Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

Francescoli

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
3
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Γενικά είμαι κάτοικος εξωτερικού αλλά λόγω υποχρεώσεων θα είμαι το επόμενο διάστημα στα πάτρια εδάφη. Είναι το πρώτο μου σχόλιο και ελπίζω να είναι κάπως διαφωτιστικο. Ψαχνομουν για ένα μασαζακι και κάλεσα στο Crystal για να πάρω τη Νεφελη με βάση τα καλουτσικα σχόλια που έχουν προαναφέρει κάποιοι.

Τελικά δεν ήταν διαθέσιμη και έκλεισα για να περάσω και να δω τις κοπελες. Είχε τέσσερις μελαχρινες, δύο ονοματαα θυμάμαι, Αρετη και Νάταλι. Και οι τέσσερις ήταν ευπαρουσιαστες μπορώ να πω
Τλκ μου έκανε κλικ η Νάταλι. Φορούσε πέδιλα ψιλοτακουνα, και στενό μαύρο φορεμα. γενικά νταρντανομωρο με πολύ ωραία πόδια και στητο στήθος. Η φάτσα της καβλοφατσα με αρκετο μακιγιαζ.

Στα του αγωνα, μασάζ ψιλομετριο. Στα πόδια Πασαλιμα, στην πλάτη και στους ώμους κάτι ηξερε, φάνηκε ότι είχε κάνει κάνα δυο σεμινάρια, χωρίς να έχω και μεγάλη εμπειρία σε μασαζ. Μετα από το κυρίως μασάζ, γυρισα, Λίγο χαιδεμα στον κωλο και της ζήτησα να κατεβάσει το σουτιεν αλλιως δεν θα έδειχνε τπτ πιστευω. Μετά φραπες και τέλος.

Σοσιαλ καλό. Μου φάνηκε λίγο διεκπεραιωτικη σε κάποια σημεία, αλλά δεν μπορώ να πω ότι πέρασα και άσχημα, καθώς σαν εμφάνιση μου άρεσε αρκετά και το μασάζ ήταν μέτριο σε γενικές γραμμές.

Εν κατακλείδι τίμια επιλογή σαν εμφάνιση, αλλά έλειπε το κάτι παραπάνω νομίζω.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ποσό είναι η τιμή στο κρυσταλ ; Χωρίς φραπέ ;;;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα. Γενικά είμαι κάτοικος εξωτερικού αλλά λόγω υποχρεώσεων θα είμαι το επόμενο διάστημα στα πάτρια εδάφη. Είναι το πρώτο μου σχόλιο και ελπίζω να είναι κάπως διαφωτιστικο. Ψαχνομουν για ένα μασαζακι και κάλεσα στο Crystal για να πάρω τη Νεφελη με βάση τα καλουτσικα σχόλια που έχουν προαναφέρει κάποιοι.

Τελικά δεν ήταν διαθέσιμη και έκλεισα για να περάσω και να δω τις κοπελες. Είχε τέσσερις μελαχρινες, δύο ονοματαα θυμάμαι, Αρετη και Νάταλι. Και οι τέσσερις ήταν ευπαρουσιαστες μπορώ να πω
Τλκ μου έκανε κλικ η Νάταλι. Φορούσε πέδιλα ψιλοτακουνα, και στενό μαύρο φορεμα. γενικά νταρντανομωρο με πολύ ωραία πόδια και στητο στήθος. Η φάτσα της καβλοφατσα με αρκετο μακιγιαζ.

Στα του αγωνα, μασάζ ψιλομετριο. Στα πόδια Πασαλιμα, στην πλάτη και στους ώμους κάτι ηξερε, φάνηκε ότι είχε κάνει κάνα δυο σεμινάρια, χωρίς να έχω και μεγάλη εμπειρία σε μασαζ. Μετα από το κυρίως μασάζ, γυρισα, Λίγο χαιδεμα στον κωλο και της ζήτησα να κατεβάσει το σουτιεν αλλιως δεν θα έδειχνε τπτ πιστευω. Μετά φραπες και τέλος.

Σοσιαλ καλό. Μου φάνηκε λίγο διεκπεραιωτικη σε κάποια σημεία, αλλά δεν μπορώ να πω ότι πέρασα και άσχημα, καθώς σαν εμφάνιση μου άρεσε αρκετά και το μασάζ ήταν μέτριο σε γενικές γραμμές.

Εν κατακλείδι τίμια επιλογή σαν εμφάνιση, αλλά έλειπε το κάτι παραπάνω νομίζω.

Δεν σε γέμισε λάδι; Σε εμένα έβαλε το μισό μπουκάλι . Με υποσχέσεις, αλλά τίποτα ιδιαίτερο
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Θέλω να δοκιμάσω με Ρια ή Ρίτα ή πώς την λένε. Στο Crystal. Προχωράει σε κάτι πέραν του φραπέ; Αναρωτιέμαι...
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Πέρασμα από Βάνα σπα παρούσες 5 κοπέλες δεν θυμάμαι τα ονόματά τους όλα αλλά όλες ξένες γυφτοβουλγαρες πέρασμα με την Ελβίρα καλό και τίμιο μασάζ αλλά στην εκτόνωση μάπα το καρπούζι αδιάφορη τέλειος
Βάνα σπα έχει μπει στην black list
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Πέρασμα προχθές το απόγευμα από το crystal spa παρούσες τρεις κοπέλες μια Όλγα ,η Χριστιάνα και η Νάντια πέρασμα με Χριστιάνα αδιάφορο μασάζ και πολύ καλή μαλάκια το κορίτσι έχει προοπτικές αλλά θέλει να δείξει περισσότερο προσπάθεια
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Αρε μάγκες θα ήθελα να μάθω αν κάποιος γνωρίζει για την Ρένα από aqua έμαθα ότι τα παράτησε τι γίνεται έχουμε κανένα νέο για την κοπέλα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασμα προχθές το απόγευμα από το crystal spa παρούσες τρεις κοπέλες μια Όλγα ,η Χριστιάνα και η Νάντια πέρασμα με Χριστιάνα αδιάφορο μασάζ και πολύ καλή μαλάκια το κορίτσι έχει προοπτικές αλλά θέλει να δείξει περισσότερο προσπάθεια

Όλγα; Καινούργια; Επίσης, μπορείς να δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες για Χριστιαννα; Εμφάνιση, πρόγραμμα, extra κτλ;
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Αρε μάγκες θα ήθελα να μάθω αν κάποιος γνωρίζει για την Ρένα από aqua έμαθα ότι τα παράτησε τι γίνεται έχουμε κανένα νέο για την κοπέλα
Φανταστική η Ρένα.....αχχχχχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Crystal spa masaz λοιπόν η Όλγα είναι μικρή και πολύ καλή στο μασάζ γύρω στα 22 χρόνο καλό σώμα καλή στο μασάζ όχι καλή στην εκτόνωση θέλει δουλειά πολλή εκεί
Χριστιάνα μελαμψή με ωραία χαρακτηριστικά καλή εκτόνωση αδιάφορο μασάζ με προοπτική όμως για να γίνει αστέρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Πέρασμα από Crystal, παρούσες Νεφέλη και Άρτεμις. Επιλέχθηκε Νεφέλη για ένα all time classic. Βγαίνοντας από το δωμάτιο είδα και την Άρτεμις για πρώτη φορά. Μικρούλα, μελαψή και ευδιάθετη. Σώμα αρκετά ωραίο αν και δεν παρατήρησα μέγεθος στήθους. Ενδιαφέρουσα παρουσία πάντως, αν κάποιος συναγωνιστής έχει πληροφορίες από την απόδοση της είναι καλοδεχούμενες. Επίσης εξτρά πληροφορία ότι το τελευταίο ραντεβού από 21:00 το έχουν μεταφέρει στις 21:30. Γνωρίζει κάποιος ποιες μέρες δουλεύει η Ρία ?
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Πέρασμα από Βάνα σπα παρούσες 5 κοπέλες δεν θυμάμαι τα ονόματά τους όλα αλλά όλες ξένες γυφτοβουλγαρες πέρασμα με την Ελβίρα καλό και τίμιο μασάζ αλλά στην εκτόνωση μάπα το καρπούζι αδιάφορη τέλειος
Βάνα σπα έχει μπει στην black list


Ελβιρα καινουρια πρεπει να ναι.Εβγαλε ρουχα?Πως ειναι εμφανησιακα σωμα ηλικια
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Πέρασμα από Crystal, παρούσες Νεφέλη και Άρτεμις. Επιλέχθηκε Νεφέλη για ένα all time classic. Βγαίνοντας από το δωμάτιο είδα και την Άρτεμις για πρώτη φορά. Μικρούλα, μελαψή και ευδιάθετη. Σώμα αρκετά ωραίο αν και δεν παρατήρησα μέγεθος στήθους. Ενδιαφέρουσα παρουσία πάντως, αν κάποιος συναγωνιστής έχει πληροφορίες από την απόδοση της είναι καλοδεχούμενες. Επίσης εξτρά πληροφορία ότι το τελευταίο ραντεβού από 21:00 το έχουν μεταφέρει στις 21:30. Γνωρίζει κάποιος ποιες μέρες δουλεύει η Ρία ?
Καλησπέρα φίλε μου. Η Άρτεμις είναι 20 Μαιών πιπινακι στο μασάζ θα έλεγα είναι αρκετά χαλαρό στα της εκτόνωσης σε αφήνει να πιάσεις το υπέροχο στήθος της που για εμένα προσωπικά είναι από τα καλύτερα που έχω δει αν και αδύνατη η χειρομαλαξη θα έλεγα μέτρια δε ξέρω αν έχει βελτιωθεί έχω καιρό να τη πάρω σαν λάτρης του καλού μασάζ προτιμώ Όλγα η Νεφέλη γι'αυτό το κομμάτι. Παρεπιπτόντως διάβασα στη σελίδα τους ότι κλείνουν 1 χρόνο το Σάββατο έχουν επέτειο τα κορίτσια και σε όλους για εκείνη τη μέρα θα γίνει το μασάζ 10€. Μπράβο τους πάντως
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αρε μάγκες θα ήθελα να μάθω αν κάποιος γνωρίζει για την Ρένα από aqua έμαθα ότι τα παράτησε τι γίνεται έχουμε κανένα νέο για την κοπέλα

Και ποια έμεινε στο Aqua? Η Ριτα;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Θα ήθελα να δοκιμάσω και κάποιο άλλο εκτός του Crystal αν και προσωπικά με καλύπτει και από θέμα υπηρεσιών, μασάζ αλλά και εμφάνισης των κοριτσιών. Στην αναβροχιά επισκέπτομαι και το Ντάμες αλλά κάθε φορά με αφήνει με την αίσθηση ότι έχω κάψει τα λεφτά μου οπότε το έχω σαν τελευταία επιλογή. Στο Aqua είχα πάει πριν από ένα χρόνο 2 φορές με Ξένια αν θυμάμαι καλά το όνομα και ήταν πολύ ξενέρωτα , δεν με κάλυψε. Καλοδεχούμενη οποιαδήποτε αξιόλογη πρόταση για κάτι διαφορετικό ανατολικά ή στην περιοχή του κέντρου καθώς δεν έχω τη δυνατότητα να φύγω προς τα δυτικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom