Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλημέρα,

απορώ με τα κορίτσια, που ενώ προσφέρουν καλές υπηρεσίες και οι πελάτες είναι ευχαριστημένοι, αλλάζουν τα ονόματά τους και τις ψάχνει ο κόσμος.
Άντε αυτές που είναι αρνητικά σταμπαρισμένες το καταλαβαίνω.
Τα καλά ονόματα όμως του χώρου γιατί να κάνουν κάτι τέτοιο;
Αβυσσος η ψυχη της γυναικας.
 

Panos8604

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Πωωωω εξισες πληγη τωρα φιλε μου τι μου θυμησες. Στελλα τι κολλημα ειχα φαει με δαυτη.Εμπαινε στο δωματιο πριν μπω για ντουζ ξεκινουσαμε γλωσσοφιλα εκανα ντουζ με πουτσα ορθια παιζει να ειχαμε ξεσκιστει σε ολες τις στασεις.Παιζει να πηγαινα και 3 φορες την εβδομαδα δε με ενοιαζε οτι τρελο μουνι και να εφερνε η Μαριαννα αρρωστια ειχα παθει. Παει και αυτο το κορμι
αστο φιλαράκι μεγάλη αρρώστια η τύπισσα ούτε ξέρω που είναι αυτές τώρα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Λεω να θυμηθω μερικες απο τις παλιες των ελευθερων μασατζιδικων που λειπουν απο τον χωρο..
αν καποιος γνωριζει κατι..
ας στειλει!!
ξερω βεβαια οτι με τις αλλαγες ονοματων των κορασιδων μπορει να μην βγει πολυ ακρη αλλα ενα αρχειο ας υπαρχει..
Βανα-Βενους: Βερονικα,Ελισαβετ,Στελλα,Μαρια,Πεγκυ,Ελενα,Βαλια,Σοφι,Ελενη
ειναι μερικες που θυμαμαι..
καποιες ειχαν 9/10 και 10/10 στα των αγωνων!!
Χρυση μπαλα επαιρναν..
Χρυσή μπάλα όλες αυτές; Όχι δα! Κάποιες ήταν απλά έλεος!
Η Πέγκυ όμως ήταν πάρα πολύ καλή καθώς και η Σόφι που λες, μάλλον εννοείς τη Σοφία την ξανθιά, που για μένα ήταν το απόλυτο 10/10!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Σοφία????  :think:

Κάντε μία περιγραφή κ πότε ήταν στο Venus
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Βάνα, όχι Βένους. Ξανθιά αδύνατη, πολύ όμορφη. Πριν από 2 χρόνια ήταν στο μαγαζί. Έχει σταματήσει.
σ ευχαριστω ψιχ φαν

δλδ αυτο που ειπε ο φιλος πιο πανω πως πηγε στο relax δεν ισχυει??
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
η σοφία από Βένους είναι τώρα με άλλο όνομα στο ριλαξ η κοκκινομαλλα,η Βέτα είναι Γερμανία και οι άλλες δεν έχω ιδέα
Η Σοφία του Βενους στην Μοναστηριου δουλεύει τωρα στο Ριλαξ με το ονομα Ιωαννα και κανει πολυ καλο μασαζ.Εχει κοκκινα μαλλιά.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Σοφία????  :think:

Κάντε μία περιγραφή κ πότε ήταν στο Venus
Κοντουλα κοκκινομαλλα κανονικο σωμα ουτε αδυνατη ουτε χοντρη γλυκο προσωπακι δουλεψε πριν μια διετια περιπου στο Βενους στην Μοναστηριου.
 

Panos8604

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Η Σοφία του Βενους στην Μοναστηριου δουλεύει τωρα στο Ριλαξ με το ονομα Ιωαννα και κανει πολυ καλο μασαζ.Εχει κοκκινα μαλλιά.
ακριβώς αυτό,νομίζω απ' τις τυπικές που πηγαίνεις και για το μασαζ
 

Panos8604

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Πωωωω εξισες πληγη τωρα φιλε μου τι μου θυμησες. Στελλα τι κολλημα ειχα φαει με δαυτη.Εμπαινε στο δωματιο πριν μπω για ντουζ ξεκινουσαμε γλωσσοφιλα εκανα ντουζ με πουτσα ορθια παιζει να ειχαμε ξεσκιστει σε ολες τις στασεις.Παιζει να πηγαινα και 3 φορες την εβδομαδα δε με ενοιαζε οτι τρελο μουνι και να εφερνε η Μαριαννα αρρωστια ειχα παθει. Παει και αυτο το κορμι
η Στέλλα αδερφέ μου ήταν η πρώτη που χωρίς καν να σε ρωτήσει τι θέλεις εγλειφε πόδια κώλους τα οαντα,την είχε στο αίμα της την ανωμαλία
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Κοντουλα κοκκινομαλλα κανονικο σωμα ουτε αδυνατη ουτε χοντρη γλυκο προσωπακι δουλεψε πριν μια διετια περιπου στο Βενους στην Μοναστηριου.
Την δοκίμασα στο ριλάξ και δεν μού άρεσε καθόλου. Ούτε από άποψη μασάζ (πολύ δυνατό, καθόλου χαλαρωτικό) ούτε από αισθησιακής άποψης
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom