Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
η κορινα στην Βασ.ολγας ειναι μια κυρια μεγαλης ηλικιας πιστευω γυρω στα 60 με καλο μασαζ κυριως στον κωλο....ειδικοτητα της στο να σου βαζει δαχτυλο και να σου κανει στοματικο ταυτοχρονα
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1

αυτη ειναι η Κορινα
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056

Μπλέξαμε τα μπούτια μας με τις Κορίνες...ποια είναι τελικά αυτή που κάνει καλό μασάζ στον κώλο;;;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς τι παίζει με όλγα από crystal?

Ευχαριστώ.
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Όταν λες τι παίζει, τι εννοείς;;;
Εμφάνιση, υπηρεσίες!! Βαθμός που κάποιος έχει μείνει ευχαριστημένος!!! Αξίζει να επιλεγεί?

Οι επιλογές μου πάντα στον εν λόγω χώρο ήταν η Νάντια και τώρα τελευταία η Νεφέλη.

Ευχαριστώ.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Από το συγκεκριμένο μαγαζί έχω εμπειρίες από Ελένη, Νεφέλη και Αλεξία που έχω καταθέσει στο νήμα.
Επομένως οποίος άλλος μπορεί και ξέρει, ας βοηθήσει.
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
ξερουμε αν εχει χωρο?η ειναι κατ οικον?
Αν ειναι αυτη στη Β.Ολγας καντε μια χαρη στο ευατο σας κ μην πατε. Ειναι gilf 60+ τραγικη κατασταση... Αυτο που προειπε φιλος ισχυει 1ο ραντεβου μασαζ εκτονωση με prostate massage.Απ'τα επομενα την γαμας κιολας. Θυμαμαι το σχολιο συναγωνιστη που ειπε : " Ρε μαλακες αυτοι θα επρεπε να πληρωνει χοντρα για να την γαμανε." Μακρια...
Τωρα η αλλη Κορινα φαινεται τουμπανο, καλη περιπτωση.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Εμφάνιση, υπηρεσίες!! Βαθμός που κάποιος έχει μείνει ευχαριστημένος!!! Αξίζει να επιλεγεί?

Οι επιλογές μου πάντα στον εν λόγω χώρο ήταν η Νάντια και τώρα τελευταία η Νεφέλη.

Ευχαριστώ.
Αν μιλαμε για την ιδια που ηταν κ παλιοτερα αλλα μετα χαθηκε ειναι μια αδυνατη κοπελα γυρω στο 1,65 με γυμνασμενο σωμα κ ομορφο προσωπακι. Σωμα αθλητριας συγκεκριμενα νομιζω ασχολειται με στιβο. Κωλο πεταχτο κ σφιχτο αλλα απο στηθος λιγα πραγματα. Εκανε εκτονωση αφηνε πιασιματα αλλα γενικα ψυχρη συμπεριφορα δεν κανει το παιχνιδι που κανουν οι αλλες. Για Αρετη που ειπε ενας φιλος πριν μερες εχει παει καποιος να επιβεβαιωσει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Μεσημεράκι τυχαίος όχι από Κρυστάλ και επιλογή Νεφέλη, καλο μασαζ 20-25’ με πάτησε παίδες ωραία.. μετά έβγαλε πολύ καυλα, κατέβασε και τον βυζοφραχτη από μόνη της και μου τον έκανε πύραυλο.. φτύσιμο τη πουτσα και λάγνο βλέμμα! Πολύ καλή εμπειρία.. θα ξανατιμηθει!

ΥΓ άντε να δούμε πόσες κριτικές θέλετε για να στείλετε pm να μπούμε σε    κανα πριβε.. (χωρίς φράγκα που ζήτησαν καναδυό)
 

Nickg@v

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2020
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Σκέφτομαι για την εμπειρία να δοκιμάσω nuru!!

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με λεπτομέρειες για την συγκεκριμένη φάση!!

Μπορείτε και pm, γιατί είδα την τελευταία φορά που αναφέρθηκε το θέμα έπεσε πολύ κράξιμο!!

Ευχαριστώ.
ηθελα να γράψω τ κριτική σαν νέος αλλά δεν πρόλαβα...πριν λίγες μέρες  δοκίμασα και εγω και προσωπικά αν δεν τρελεθηκα..δεν τ βρήκα ούτε ερεθιστικό ούτε με χαλαρωσε ιδιετερα...δικα μ γούστα βέβαια.. Η κοπέλα 1.70 περίπου αδύνατη ξανθό μαλλί χωρίς στηθος.. Και είναι ξεκάθαρη πως δεν παίζει κάτι παραπάνω...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλά έκανες κ έγραψες μπας κ γλυτώσει κανένας συνάδελφος το κατοστάρικο

Από Μαριάννα παπαλα το καινούργιο ήρθε μία μέρα κ έφυγε άγνωστο αν ξανάρθει οπότε παραμένουμε Γιάννα Σοφία μαριαλενα κ αλλη μία αδιάφορη

Dames πήγε κάνεις τελευταία να μας πει αν έχει κάτι πού να αξίζει
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
Καλά έκανες κ έγραψες μπας κ γλυτώσει κανένας συνάδελφος το κατοστάρικο

Από Μαριάννα παπαλα το καινούργιο ήρθε μία μέρα κ έφυγε άγνωστο αν ξανάρθει οπότε παραμένουμε Γιάννα Σοφία μαριαλενα κ αλλη μία αδιάφορη

Dames πήγε κάνεις τελευταία να μας πει αν έχει κάτι πού να αξίζει
...παει η Μαγιά η μέλισσα!!!!!Άντε πάλι στην περισυλλογή!!!
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
ηθελα να γράψω τ κριτική σαν νέος αλλά δεν πρόλαβα...πριν λίγες μέρες  δοκίμασα και εγω και προσωπικά αν δεν τρελεθηκα..δεν τ βρήκα ούτε ερεθιστικό ούτε με χαλαρωσε ιδιετερα...δικα μ γούστα βέβαια.. Η κοπέλα 1.70 περίπου αδύνατη ξανθό μαλλί χωρίς στηθος.. Και είναι ξεκάθαρη πως δεν παίζει κάτι παραπάνω...
Ευχαριστώ.
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Αν μιλαμε για την ιδια που ηταν κ παλιοτερα αλλα μετα χαθηκε ειναι μια αδυνατη κοπελα γυρω στο 1,65 με γυμνασμενο σωμα κ ομορφο προσωπακι. Σωμα αθλητριας συγκεκριμενα νομιζω ασχολειται με στιβο. Κωλο πεταχτο κ σφιχτο αλλα απο στηθος λιγα πραγματα. Εκανε εκτονωση αφηνε πιασιματα αλλα γενικα ψυχρη συμπεριφορα δεν κανει το παιχνιδι που κανουν οι αλλες. Για Αρετη που ειπε ενας φιλος πριν μερες εχει παει καποιος να επιβεβαιωσει?
. Ναι αυτή θα είναι μου είπαν ότι και παλαιότερα ήταν εκεί. Η Αρετή απουσιάζει σε άδεια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom