Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Ευχαριστώ φίλε Θοδωρή για την απάντηση. Επίσκεψη λοιπόν στου Μεταξά. Τρεις κοπέλες :οι γνωστές Δεσποινα, Ηρώ (όντως πρέπει να κάνει καλό πρόγραμμα. Θα προτιμηθει σίγουρα την επόμενη φορά αλλά δεν κάνει φουλ)και μια καινούρια Δέσποινα 33+.Προτιμηθηκε η τελευταία η οποία κάνει φουλ...

φιλε δεν υπαρχει καμια καινουρια Δεσποινα 33+ στο νταμες..μηπως κανεις λαθος?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
φιλε δεν υπαρχει καμια καινουρια Δεσποινα 33+ στο νταμες..μηπως κανεις λαθος?
υπαρχει οντως μια καινουρια μιλφ εκει απλα κι εγω δεν ξερω αν ειπε δεσποινα η οχι πως την λενε λιγη σημασια ειχε μιας και δε λεει και πολλα
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Σωστά, έχεις δίκιο. Κατερίνα ήθελα να γράψω και έγραψα Δέσποινα φίλε jimgusto... 
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ναι η κατερινα ειναι καινουρια και την δοκιμασα..ειναι αρκετα καλη
εμενα προσωπικα μου εβγαλε κατι πολυ ντεκαυλε προς το παχουλο οκ με γλυκο προσωπο σχετικα αλλα οκ εκει γουστα βεβαια ειναι αυτα τι να πεις !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
στο ακουα σπα ανοιγει και τις κυριακες παιδια? εχει κανα καλο καινυριο κανεις που περασε προσφατα? ψηνομαι να πεταχτω μια απο κει
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
στο ακουα σπα ανοιγει και τις κυριακες παιδια? εχει κανα καλο καινυριο κανεις που περασε προσφατα? ψηνομαι να πεταχτω μια απο κει
δε σε φτάνουν οι καθημερινές θες κ τις Κυριακές??

Ασε τα κορίτσια να ξεκουραστούν κ μία μέρα

 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
1.674
Πόντοι
491
Δες κριτικές πριν πας... εκτός κι εάν σου περισσεύουν 50, 70 ευρώ... Εγώ προσωπικά, που είμαι τόσο καλοπροαίρετος, που δεν κάνω ποτέ κακή κριτική, έχω σταματήσει να περνάω από την Βασ. Όλγας γι αυτόν τον  λόγο!!! την τελευταία φορά (στη ζωή μου γενικώς... ) έδωσα 70 ευρώ, ούτε 20 λεπτά μέσα... ποτέ ξανά, μαύρο στον μαυρογιαλούρο. Να γίνουν επαγγελματίες και να σέβονται τα χρήματα και την προσωπικότητα του άλλου. Μην επιβραβεύετε απαράδεκτες συμπεριφορές.... 
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Δες κριτικές πριν πας... εκτός κι εάν σου περισσεύουν 50, 70 ευρώ... Εγώ προσωπικά, που είμαι τόσο καλοπροαίρετος, που δεν κάνω ποτέ κακή κριτική, έχω σταματήσει να περνάω από την Βασ. Όλγας γι αυτόν τον  λόγο!!! την τελευταία φορά (στη ζωή μου γενικώς... ) έδωσα 70 ευρώ, ούτε 20 λεπτά μέσα... ποτέ ξανά, μαύρο στον μαυρογιαλούρο. Να γίνουν επαγγελματίες και να σέβονται τα χρήματα και την προσωπικότητα του άλλου. Μην επιβραβεύετε απαράδεκτες συμπεριφορές.... 
για τις κοπελες στο ακουα λες φιλε μου? ναι αν δε περασες καλα λογικο να μιλας ετσι φιλαρακο..
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Δες κριτικές πριν πας... εκτός κι εάν σου περισσεύουν 50, 70 ευρώ... Εγώ προσωπικά, που είμαι τόσο καλοπροαίρετος, που δεν κάνω ποτέ κακή κριτική, έχω σταματήσει να περνάω από την Βασ. Όλγας γι αυτόν τον  λόγο!!! την τελευταία φορά (στη ζωή μου γενικώς... ) έδωσα 70 ευρώ, ούτε 20 λεπτά μέσα... ποτέ ξανά, μαύρο στον μαυρογιαλούρο. Να γίνουν επαγγελματίες και να σέβονται τα χρήματα και την προσωπικότητα του άλλου. Μην επιβραβεύετε απαράδεκτες συμπεριφορές.... 

Συμφωνω απολυτα φιλε μου..προσωπικα εγω οσες φορες πηγα στο aqua και στο μεταξα,που ηταν αρκετες,καθε φορα τα εκλαιγα τα λεφτα μου,απλα κοιτουν πως να σε ξεπεταξουν και να σε διωξουν στο 20λεπτο,και οχι μια κοπελα αλλα ολες τους..ειναι μιλημενο βλεπεις..προτεινω αποχη απο αυτα τα 2 μαγαζια..
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Συμφωνω απολυτα φιλε μου..προσωπικα εγω οσες φορες πηγα στο aqua και στο μεταξα,που ηταν αρκετες,καθε φορα τα εκλαιγα τα λεφτα μου,απλα κοιτουν πως να σε ξεπεταξουν και να σε διωξουν στο 20λεπτο,και οχι μια κοπελα αλλα ολες τους..ειναι μιλημενο βλεπεις..προτεινω αποχη απο αυτα τα 2 μαγαζια..
αυτο το κανουν και σε αλλα μαγαζια και σε 2 πριβε αρκετα εντονα...σε σημειο που να μην θες να ξαναπας...
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
αυτο το κανουν και σε αλλα μαγαζια και σε 2 πριβε αρκετα εντονα...σε σημειο που να μην θες να ξαναπας...

αρα πολυ απλα δεν ξαναπας για πολυ καιρο και προτιμας μαγαζια που περνας καλα χωρις να μετανιωνεις τα λεφτα που δινεις..οπως πχ στη βανα που σε σεβονται..τουλαχιστον απο θεμα χρονου εχεις καθαρα 1 ολοκληρη ωρα να την περασεις με την κοπελα..και ας μην εχει και φουλ..
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές μετά από απουσία οκτώ χρόνων επέστρεψα για ολιγοήμερες διακοπές από το εξωτερικό στη Θεσσαλονίκη.
Αν και είμαι από τα πρώτα μέλη του site με έντονη δραστηριότητα όσον αφορά τα μασατζιδικα της Θεσσαλονίκης και όχι μόνο, έχω χάσει κάθε επαφή με το άθλημα. Οι πολύ παλιοί στο forum θα με θυμούνται.
Ήμουν τακτικός θαμώνας της Εβιτας στην Καλαμαριά, του Νίκου στην Ν. Εγνατία στο Body free, σε κάποια στην Β. Όλγας και σε ένα τέρμα Ν. Εγνατία πάνω από την Eurobank.
Λειτουργούν ακόμα κάποια από αυτά?
Θα μπορούσατε να μου συστησετε κάτι καλό?
Θα προτιμούσα μασατζιδικο που έχει αλλοδαπές και φυσικά εμφανισημες.
Δεν ξέρω αν ζητάω πολλά, αλλά όποιος μπορεί να μου δώσει πληροφορίες έστω και με π.μ, θα το εκτιμήσω
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αγαπητοί συναγωνιστές μετά από απουσία οκτώ χρόνων επέστρεψα για ολιγοήμερες διακοπές από το εξωτερικό στη Θεσσαλονίκη.
Αν και είμαι από τα πρώτα μέλη του site με έντονη δραστηριότητα όσον αφορά τα μασατζιδικα της Θεσσαλονίκης και όχι μόνο, έχω χάσει κάθε επαφή με το άθλημα. Οι πολύ παλιοί στο forum θα με θυμούνται.
Ήμουν τακτικός θαμώνας της Εβιτας στην Καλαμαριά, του Νίκου στην Ν. Εγνατία στο Body free, σε κάποια στην Β. Όλγας και σε ένα τέρμα Ν. Εγνατία πάνω από την Eurobank.
Λειτουργούν ακόμα κάποια από αυτά?
Θα μπορούσατε να μου συστησετε κάτι καλό?
Θα προτιμούσα μασατζιδικο που έχει αλλοδαπές και φυσικά εμφανισημες.
Δεν ξέρω αν ζητάω πολλά, αλλά όποιος μπορεί να μου δώσει πληροφορίες έστω και με π.μ, θα το εκτιμήσω
σχεδον ολα οσα ειπες φιλε λειτουργουν πλην εβιτας που απλα αλλαξε χωρο εκεινο στη τραπεζα που ανεφερες ειναι ακομη ο νικος ειναι ακομη καλα να περασεις!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
αρα πολυ απλα δεν ξαναπας για πολυ καιρο και προτιμας μαγαζια που περνας καλα χωρις να μετανιωνεις τα λεφτα που δινεις..οπως πχ στη βανα που σε σεβονται..τουλαχιστον απο θεμα χρονου εχεις καθαρα 1 ολοκληρη ωρα να την περασεις με την κοπελα..και ας μην εχει και φουλ..
συμφωνω απολυτα σε αυτο φιλαρακο!!!!!!!
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Το τηλ από νταμες που το βρίσκουμε; αν μπορεί κάποιος να μου στείλει ευχαριστω.
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Συνάδελφοι καλημέρα έχει κανείς πληροφορίες για Αγάπη-Ζέτα αν αξίζει να πάω, κάνουν καλό μασάζ και σεξ, ή χάιδεμα και αερόπιπα, γιατί θέλω να μου φύγουν και το πιάσιμο στη μέση αλλά και στο εργαλείο με δύο τύπισσες μαζί. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom