Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Χρονια τωρα διαβαζω το θρεντ για τη Θεσσαλονικη  , φτωχια καταραμενη... με το ζορι καμια μαλακια αντε και καμια πιπα , μην χαιδευεις μην πιανεις ... τι παπαρια μαγαζια ειναι αυτα ... (μονο Αθηνα)
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Συνάδελφοι αυτο το μελαχρινό θεόμουνο στην εβιτα με τις χειλαρες και τις ποδάρες το μη ρε κανείς να μας πει γνώμη? Μη πετάμε 60άρια εμείς τα μπατίρια.  Μονο εμφάνιση είναι η εχει και ουσία? 
Οι άλλες αφίξεις εχουν μειωμένο ενδιαφέρον εκτός μιας γιαγιάς που άκουσα οτι ειναι πύραυλος μέσα.  Δε δοκίμασα οπως και δε ψήνομαι κιόλας. 
Τι ηλικία έχει το θεομουνο που λέει ο φίλος και πως είχαν εμφανισιακά
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Ενημέρωση και για ρελάξ τυπική διαδιακασια τα του μασάζ χωρίς κάποιο ενδιαφέρον κάτι σαν να τελειώνουμε να πέσει το χρήμα και εγώ από εδώ !!!!
Ποια ήταν η τυπική εργαζόμενη?
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πολύ δυνατό μωρό γενικά(προσωπική γνώμη πάντα)
Μικρή σε ηλικία,
καλός άνθρωπος,
και το σημαντικότερο,σκυλί του πολέμου μέσα στο δώμα!!

Μέσα η μπάλα!!!
Θα συμφωνήσω και εγώ σε όλα εκτός από εμφάνιση, όχι στο πρόσωπο αλλά σώμα.  Αρκετά μπαμπάτσικη για μένα.  Αλλά αυτά είναι γούστα!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Για πρώτη φορά πέρασα τις προάλλες από Venus Spa στη Μοναστηρίου. Σχετικά νωρίς, παρούσα μόνο η Ελένη.
Για την εμφάνιση ας μην το σχολιάσω... Αλλά απόλαυσα υπηρεσίες. Μασάζ αισθησιακό, με όρεξη και διάθεση. Και βυζι χάρηκα και μια χαρά μου περιποιηθηκε και τον φουτσο.
Σαν πρώτη εμπειρία, από υπηρεσίες και μόνο, θα πήγαινα ξανά, έστω για να δοκιμάσω και τα άλλα κορίτσια.
Η σύγκριση, στις υπηρεσίες επαναλαμβάνω, με το Relax Spa που είμαι και θαμώνας, η μέρα με τη νύχτα.
Εχει όμως αλλα κορίτσια;Ρώτησες;Γιατι εγω ακουσα οτι παντα μια κοπελα δουλεύει.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Οσο για το Relax είναι κατα την γνώμη μου το χειροτερο μασατζιδικο με φραπε της πόλης με τις μισες κοπελες να χτηπουν φραπε και τις αλλες οχι.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Δε θυμάμαι όνομα.  Ισως τζένη αλλα πραγματικά δε το θυμάμαι. 
Μέτριο ανάστημα μελαχροινή εξαιρετικά καλοσχηματισμένα πόδια βυζιά  εκτιμώ 2,5-3 κααυλοφατσα και αν κατάλαβα ελληνίδα. 
Δε μπορεί κανεις να μη την δοκίμασε.  Το fat boss μου ειπε οτι δε κλείνει μπούτι.  Καποιος ας ενημερώσει. 
Δε την πήρα γιατι δε ρισκάρω πλέον ουτε cent.  Περασα με το στανταράκι μου. 
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86

Εχει όμως αλλα κορίτσια;Ρώτησες;Γιατι εγω ακουσα οτι παντα μια κοπελα δουλεύει.
[/quote]

Καλημέρα. Όταν έφευγα είχε έρθει ακόμη μια κοπέλα. Πιο μικρή (25αρα;;;), πιο φρέσκια, καστανή. Ήταν καθισμένη στον καναπέ επομένως δεν έχω καλύτερη εικόνα.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Δε θυμάμαι όνομα.  Ισως τζένη αλλα πραγματικά δε το θυμάμαι. 
Μέτριο ανάστημα μελαχροινή εξαιρετικά καλοσχηματισμένα πόδια βυζιά  εκτιμώ 2,5-3 κααυλοφατσα και αν κατάλαβα ελληνίδα. 
Δε μπορεί κανεις να μη την δοκίμασε.  Το fat boss μου ειπε οτι δε κλείνει μπούτι.  Καποιος ας ενημερώσει. 
Δε την πήρα γιατι δε ρισκάρω πλέον ουτε cent.  Περασα με το στανταράκι μου. 
Παιδιά και εγώ ειδικά στην Εβίτα δεν ρισκάρω με τίποτα, εκτός και αν κάποιος αξιόπιστος κάνει καλή κριτική!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Δε θυμάμαι όνομα.  Ισως τζένη αλλα πραγματικά δε το θυμάμαι. 
Μέτριο ανάστημα μελαχροινή εξαιρετικά καλοσχηματισμένα πόδια βυζιά  εκτιμώ 2,5-3 κααυλοφατσα και αν κατάλαβα ελληνίδα. 
Δε μπορεί κανεις να μη την δοκίμασε.  Το fat boss μου ειπε οτι δε κλείνει μπούτι.  Καποιος ας ενημερώσει. 
Δε την πήρα γιατι δε ρισκάρω πλέον ουτε cent.  Περασα με το στανταράκι μου. 

Απο Αθήνα είναι? ξέρεις?
 

Panos8604

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά υπάρχει τρόπος να έχω το τηλ της ροζιτας
 

Panos8604

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
στη ροζιτα εχω παει αρκετες φορες και μαλλον εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα προγραμματα. μπορω να πω ειναι απολαυση σκετη! παντα χαμογελαστη και ευγενικη, αφουγκραζεται τον πελατη. ο χωρος ειναι απλος και το μπανιο καθαρο. μεγαλη ποικιλια προγραμματων. εχω δοκιμασει μασαζ με τα ποδια (εχει πολυ φροντισμενα πατουσακια) ταντρικο μασαζ, μασαζ πεους και μασαζ προστατη. ποτε δεν με αφησε ανικανοποιητο! ειναι οντως στρουμπουλη με πλουσιο στηθος. την συστηνω ανεπιφυλακτα. για λατρεις των bbw θα σας μεινει αξεχαστη!
φίλε μου μπορείς να δώσεις τηλέφωνο;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Και σε μένα το ίδιο το παίζει παρθενααα
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
σωστός...από τους λίγους πού ζήτησαν τηλ κ έκανε ενημέρωσή

Πού είναι τα αλλά τα φιντανια πού ζήτησαν εξαφανιζολ??
Σωστός κι εσύ Stallion. Παίζεις με τον πόνο μας. Τι να πώ; Τηλέφωνο δε ζήτησα αλλά τί να πώ;
Ντρέπομαι την ηλικία μου, τη μπουρδελο-πείρα μου, τους τόνους λάδι που έχει απορροφήσει το ταλαιπωρημένο μου κορμί. Με δυο λέξεις ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που πήγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom