Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους , καινούργιος σχετικά στο άθλημα και μετά από πολλά σχόλια που διάβασα εδώ πήρα την απόφαση να ξεκινήσω με Βάνα σπα ( ως και πιο κοντά στο σπίτι μου). Η περίοδος αξιολογήσεων είναι από Μάιο έως και τέλος Αυγούστου:
1- Μαγγυ: 9/10 μασάζ 7/10 handjob Σχετικά καλή αλλά +10 ευρώ για να βγάλει ρούχα πάει πολύ!
2- Σισσυ: 3/10 μασάζ 10/10 handjob Τίμιο κορίτσι ευγενέστατο λίγο διόρθωση στο μασάζ και έβγαλε ρούχα χωρίς χρέωση!
3- Εύα : 1/10 μασάζ 1/10 handjob
νομίζει ότι είναι  καμια μουναρα ξέρω εγώ και σ ξενερώνει με αυτά που λεει. Και ρούχα βγαζει μόνο με λεφτά. Μακριά από αυτήν αδερφια μπας και κατέβει από το ψωλοκαλαμο που έχει ανέβει.
4- Θεώνη: 10/10 μασάζ 8/10 handjob
Πολύ γλυκιά κοπέλα , έχει λίγα παραπάνω κιλακια αλλά για τα λεφτά που δίνεις την ιδρώνει την φανέλα καλύτερα από όλες τις προηγούμενες.
5- Έλενα??(νομίζω) 1/10 μασάζ 1/10 handjob
Ύφος 1000 καρδιναλίων και από δουλειά 0 κλαμμενα λεφτά..

Πείτε μου παρακαλώ κάνα πιο σοβαρό μέρος μπας και δούμε άσπρη μέρα σε αυτή την πόλη!

Μια πολυ καλη αναλυση
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Δηλαδη το Aqua πως να παει μπροστα οταν σαββατο εχει στο ροστερ μονο την Ξενια;;;;
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Να ενημερωσω τους φιλους οτι οταν συμπληρωσω τα 10 ποστ θα απαντησω στα πμ που μου εχουν στειλει
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα στους συναθλητες....μπορει καποιος να με συστησει σε κοπελα ανταξια της Ελενας(Βασ.Ηρακλειου)για οσους ξερουν.....και αν μπορει Κυριακες? περιμενω πμ
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Στο crystal εχει παιχτει οπως διαβαζω και πετσετα και οχι..
Νομιζω ειναι το κλασσικο ξεκινημα μαγαζιου που καποιες που δουλευουν ειναι φυσικοθεραπευτριες..δεν ξερουν που πανε..κτλ..
εχει τυχει σε μασατζιδικο free να φαω πετσετα..και στο διπλανο δωματιο να ακουγονται βογκητα..και μαλιστα η κοπελα να προσπαθει στην αρχη να το σωσει λεγοντας οτι ειναι η απο κατω..και μετα να λεει οτι απλα αυτη δεν κανει τετοια πραγματα..φυσικα πρεπει να δουλεψε το πολυ μια βδομαδα..
εχει πολλες τετοιες κοπελες που μπερδευονται.πιστευω το συγκεκριμενο μαγαζι θα ειναι το επομενο βενους..αλλα με το ντουζ σε αλλο χωρο..ειστε πολυ πισω ρε παιδια..
Φιλε μου μια επισημανση το crystal εχει οντως φυσικοθεραπευτριες που κανουν μασαζ και εκτονωση μαζι. Οσο για τις κοπελες π ειναι νεες μεσα στην εβδομαδα η κανουν το κατι παραπανω η πανε σπιτακια τους. Το αναφερω για τον φιλο που εγραψε πως αν ηταν να κανει μονο μασαζ θα πηγαινε σε κανονικο σπα επειδη εγω προσωπικα στο συγκεκριμενο μαγαζι παω και για αθλητικο μασαζ αρκετες φορες χωρις να μ κανουν φραπε μαλλον δεν ηξερε και μιλησε και εβγαλε πορισμα. Καλη η ενημερωση αλλα να ειναι σωστη.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Φιλε μου μια επισημανση το crystal εχει οντως φυσικοθεραπευτριες που κανουν μασαζ και εκτονωση μαζι. Οσο για τις κοπελες π ειναι νεες μεσα στην εβδομαδα η κανουν το κατι παραπανω η πανε σπιτακια τους. Το αναφερω για τον φιλο που εγραψε πως αν ηταν να κανει μονο μασαζ θα πηγαινε σε κανονικο σπα επειδη εγω προσωπικα στο συγκεκριμενο μαγαζι παω και για αθλητικο μασαζ αρκετες φορες χωρις να μ κανουν φραπε μαλλον δεν ηξερε και μιλησε και εβγαλε πορισμα. Καλη η ενημερωση αλλα να ειναι σωστη.

Ωραια η τοποθετηση σου.Δεν εχω πληρη εικονα..δυο φορες πηγα.
Μαλιστα και τις δυο μια απο τις κοπελες (δεν θυμαμαι ονομα)δουλευε στο πρωην Νταμες στην Ολγας η οποια σιγουρα δεν ξερει απο αθλητικο μασαζ.. :)

Συνεχιζω να σναζητω αν καποιος ειδε την Ντενιζ απο Βενους για να μας πει γνωμη..
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Ωραια η τοποθετηση σου.Δεν εχω πληρη εικονα..δυο φορες πηγα.
Μαλιστα και τις δυο μια απο τις κοπελες (δεν θυμαμαι ονομα)δουλευε στο πρωην Νταμες στην Ολγας η οποια σιγουρα δεν ξερει απο αθλητικο μασαζ.. :)

Συνεχιζω να σναζητω αν καποιος ειδε την Ντενιζ απο Βενους για να μας πει γνωμη..
Για αθλητικο μασαζ η οταν εχω καποιο μυικο θεμα θα διαλεξω Ολγα. Καταλαβα ποια λες για το dames αυτη τη παιρνω για body to body...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
επισης υπαρχει καποια νεα κοπελα στο ακουα;;
και νομιζω οτι ψιλοχαθηκε η Ρενα απο εκει..που ηταν καλη στα του αγωνος..

H Ρενα χθες ηταν εκεί.
Την Παρασκευή που πήρα τηλέφωνο μου είπε οτι σταμάτησε!!!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Παιδιά η Σοφία από Εβίτα υπάρχει ακόμη στην Εβίτα; Γιατί δεν αναφέρθηκε από συνάδελφο πιο πάνω.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Αναφέρθηκε μόνο σε Σίσσυ και Σάντρα συν τις καινούργιες!
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Φιλε μου αν θες χωρις ρουχα..παρε για σιγουρακι Ελενη η Ελισαβετ.
Η Νατασα ειναι το πιο δυνατο μωρο εκει μεσα αλλα εχει γραφτει αρκετες φορες οτι δεν βγαζει ολα τα ρουχα κτλ.
Εγω λεω το αντιθετο...
Μαρω και Ιωαννα μονο απο πανω βγαζουν αλλα λιγο ξενερωτες..
γενικα αν σε σουν οκ τυπο προχωρανε..αυτο ειναι σιγουρακι..
Όντως η Νατάσα είναι το δυνατό χαρτί του μαγαζιού με εμφάνιση που δεν έχει τίποτα να ζηλέψει και από πορτατζούδες των καλύτερων μαγαζιών!
Ωστόσο, θα συγκαταλεχθώ κι εγώ σ' αυτούς που λένε ότι δεν βγάζει ρούχα. Τώρα αν τα βγάζει στους καλούς της πελάτες-fun, αυτό δεν το γνωρίζω...
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Η τελευταία κοπέλα στη φωτογραφία είναι η νίκη που εδώ έχει δικό της θρεντ στα call girls..μάλιστα η αγγελία γράφεται στο στυλ με τα σπαστά ελληνικά της...η χτύπησε μεταγραφή στον χώρο του μασάζ η πλέον κάνει άλλη καριέρα σαν μάνατζερ καταστήματος παροχής υπηρεσιών...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
το θεμα ειναι η Νικη τι κανει εκεί και τι ρολο εχει μεσα στο μαγαζι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom