Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Νάντια το καλύτερο εκεί μέσα...Δυνατό μουνέτο!
Κρίμα που δεν το δίνει πλέον και ασχολείται με μασαζάκια και μαλακίες (όπως το λέει η λέξη)!!!
:thubsdown:
είναι η Έλλη από το Venus;;;
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Λεω να θυμηθω μερικες απο τις παλιες των ελευθερων μασατζιδικων που λειπουν απο τον χωρο..
αν καποιος γνωριζει κατι..
ας στειλει!!
ξερω βεβαια οτι με τις αλλαγες ονοματων των κορασιδων μπορει να μην βγει πολυ ακρη αλλα ενα αρχειο ας υπαρχει..
Βανα-Βενους: Βερονικα,Ελισαβετ,Στελλα,Μαρια,Πεγκυ,Ελενα,Βαλια,Σοφι,Ελενη
ειναι μερικες που θυμαμαι..
καποιες ειχαν 9/10 και 10/10 στα των αγωνων!!
Χρυση μπαλα επαιρναν..
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Λεω να θυμηθω μερικες απο τις παλιες των ελευθερων μασατζιδικων που λειπουν απο τον χωρο..
αν καποιος γνωριζει κατι..
ας στειλει!!
ξερω βεβαια οτι με τις αλλαγες ονοματων των κορασιδων μπορει να μην βγει πολυ ακρη αλλα ενα αρχειο ας υπαρχει..
Βανα-Βενους: Βερονικα,Ελισαβετ,Στελλα,Μαρια,Πεγκυ,Ελενα,Βαλια,Σοφι,Ελενη
ειναι μερικες που θυμαμαι..
καποιες ειχαν 9/10 και 10/10 στα των αγωνων!!
Χρυση μπαλα επαιρναν..

Από αυτές ξέρω μόνο την Ελισαβετ και την Βαλια. Η πρώτη σταμάτησε δυστυχώς και η Βαλια μετά από ένα σύντομο πέρασμα από την Εβίτα πήγε στο Κρίσταλ. Το νέο της όνομα δεν το ξέρω. Στην Εβίτα ήταν σαν Ιωάννα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Λεω να θυμηθω μερικες απο τις παλιες των ελευθερων μασατζιδικων που λειπουν απο τον χωρο..
αν καποιος γνωριζει κατι..
ας στειλει!!
ξερω βεβαια οτι με τις αλλαγες ονοματων των κορασιδων μπορει να μην βγει πολυ ακρη αλλα ενα αρχειο ας υπαρχει..
Βανα-Βενους: Βερονικα,Ελισαβετ,Στελλα,Μαρια,Πεγκυ,Ελενα,Βαλια,Σοφι,Ελενη
ειναι μερικες που θυμαμαι..
καποιες ειχαν 9/10 και 10/10 στα των αγωνων!!
Χρυση μπαλα επαιρναν..

Καλημέρα,

απορώ με τα κορίτσια, που ενώ προσφέρουν καλές υπηρεσίες και οι πελάτες είναι ευχαριστημένοι, αλλάζουν τα ονόματά τους και τις ψάχνει ο κόσμος.
Άντε αυτές που είναι αρνητικά σταμπαρισμένες το καταλαβαίνω.
Τα καλά ονόματα όμως του χώρου γιατί να κάνουν κάτι τέτοιο;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Καλημέρα,

απορώ με τα κορίτσια, που ενώ προσφέρουν καλές υπηρεσίες και οι πελάτες είναι ευχαριστημένοι, αλλάζουν τα ονόματά τους και τις ψάχνει ο κόσμος.
Άντε αυτές που είναι αρνητικά σταμπαρισμένες το καταλαβαίνω.
Τα καλά ονόματα όμως του χώρου γιατί να κάνουν κάτι τέτοιο;

Σωστή η παρατήρησή σου φίλτατε @forza
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Καλημέρα,

απορώ με τα κορίτσια, που ενώ προσφέρουν καλές υπηρεσίες και οι πελάτες είναι ευχαριστημένοι, αλλάζουν τα ονόματά τους και τις ψάχνει ο κόσμος.
Άντε αυτές που είναι αρνητικά σταμπαρισμένες το καταλαβαίνω.
Τα καλά ονόματα όμως του χώρου γιατί να κάνουν κάτι τέτοιο;
Για άφεση αμαρτιών ξαναβαφτίζονται :happy:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Καλημέρα,

απορώ με τα κορίτσια, που ενώ προσφέρουν καλές υπηρεσίες και οι πελάτες είναι ευχαριστημένοι, αλλάζουν τα ονόματά τους και τις ψάχνει ο κόσμος.
Άντε αυτές που είναι αρνητικά σταμπαρισμένες το καταλαβαίνω.
Τα καλά ονόματα όμως του χώρου γιατί να κάνουν κάτι τέτοιο;
Απορία μου εδώ και πολλά χρόνια...
 

Panos8604

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα,κατά την γνώμη μου καλυτερες λάιτ μασατζουδες εβερ Βέτα και σοφία από Βένους μοναστηριού,Δέσποινα από ελίτ η οποία με 25ευρω ξηγιοτανε και γλειφοκωλι,Βάλια πολύ δυνατή όπως επίσης και Εύα από Βάνα.απο τα πριβέ νομίζω Φοίβη Μαρία και Στέλλα από Μαριάννα ότι καλυτερο
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Η Βάλια την προηγούμενη εβδομάδα ήταν στο ζεσι σπα σαν Κάτια πλέον
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα,κατά την γνώμη μου καλυτερες λάιτ μασατζουδες εβερ Βέτα και σοφία από Βένους μοναστηριού,Δέσποινα από ελίτ η οποία με 25ευρω ξηγιοτανε και γλειφοκωλι,Βάλια πολύ δυνατή όπως επίσης και Εύα από Βάνα.απο τα πριβέ νομίζω Φοίβη Μαρία και Στέλλα από Μαριάννα ότι καλυτερο
Πωωωω εξισες πληγη τωρα φιλε μου τι μου θυμησες. Στελλα τι κολλημα ειχα φαει με δαυτη.Εμπαινε στο δωματιο πριν μπω για ντουζ ξεκινουσαμε γλωσσοφιλα εκανα ντουζ με πουτσα ορθια παιζει να ειχαμε ξεσκιστει σε ολες τις στασεις.Παιζει να πηγαινα και 3 φορες την εβδομαδα δε με ενοιαζε οτι τρελο μουνι και να εφερνε η Μαριαννα αρρωστια ειχα παθει. Παει και αυτο το κορμι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πωωωω εξισες πληγη τωρα φιλε μου τι μου θυμησες. Στελλα τι κολλημα ειχα φαει με δαυτη.Εμπαινε στο δωματιο πριν μπω για ντουζ ξεκινουσαμε γλωσσοφιλα εκανα ντουζ με πουτσα ορθια παιζει να ειχαμε ξεσκιστει σε ολες τις στασεις.Παιζει να πηγαινα και 3 φορες την εβδομαδα δε με ενοιαζε οτι τρελο μουνι και να εφερνε η Μαριαννα αρρωστια ειχα παθει. Παει και αυτο το κορμι
αδυνατη την ειδες η μονο παλια που ηταν χοντρουλα
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
αδυνατη την ειδες η μονο παλια που ηταν χοντρουλα

στην αρχή που ήταν γεματούλα ήταν όολαα τα λεφτά.. όλο νάζι και η αματούρι φάση ήταν πολύυ γαμάτη ειδικά στα λεσβιακά με την ειρήνη
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Για τους λάτρεις των ευτραφών μωρών η Λυδία απο Στέλιο έβγαλε καλές υπηρεσίες.
Προτείνεται!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
αδυνατη την ειδες η μονο παλια που ηταν χοντρουλα
Οταν ηταν γεματη γτ δεν ηταν και καμμια να πεις πολυ  χοντρη γυναικα αν και πολυ καλο και τοτε στο προγραμμα δε τη προτιμουσα ιδιαιτερα. Ειχα καιρο να παω στη Μαριαννα λογω δουλειας εκτος παω μια μερα βλεπω μια αδυνατουλα μελαχρινη με το γυαλακι της λεω ποιο ειναι αυτο το μωρακι με το που μου λεει Στελλα λεω ενταξει εδω ειμαστε απο εκεινη τη μερα εγινε καψουρα μου τρελη. Χρονια ειχα να τρελαθω ετσι με κοπελα. Καυλα εκφυλη. Μετα ελατωσε τις μερες που δουλευε. Καμμια δεν την αντικατεστησε για μενα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
στην αρχή που ήταν γεματούλα ήταν όολαα τα λεφτά.. όλο νάζι και η αματούρι φάση ήταν πολύυ γαμάτη ειδικά στα λεσβιακά με την ειρήνη
βρε καλώς τα παιδιά πού είσαι εσύ χαμένος
Οταν ηταν γεματη γτ δεν ηταν και καμμια να πεις πολυ  χοντρη γυναικα αν και πολυ καλο και τοτε στο προγραμμα δε τη προτιμουσα ιδιαιτερα. Ειχα καιρο να παω στη Μαριαννα λογω δουλειας εκτος παω μια μερα βλεπω μια αδυνατουλα μελαχρινη με το γυαλακι της λεω ποιο ειναι αυτο το μωρακι με το που μου λεει Στελλα λεω ενταξει εδω ειμαστε απο εκεινη τη μερα εγινε καψουρα μου τρελη. Χρονια ειχα να τρελαθω ετσι με κοπελα. Καυλα εκφυλη. Μετα ελατωσε τις μερες που δουλευε. Καμμια δεν την αντικατεστησε για μενα.
έχω την εντύπωσή πως ακόμα κάνει quest star εμφανίσεις κανε μία ερώτηση
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
στην αρχή που ήταν γεματούλα ήταν όολαα τα λεφτά.. όλο νάζι και η αματούρι φάση ήταν πολύυ γαμάτη ειδικά στα λεσβιακά με την ειρήνη

Ωπ. που χαθηκες εσυ? ξαναγυρισες?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα στην παρέα,κατά την γνώμη μου καλυτερες λάιτ μασατζουδες εβερ Βέτα και σοφία από Βένους μοναστηριού,Δέσποινα από ελίτ η οποία με 25ευρω ξηγιοτανε και γλειφοκωλι,Βάλια πολύ δυνατή όπως επίσης και Εύα από Βάνα.απο τα πριβέ νομίζω [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Φοίβη Μαρία και Στέλλα από Μαριάννα ότι καλυτερο[/size][/size][/size][/size]

Αυτές που βρίσκονται τώρα?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Οταν ηταν γεματη γτ δεν ηταν και καμμια να πεις πολυ  χοντρη γυναικα αν και πολυ καλο και τοτε στο προγραμμα δε τη προτιμουσα ιδιαιτερα. Ειχα καιρο να παω στη Μαριαννα λογω δουλειας εκτος παω μια μερα βλεπω μια αδυνατουλα μελαχρινη με το γυαλακι της λεω ποιο ειναι αυτο το μωρακι με το που μου λεει Στελλα λεω ενταξει εδω ειμαστε απο εκεινη τη μερα εγινε καψουρα μου τρελη. Χρονια ειχα να τρελαθω ετσι με κοπελα. Καυλα εκφυλη. Μετα ελατωσε τις μερες που δουλευε. Καμμια δεν την αντικατεστησε για μενα.

Που είναι το μωράκι αυτό τώρα αγορίνα μου???
Εμείς μπορούμε να παίξουμε μαζί της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom