Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.295
Like
799
Πόντοι
96
αδερφε μου καλημερα φεραν τπτ καινουριο εκει??
φεραν αλλα η ηρω ειναι εγγυηση ! παντως με την αλλαγη χωρου καλο θα ταν να καναν και ανανεωση προσωπικου γνωμη μου μαγκες!
Ευτυχώς που απάντας και μόνος σου στις ερωτήσεις σου!! ...γιατί εμείς δεν προλαβαίνουμε να διαβάζουμε τις αναφορές σου από τις επισκέψεις σου στα μασατζίδικα της πόλης!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.295
Like
799
Πόντοι
96
μαρια λαδαδικα μια που δεν ηταν ελληνιδα μιλουσε σπαστα ελληνικα αλλα με κορμαρα την εχει παρει κανεις που εχει προσβαση παιδια???
και κάνεις χωρίς πρόσβαση αν τι πήρε δε σε χαλάει :P
Εχει κ μία πολύ αδύνατη αν την έχει πάρει κάποιος ας μας πει

Εγώ πήρα μια μπαμπάτσικη ...αλλά δεν έχω πρόσβαση...
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Επειδή θέλω να επισκεφθώ αύριο Μεταξά για φουλ πρόγραμμα έχετε να προτείνετε τίποτα καλό? Θα ακολουθήσει κριτική φυσικά...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
φεραν αλλα η ηρω ειναι εγγυηση ! παντως με την αλλαγη χωρου καλο θα ταν να καναν και ανανεωση προσωπικου γνωμη μου μαγκες!

Ευτυχώς που απάντας και μόνος σου στις ερωτήσεις σου!! ...γιατί εμείς δεν προλαβαίνουμε να διαβάζουμε τις αναφορές σου από τις επισκέψεις σου στα μασατζίδικα της πόλης!
χαχαχαχαχαχα ρωτησα δε πηρα απαντηση κι ετσι πηγα απο κει τοσο απλο φιλαρακο ! !
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
ηρω απλα δεν ειμαι σιγουρος αν κανει φουλ
Ευχαριστώ φίλε Θοδωρή για την απάντηση. Επίσκεψη λοιπόν στου Μεταξά. Τρεις κοπέλες :οι γνωστές Δεσποινα, Ηρώ (όντως πρέπει να κάνει καλό πρόγραμμα. Θα προτιμηθει σίγουρα την επόμενη φορά αλλά δεν κάνει φουλ)και μια καινούρια Δέσποινα 33+.Προτιμηθηκε η τελευταία η οποία κάνει φουλ...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ευχαριστώ φίλε Θοδωρή για την απάντηση. Επίσκεψη λοιπόν στου Μεταξά. Τρεις κοπέλες :οι γνωστές Δεσποινα, Ηρώ (όντως πρέπει να κάνει καλό πρόγραμμα. Θα προτιμηθει σίγουρα την επόμενη φορά αλλά δεν κάνει φουλ)και μια καινούρια Δέσποινα 33+.Προτιμηθηκε η τελευταία η οποία κάνει φουλ...
να σαι καλα φιλαρακο ! κριμα γτ η ηρω ειναι δυνατο θεμα!!! χαιρομαι που περασες καλα
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
ειδα μια αναφορα ενος φιλου που λεει οτι στο απλο προγγραμμα δεν βγαζει ουτε τα ρουχα της εγω που την πηρα τηλ μου ειπε το φουλ στα 100ε
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
363
Πόντοι
36
ειδα μια αναφορα ενος φιλου που λεει οτι στο απλο προγγραμμα δεν βγαζει ουτε τα ρουχα της εγω που την πηρα τηλ μου ειπε το φουλ στα 100ε

Πριν λιγο καιρο ηθελε 70€ αν δε κανω λάθος, τωρα 100€ ????? χαχχαχα

δε παμε καλα. Αυτη δε βλέπεται ρε σεις
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Πριν λιγο καιρο ηθελε 70€ αν δε κανω λάθος, τωρα 100€ ????? χαχχαχα

δε παμε καλα. Αυτη δε βλέπεται ρε σεις

αν χτυπησεις το τηλ της στο viber θα βγαλει μια συμπαθητικη κοπελιτσα αρα μας πλασαρει την χοντρη που λες αντι για την συμπαθητικη απ οτι καταλαβα γιατι και ενας αλλος φιλος το ειπε οτι δεν αξιζει
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Η Ηρω δεν κανει φουλ αδερφε αλλα αν της βρεις το κουμπι δεν υπαρχει καλυτερη.
Περασμα τριτη το μεσημέρι απο το Νταμες.Ηταν παρουσες 3 κοπελες οι γνωστές απο την Μαγκυ Ηρω και Δεσποινα και η Κατερινα.Περασα με την Δεσποινα μια και ειχα καιρο να την απολαύσω.Για αλλη μια φορά περασα πολυ ομορφα.Παντα περνάω πολυ ομορφα και με την Δεσποινα και με την Ηρω με ενα κλικ παραπανω για μενα την Ηρω στην οποια εχω ιδιαίτερη αδυναμια.     
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Περασμα τριτη το μεσημέρι απο το Νταμες.Ηταν παρουσες 3 κοπελες οι γνωστές απο την Μαγκυ Ηρω και Δεσποινα και η Κατερινα.Περασα με την Δεσποινα μια και ειχα καιρο να την απολαύσω.Για αλλη μια φορά περασα πολυ ομορφα.Παντα περνάω πολυ ομορφα και με την Δεσποινα και με την Ηρω με ενα κλικ παραπανω για μενα την Ηρω στην οποια εχω ιδιαίτερη αδυναμια.     
χεχε καλο μου φιλαρακο!! ταυτιζομαι για ηρω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom