Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 137 άτομα (7 μέλη και 130 επισκέπτες)

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Ευχαριστω φιλε! Με σωσατε αδελφια!!!
να σαι καλά αρχηγέ. Αλλά και να πήγαινες και να έλεγες στην κοπέλα για μαλαξη πέους, το πολύ πολύ να βαζε τις φωνές.. επειδή αναφέρθηκαν κανονικά σπα, πριν 5 μήνες τηλεφώνησα σε ένα μασάζ σπα κοντά στην Όλγας, ρώτησα τιμή και μου είπε 45 ευρώ το 45λεπτο. Φυσικά δε πήγα αλλά η υπερβολική τιμή παραπέμπει σε άλλες καταστάσεις από απλό μασάζ
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Κασκαντεριλικι απο τα λιγα αλλα το εκανα τελικα ετσι για την φαση! :heavymetalbig: Πήγα νταμες τελικά αφου πηρα τηλεφωνο ήταν το κοντοπουτανο η Ριτα και μια Στελλα καινουρια.Μου ειπε απο το τηλεφωνο η Στελλα ειναι μεσα στο δωματιο οποτε θα περιμενεις λιγο μεχρι να βγει.Λεω δεν γαμιεται ας μου παρει η Ριτα τα χοντρα και μπαινω και με Στελλα μετα.Μπηκα να δωσω ενα τσιμπουκι τη Ριτα το κοντοπουτανο,κι οντως μονο για τα χοντρα ειναι απο σωμα χαλια....και δεν της αρεσε που δεν θα παρει πιο πολλα οποτε διεκπαιραιωτικες διαδικασιες...Πιπα με χερι φουλ να τον παιζει να τελειωσω να με ξεπεταξει ηθελε! :idiot: Αλλα τα αρχιδια μου πηρε την εβαλα εκει κι εγλειφε.Μην πολυλογω την χυνω την στελνω και λεω αφου εφυγαν τα χοντρα να φαω την Στελλα κανονικα! :zfuck: Εσυ είσαι που το λες?Μπαινω για ντουζ ενω χαιρετηθηκαμε στο σαλονι στα μπες βγες στο μπανιο με την Στελλα γιατι ηταν κι αλλος συναδελφος στο αλλο δωματιο εκ πρωτης οψεως νορμαλ μην φανταστειτε κανενα τρελο μουνι αλλα ουτε και τελειως μπαζο.Ψηλη αδυνατη με μικρα βυζια και μικρο κωλο δεν γαμεις.Ερχεται δωματιο μου ζηταει κι αυτη τα λεφτα μπροστα οπως και η αλλη εκανε πριν,καινουρια κολπα αυτα,τεσπα μου λεει με αυτα που εδωσες γιατι σου εκανε εκπτωση δεν εχει μασαζ προχωραμε στο κανονικο κατευθειαν.Λες και ξερεις να κανεις μασαζ μου ηρθε να την πω... :happy: Πιπα χλιαρη ενω αρχισα να χωνω δαχτυλα ανεβαζε στροφες αντε λεω δοξα πηρε μπρος το τρενο με καρβουνο,και μολις αρχιζει να μπουκωνεται σταματαει και ρωταει με φωναξες?Μου λεει σορρυ μωρο και βγηκε εξω απο το δωματιο για να πληρωσει ο αλλος,κι αρχιζουν ενα διαλογο οχι τοσο και πηραν τηλεφωνο την Αννα να συνενοηθουν κι εγω μαλακας μεσα στο δωματιο.Ενταξει ειπαμε καφριλες γινονται αλλα μεχρι ενα σημειο.Μετα μπαινει ξανα μεσα μου λεει συγγνωμη και τα σχετικα μπαλαμουτια γυφτικα.Με ξανασηκωνει και καθεται επανω αλλα εκλεβε.Δεν τον επαιρνε ολο μεσα στο μουνι της.Ειδε οτι δεν τελειωνω και μου λεει να αλλαξουμε.Αλλαζουμε την βαζω απο κατω παλι εκλεβε.Της ανοιξα τα ποδια πιο πολυ για να μην κλεβει και να χυσω,τουλαχιστον εσφιγγε το μουνι της οπου και τελειωσα.Συμπερασματικα,ξεπετα οπως ηταν το νταμες αλλα και προσπαθειες που κανει η Αννα για τους πελατες αυτες χαλανε την δουλεια γιατι δεν πεφτει το φραγκο οπως θα θελανε λες κι εχουν χρυσο μουνι.Για τα χοντρα ΟΚ αλλα για περισσοτερα δεν κανουν οι γκομενες.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Κασκαντεριλικι απο τα λιγα αλλα το εκανα τελικα ετσι για την φαση! :heavymetalbig: Πήγα νταμες τελικά αφου πηρα τηλεφωνο ήταν το κοντοπουτανο η Ριτα και μια Στελλα καινουρια.Μου ειπε απο το τηλεφωνο η Στελλα ειναι μεσα στο δωματιο οποτε θα περιμενεις λιγο μεχρι να βγει.Λεω δεν γαμιεται ας μου παρει η Ριτα τα χοντρα και μπαινω και με Στελλα μετα.Μπηκα να δωσω ενα τσιμπουκι τη Ριτα το κοντοπουτανο,κι οντως μονο για τα χοντρα ειναι απο σωμα χαλια....και δεν της αρεσε που δεν θα παρει πιο πολλα οποτε διεκπαιραιωτικες διαδικασιες...Πιπα με χερι φουλ να τον παιζει να τελειωσω να με ξεπεταξει ηθελε! :idiot: Αλλα τα αρχιδια μου πηρε την εβαλα εκει κι εγλειφε.Μην πολυλογω την χυνω την στελνω και λεω αφου εφυγαν τα χοντρα να φαω την Στελλα κανονικα! :zfuck: Εσυ είσαι που το λες?Μπαινω για ντουζ ενω χαιρετηθηκαμε στο σαλονι στα μπες βγες στο μπανιο με την Στελλα γιατι ηταν κι αλλος συναδελφος στο αλλο δωματιο εκ πρωτης οψεως νορμαλ μην φανταστειτε κανενα τρελο μουνι αλλα ουτε και τελειως μπαζο.Ψηλη αδυνατη με μικρα βυζια και μικρο κωλο δεν γαμεις.Ερχεται δωματιο μου ζηταει κι αυτη τα λεφτα μπροστα οπως και η αλλη εκανε πριν,καινουρια κολπα αυτα,τεσπα μου λεει με αυτα που εδωσες γιατι σου εκανε εκπτωση δεν εχει μασαζ προχωραμε στο κανονικο κατευθειαν.Λες και ξερεις να κανεις μασαζ μου ηρθε να την πω... :happy: Πιπα χλιαρη ενω αρχισα να χωνω δαχτυλα ανεβαζε στροφες αντε λεω δοξα πηρε μπρος το τρενο με καρβουνο,και μολις αρχιζει να μπουκωνεται σταματαει και ρωταει με φωναξες?Μου λεει σορρυ μωρο και βγηκε εξω απο το δωματιο για να πληρωσει ο αλλος,κι αρχιζουν ενα διαλογο οχι τοσο και πηραν τηλεφωνο την Αννα να συνενοηθουν κι εγω μαλακας μεσα στο δωματιο.Ενταξει ειπαμε καφριλες γινονται αλλα μεχρι ενα σημειο.Μετα μπαινει ξανα μεσα μου λεει συγγνωμη και τα σχετικα μπαλαμουτια γυφτικα.Με ξανασηκωνει και καθεται επανω αλλα εκλεβε.Δεν τον επαιρνε ολο μεσα στο μουνι της.Ειδε οτι δεν τελειωνω και μου λεει να αλλαξουμε.Αλλαζουμε την βαζω απο κατω παλι εκλεβε.Της ανοιξα τα ποδια πιο πολυ για να μην κλεβει και να χυσω,τουλαχιστον εσφιγγε το μουνι της οπου και τελειωσα.Συμπερασματικα,ξεπετα οπως ηταν το νταμες αλλα και προσπαθειες που κανει η Αννα για τους πελατες αυτες χαλανε την δουλεια γιατι δεν πεφτει το φραγκο οπως θα θελανε λες κι εχουν χρυσο μουνι.Για τα χοντρα ΟΚ αλλα για περισσοτερα δεν κανουν οι γκομενες.
ψιλοπαρακμα η φάση αλλά όπως είπες για τα χοντρά είναι οκ..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Αυτή η Ρίτα σε ξεγελάει έξω με την ωραία Φατσουλα της αλλά αν βγάλει το καλτσον χέστα βραστά
Μεγάλο κώλο με ψωμάκια κ κυταριτιδα στο φουλ κ τα βυζιά κρεμασμένα σαν συκα
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Καλησπέρα, Αυτό στην μοναστηριού λεει και όλα είναι μέχρι 22.00 και γενικά πας οπότε θες και φεύγεις αφού δεις τις κοπέλες??
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
:headbaning2:ξ
Αυτή η Ρίτα σε ξεγελάει έξω με την ωραία Φατσουλα της αλλά αν βγάλει το καλτσον χέστα βραστά
Μεγάλο κώλο με ψωμάκια κ κυταριτιδα στο φουλ κ τα βυζιά κρεμασμένα σαν συκα
ωραία γλαφυρή περιγραφή..
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
10
Like
6.194
Πόντοι
7.095
Το aqua πετάει διαφήμιση στο φβ, επίσης έχει και καλά προγράμματα για ζευγάρια. Ίσως δοκιμάσει να το γυρίσει. Αν θυμάστε και παλιά είχε κάνει μια απόπειρα.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Την βρηκε την ακρη ο Στελιος….
Οτι τα μαγαζια εχουν ακρες ειναι μεγαλος παπας τους εχουν πιασει ολους κατα καιρους  μεγαλες ακρες ειχε ο Βασιλακης Ευα Κωλετη  αλλα τον  επιασαν η Εβιτα οταν ηταν στην Καλαβρυτων ελεγε οτι ηξερε πολυ κοσμο αλλα την επιασαν αρκετες φορες
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες θελω να μου πει καποιος αν γνωριζει υπαρχει προγραμμα στο crystal με 2 γκομενες απο οτι ειδα στα 40 ευρω...για να σου τραβαν και οι δυο μαλακια στα ποσα ειναι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
καλησπερα μαγκες θελω να μου πει καποιος αν γνωριζει υπαρχει προγραμμα στο crystal με 2 γκομενες απο οτι ειδα στα 40 ευρω...για να σου τραβαν και οι δυο μαλακια στα ποσα ειναι?
πότε το είδες αυτό αρχηγέ το καλοκαίρι γιατί απ ότι ξέρω δεν ισχύει τώρα
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα!! Μήπως γνωρίζει κάποιος αν δουλεύει κάπου αλλού η Αρετή από Crystal..!!?? ;Έχω καιρό να την πετύχω!!
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Το ξαναλέω........ Πριν 8 μέρες ήταν εκεί.....αυτή μου άνοιξε......Τώρα αν σταμάτησε στο ενδιάμεσο δε γνωρίζω.......
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Το ξαναλέω........ Πριν 8 μέρες ήταν εκεί.....αυτή μου άνοιξε......Τώρα αν σταμάτησε στο ενδιάμεσο δε γνωρίζω.......
Και γω πριν 10 μέρες που πήγα την είδα αλλά πλέον αναφέρουν ότι είναι σε άδεια και απ ότι καταλαβαίνω δεν θα επιστρέψει!!
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Και γω πριν 10 μέρες που πήγα την είδα αλλά πλέον αναφέρουν ότι είναι σε άδεια και απ ότι καταλαβαίνω δεν θα επιστρέψει!!
Όταν λένε είναι σε άδεια πρόκειται για παραίτηση ή απόλυση........ Καμιά δεν παίρνει μεγάλη άδεια από μασατζίδικο....2 ρεπό την εβδομάδα τους φτάνουν και περισσεύουν........εξάλλου όλες προσωρινές είναι........
 

johnny L

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
22
Πόντοι
0
Τιμήθηκε χθες η πρακατω . !!!!Λιγο μακρια...ειναι στη σινδο!!!!! Οι υωτογραφιες ολες αληθινες!!!! 160 ευρω μαζι με πρωκτικο!!!!πολυ καλη κοπελα αν και μου εκανε για λιγο τζανκι!!!!μασαζακι ανυπαρκτο βεβαια αν κι το τονισε στο τηλεφωνο!!!!στα του αγωνα αρκετα καλη πιπα με καποτα και στο σεξ πολυ καλη συμμετοχη!!!!αμασητη στο πρωκτικο !!!!αδειχνε να το γουσταρει!!!!ο χωρος ετσι κ ετσι αλλα καθαρος!!!!θα ξαναπροτημιθει σιγουρα!!!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μελινα η νεα αφιξη στο Ζεσι σπα.Οτι πιο ομορφο εχω δει μεχρι σημερα στο μαγαζι του Μιχαλη.Ελληνιδα 23 χρονών λεπτη γυμνασμενο σωμα μαυρο μαλλι μοσχομυριζει οτι πρέπει για γλυψιμο.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καινούργια στο αθλημα καινούργια στο μαγαζι φέρνει μια φρεσκαδα στο μασαζ της πόλης. Ημουν ο πρώτος που της πηρε την παρθενια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom