Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (13 μέλη και 70 επισκέπτες)

nef1003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Μεγάλη αγορά η Αθήνα, μεγάλη προσφορά, πολλή και η σαβούρα , αν έχει ζήτηση ανεβάζουν τιμές. Αλλιώς, σαφώς φθηνότερα
σίγουρα μεγάλη αγορά και φυσικά θα υπάρχει σαβουρα. Οι τιμές στα Κολ γκερλς είναι ίδιες όπως είδα στις διαφημίσεις και στα μασάζ που είδα κάτι λίγα στο θρεντ με κατοσταρικο κάνεις σεξ..δεν είναι και τόσο φθηνότερα.. εκτός αν οι φίλοι που πάνε έχουν γνωριμίες που τους βοηθούν να βρούν κοπέλες σε χαμηλές τιμές.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μόνο συστημένος παίζει εκτόνωση στο VENUS? Μια φορά πήγα και ενώ στο τηλέφωνο μου είπαν ΟΚ το 50 άρικο, όταν πήγα από εκεί είπαν πως δεν περιλαμβάνεται στο μενού. Μήπως είναι καλύτερα στο BODY FREE?  
πρώτη φόρα το ακούω αυτό

Ολες οι κοπέλες κάνουν εκτόνωση

Εκτός αν έπεσες στην περίπτωσή
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
καλησπέρα

παρακολουθώ καιρό το forum, αλλά δεν έχω πρόσφατη προσωπική άποψη συνολικά για τα μασαζο-μαγαζιά της πόλης.

Θα αναφερθώ στο crystal που το επισκέπτομαι σχετικά συχνά.

Προσωπικά δεν έχει παίξει κάτι περισσότερο από φραπέ και το χωρίς σχεδόν ρούχα τελείωμα στο πρόγραμμα με όσα κορίτσια έκανα. Ούτε και κάτι άλλο εκτός μαγαζιού.

Σχετικά με την Ναταλί και την Χριστιάννα που είναι από τις νέες αφίξεις, ναι μεν όμορφες, συμπαθητικές κοπέλες με ωραία σώματα, αλλά μέτριο μασάζ και μηχανικό τελείωμα. Την ίδια γνώμη έχω και για την Αρετή. Δεν θα τις ξαναπροτιμούσα τουλάχιστον σύντομα.  

Θεωρώ ότι η Νεφέλη είναι μια επιλογή που αξίζει και από πλευράς εμφάνισης, μασάζ και του όλου προγράμματός της, έως και τον φραπέ δηλαδή.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
καλησπέρα

παρακολουθώ καιρό το forum, αλλά δεν έχω πρόσφατη προσωπική άποψη συνολικά για τα μασαζο-μαγαζιά της πόλης.

Θα αναφερθώ στο crystal που το επισκέπτομαι σχετικά συχνά.

Προσωπικά δεν έχει παίξει κάτι περισσότερο από φραπέ και το χωρίς σχεδόν ρούχα τελείωμα στο πρόγραμμα με όσα κορίτσια έκανα. Ούτε και κάτι άλλο εκτός μαγαζιού.

Σχετικά με την Ναταλί και την Χριστιάννα που είναι από τις νέες αφίξεις, ναι μεν όμορφες, συμπαθητικές κοπέλες με ωραία σώματα, αλλά μέτριο μασάζ και μηχανικό τελείωμα. Την ίδια γνώμη έχω και για την Αρετή. Δεν θα τις ξαναπροτιμούσα τουλάχιστον σύντομα. 

Θεωρώ ότι η Νεφέλη είναι μια επιλογή που αξίζει και από πλευράς εμφάνισης, μασάζ και του όλου προγράμματός της, έως και τον φραπέ δηλαδή.
Φίλε καλησπέρα! Για τη Νάντια τι αποψη εχεις?
 

nef1003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Διάβασα διάφορα από τις αναρτήσεις. Από ότι κατάλαβα θεσνικη είναι τόσο χάλια γι'αυτό και φίλοι προτείνουν Αθήνα ..με τα ίδια λεφτά παρέχονται καλές υπηρεσίε..μαλιστα...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπέρα

παρακολουθώ καιρό το forum, αλλά δεν έχω πρόσφατη προσωπική άποψη συνολικά για τα μασαζο-μαγαζιά της πόλης.

Θα αναφερθώ στο crystal που το επισκέπτομαι σχετικά συχνά.

Προσωπικά δεν έχει παίξει κάτι περισσότερο από φραπέ και το χωρίς σχεδόν ρούχα τελείωμα στο πρόγραμμα με όσα κορίτσια έκανα. Ούτε και κάτι άλλο εκτός μαγαζιού.

Σχετικά με την Ναταλί και την Χριστιάννα που είναι από τις νέες αφίξεις, ναι μεν όμορφες, συμπαθητικές κοπέλες με ωραία σώματα, αλλά μέτριο μασάζ και μηχανικό τελείωμα. Την ίδια γνώμη έχω και για την Αρετή. Δεν θα τις ξαναπροτιμούσα τουλάχιστον σύντομα. 

Θεωρώ ότι η Νεφέλη είναι μια επιλογή που αξίζει και από πλευράς εμφάνισης, μασάζ και του όλου προγράμματός της, έως και τον φραπέ δηλαδή.

Και εγώ που νόμιζα πως οι υποσχέσεις για κάτι παραπάνω , πχ από Ρια, ήταν πραγματικές ...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Αυτό είναι το κόλπο τους σου δίνουν την εντύπωση ότι μπορεί να προχωρήσουν σε κάτι παραπάνω για να τις επιλέγεις και μετά σου λένε την επόμενη φορά και πάει λέγοντας
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αυτό είναι το κόλπο τους σου δίνουν την εντύπωση ότι μπορεί να προχωρήσουν σε κάτι παραπάνω για να τις επιλέγεις και μετά σου λένε την επόμενη φορά και πάει λέγοντας

Ειρωνικά το έγραψα
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Συμφωνώ για τη Νεφέλη. Ό,τι καλύτερο σε όλη την πόλη, όχι μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Επειδή διάβασα κάποια σχόλια φίλων, αναφορικά με το αν η Αθηνα είναι φθηνότερη ή όχι σε σχέση με τη Θεσσαλονίκη, θα πω τούτο. Δεν ισχυρίσθηκε ποτε πως στην Αθηνα τα πράγματα είναι καλύτερα λόγω πολύ χαμηλότερων τιμών. Καλά θα ήταν , αλλά δυστυχώς δεν συμβαίνει. Αυτό που συμβαίνει είναι ότι , αφενός μεν οι επιλογές είναι πολλές περισσότερες, αφετέρου δε το  τιμολογιακό εύρος (σε συνάρτηση με τις παρεχόμενες υπηρεσίες) είναι πολύ μεγαλύτερο.
Για να γίνω πιο κατανοητός θα δώσω δυο συγκεκριμένα παραδείγματα, συγκρίνοντας ομοειδείς κοπέλες.
1. Στην Θεσσαλονίκη υπάρχει η Αιμιλια. Λίγο πολύ όλοι έχετε διαβάσει γι αυτήν τις τελευταίες μέρες. 20χρονη, με φουλ προγραμμα , 160€. Αντίστοιχα στην Αθηνα υπάρχει η Αγάπη. Ίδια ηλικία , Αλβανίδα και αυτή , με το ίδιο προγραμμα και τιμή για φουλ στα 150€. Το θέμα φυσικά δεν είναι στα 10€, αλλά στο ότι η Αγάπη είναι πολύ πιο όμορφη, με πολύ καλύτερο σώμα και σίγουρα πολύ καλύτερες υπηρεσίες.
2. Στη Θεσσαλονίκη έχουμε την Μαίρη/Έλενα/Μενια , και δεν ξέρω ποιο άλλο όνομα χρησιμοποιεί. 45αρα, πολύ γυμνασμένη, 4αρι βυζι, ξεπέτα του κερατά, μετά το τέλος της πρώτης φοράς ντύνεται για να φύγει, κι ας έχει περάσει το πολύ μισή ώρα και όχι μια ώρα (για την οποία έχει πληρωθεί άλλωστε), και χρεώνει 100€ , χωρίς κωλο. Στην Αθηνα απ την άλλη υπάρχει η Αντριάννα , ίδιας ηλικίας, τούμπανο κι αυτή , χρεώνει 100€ την ώρα, και γαμιεται λυσσασμένα .
Σίγουρα και στην Αθηνα κυκλοφορούν μπάζα και σαπακια, που σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν αυτά που ζητάνε. Το θέμα όμως είναι ότι κάτω υπάρχουν πολλές περισσότερες επιλογές . Αυτά...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Επίσης, και για όποιον δεν γνωρίζει, τα μασατζιδικα στην Αθηνα είναι όλα (όσα έχω επισκεφτεί τουλάχιστον - και είναι ΠΑΡΑ πολλά), ελεύθερα . Πας (χωρίς προηγούμενο τηλεφωνικό ραντεβού), επιλέγεις διαθέσιμη κοπέλα και προγραμμα και περνάς δια τα περαιτέρω . Η έννοια του πριβέ υφίσταται μόνο στην φτωχομάνα .
Οι δε τιμές ξεκινάνε από τα 50€ μέχρι τα 80, βαριά 100€, για φουλ προγραμμα, διαρκείας 1 ώρας, με 2 γύρους. Δεν θα αναφερθώ στις εργαζόμενες εκεί, φυσικά, καθώς η οποιαδήποτε σύγκριση , και από θέμα ηλικίας και από θέμα εμφάνισης , θα μας κάνει να βάλουμε τα κλάματα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom