Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Αρκετα νεα ονοματα στα ελευθερα..
Βανα: Ελπιδα,Φενια,Κατια,Συλβια
Ακουα: Μελινα

τις προσεχεις μερες θα γινει καταδρομικη κι ενημερωση εννοειται!!
εαν καποιος εχει αποψη ας την καταθεσει
Η Φένια είναι μια ξανθιά με ράστα μαλλιά.........
Προχθές ο Χυσέας ανέφερε Μελίνα και στο Ζέσι............Είναι η ίδια με ξαφνική μεταγραφή.....??
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Εγώ την Φαιή την είχα πρώτογνωρισει στου Νικόλα το 2011 με όνομα Δανάη πριν τα πλαστικά ενθεματα....

Κοντά στο Radio City μου είπε ότι δούλευε πριν από την Μαριάννα ! Είναι βέβαια αρκετά πάνω από τα σαράντα αλλά κρατιέται πολύ καλά επειδή είναι gym freak και επιπλέον της κόβει αρκετά οπότε προσαρμόζεται στα γούστα του πελάτη της !
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
το έγραψα πιο πάνω ΔΑΦΝΗ ήταν στη Μαριάννα

σαν την δάφνη κ την Φρύνη πού ήταν παλιά στην Μαριάννα δύσκολα να ξαναβρεθούν

Το καλοκαίρι επέστρεψε η Φρύνη με κοντό σγουρό μαλακι πολύ γλυκό ήταν για λίγο όμως στο τσαφ την πρόλαβα κ με είπε πως κάπου κάπου θα έρχεται αλλά δε την ξαναείδα
Αλήθεια το καλοκαίρι ήταν η Φρυνη στην Μαριάννα????Πώς και δεν μου το πεις ο Παναγιώτης!!!Την Φρυνη την ίδια κάποιες φορές έξω, μιλήσαμε,  έκανα την προσπάθειά μου και αν και μου είπε ότι θα τα πούμε...δεν...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Πήγε κανένας στην Μελίνα από Ζέσι μετά την ενημέρωση του χυσεα
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Αλήθεια το καλοκαίρι ήταν η Φρυνη στην Μαριάννα????Πώς και δεν μου το πεις ο Παναγιώτης!!!Την Φρυνη την ίδια κάποιες φορές έξω, μιλήσαμε,  έκανα την προσπάθειά μου και αν και μου είπε ότι θα τα πούμε...δεν...

Όσο και εάν φαίνεται απίστευτο την «Δάφνη» την παντρεύτηκε συναγωνιστής. Στείλτε pm να την δείτε !
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
Πήγε κανένας στην Μελίνα από Ζέσι μετά την ενημέρωση του χυσεα
Πέρασα προχθές μετα την δελεαστικη περιγραφή του συναγωνιστή Χυσεα αλλα άνθρακες ο θησαυρός......2 ήταν....για κλάματα!!!
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
Ναι η Δάφνη απίστευτο κι όμως αληθινό!!!!Και όπως λες και 
συ nickmech  οσο κι αν φαινεται απίστευτο είναι μια χαρά!!!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.192
Πόντοι
7.095
Πέρασμα με Φαιη στο angels μετά απο σύσταση παλιόφιλου, που τον έχουμε χάσει από το νήμα.
40-60-80 τα προγραμματα. Σκυλί του πολέμου μέσα, όπως γνωρίζετε εξάλλου.
Επίσης παρούσα η Άννυ.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Θα κάνω ένα πέρασμα μέσα στο σκ μήπως πετύχω το πιτσιρικη στο ζεσι
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πέρασα προχθές μετα την δελεαστικη περιγραφή του συναγωνιστή Χυσεα αλλα άνθρακες ο θησαυρός......2 ήταν....για κλάματα!!!
Πρέπει να το κουρασαν το μωρό και να πήρε ρεπο.Μην ξεχνάμε οτι ειναι καινούργια στην δουλειά απειρη και λιγο ντροπαλη.Μακαρι να μείνει στην δουλειά γιατί ειναι κορμαρα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πέρασα προχθές μετα την δελεαστικη περιγραφή του συναγωνιστή Χυσεα αλλα άνθρακες ο θησαυρός......2 ήταν....για κλάματα!!!
Ποιες ηταν φιλε μου ξέρεις ονοματα;
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Κρίσταλ χθες και επιλογή από του τηλεφώνου, μιας και την είχα μπανισει από προηγούμενη φορά, με Ναντια..(μουναρος) καλούτσικο μασαζ για 20-25’ με πάτησε κάπως.. στο φραπινγκ αρκετά καλή μπορώ να πω, πέταξε κ τις βυζαρες της έξω να τις μαλαξω, ευχάριστη συνάντηση! Τεχνική ίδια με της Νεφέλης με πολλές κοινές κινήσεις πανομοιότυπες.. η Αλεξια μάλλον τις κάνει ιδιαίτερα, μπράβο στα κορίτσια!! Νομίζω ότι χωράει να βάλουν και ρουφηγμα στο μενού να πάρουν κ κάτι παραπάνω & να γουστάρουμε κ εμείς λίγο περισσότερο! Καλο φραπέ παίδες..

ΥΓ περιμένω pm από οποιονδήποτε για prive ανατολικά.. όπως είπατε, δινω αναφορά & ενημέρωση σε μου επίσκεψη.. άντε να δούμε!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πέρασμα με Φαιη στο angels μετά απο σύσταση παλιόφιλου, που τον έχουμε χάσει από το νήμα.
40-60-80 τα προγραμματα. Σκυλί του πολέμου μέσα, όπως γνωρίζετε εξάλλου.
Επίσης παρούσα η Άννυ.
Αν και μούναρος για την ηλικία της,  πολύ fake στην συμπεριφορά μέχρι αηδίας!
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Αν και μούναρος για την ηλικία της,  πολύ fake στην συμπεριφορά μέχρι αηδίας!

Αυτό ακριβώς με ξενερώνει και εμένα στην Φαίη. Σε παίρνει μπάλα και σε σέρνει μερικές φορές είναι καλό αλλά τις περισσότερες χάνει την επαφή και αγγίζει τα όρια να την πεις ξεπέτα. Σημείωση δεν θεωρώ ότι είναι ξεπέτα!

 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
  Υπηρχε   μια   Αλεξανδρα  μιλφαρα  πριν  χρονια  ,  ρωσσιδαρα  40φευγα  θα  ειναι  τωρα  λογικα ... νομιζω  σε   ενα   μασσατζιδικο   στο   κεντρο  η   Παπαναστασιου   επαιζε  ,  νομιζω  τελευταια  την   ειχα   δει   καπου  το  2017 ,  υπαρχει   ακομα   αυτη  αραγε  ??  ξερει   κανεις   κατι  για  αυτην  ??  καμοια   παλια   καραβανα  των   λαδομαγαζων  ιντερΣαλονικας  
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
  Υπηρχε  μια  Αλεξανδρα  μιλφαρα  πριν  χρονια  ,  ρωσσιδαρα  40φευγα  θα  ειναι  τωρα  λογικα ... νομιζω  σε  ενα  μασσατζιδικο  στο  κεντρο  η  Παπαναστασιου  επαιζε  ,  νομιζω  τελευταια  την  ειχα  δει  καπου  το  2017 ,  υπαρχει  ακομα  αυτη  αραγε  ??  ξερει  κανεις  κατι  για  αυτην  ??  καμοια  παλια  καραβανα  των  λαδομαγαζων  ιντερΣαλονικας 
Νομιζω είναι Αντιστρες.
 
Εγγρ.
8 Φεβ 2020
Μηνύματα
16
Like
39
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Angels (Αυτό που βρίσκεται στην περιοχή της διασταύρωσης των οδών Βασ. Όλγας και Αιγαίου και όχι αυτό στον Φοίνικα) μετά από κονέ που μου έκανε συναγωνιστής, τονοποίο ευχαριστώ και δημόσια ! Ο χώρος είναιο τεράστιο διαμέρισμα της δεκαετίας του ΄80 αλλά τα δωμάτια στερούνται διπολύ κρεβατιού ενώ η ντουζιέρα του δωματίου που τελίκά πέρασα, είναι ό,τι χειρότερο έχω δει σε τέτοιον χώρο (Προσθέστε ότι και το ντουζ μου μετά την πράξη έγινε με κρύο νερό) !
Παρούσες δυο κοπέλες άνευ τσατσάς : Φαίη [GR]. Πρόκειται για την τέως Αλεξάνδρα της Μαριάννας, παλιά γνώριμη που έχουμε βρεθεί πάνω από δέκα φορές. Σωμαστάρα 1,67m 60kg, σούπερ γυμνασμένη, ηλικιακά στα μέσα tων 40's αλλά με χαλάνε τα πλαστικά βυζιά που πρόσθεσε στην μέση της «καρριέρας» της στην Μαριάννα. Σίσσυ [ALB]. Εμφανώς νεότερη κοντύτερη γεματούλα με τεράστια φυσικά βυζιά και κολάρα ! Πρότειναν και τριολέ !
Πέρασα με Φαίη και πέρασα μια χαρά αφού είναι πολύ ανοικτός χαρακτήρας και γνωριζόμαστε πλέον πολύ καλά ! Βέβαια λόγω μασαζοκρέβατου και ενός καναπέ (που κατέρευσε κατά την διάρκεια του αγώνα !!!) δεν βολευόμουνα στην διείσδυση αν και η Φαίη τον παίρνει όπως θέλει !
Κόστος 80€ / ώρα !

Επισκεψη στο ίδρυμα. Παρούσες η Φαίη και η Εύη (ίδια περιγραφή με Σισσυ, μηπως ειναι η ίδια κοπελα?). Πήρα το  "τριολε" και μπορώ να πω οτι ήταν ένα απο τα καλύτερα τριολε. "Πηρα" και τις δύο κοπέλες εναλλάξ, (με αλλαγή σκούφου) ενώ η 2η πάντα συμμετειχε με τις βυζάρες της.... Χαλάλι τα λεφτά 
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επισκεψη στο ίδρυμα. Παρούσες η Φαίη και η Εύη (ίδια περιγραφή με Σισσυ, μηπως ειναι η ίδια κοπελα?). Πήρα το  "τριολε" και μπορώ να πω οτι ήταν ένα απο τα καλύτερα τριολε. "Πηρα" και τις δύο κοπέλες εναλλάξ, (με αλλαγή σκούφου) ενώ η 2η πάντα συμμετειχε με τις βυζάρες της.... Χαλάλι τα λεφτά 
Αξιος φιλε.Καλός ορισες στην ομαδα μας.
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Επισκεψη στο ίδρυμα. Παρούσες η Φαίη και η Εύη (ίδια περιγραφή με Σισσυ, μηπως ειναι η ίδια κοπελα?). Πήρα το  "τριολε" και μπορώ να πω οτι ήταν ένα απο τα καλύτερα τριολε. "Πηρα" και τις δύο κοπέλες εναλλάξ, (με αλλαγή σκούφου) ενώ η 2η πάντα συμμετειχε με τις βυζάρες της.... Χαλάλι τα λεφτά 

Στο μαγαζι πως πηγες αφου ειναι prive?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom