Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Επειδή διάβασα κάποια σχόλια φίλων, αναφορικά με το αν η Αθηνα είναι φθηνότερη ή όχι σε σχέση με τη Θεσσαλονίκη, θα πω τούτο. Δεν ισχυρίσθηκε ποτε πως στην Αθηνα τα πράγματα είναι καλύτερα λόγω πολύ χαμηλότερων τιμών. Καλά θα ήταν , αλλά δυστυχώς δεν συμβαίνει. Αυτό που συμβαίνει είναι ότι , αφενός μεν οι επιλογές είναι πολλές περισσότερες, αφετέρου δε το  τιμολογιακό εύρος (σε συνάρτηση με τις παρεχόμενες υπηρεσίες) είναι πολύ μεγαλύτερο.
Για να γίνω πιο κατανοητός θα δώσω δυο συγκεκριμένα παραδείγματα, συγκρίνοντας ομοειδείς κοπέλες.
1. Στην Θεσσαλονίκη υπάρχει η Αιμιλια. Λίγο πολύ όλοι έχετε διαβάσει γι αυτήν τις τελευταίες μέρες. 20χρονη, με φουλ προγραμμα , 160€. Αντίστοιχα στην Αθηνα υπάρχει η Αγάπη. Ίδια ηλικία , Αλβανίδα και αυτή , με το ίδιο προγραμμα και τιμή για φουλ στα 150€. Το θέμα φυσικά δεν είναι στα 10€, αλλά στο ότι η Αγάπη είναι πολύ πιο όμορφη, με πολύ καλύτερο σώμα και σίγουρα πολύ καλύτερες υπηρεσίες.
2. Στη Θεσσαλονίκη έχουμε την Μαίρη/Έλενα/Μενια , και δεν ξέρω ποιο άλλο όνομα χρησιμοποιεί. 45αρα, πολύ γυμνασμένη, 4αρι βυζι, ξεπέτα του κερατά, μετά το τέλος της πρώτης φοράς ντύνεται για να φύγει, κι ας έχει περάσει το πολύ μισή ώρα και όχι μια ώρα (για την οποία έχει πληρωθεί άλλωστε), και χρεώνει 100€ , χωρίς κωλο. Στην Αθηνα απ την άλλη υπάρχει η Αντριάννα , ίδιας ηλικίας, τούμπανο κι αυτή , χρεώνει 100€ την ώρα, και γαμιεται λυσσασμένα .
Σίγουρα και στην Αθηνα κυκλοφορούν μπάζα και σαπακια, που σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν αυτά που ζητάνε. Το θέμα όμως είναι ότι κάτω υπάρχουν πολλές περισσότερες επιλογές . Αυτά...
Επίσης υπάρχουν και καλες επιλογές στη Θεσσαλονίκη η οποίες δουλεύουν σε κλειστό κύκλο... Τις οποίες δεν τις γνωρίζω...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Επίσης υπάρχουν και καλες επιλογές στη Θεσσαλονίκη η οποίες δουλεύουν σε κλειστό κύκλο... Τις οποίες δεν τις γνωρίζω...
Όντως , στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν 4-5 «μπουζουκοβίζιτες» η «καλησπερατζούδες». Γνωστές κ μη εξαιρετέες , αλλά ζητάνε , το λιγότερο 200€ την ώρα, και με (μιλώ εκ πείρας) άθλιες υπηρεσίες.
Εγώ τουλάχιστον έχω σταματήσει να ασχολούμαι μαζί τους εδώ και 2 χρόνια περίπου , καθώς γνώμη μου είναι πως δεν αξίζουν .
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Όντως , στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν 4-5 «μπουζουκοβίζιτες» η «καλησπερατζούδες». Γνωστές κ μη εξαιρετέες , αλλά ζητάνε , το λιγότερο 200€ την ώρα, και με (μιλώ εκ πείρας) άθλιες υπηρεσίες.
Εγώ τουλάχιστον έχω σταματήσει να ασχολούμαι μαζί τους εδώ και 2 χρόνια περίπου , καθώς γνώμη μου είναι πως δεν αξίζουν .
Βροχη pm σε 5 4 3 2 1... ποιες ειναι?δωσε κανενα τηλεφωνο κτλ.
 

nef1003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Επίσης, και για όποιον δεν γνωρίζει, τα μασατζιδικα στην Αθηνα είναι όλα (όσα έχω επισκεφτεί τουλάχιστον - και είναι ΠΑΡΑ πολλά), ελεύθερα . Πας (χωρίς προηγούμενο τηλεφωνικό ραντεβού), επιλέγεις διαθέσιμη κοπέλα και προγραμμα και περνάς δια τα περαιτέρω . Η έννοια του πριβέ υφίσταται μόνο στην φτωχομάνα .
Οι δε τιμές ξεκινάνε από τα 50€ μέχρι τα 80, βαριά 100€, για φουλ προγραμμα, διαρκείας 1 ώρας, με 2 γύρους. Δεν θα αναφερθώ στις εργαζόμενες εκεί, φυσικά, καθώς η οποιαδήποτε σύγκριση , και από θέμα ηλικίας και από θέμα εμφάνισης , θα μας κάνει να βάλουμε τα κλάματα ...
ωραία ανάλυση..κατατοπιστικοτατος
 

nef1003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Δύο κατοσταρικα για αυτές τις κρύες ψηλομυτες, δε λέει..ας πουν αλλού τις καλησπέρα τους..
 

nef1003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Συνήθως πάντως είναι ωραίες κοπέλες.. αλλά μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Καλησπερα! Κατα το πλειστον προτιμω να εχουν δικο του χωρο αλλα λεω να δοκιμασω καποιο μαγαζι για μασαζ.. θα ηθελα καποιος να μου προτεινει μια κοπελα.. δεν ειμαι του αθληματος αλλα εχω κανει καποιες προσπαθειες κ εχω μοιραστει την οποια εμπειρια μ... ευχαριστω!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056

Πέρασμα με από κρύσταλ παρούσες Νεφέλη, Ρία ή Ρίτα και άλλη μια μελαχρινή κοπελίτσα, όχι κάτι το ιδιαίτερο, που δεν συγκράτησα όνομα.
Ρία ή Ρίτα μελαχρινή με πιασίματα και βυζάρες κοντά στον σωματότυπο της Αλεξίας που δούλευε παλιότερα εκεί.
Πέρασμα με Νεφέλη, ωραίο κωλαράκι και κορμάκι με καλό βυζί για τα κυβικά της. Σχετικά μικρή και χαρούμενη, προτείνει από μόνη της για φραπέ με το κλασικό 30+20.
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Φίλε καλησπέρα! Για τη Νάντια τι αποψη εχεις?
[/quote
Φίλε καλησπέρα! Για τη Νάντια τι αποψη εχεις?

Καλησπέρα

Δεν έχω προσωπική άποψη.  Δεν έτυχε να βολέψει για συνεδρία με τη συγκεκριμένη. Από άλλους συναδέλφους πάντως έμαθα ότι είναι στο στυλ της Νεφέλης από άποψη προγράμματος.
                                   
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλησπέρα

Δεν έχω προσωπική άποψη.  Δεν έτυχε να βολέψει για συνεδρία με τη συγκεκριμένη. Από άλλους συναδέλφους πάντως έμαθα ότι είναι στο στυλ της Νεφέλης από άποψη προγράμματος.
                                   

Ισχύει, @stofos. Απλά εμένα μου έχει φανεί πιο "ψυχρή" σε σχέση με τη Νεφέλη. Σε άλλους μπορεί το ανάποδο.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Πρέπει να πας συστημένος στη Κατερίνα ;

Όχι. Απλά μην μπεις με νταηλίκι. Ανθρώπινα θα πας και θα στο προτείνει από μόνη της στο τέλος εάν θέλεις εκτόνωση. Αυτό είναι το έξτρα με ισπανικό ίσως. Παραπάνω δεν παίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

gioutsos2

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
6
Πόντοι
0
Μπορεί κανείς να βοηθήσει με μήνυμα για την Βίκυ από το dames (Νοέμβριος - Δεκέμβριος 2019)?
Την πεθύμισα τρελά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom