive ανατολικά που πάτε μερικοί από εδώ μέσα γιατί αγενώς με βολεύει γιατί μένω ανατολικά και αφετέρου προτιμώ prive και όχι χύμα! Δεν είμαι μπάτσος- ούτε κάνας μαλακας που θελει κάτι άλλο από prive Masaz με πίπες & γαμησια μετά!! Ευχαριστώ

Υ.Γ. Οποίος θελει στέλνει.. αν δω φως επιστρέφω δριμύτερος
Αφού θέλεις τόσο πολύ να μπεις στα prive, γιατί δεν έδωσες έστω ένα 50€ ??

Δλδ το prive να οικονομαει και αυτός που θα σε κάνει το κονέ να μένει μλκ!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη εχθές στο κρυσταλ  διαθέσιμες κοπέλες (ρια,χριαστιανα, Αρτεμις,ναντια) επιλογή την χριαστιανα  αφού ήταν η μόνη που δεν είχα δοκιμάσει μασάζ ψιλό αδιάφορο και εκτόνωση μέτρια... Από εμφανίση τώρα είναι μελαχρινή αδύνατη με πολύ ωραίο κωλο και μικρά βυζια ομορφουλα

Σε είχα προειδοποιήσει
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν γνωρίζω τι έγινε το Σάββατο στο crystal πήγα Παρασκευή και την προηγούμενη εβδομάδα Aqua & ούτω ο καθεξής εβδομαδιαία επισκέπτομαι τα μασαζοπωλεια και έχω γράψει εδώ καμία 30αρια ενημερώσεις μήπως και κάποιος από τους προλαλήσαντες με βάλει σε κάποιο prive ανατολικά που έχω ζητήσει αλλεπάλληλες φορές αλλά τζίφος( μόνο από δυο-τρεις pm που μου ζητούσαν 50αρικα για να με βάλουν!! Φυσικα έχω σταματήσει τις ενημερώσεις γιατί μας ψιλο-δουλεύεται ότι μετά από κάποιο αριθμό θα μας δωθεί πρόσβαση! Τι να πω άλλο;; Λοιπόν επαναλαμβάνω : θα ήθελα πρόσβαση σε κάποιο από τα prive ανατολικά που πάτε μερικοί από εδώ μέσα γιατί αγενώς με βολεύει γιατί μένω ανατολικά και αφετέρου προτιμώ prive και όχι χύμα! Δεν είμαι μπάτσος- ούτε κάνας μαλακας που θελει κάτι άλλο από prive Masaz με πίπες & γαμησια μετά!! Ευχαριστώ

Υ.Γ. Οποίος θελει στέλνει.. αν δω φως επιστρέφω δριμύτερος

30 ενημερώσεις με 29 μηνύματα δεν γίνεται. Επίσης, ποιος σου είπε πες επειδή εγώ ή κάποιος άλλος πάει σε ένα πριβέ μαγαζί, μπορεί να βάλει μέσα κάποιον άλλο, κ πόσο μάλλον άγνωστο; Μας κάνεις κ νάζια; Κ μιλάμε για το τώρα, που τα μαγαζιά είναι ελάχιστα σε σχέση με το παρελθόν. Λοιπόν, μπες σε sites, ψαξου, μίλα, πλήρωσε , και θα βρεις άκρη. Όσο για πάρουν ζητάνε λεφτά, απλά τραγικό.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Δεν γνωρίζω τι έγινε το Σάββατο στο crystal πήγα Παρασκευή και την προηγούμενη εβδομάδα Aqua & ούτω ο καθεξής εβδομαδιαία επισκέπτομαι τα μασαζοπωλεια και έχω γράψει εδώ καμία 30αρια ενημερώσεις μήπως και κάποιος από τους προλαλήσαντες με βάλει σε κάποιο prive ανατολικά που έχω ζητήσει αλλεπάλληλες φορές αλλά τζίφος( μόνο από δυο-τρεις pm που μου ζητούσαν 50αρικα για να με βάλουν!! Φυσικα έχω σταματήσει τις ενημερώσεις γιατί μας ψιλο-δουλεύεται ότι μετά από κάποιο αριθμό θα μας δωθεί πρόσβαση! Τι να πω άλλο;; Λοιπόν επαναλαμβάνω : θα ήθελα πρόσβαση σε κάποιο από τα prive ανατολικά που πάτε μερικοί από εδώ μέσα γιατί αγενώς με βολεύει γιατί μένω ανατολικά και αφετέρου προτιμώ prive και όχι χύμα! Δεν είμαι μπάτσος- ούτε κάνας μαλακας που θελει κάτι άλλο από prive Masaz με πίπες & γαμησια μετά!! Ευχαριστώ

Υ.Γ. Οποίος θελει στέλνει.. αν δω φως επιστρέφω δριμύτερος
Τα ανοιχτα μαγαζια Ντανες Νικολας και Ζεσι σπα του Μιχαλη δεν διαφερουν σε τιποτα απο τα πριβε αδικα κουραζεσαι για το τιποτα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
H Σάσα που δούλευε Εβίτα, ξέρει κανείς που βρίσκεται ρε μάγκες?
Πολύ τη γουστάρω ρε γμτ...Έχουμε κάνα τηλ της? ΣΟΣ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Αν κάποιος είδε το χθεσινό δελτίο ειδήσεων του alpha, που είχε ρεπορτάζ για ένα ελληνικό νησί, ίσως είδε μια παλιά μας γνώριμη να μιλάει. Δεν μπορεί να κάνω λάθος, η φωνή ήταν ίδια, το κορμί ήταν ίδιο, ένα κλικ πιο γεμάτη. Μόνο το μαλλί ήταν ξανθό. Για να βοηθήσω τους μύστες, ήταν σε φρι μασατζίδικο που δεν έφτανε καρφίτσα. Αν κάποιος από τους παλιούς το είδε ή είναι τόσο περίεργος, ίντερνετ υπάρχει, το δελτίο μπορεί να το βρει και τα λέμε σε πμ.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τα ανοιχτα μαγαζια Ντανες Νικολας και Ζεσι σπα του Μιχαλη δεν διαφερουν σε τιποτα απο τα πριβε αδικα κουραζεσαι για το τιποτα
συμφωνώ κ επαυξάνω τελευταία τα πριβε δεν έχουν κάτι αξιόλογο
Γιαυτό κ δεν υπάρχουν αναφορές
 

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
33
Like
52
Πόντοι
0
Χαιρεται συναγωνιστες!
Λατρης των μασαζ ,εχω επισκεφθει τα τελευταια 2 χρονια venus spa και crystal .
Στο venus spa μασαζ με μια πολυ ψηλη κοπελα ,ονοματι Ευα που δουλεψε μια βδομαδα εκει περνωντας πολυ καλα(πριν κανα 2 χρονια).
Αλλη μια φορα με μια ξανθια ονοματι Κατερινα ,πολυ ομορφη ,δεν εκανε κατι μεσα απλα την επιανα λιγο!(πριν 2 χρονια).
Και αλλη μια φορα με Νατασα ,σκυλι (!), κανοντας με μασαζ με εκτονωση στα 30+20 και αφηνωντας με να την χουφτωνω την κωλαρα και το μουνακι της.
Οσον αφορα το crystal ,μασαζ με Αλεξια πριν κανα 3μηνο ,περασα απιστευτα ,φοβερη επικοινωνια και sexy στα 30+20 χυνοντας στις βυζαρες της.
Και μασαζ με Νεφελη πριν κανα 10μερο ,απιστευτο κορμι με φοβερο κωλοτρυπιδι και δυνατο χυσιμο στα βυζια της στα 30+20.
Εχω επισης Instagram και facebook νεφελης  :rockon:
Να περναμε καλα
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Λοιπόν μάγκες το crystal έχει και ακόμα μια προσφορά με 40 ευρώ 4 χέρια μέχρι το τέλος Ιουνίου
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Λοιπόν μάγκες το crystal έχει και ακόμα μια προσφορά με 40 ευρώ 4 χέρια μέχρι το τέλος Ιουνίου

Καλο ακούγεται απλά σκέφτεσαι ότι με 60 ευρώ χώνεις κι όλα σε άλλα μαγαζιά...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Αφού είναι 4 χέρια λογικά είναι 40+20+20
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
το λογικό είναι να είναι 60 :)>20+20+20=60 αλλά who knows χωρίς τηλέφωνο θα μάθουμε? Εεεε άντε

Βρε δε πάνε να γ....ν, θα τους δώσουμε και τα λέφτα μας για να μας την παίξουν...βρε ουστ από δω.
Άκυρο ρε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Slaki

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Χαιρεται συναγωνιστες!
Λατρης των μασαζ ,εχω επισκεφθει τα τελευταια 2 χρονια venus spa και crystal .
Στο venus spa μασαζ με μια πολυ ψηλη κοπελα ,ονοματι Ευα που δουλεψε μια βδομαδα εκει περνωντας πολυ καλα(πριν κανα 2 χρονια).
Αλλη μια φορα με μια ξανθια ονοματι Κατερινα ,πολυ ομορφη ,δεν εκανε κατι μεσα απλα την επιανα λιγο!(πριν 2 χρονια).
Και αλλη μια φορα με Νατασα ,σκυλι (!), κανοντας με μασαζ με εκτονωση στα 30+20 και αφηνωντας με να την χουφτωνω την κωλαρα και το μουνακι της.
Οσον αφορα το crystal ,μασαζ με Αλεξια πριν κανα 3μηνο ,περασα απιστευτα ,φοβερη επικοινωνια και sexy στα 30+20 χυνοντας στις βυζαρες της.
Και μασαζ με Νεφελη πριν κανα 10μερο ,απιστευτο κορμι με φοβερο κωλοτρυπιδι και δυνατο χυσιμο στα βυζια της στα 30+20.
Εχω επισης Instagram και facebook νεφελης  :rockon:
Να περναμε καλα
Ολα καλά κ Ολα ωραία στο τέλος μας τα χάλασες
Ποιος ο λόγος πού μας δηλώνεις ότι έχεις fb κ insta της Νεφέλης
 

SAKISOIL1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά έκανα εγώ το πρόγραμμα στο Crystal και είναι 40+20+20 Αν κρατήσεις και τις δύο κοπέλες για την εκτόνωση αλλιώς είναι 40+20 Και επιλέγεις την μία από τις δύο που έχεις..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom