Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Επίσκεψη στο Angels (Αυτό που βρίσκεται στην περιοχή της διασταύρωσης των οδών Βασ. Όλγας και Αιγαίου και όχι αυτό στον Φοίνικα) μετά από κονέ που μου έκανε συναγωνιστής, τονοποίο ευχαριστώ και δημόσια ! Ο χώρος είναιο τεράστιο διαμέρισμα της δεκαετίας του ΄80 αλλά τα δωμάτια στερούνται διπολύ κρεβατιού ενώ η ντουζιέρα του δωματίου που τελίκά πέρασα, είναι ό,τι χειρότερο έχω δει σε τέτοιον χώρο (Προσθέστε ότι και το ντουζ μου μετά την πράξη έγινε με κρύο νερό) !
Παρούσες δυο κοπέλες άνευ τσατσάς : Φαίη [GR]. Πρόκειται για την τέως Αλεξάνδρα της Μαριάννας, παλιά γνώριμη που έχουμε βρεθεί πάνω από δέκα φορές. Σωμαστάρα 1,67m 60kg, σούπερ γυμνασμένη, ηλικιακά στα μέσα tων 40's αλλά με χαλάνε τα πλαστικά βυζιά που πρόσθεσε στην μέση της «καρριέρας» της στην Μαριάννα. Σίσσυ [ALB]. Εμφανώς νεότερη κοντύτερη γεματούλα με τεράστια φυσικά βυζιά και κολάρα ! Πρότειναν και τριολέ !
Πέρασα με Φαίη και πέρασα μια χαρά αφού είναι πολύ ανοικτός χαρακτήρας και γνωριζόμαστε πλέον πολύ καλά ! Βέβαια λόγω μασαζοκρέβατου και ενός καναπέ (που κατέρευσε κατά την διάρκεια του αγώνα !!!) δεν βολευόμουνα στην διείσδυση αν και η Φαίη τον παίρνει όπως θέλει !
Κόστος 80€ / ώρα !
αξίζουν δηλαδή τα 80;
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
251
Like
404
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο Angels (Αυτό που βρίσκεται στην περιοχή της διασταύρωσης των οδών Βασ. Όλγας και Αιγαίου και όχι αυτό στον Φοίνικα) μετά από κονέ που μου έκανε συναγωνιστής, τονοποίο ευχαριστώ και δημόσια ! Ο χώρος είναιο τεράστιο διαμέρισμα της δεκαετίας του ΄80 αλλά τα δωμάτια στερούνται διπολύ κρεβατιού ενώ η ντουζιέρα του δωματίου που τελίκά πέρασα, είναι ό,τι χειρότερο έχω δει σε τέτοιον χώρο (Προσθέστε ότι και το ντουζ μου μετά την πράξη έγινε με κρύο νερό) !
Παρούσες δυο κοπέλες άνευ τσατσάς : Φαίη [GR]. Πρόκειται για την τέως Αλεξάνδρα της Μαριάννας, παλιά γνώριμη που έχουμε βρεθεί πάνω από δέκα φορές. Σωμαστάρα 1,67m 60kg, σούπερ γυμνασμένη, ηλικιακά στα μέσα tων 40's αλλά με χαλάνε τα πλαστικά βυζιά που πρόσθεσε στην μέση της «καρριέρας» της στην Μαριάννα. Σίσσυ [ALB]. Εμφανώς νεότερη κοντύτερη γεματούλα με τεράστια φυσικά βυζιά και κολάρα ! Πρότειναν και τριολέ !
Πέρασα με Φαίη και πέρασα μια χαρά αφού είναι πολύ ανοικτός χαρακτήρας και γνωριζόμαστε πλέον πολύ καλά ! Βέβαια λόγω μασαζοκρέβατου και ενός καναπέ (που κατέρευσε κατά την διάρκεια του αγώνα !!!) δεν βολευόμουνα στην διείσδυση αν και η Φαίη τον παίρνει όπως θέλει !
Κόστος 80€ / ώρα !

να χουμε "μαγαζι" διπλα μας και να μην μπορουμε να παμε ρε γαμωτο...
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο Angels (Αυτό που βρίσκεται στην περιοχή της διασταύρωσης των οδών Βασ. Όλγας και Αιγαίου και όχι αυτό στον Φοίνικα) μετά από κονέ που μου έκανε συναγωνιστής, τονοποίο ευχαριστώ και δημόσια ! Ο χώρος είναιο τεράστιο διαμέρισμα της δεκαετίας του ΄80 αλλά τα δωμάτια στερούνται διπολύ κρεβατιού ενώ η ντουζιέρα του δωματίου που τελίκά πέρασα, είναι ό,τι χειρότερο έχω δει σε τέτοιον χώρο (Προσθέστε ότι και το ντουζ μου μετά την πράξη έγινε με κρύο νερό) !
Παρούσες δυο κοπέλες άνευ τσατσάς : Φαίη [GR]. Πρόκειται για την τέως Αλεξάνδρα της Μαριάννας, παλιά γνώριμη που έχουμε βρεθεί πάνω από δέκα φορές. Σωμαστάρα 1,67m 60kg, σούπερ γυμνασμένη, ηλικιακά στα μέσα tων 40's αλλά με χαλάνε τα πλαστικά βυζιά που πρόσθεσε στην μέση της «καρριέρας» της στην Μαριάννα. Σίσσυ [ALB]. Εμφανώς νεότερη κοντύτερη γεματούλα με τεράστια φυσικά βυζιά και κολάρα ! Πρότειναν και τριολέ !
Πέρασα με Φαίη και πέρασα μια χαρά αφού είναι πολύ ανοικτός χαρακτήρας και γνωριζόμαστε πλέον πολύ καλά ! Βέβαια λόγω μασαζοκρέβατου και ενός καναπέ (που κατέρευσε κατά την διάρκεια του αγώνα !!!) δεν βολευόμουνα στην διείσδυση αν και η Φαίη τον παίρνει όπως θέλει !
Κόστος 80€ / ώρα !

Η Εύη δεν ήταν εκεί; Όντως η Φαίη πρέπει να τιμηθεί με πλακέτα απο τον δήμαρχο για τις υπηρεσίες της.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εκεί δούλευε μαζι με την Ευη η Αννα η πετιτ μελαχρινή ουκρανή με άριστες υπηρεσίες.
Που να είναι άραγε η νεαρά;
Κάποιο χρονικό διάστημα δε στο εν λόγω μαγαζί, αν ήθελες έμπαινες με μια νταρντανα που σου έκανε μασαζ μονο για κανενα μισάωρο και μετα ακολουθούσε η Αννα η η Ευα για τα υπόλοιπα... επικό!!!!
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Η Εύη δεν ήταν εκεί; Όντως η Φαίη πρέπει να τιμηθεί με πλακέτα απο τον δήμαρχο για τις υπηρεσίες της.
Υπερβολες η Φαιη πλησιαζει τα πενηντα οσοι πηγαιναν παλια στο Σεβεν στην Β Ολγας πρεπει να την θυμουνται  τωρα περασαν τα χρονια
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Υπερβολες η Φαιη πλησιαζει τα πενηντα οσοι πηγαιναν παλια στο Σεβεν στην Β Ολγας πρεπει να την θυμουνται  τωρα περασαν τα χρονια

Εγώ την Φαιή την είχα πρώτογνωρισει στου Νικόλα το 2011 με όνομα Δανάη πριν τα πλαστικά ενθεματα....
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Επίσκεψη στον Στέλιο πριν μερικές μέρες , το μικρό ονόματι Λυδία κανονικά εκεί.  Πρέπει να την είχα δει στη Μαριάννα πριν αρκετούς μήνες αλλά δε θυμάμαι με ποιο όνομα τότε...
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Επίσκεψη στον Στέλιο πριν μερικές μέρες , το μικρό ονόματι Λυδία κανονικά εκεί.  Πρέπει να την είχα δει στη Μαριάννα πριν αρκετούς μήνες αλλά δε θυμάμαι με ποιο όνομα τότε...
Φρίνη?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Επίσκεψη στον Στέλιο πριν μερικές μέρες , το μικρό ονόματι Λυδία κανονικά εκεί.  Πρέπει να την είχα δει στη Μαριάννα πριν αρκετούς μήνες αλλά δε θυμάμαι με ποιο όνομα τότε...
Δαφνη
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Αρκετα νεα ονοματα στα ελευθερα..
Βανα: Ελπιδα,Φενια,Κατια,Συλβια
Ακουα: Μελινα

τις προσεχεις μερες θα γινει καταδρομικη κι ενημερωση εννοειται!!
εαν καποιος εχει αποψη ας την καταθεσει
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Αρκετα νεα ονοματα στα ελευθερα..
Βανα: Ελπιδα,Φενια,Κατια,Συλβια
Ακουα: Μελινα

τις προσεχεις μερες θα γινει καταδρομικη κι ενημερωση εννοειται!!
εαν καποιος εχει αποψη ας την καταθεσει
αυτο με τα νεα ονοματα δεν το πολυ καταλαβαίνω..
οι ιδιες κοπελες με αλλα ονοματα.... :think:
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
πράγματι έβγαζε καλά γούστα εκείνη

Την έχει πάρει κάτι κανείς
Η Λυδια στον Στέλιο ήταν στην Μαριάννα αλλά δεν μου έρχεται τώρα το όνομα. Φρυνη η φοιτήτρια ήταν και Δάφνη μια πολύ καλή που έβγαζε και γούστα και σε διπλό που την είχα πάρει.Ηταν μεγάλη απώλεια. Και οι 2 σταμάτησαν.Παντως και Στελιος και Μαριάννα πάσχουν.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Η Λυδια στον Στέλιο ήταν στην Μαριάννα αλλά δεν μου έρχεται τώρα το όνομα. Φρυνη η φοιτήτρια ήταν και Δάφνη μια πολύ καλή που έβγαζε και γούστα και σε διπλό που την είχα πάρει.Ηταν μεγάλη απώλεια. Και οι 2 σταμάτησαν.Παντως και Στελιος και Μαριάννα πάσχουν.
το έγραψα πιο πάνω ΔΑΦΝΗ ήταν στη Μαριάννα

σαν την δάφνη κ την Φρύνη πού ήταν παλιά στην Μαριάννα δύσκολα να ξαναβρεθούν

Το καλοκαίρι επέστρεψε η Φρύνη με κοντό σγουρό μαλακι πολύ γλυκό ήταν για λίγο όμως στο τσαφ την πρόλαβα κ με είπε πως κάπου κάπου θα έρχεται αλλά δε την ξαναείδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Adius

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
αυτο με τα νεα ονοματα δεν το πολυ καταλαβαίνω..
οι ιδιες κοπελες με αλλα ονοματα.... :think:

περιμενουμε την ληξιαρχικη αναλυση ονοματων για να καταλαβουμε ποιες ξαναβαπτιστηκαν αν ξερεις φιλε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom