Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Δεν είναι αυτή στην Εβίτα.
Στην Εβίτα λέγεται Σίσσυ η κορασίδα.
Η οποία Παλιά καραβάνα στο κουρμπέτι με όχι καλές κριτικές...
Κατ'εμέ δεν κάνει, μόνο εμφάνιση έχει εξωτερική, για τους πολύ καυλωμένους, αυτό πουλάει η μαντάμ!!
Μάγκες αυτή η Σίσσυ παλιά με έκανε τόσο έξαλλο που ζήτησα πίσω τα λεφτά μου από την καριόλα την Εβίτα. Της είχα βάλει δάχτυλο στο κώλο και μου ζήτησε έξτρα χρήματα. Τα πήρα κρανίο πολύ. Η Εβίτα δεν συγκινήθηκε να μου δώσει πίσω τα λεφτά αφού έφυγα στο πρώτο πεντάλεπτο. Φυσικά είχα χρόνια να πατήσω μέχρι που άκουσα ότι Σάντρα ήταν αστέρι. Έτσι πήγα μερικές φορές με Σάντρα αλλά μετά έγινε τοφαλος και σταμάτησα και μ αυτήν.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πράγματι η Σίσση είναι μεγαλο παλτό.  Αλλα σιγουρα πιασάρικο για τους πρωτοεμφανιζόμενους στο γιατάκι της Εβίτας.  Θα φάνε το παππά του στιλ και της άσπρης ρόμπας μεχρι να περάσουν μέσα και να φάνε την φόλα. Τωρα αν πίνει και γινετε κούγκαρ δε το ξέρω δε μου έτυχε. 
Στην Εβίτα πας για τη Σάντρα και μόνο.  Τελος. 
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Τις περασμένες δυο εβδομάδες και μέχρι σήμερα είχε και μια 40άρα μιλφ ρωσίδα (Ντιάνα) πολύ δυνατή! σκυλί του πολέμου!!
Δηλαδή εκτός από τη Σάντρα μερικές φορές πετυχαίνει και κάτι καλές διερχόμενες (μιλφ πάντα).
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περασμα χθες το μεσημέρι κατα της 12 και 30 απο την Βανα.Παρουσες ηταν η Θεωνη η Μαγκυ και η Μαρια και απο οτι πληροφοριθηκα θα ερχόταν αργότερα και η Χριστίνα. Περασμα με την αδυναμία μου την Θεωνη που για αλλη μια φορά ηταν άψογη.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Περασμα χθες το μεσημέρι κατα της 12 και 30 απο την Βανα.Παρουσες ηταν η Θεωνη η Μαγκυ και η Μαρια και απο οτι πληροφοριθηκα θα ερχόταν αργότερα και η Χριστίνα. Περασμα με την αδυναμία μου την Θεωνη που για αλλη μια φορά ηταν άψογη.
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής τη Μαρία; Επιδόσεις;
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Στο Crystal άρχισε η κοπέλα που μέχρι το καλοκαίρι δούλευε ως Έλλη στο Venus.
Κατά την γνώμη μου η κορυφαία αυτήν την στιμή στην πόλη, από πολλές απόψεις (σώμα, μασάζ, θέρμη - αρκεί να σε εμπιστευτεί).

Η Νατάσα στο Venus όντως πολύ εμφανίσιμη, αλλά ποτέ δεν με ενέπνευσε να κάνω πέρασμα. Πάντα διαλέγω μιαν άλλη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Πράγματι η Σίσση είναι μεγαλο παλτό.  Αλλα σιγουρα πιασάρικο για τους πρωτοεμφανιζόμενους στο γιατάκι της Εβίτας.  Θα φάνε το παππά του στιλ και της άσπρης ρόμπας μεχρι να περάσουν μέσα και να φάνε την φόλα. Τωρα αν πίνει και γινετε κούγκαρ δε το ξέρω δε μου έτυχε. 
Στην Εβίτα πας για τη Σάντρα και μόνο.  Τελος. 

Αυτη η Σαντρα εμφανισιακα λεει τιποτα?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Μετα τις τελευταιες νέες προσθήκες στο ροστερ του Ζεσι, ανέβηκε καθόλου το επίπεδο με φρέσκα πρόσωπα, η απλά ανακύκλωση των ίδιων;
Οποιος ξερει ας μου απαντήσει σε ΠΜ.

 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Στο Crystal άρχισε η κοπέλα που μέχρι το καλοκαίρι δούλευε ως Έλλη στο Venus.
Κατά την γνώμη μου η κορυφαία αυτήν την στιμή στην πόλη, από πολλές απόψεις (σώμα, μασάζ, θέρμη - αρκεί να σε εμπιστευτεί).

Η Νατάσα στο Venus όντως πολύ εμφανίσιμη, αλλά ποτέ δεν με ενέπνευσε να κάνω πέρασμα. Πάντα διαλέγω μιαν άλλη.
Με ποιο ονομα εμφανιζεται τωρα η Ελλη?
 

Μηλιάδης

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
45
Like
60
Πόντοι
0

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Κι αυτό κάτι είναι... Αν θες και μπορείς...
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Αυτη η Σαντρα εμφανισιακα λεει τιποτα?

Πολύ δυνατό μωρό γενικά(προσωπική γνώμη πάντα)
Μικρή σε ηλικία,
καλός άνθρωπος,
και το σημαντικότερο,σκυλί του πολέμου μέσα στο δώμα!!

Μέσα η μπάλα!!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Πήγε σε άλλο μαγαζί, ή σταμάτησε?
Είναι αστέρι πάντως και στο μασάζ και στο γαμήσι. Δεν μασάει τίποτε. Θυμάμαι που την γαμούσα και φιλιόμασταν και το ήθελε όλο πάθος......

Εδώ για ποια λέμε?????????
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Τις περασμένες δυο εβδομάδες και μέχρι σήμερα είχε και μια 40άρα μιλφ ρωσίδα (Ντιάνα) πολύ δυνατή! σκυλί του πολέμου!!
Δηλαδή εκτός από τη Σάντρα μερικές φορές πετυχαίνει και κάτι καλές διερχόμενες (μιλφ πάντα).

Από εμφάνιση τι λέι "το" ΝΤΙΑΝΑ? :undecided:
ύψος?κιλά?γλ/λα?
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Με ποιο ονομα εμφανιζεται τωρα η Ελλη?
Δεν γνωρίζω, επειδή δεν έχω πάει ακόμα ο ίδιος στο Crystal. Ωστόσο σίγουρα άρχισε να δουλεύει εκεί εδώ και λίγες μέρες. Μάλλον με το ίδιο όνομα.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Δεν γνωρίζω, επειδή δεν έχω πάει ακόμα ο ίδιος στο Crystal. Ωστόσο σίγουρα άρχισε να δουλεύει εκεί εδώ και λίγες μέρες. Μάλλον με το ίδιο όνομα.
Τηλεφωνο που πηρα μου ειπαν για μια Νεφελη λογικα αυτη ειναι. Τι ηλικια εχει το κορασιο?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Ειναι η ιδια την εχω παρει σχεδον σε οσα μαγαζια πηγε πριν λογο ηταν στην Μαριαννα εχει μερικα σημαδακια κοντα στον αφαλο της αυτο για οσους την ξερουν

Αυτήν που μπορώ να την βρω παιδιά???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom