Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα!

Ξέρει κανείς τι παίζει από κοπέλες στο Venus Spa Μοναστηρίου?
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
. Ναι αυτή θα είναι μου είπαν ότι και παλαιότερα ήταν εκεί. Η Αρετή απουσιάζει σε άδεια!!
Κ εγω αυτο ξερω απο τις γιορτες κ μετα οτι λειπει σε αδεια. Μηπως την μπερδεψε ο φιλος που πηγε? τον εστειλα pm δεν απαντησε
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Ποιες γιορτές ρε παιδιά......? Εγώ που πήγα την Κυριακή και πήρα Νεφέλη, η Αρετή ήταν η άλλη κοπέλα που δούλευε βάρδια.......Την είδα κιόλας.......Αυτή μου άνοιξε.......
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Ποιες γιορτές ρε παιδιά......? Εγώ που πήγα την Κυριακή και πήρα Νεφέλη, η Αρετή ήταν η άλλη κοπέλα που δούλευε βάρδια.......Την είδα κιόλας.......Αυτή μου άνοιξε.......
Ωραιος φιλε, φτανει να επιβεβαιωσει καποιος πως επιτελους προχωραει κ λιγο η αρετουλα
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Η αρετή μπήκε και αυτή κανονικά στο παιχνίδι και είναι και καλη
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Η Ελένη λογικά είναι η μελαχρινή 45άρα
Η Κλαούντια? Ξέρουμε ηλικία και αν αξίζει?
δυστυχώς κ Εγώ μόνο την Ελένη ξέρω πού γελάει χωρίς λόγο  παράξενος άνθρωπος μία φορά μόνο την πήρα κ δεν έχει άλλη
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αλανια θελω να παω venus, και θελω να μαθω εαν αξιζει αυτη η νατασα στο venus spa>? τα βγαζει τα ρουχα στην εκτονωση>?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Η Λιζα απο το aqua μήπως ξέρει κανένας αν μπήκε και αυτη στο παιχνίδι;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Αλανια θελω να παω venus, και θελω να μαθω εαν αξιζει αυτη η νατασα στο venus spa>? τα βγαζει τα ρουχα στην εκτονωση>?
Εκτόνωση κάνει φίλε μου.... Τίποτα παραπάνω και για ρούχα ζητάει πολλά φράγκα εξτρα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Καλά έκανες κ έγραψες μπας κ γλυτώσει κανένας συνάδελφος το κατοστάρικο

Από Μαριάννα παπαλα το καινούργιο ήρθε μία μέρα κ έφυγε άγνωστο αν ξανάρθει οπότε παραμένουμε Γιάννα Σοφία μαριαλενα κ αλλη μία αδιάφορη

Dames πήγε κάνεις τελευταία να μας πει αν έχει κάτι πού να αξίζει

Απο που ήταν το καινούργιο, ελληνικό?
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
47
Like
76
Πόντοι
0
Μεσημεράκι τυχαίος όχι από Κρυστάλ και επιλογή Νεφέλη, καλο μασαζ 20-25’ με πάτησε παίδες ωραία.. μετά έβγαλε πολύ καυλα, κατέβασε και τον βυζοφραχτη από μόνη της και μου τον έκανε πύραυλο.. φτύσιμο τη πουτσα και λάγνο βλέμμα! Πολύ καλή εμπειρία.. θα ξανατιμηθει!

ΥΓ άντε να δούμε πόσες κριτικές θέλετε για να στείλετε pm να μπούμε σε    κανα πριβε.. (χωρίς φράγκα που ζήτησαν καναδυό)
Η Νεφέλη είναι η Έλλη από venus
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
χΘΕς πηγα σε μασατζιδικο η κοπελα που διαλεξα με πληροφορησε οτι πελατης την ειπε οτι περιπου  πριν απο δυο εβδομαδες το απογευμα εγινε πεσιμο απο την Αστυνομια στο μαγαζι του Στελιου
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
χΘΕς πηγα σε μασατζιδικο η κοπελα που διαλεξα με πληροφορησε οτι πελατης την ειπε οτι περιπου  πριν απο δυο εβδομαδες το απογευμα εγινε πεσιμο απο την Αστυνομια στο μαγαζι του Στελιου
Την βρηκε την ακρη ο Στελιος….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom