Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
σχεδον ολα οσα ειπες φιλε λειτουργουν πλην εβιτας που απλα αλλαξε χωρο εκεινο στη τραπεζα που ανεφερες ειναι ακομη ο νικος ειναι ακομη καλα να περασεις!

εκεινο στην τραπεζα ειναι ο Στελιος λειτουργει κανονικα
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Συνάδελφοι καλημέρα έχει κανείς πληροφορίες για Αγάπη-Ζέτα αν αξίζει να πάω, κάνουν καλό μασάζ και σεξ, ή χάιδεμα και αερόπιπα, γιατί θέλω να μου φύγουν και το πιάσιμο στη μέση αλλά και στο εργαλείο με δύο τύπισσες μαζί. 

Από μασάζ φίλε μην περιμένεις πολλά πράγματα. Στο υπόλοιπο εγώ και τις 3 φορές που πήγα
έμεινα ευχαριστημένος και με ζέτα (2 φορές) και με Αγάπη (1 φορά).
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
ρε συναγωνιστες..... στην Εβιτα θα βοηθησει κανενας να παω......?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
εκεινο στην τραπεζα ειναι ο Στελιος λειτουργει κανονικα
το γνωριζω οτι ειναι ο στελιος αν πας να περασεις με τη ιουλια ! εγραψα πως ειναι ανοιχτα εβιτα αλλα σε αλλο χωρο εκεινο στο τραπεζα [[που ειναι ο στελιος]]] και ο νικοσ μποντυ φρεε κλασσικος !  ! !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
στο ακουα παιδια εχει καμια καινιυρια αφιξη? η καμια προταση που αξιζει? καποιος που ειναι θαμωνας και ξερει !
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.295
Like
799
Πόντοι
96
Kαλησπέρα
Επίσκεψη πρόσφατη σε Angels Spa (B. Όλγας): Παρουσίες πλέον 2:
Έυη (RU) milf ξανθιά με καλές δεξιότητες στο μασαζ αλλά και στην :pipa2:
Άννυ (ΑL) milf μελαχροινή με μέτριες ικανότητες λιγα παραπάνω κιλά αλλά σφιχτό σωμα
Τιμές:  40 - 60 - 80
 

kingrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
12
Like
466
Πόντοι
290
Πρόσφατη επίσκεψη σε Ηρώ (Μεταξά) στον καινούριο χώρο. Τίμια... Ξεκαθάρισε εξ αρχής τι κάνει και τι δεν κάνει. Και εμφανίσιμη σε σχέση με τις υπόλοιπες παρουσίες (δεν θυμάμαι όλα τα ονόματα, αλλά η Δέσποινα που γράφετε δεν ήταν εκεί τη συγκεκριμένη μέρα/ώρα).

Αλλά ρε παιδιά, το ερωτικό μασάζ πρέπει να έχει Body to body. Να αλείφεται η άλλη με λαδάκι (ή nuru), να τρίβεται ολόκληρη πάνω σου, να παίζουν φιλιά κλπ. Ολα τα άλλα είναι να κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας...

Δεν υπάρχει κάποια καλή στη Θεσσαλονίκη να κάνει body to body μασάζ; Αδιανόητο για τόσο μεγάλη πόλη.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Πρόσφατη επίσκεψη σε Ηρώ (Μεταξά) στον καινούριο χώρο. Τίμια... Ξεκαθάρισε εξ αρχής τι κάνει και τι δεν κάνει. Και εμφανίσιμη σε σχέση με τις υπόλοιπες παρουσίες (δεν θυμάμαι όλα τα ονόματα, αλλά η Δέσποινα που γράφετε δεν ήταν εκεί τη συγκεκριμένη μέρα/ώρα).

Αλλά ρε παιδιά, το ερωτικό μασάζ πρέπει να έχει Body to body. Να αλείφεται η άλλη με λαδάκι (ή nuru), να τρίβεται ολόκληρη πάνω σου, να παίζουν φιλιά κλπ. Ολα τα άλλα είναι να κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας...

Δεν υπάρχει κάποια καλή στη Θεσσαλονίκη να κάνει body to body μασάζ; Αδιανόητο για τόσο μεγάλη πόλη.
η ηρω τιμα την φανελα ευγε της! τωρα οτι αφορα το κομματι ππου λες για σωμα με σωμα μασαζ δυστρυχωσ δεν εχει πολλεσ επιλογες σαλονικα το νουρου πχ ειναι τελειο μα στην θεσσαλονικη εχω την αισθηση δυσκολα βρισκεις
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλημερα μαγκες, εχουμε να ακουσουμε πολυ καιρο μη πω χρονια για το smile στη κ.καραμανλη. Εχουμε κανενα νεο?.. Η τελευταια μου επισκεψη ηταν οταν η Νοελ εργαζοταν εκει και μια ομορφουλα η  Φοιβη.. 
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλημερα μαγκες, εχουμε να ακουσουμε πολυ καιρο μη πω χρονια για το smile στη κ.καραμανλη. Εχουμε κανενα νεο?.. Η τελευταια μου επισκεψη ηταν οταν η Νοελ εργαζοταν εκει και μια ομορφουλα η  Φοιβη.. 
χαχα αυτο παροτι παλιοσ δεν το θυμαμαι τον χωρο αδελφε ! μηπως εχει κλεισει??οπως πχ μοναστηριου 220 οι αρχαιοι θα το θυμουνται που το κουδουνι εγραφε μαρια και που και που ειχε κατι διαμαντακια? μμ
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
χαχα αυτο παροτι παλιοσ δεν το θυμαμαι τον χωρο αδελφε ! μηπως εχει κλεισει??οπως πχ μοναστηριου 220 οι αρχαιοι θα το θυμουνται που το κουδουνι εγραφε μαρια και που και που ειχε κατι διαμαντακια? μμ

μοναστηρίου ?  ελσα και μαρία .... βυζάρεςς
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
μοναστηρίου ?  ελσα και μαρία .... βυζάρεςς
χαχα φιλαρακο φαινεσαι παλιος μμμ! καυλωνα πολυ με μερικες εκει μεσα που και που εφερνε κι αλλα δυνατα τι κριμα που εκλεισε...ειχαν ενα κινητο το κλεισαν κι αυτο...ξερεις τι απεγιναν???????? ημουν απο τους παλιοτερους πελατες εκει στο 220 στο στενακι χεχε !!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
χαχα φιλαρακο φαινεσαι παλιος μμμ! καυλωνα πολυ με μερικες εκει μεσα που και που εφερνε κι αλλα δυνατα τι κριμα που εκλεισε...ειχαν ενα κινητο το κλεισαν κι αυτο...ξερεις τι απεγιναν???????? ημουν απο τους παλιοτερους πελατες εκει στο 220 στο στενακι χεχε !!!

παλιός ???
χμμμ ας πούμε χομπίστας του χώρου πριν ακόμη δημιουργηθεί το site , το δε νήμα Μασσατζίδικα θεσνίκης το είχα ανοίξει εγώ με τον tsontakia... καλή του ώρα εκεί που είναι τώρα .
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παλιός ???
χμμμ ας πούμε χομπίστας του χώρου πριν ακόμη δημιουργηθεί το site , το δε νήμα Μασσατζίδικα θεσνίκης το είχα ανοίξει εγώ με τον tsontakia... καλή του ώρα εκεί που είναι τώρα .
οοο φιλε μου σεβασμος !!!!! ο τσοντακιας απεβιωσε? πφφφ κριμα......εγω νομιζα ο αντισθενης κανει κουμαντο στο σαιτ!!!! χαιρομαι που συνομιλω με καποιον τοσο γνωστη σαν εσενα μρ βεαν!!!!!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
οοο φιλε μου σεβασμος !!!!! ο τσοντακιας απεβιωσε? πφφφ κριμα......εγω νομιζα ο αντισθενης κανει κουμαντο στο σαιτ!!!! χαιρομαι που συνομιλω με καποιον τοσο γνωστη σαν εσενα μρ βεαν!!!!!!

δεν εχει σχεση με τον αντισθενη. Ο αντισθένης είναι μέχρισήμερα βέβαια.
Αυτος ειναι ο διαχειριστης .
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
δεν εχει σχεση με τον αντισθενη. Ο αντισθένης είναι μέχρισήμερα βέβαια.
Αυτος ειναι ο διαχειριστης .
ναι ναι καταλαβα ! την καλημερα μου λοιπον σε ενα απο τα ιδρυτικα μελη της ολης φιλοσοφιας μασαζ φιλε μου χαρηκα ιδιαιτερως !!!!!!!!))))))
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
περασμα εχθες απο εβιτα...ο χωρος λιγο στενος αλλα η φιλοξενια αψογη...με τη σισυ ταιριαξε η χημεια μας....ωραιο σωματακι και περιποιηση με το αναλογο μασαζ...60 το τιμημα για μια φορα  :fuck2:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
περασμα εχθες απο εβιτα...ο χωρος λιγο στενος αλλα η φιλοξενια αψογη...με τη σισυ ταιριαξε η χημεια μας....ωραιο σωματακι και περιποιηση με το αναλογο μασαζ...60 το τιμημα για μια φορα  :fuck2:
εχει  φερει 2 καινουρια ειπε η εβιτα εσυ τα ειδεσ φιλε μου? η ηταν οι κλασσικεσ σισυ σαντρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom