Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (3 μέλη και 57 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.194
Πόντοι
7.095
ποια υπερεχει σε ομορφια?γιατι η  Κατερινα ειναι σαν την κυρασουλα και το μονο που σε κερδιζει ειναι η συμπεριφορα της...ααα και οτι παει να σε πεισει οτι ειναι Τεφατζου προπονητρια..χαχχα
μη γελάς...είναι. σοβαρά μιλάω.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.194
Πόντοι
7.095

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
ήταν...όχι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά ηταν
Συμφωνώ μαζί σου... Γυμνάστρια είναι, επιβεβαιωμένο... Κάνει ωραίο μασάζ πάντως απλά μιλάει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ την ώρα που σου κάνει μασάζ... ευχάριστη είναι, αλλά μιλάμε για ΠΟΛΥ πάρλα.... Κάνει ωραία εκτόνωση κι αφήνει αγγίγματα παντού. Ναι, πρόσωπο σπασμένο, μεγάλη γυναίκα είναι, αλλά η συνολική εμπειρία για ΜΑΣΑΖ είναι πολύ καλή. 
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ήταν μια ευχάριστη κοπέλα στο Venus στην Καραμανλή,Τζένη, πριν κάνα χρόνο. Νεαρή, με πολλά πιασίματα, πολύ όμορφο πρόσωπο και πολύ καλό μασάζ. Ξέρετε που είναι;;
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
620
Like
2.048
Πόντοι
446
κατερινα εχει δοκιμαστει δυο φορες φοβερο μασαζ ...και τελειωμα με χερι ..καλο κορινα δεν εχω ιδεα καμια πληροφορια?
Εγώ δεν έχω δοκιμάσει Κατερίνα αλλά Κορινα είναι οπως τα λέει ο Bise αδερφέ.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Η Κατερίνα πρέπει να λέει αλήθεια για τα τεφαα και το βόλεϋ. Ναι δεν είναι μουναρα αλλά για την ηλικία της (50+) είναι μια χαρά. Επίσης το 50ρικο που παίρνει υπερέχει σε πολλά από κάτι Βάνα Σπα και Βενους ή Κρίσταλ. Κανει κανονικό μασάζ για 40-50 λεπτά, και μετά πλέον έχει βάλει και το ισπανικό. Σκεφτείτε τις νεαρές μουνιτσες, που θέλουν 10€ για να βγάλουν ρούχα και 20€ για καμία πίπα και το μασάζ τους είναι για τα πανηγύρια!

Τεσπα είναι μια τίμια επιλογή για την πόλη, τα χρήματα και την ηλικία της, χωρίς να την θεωρούμε το τοπ επίπεδο!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Η Κατερίνα πρέπει να λέει αλήθεια για τα τεφαα και το βόλεϋ. Ναι δεν είναι μουναρα αλλά για την ηλικία της (50+) είναι μια χαρά. Επίσης το 50ρικο που παίρνει υπερέχει σε πολλά από κάτι Βάνα Σπα και Βενους ή Κρίσταλ. Κανει κανονικό μασάζ για 40-50 λεπτά, και μετά πλέον έχει βάλει και το ισπανικό. Σκεφτείτε τις νεαρές μουνιτσες, που θέλουν 10€ για να βγάλουν ρούχα και 20€ για καμία πίπα και το μασάζ τους είναι για τα πανηγύρια!

Τεσπα είναι μια τίμια επιλογή για την πόλη, τα χρήματα και την ηλικία της, χωρίς να την θεωρούμε το τοπ επίπεδο!
Έτσι όπως τα λες, συμφωνώ. Εκεί πας για το μασάζ κατ αρχάς, από εκεί και πέρα έχει κι ένα καλό αισθησιακό κομμάτι... Εμένα που μ ενδιαφέρει το μασάζ, με καλύπτει...
 

giannis40

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Σιγουρα η Κατερινα δεν ειναι μουναρα αλλα δεν πας γι αυτο πας γιατι θυμιζει την καυλιαρα μπαμπατσικη γειτόνισσα που ηθελες να γαμησεις πριν 20 χρονια οταν εσυ ησουν 20 κ αυτη 35 ας πουμε κ τωρα σου δοθηκε η ευκαιρία τουλαχιστον να την χουφτωσεις κ να στον παιξει!το μασαζ ειναι αρκετα καλο κ η μαλακια στο τελος  κ η ισπανικη ειναι το κερασακι στην τουρτα!την εχω τιμησει πολλακις κ θα συνεχισω να το κανω!Απλα ειπα να δω κ Κορινα για αλλαγη κ αν αξιζει το 50αρικο,το gilf με προβληματιζει λιγο αλλα υπαρχουν gilf k gilf,τουλαχιστον να βλεπεται!σκεφτομαι να παω κ αν δεν μου κανει κλικ στην πορτα να παρω τον πουλο!
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
επίσκεψη Δευτέρα μεσημέρι στην Βάνα. Παρούσες Ίνα, Μαρία και μια άλλη λίγο γεματούλα αλλα δεν θυμάμαι όνομα (οχι η Θεώνη).
Διάλεξα την Μαρία, γλυκό κοριτσάκι μελαχρινό, με φοβερό σώμα. Με πάει στο δωμάτιο, μπανάκι και έρχετε το μωρο..
Απο τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει σε τέτοια μαγαζιά και μετα με γυρνάει για το happy end και ήταν όλα τα λεφτα...!!!
το γουσταρε το κοριτσι χωρις μα και μου.
μια πολυ καλη περιπτωση..
να ειστε καλα όλοι...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
επίσκεψη Δευτέρα μεσημέρι στην Βάνα. Παρούσες Ίνα, Μαρία και μια άλλη λίγο γεματούλα αλλα δεν θυμάμαι όνομα (οχι η Θεώνη).
Διάλεξα την Μαρία, γλυκό κοριτσάκι μελαχρινό, με φοβερό σώμα. Με πάει στο δωμάτιο, μπανάκι και έρχετε το μωρο..
Απο τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει σε τέτοια μαγαζιά και μετα με γυρνάει για το happy end και ήταν όλα τα λεφτα...!!!
το γουσταρε το κοριτσι χωρις μα και μου.
μια πολυ καλη περιπτωση..
να ειστε καλα όλοι...
χούφτωσες χούφτωσες η μπα για πες από μέσα από έξω
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Περασματα στα ελευθερα τελευταιας βδομαδας
Βενους: Παρουσες κατι χοντρουλες για αλλα γουστα απο τα δικα μου και περασμα με στανταρακι Νατασα που περναμε παντα καλα και στο πρωτο και στο δευτερο μερος.
Ακουα:Παρουσες Ξενια αλλη μια που το ονομα δεν το συγκρατησα καινουρια νομιζω και Ρενα που θεωρω οτι στα ελευθερα ειναι ενα απο τα τοπ 3.
και στα δυο μερη των εν λογω μασαζ εξαιρετικη
Βανα:Παρουσες αρκετες αλλα επιλεχτηκε η Μαγκυ γιατι δεν ηθελα να χαραμισω την ωρα μου με κατι νεο χωρις να εχουν γραφτει αρκετα στοιχεια εδω
Επομενη καταδρομικη θα γινει στο Κρισταλ γιατι προσπαθησα για Νεφελη που δεν εχω κανει ακομα γιατι ηταν κλεισμενη για το υπολοιπο της μερας οταν τηλεφωνησα
 

Salonikios23

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερα ... την κορινα πως την βρισκω ?? υπαρχει καποιο τηλεφωνο η καποια αγγελια να επικοινωνησω??
 

zakatos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ενδιαφέρομαι και εγω για κορινα!Αγγελια η pm απο καποιον!
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0
επίσκεψη Δευτέρα μεσημέρι στην Βάνα. Παρούσες Ίνα, Μαρία και μια άλλη λίγο γεματούλα αλλα δεν θυμάμαι όνομα (οχι η Θεώνη).
Διάλεξα την Μαρία, γλυκό κοριτσάκι μελαχρινό, με φοβερό σώμα. Με πάει στο δωμάτιο, μπανάκι και έρχετε το μωρο..
Απο τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει σε τέτοια μαγαζιά και μετα με γυρνάει για το happy end και ήταν όλα τα λεφτα...!!!
το γουσταρε το κοριτσι χωρις μα και μου.
μια πολυ καλη περιπτωση..
να ειστε καλα όλοι...

Η Βάνα είανι αυτή στην Σταυρούπολη;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Απο τις 3 παραπάνω ποια αξίζει? Σώματα? Ηλικίες?
Στελλα Ελληνιδα 25 ετών  ωραιο πρόσωπο  γεματουλα καλο πρόγραμμα.Μαρια Ελληνιδα 23 ετών ωραιο προσωπο γεματουλα.Αννα Ελληνιδα 35 ετών  ψυλη κανονικο σωμα γενικα ωραία  παρουσια με θητεία στο Body Free.Ηλικιες που αναφερω ειναι παντα κατα τα λεγόμενα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom