Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
καλημερα σας.Επισκεφτηκα το Aqua για να βρω την Ρενα,η οποια μαλλον εχει φυγει,ηταν οτι καλυτερο ειχε το εν λογω καταστημα.Περασα με την Αφροδιτη και εκλαψα τα λεφτα μου,σχεδον 20 λεπτα μονο η ολη διαδικασια,ασχετο μασαζ,κακο τελειωμα.Προσωπικα δεν θα ξαναπαω,εκλαψα τα λεφτα μου...
H Ρένα επέστρεψε. Πε-Πα-Σα
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Πέρασμα με Νεφέλη. Λίγο Ρώσοπόντια μου κάνει, όλο μη κ μη. Βαρετά. Τσάμπα μου φουσκωσατε τα μυαλά
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πέρασμα με Νεφέλη. Λίγο Ρώσοπόντια μου κάνει, όλο μη κ μη. Βαρετά. Τσάμπα μου φουσκωσατε τα μυαλά
χαχαχαχα ειναι αυτο που λενε περι ορεξεως

δεν ειναι ρωσοποντια αλλα αλβανιδα κ δεχεται απ οτι θυμαμαι χουφτωματα
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι απέγινε η Λεττονή Άντζι και μετέπειτα Ηρώ;
Έχει εγκαταλείψει την Θεσσαλονίκη;
Ευχαριστώ.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Πέρασμα με Νεφέλη. Λίγο Ρώσοπόντια μου κάνει, όλο μη κ μη. Βαρετά. Τσάμπα μου φουσκωσατε τα μυαλά
Πεστα... γιατί αν τ λεγα εγώ θ βγαινα κακός πάλι..
Σιγά τ μπαζο.. γεμάτη ψυχολογικα..αν δ σαρεσει η δουλειά ν καθαρίσεις καμία σκάλα..
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
χαχαχαχα ειναι αυτο που λενε περι ορεξεως

δεν ειναι ρωσοποντια αλλα αλβανιδα κ δεχεται απ οτι θυμαμαι χουφτωματα
Χουφτώματα ναι δεχεται,αλλα εγω ξερω οτι ειναι βλαχα απο Πτολεμαΐδα.. 
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια ,περασμα απο body free τελικα,ειχα δει ενα μιλφ και ψηθηκα.Εκλεισα ραντεβου,με παιρνει ο κ.Νικος αν θυμαμαι καλα στο δωματιο,μου λεει τι θελεις αρχιζει με το χερι απο 60 λεω με των 60.Μου λεει θα σου στειλω την μικρη την ξανθια,του ειπα πως εγω πηγα για την αλλη,και μου πε πως η αλλη δε κανει τετοιο προγραμμα,αν θες αλλη φορα για πιπα.Τελικα ηρθε μια Βετα η Ζετα στο δωματιο.Ωραιο σκυλι ,ωραιο κωλο,ωραιο μικρο βυζακι.Εμεινε με το κατω εσωρουχο  ,κανενα 20λεπτο μασαζ και μετα μαλακια με το χέρι,εγω χουφτωνα κανονικα,και δυνατα.Δεν ηταν κακο αλλα ουτε και τελειο. Ακριβη η φαση γενικα,για μασαζ δε λεει,πιστευω για παραπανω κολπα ισως ειναι καλυτερα,αλλα ολα ειναι σχετικα.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Πέρασμα με Νεφέλη. Λίγο Ρώσοπόντια μου κάνει, όλο μη κ μη. Βαρετά. Τσάμπα μου φουσκωσατε τα μυαλά

και εγώ έτσι την πάτησα. Είπα ας πάει το παλιάμπελο και την πάτησα. Όλο όχι μη και μη. έδωσα αρκετο χώρο στα κορίτσια αλλα δεν αξίζουν τις επενδύσεις μου.

 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056

Σαν τακτική μήπως είναι προτιμότερο να έχουμε 1-2 στανταράκια και να αποφεύγουμε τα κασκαντεριλίκια;
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
:heavymetalbig: :heavymetalbig:Μηπως εχει καποιος μεσον να κλεισω ραντεβου με ροζιτα??????ολο ακυρα μου ριχνει  για τβν ιδια μερα :think:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Συνάδελφοι αυτο το μελαχρινό θεόμουνο στην εβιτα με τις χειλαρες και τις ποδάρες το μη ρε κανείς να μας πει γνώμη? Μη πετάμε 60άρια εμείς τα μπατίρια.  Μονο εμφάνιση είναι η εχει και ουσία? 
Οι άλλες αφίξεις εχουν μειωμένο ενδιαφέρον εκτός μιας γιαγιάς που άκουσα οτι ειναι πύραυλος μέσα.  Δε δοκίμασα οπως και δε ψήνομαι κιόλας. 
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Για πρώτη φορά πέρασα τις προάλλες από Venus Spa στη Μοναστηρίου. Σχετικά νωρίς, παρούσα μόνο η Ελένη.
Για την εμφάνιση ας μην το σχολιάσω... Αλλά απόλαυσα υπηρεσίες. Μασάζ αισθησιακό, με όρεξη και διάθεση. Και βυζι χάρηκα και μια χαρά μου περιποιηθηκε και τον φουτσο.
Σαν πρώτη εμπειρία, από υπηρεσίες και μόνο, θα πήγαινα ξανά, έστω για να δοκιμάσω και τα άλλα κορίτσια.
Η σύγκριση, στις υπηρεσίες επαναλαμβάνω, με το Relax Spa που είμαι και θαμώνας, η μέρα με τη νύχτα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Συνάδελφοι αυτο το μελαχρινό θεόμουνο στην εβιτα με τις χειλαρες και τις ποδάρες το μη ρε κανείς να μας πει γνώμη? Μη πετάμε 60άρια εμείς τα μπατίρια.  Μονο εμφάνιση είναι η εχει και ουσία? 
Οι άλλες αφίξεις εχουν μειωμένο ενδιαφέρον εκτός μιας γιαγιάς που άκουσα οτι ειναι πύραυλος μέσα.  Δε δοκίμασα οπως και δε ψήνομαι κιόλας. 

Θυμασαι ονομα? γιατι τελευταια φορα που πηρα τηλ την εβιτα και ρωτησα για Σισσυ μου ειπε εχω φερει ενα καινουριο πολυ δυνατο αλλα εγω κολημενο μυαλο δεν μπηκα καν στον κοπο να παω. Δωσε αν μπορεις και καμια περισσοτερη πληροφορια.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Επίσκεψη πρίν λίγο καιρό στην ροζιτα καλό μασάζ πολύ καθαρός χώρος
Αλλά εγώ δεν θα ξανά επισκεφτώ την κοπέλα ξανά μιας και δεν είναι του γούστου μου
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Επίσκεψη πρίν λίγο καιρό στην ροζιτα καλό μασάζ πολύ καθαρός χώρος
Αλλά εγώ δεν θα ξανά επισκεφτώ την κοπέλα ξανά μιας και δεν είναι του γούστου μου
σωστός...από τους λίγους πού ζήτησαν τηλ κ έκανε ενημέρωσή

Πού είναι τα αλλά τα φιντανια πού ζήτησαν εξαφανιζολ??
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Επισκεψη πριν απο κανα μήνα στη Βάνα. Πέρασμα με Σισσυ. Ευχάριστο και χαμογελαστό κορίτσι, προσπάθησε στο μασάζ, ευχάριστη έκπληξη θα έλεγα ειδικά στην μασάζ στη μέση, στα πόδια λιγο μονότονη. Έβγαλε τα ρούχα με την πρώτη και τελείωμα με το χέρι αρκετά καλο. Θα προτιμηθεί ξανά.

Πριν απο μερικές μέρες επισκεψη στο Crystal, πέρασμα με Νεφέλη (πρώην Ελλη απο Venus). Μασάζ μέτριο, μιλάει αρκετά αν της δώσεις αέρα, στο γύρισμα άρχισε τα όχι και τα μη, δε βγάζω το ενα, δε βγάζω το άλλο. Ενώ ειναι συμπαθητικό και πλούσιο σε φυσικά προσόντα μωρό, ειναι σπαστικια στη συμπεριφορά. Δε θα ξαναπροτιμηθεί.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Ενημέρωση και για ρελάξ τυπική διαδιακασια τα του μασάζ χωρίς κάποιο ενδιαφέρον κάτι σαν να τελειώνουμε να πέσει το χρήμα και εγώ από εδώ !!!!
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Υπάρχει κάτι που μπορείτε να μου προτείνετε όπου θα πας να κανείς το μασαζάκι σου και θα περάσεις καλά χωρίς να φεύγεις απογοητευμένος ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom