Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (3 μέλη και 73 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Πέρασμα από Zesi, για πρώτη φορά.
Τέσσερις κοπέλες παρούσες, τρεις γεματούτσικες (δύο μαυρομάλλες, μια ψηλή ξανθιά) και μια κοκκινομάλλα πιο νορμάλ στο σώμα.
Τα προγράμματα τα γνωστά στα 50 (μασάζ κι εκτόνωση), στα 60 (μασάζ και μπουκι) και στα 80 (full extra). Επειδή εμφανισιακά δεν ψήθηκα από καμιά ιδιαίτερα, πήρα το 60αρι με τη Νανά.
Για μασάζ ας μην το συζητάμε, αλλά το μπουκι το γούσταρα. Αν και γεματούλα, ο κωλος είναι ωραίος για χούφτωμα. Έχει ωραία επιδερμίδα.
Για το λόγο αυτό ίσως στο μέλλον προτιμηθεί για το ολοκληρωμένο πρόγραμμα.
Στην έξοδο είδα και τον περιβόητο  Μιχάλη. Και μόνο που με είπε "παλικάρι μου" στα 40+ μου, μου έφτιαξε τη διάθεση
Οι κοπέλες ήταν οι εξής:
Μελίνα....( :pipa1:)
Μαρία...( :erection:)
Λία...( :wanker:)
Νανα...( :kissass2:)
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Πέρασμα την περασμένη εβδομάδα στο zesi spa με την
Νανά! :grin:

Επέλεξα το φουλ των (80€).
Μετά το φρεσκαρισμα μου σκάει και το μωρό μέσα! Είναι μια κοπέλα μπαμπατσικια λίγο, αλλά όχι κάτι το υπερβολικό.  Περιποιημένα άκρα,μαυρομαλα με κοτσιδακια, βυζάκια μεγέθους (2) λίγο πεσμένα και αφράτη κωλαρα !( :kissass2:)

Στα περαιτέρω την γκαβλωσα αρκετά  με το γλειφομουνι που της έκανα, κατέβασε υγρά  το μωρό και όσο συνέχιζα όλο κ πιο πολύ με έσφιγγε με τα μπούτια της!
Αλλάξαμε ρόλους...μου έκανε ένα ανάποδο τσιμπούκι ( :pipa1:) όλα τα λεφτά. Έπαιζε παράλληλα και την μουναρα της!
Ήρθε η ώρα για το σεξακι με ιεραποστολικό κ cowgirl προς εμένα, που το μωρό μας τα δώσε όλα! Μου έλεγε... " σε έχω κάνει μούσκεμα μωρό μου!"( :rockon:)
Μετά από λίγο αδειασα κι εγώ! :wanker: :wanker:

Καλό το μωρό και στο σοσιαλ κομμάτι και όλα καλά! :-*

Το μόνο αρνητικό που βγαίνεις από το δωμάτιο μετά το μπάνιο και είσαι πάλι σούπα από τον ιδρώτα!!! :tooth: :tooth: :tooth:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι
Αύριο λέω να κάνω πέρασμα από zesi.
Ξέρει κανείς αν παίζουν 2 εκτονώσεις στο φουλ πρόγραμμα?
Ρωτάω γιατί την πρώτη φορά που πήγα στο της τον εχωσα 2, αλλά την επόμενη για την οποία χρωστάω κριτική μου το ξεκοψε. Είναι αναλογως την κοπέλα άραγε?
Αν πάω αύριο θα ενημερώσω.
 

makis560

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι
Αύριο λέω να κάνω πέρασμα από zesi.
Ξέρει κανείς αν παίζουν 2 εκτονώσεις στο φουλ πρόγραμμα?
Ρωτάω γιατί την πρώτη φορά που πήγα στο της τον εχωσα 2, αλλά την επόμενη για την οποία χρωστάω κριτική μου το ξεκοψε. Είναι αναλογως την κοπέλα άραγε?
Αν πάω αύριο θα ενημερώσω.


Αμέ,παίζουν οι μπαζοχοντρες
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Πέρασμα την περασμένη εβδομάδα στο zesi spa με την
Νανά! :grin:

Επέλεξα το φουλ των (80€).
Μετά το φρεσκαρισμα μου σκάει και το μωρό μέσα! Είναι μια κοπέλα μπαμπατσικια λίγο, αλλά όχι κάτι το υπερβολικό.  Περιποιημένα άκρα,μαυρομαλα με κοτσιδακια, βυζάκια μεγέθους (2) λίγο πεσμένα και αφράτη κωλαρα !( :kissass2:)
Εκεί μέσα είναι σα να μπαίνεις σε βόθρο... βρωμανε ολαα

Στα περαιτέρω την γκαβλωσα αρκετά  με το γλειφομουνι που της έκανα, κατέβασε υγρά  το μωρό και όσο συνέχιζα όλο κ πιο πολύ με έσφιγγε με τα μπούτια της!
Αλλάξαμε ρόλους...μου έκανε ένα ανάποδο τσιμπούκι ( :pipa1:) όλα τα λεφτά. Έπαιζε παράλληλα και την μουναρα της!
Ήρθε η ώρα για το σεξακι με ιεραποστολικό κ cowgirl προς εμένα, που το μωρό μας τα δώσε όλα! Μου έλεγε... " σε έχω κάνει μούσκεμα μωρό μου!"( :rockon:)
Μετά από λίγο αδειασα κι εγώ! :wanker: :wanker:

Καλό το μωρό και στο σοσιαλ κομμάτι και όλα καλά! :-*

Το μόνο αρνητικό που βγαίνεις από το δωμάτιο μετά το μπάνιο και είσαι πάλι σούπα από τον ιδρώτα!!! :tooth: :tooth: :tooth:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Βρωμανε ολααα... βοθρομαγαζο
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Κύριοι η ερώτηση είναι η εξής:
VENUS SPA ή BODY FREE SPA?
Αναμένω απαντήσεις
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Η Βίκυ τι απέγινε ρε παιδια?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Ξέρουμε η αλεξία που δούλευε στο crystal που πήγε? Γιατί εμαθα ότι σταμάτησε από το crystal
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ποια είναι αυτή η Αλεξια από crystal? Είναι milf? Τώρα κάνει full?
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Θα μπορούσα να έχω κι εγώ το τηλέφωνο της Αλεξίας? (Ακόμα δεν μπορώ να στείλω πμ)
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Ας παραθέσω επίσης τις εμπειρίες μου από τα ελαιοτριβεία της πόλης μας. Γενικά έχω πάει μόνο Crystal και ντάμες. Πιο πρόσφατη επίσκεψη Crystal την προηγούμενη Τετάρτη. Παρούσες Χριστιάννα, Νεφέλη και μία ακόμα σκουρόχρωμη νταρντάνα. Προτιμήθηκε η Νεφέλη ως στανταράκι. Έχω περάσει πολλές φορές μαζί της και πάντα περνάω άψογα. Δυνατό μασάζ και ακόμα πιο δυνατή εκτόνωση. Πιο πρόσφατη επίσκεψη ντάμες, το σάββατο. Πρέπει να ήταν παρούσες 2 κοπέλες αν και η μία ήταν στο δωμάτιο όταν έφτασα οπότε δεν την είδα. Πέρασμα με Μαίρη , καινούργια από ότι μου είπε, με το πρόγραμμα των 60. Από εμφάνιση κάτω του μετρίου με ωραία χαρακτηριστικά δε, ξανθιά, πράσινα μάτια. Αρκετά κιλά, το οποίο δεν αντικατοπτρίζονταν δυστυχώς και στο στήθος της. Πολύ μέτριο μασάζ παρότι πριν περάσουμε είπε ότι κάνει φοβερό. Στοματικό καλό, όχι τίποτα τρομερό αλλά παίρνει φουλ πρωτοβουλία και είναι πολύ ενεργητική. Μιλάει , χρησιμοποιεί το στήθος της και γενικά κάνει μια πολύ καλή προσπάθεια με μπόνους γλωσσόφιλα. Πέρασα καλά εν τέλει αλλά δεν θα το σύστηνα  και δεν θα πήγαινα ξανά αν είχα εναλλακτική. Ρεαλιστικά και κρίνοντας μόνο εμφανισιακά θα έπρεπε να σε κερνάν και κανά ποτό για να τις πάρεις.       
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ας παραθέσω επίσης τις εμπειρίες μου από τα ελαιοτριβεία της πόλης μας. Γενικά έχω πάει μόνο Crystal και ντάμες. Πιο πρόσφατη επίσκεψη Crystal την προηγούμενη Τετάρτη. Παρούσες Χριστιάννα, Νεφέλη και μία ακόμα σκουρόχρωμη νταρντάνα. Προτιμήθηκε η Νεφέλη ως στανταράκι. Έχω περάσει πολλές φορές μαζί της και πάντα περνάω άψογα. Δυνατό μασάζ και ακόμα πιο δυνατή εκτόνωση. Πιο πρόσφατη επίσκεψη ντάμες, το σάββατο. Πρέπει να ήταν παρούσες 2 κοπέλες αν και η μία ήταν στο δωμάτιο όταν έφτασα οπότε δεν την είδα. Πέρασμα με Μαίρη , καινούργια από ότι μου είπε, με το πρόγραμμα των 60. Από εμφάνιση κάτω του μετρίου με ωραία χαρακτηριστικά δε, ξανθιά, πράσινα μάτια. Αρκετά κιλά, το οποίο δεν αντικατοπτρίζονταν δυστυχώς και στο στήθος της. Πολύ μέτριο μασάζ παρότι πριν περάσουμε είπε ότι κάνει φοβερό. Στοματικό καλό, όχι τίποτα τρομερό αλλά παίρνει φουλ πρωτοβουλία και είναι πολύ ενεργητική. Μιλάει , χρησιμοποιεί το στήθος της και γενικά κάνει μια πολύ καλή προσπάθεια με μπόνους γλωσσόφιλα. Πέρασα καλά εν τέλει αλλά δεν θα το σύστηνα  και δεν θα πήγαινα ξανά αν είχα εναλλακτική. Ρεαλιστικά και κρίνοντας μόνο εμφανισιακά θα έπρεπε να σε κερνάν και κανά ποτό για να τις πάρεις.       

Καλή η Νεφέλη, αλλά τα ίδια και τα ίδια και κάπου καταντάει βαρετό
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Θα μπορούσα να έχω κι εγώ το τηλέφωνο της Αλεξίας? (Ακόμα δεν μπορώ να στείλω πμ)
Και γω που εστειλα απάντηση δ πήρα.... μάλλον κακόγουστο αστείο γτ
Από τι ξέρω τ κορίτσι δηλώνει Φούλ ερωτευμένο ...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Καλή η Νεφέλη, αλλά τα ίδια και τα ίδια και κάπου καταντάει βαρετό
Έχεις δίκαιο σαυτο... απλά επειδή κ γω τρελενομαι μαζί της σε μια συζήτηση που είχα γουσταρει τρέλα ο άντρας ν τη κυνηγάει κ ν τη διεκδικεί... εγώ δυστυχώς δ έχω χρήματα... αν είχα θ ριχνα ρέστα γιαυτο το πλασμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom