Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Αδερφέ, σε μασατζίδικα (δλδ μαγαζιά που σου κάνουν μασάζ και στο τέλος στον παίζουν ή κάνουν πίπα), δεν πηγαίνω (πλην Μάγγυς, αλλά έκλεισε), οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Για μαγαζιά με κανονκό πρόγραμμα μόνο μπορώ να μιλήσω.
Ευχαριστώ συναγωνιστή απλά ρώτησα μήπως γνώριζες κάποιο χώρο που να κάνει αυτό το πρόγραμμα με ωραίες γυναίκες. Μήπως υπάρχει και άλλος χώρος σαν τις Μαγγυς
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ευχαριστώ συναγωνιστή απλά ρώτησα μήπως γνώριζες κάποιο χώρο που να κάνει αυτό το πρόγραμμα με ωραίες γυναίκες. Μήπως υπάρχει και άλλος χώρος σαν τις Μαγγυς
φιλαρακο κι εγω αναπολω τη μαγκυ.... εχει χωρους με μασαζ που για το κατι παραπανω θελει κυνηγι..ξεκαθαρα ξεκααθαρα μονο τα πριβε κι εκει σιγουρα δεν ειναι η σπεσιαλιτε των κοριτσιων το μασαζ
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Άλλη μια απώλεια....το amarullis που ήταν στο γήπεδο του παοκ και μεταφέρθηκε Λαμπράκη έκλεισε οριστικά....
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Επίσκεψη στην Εβίτα. Πέρασμα για πρώτη φορά με την Σάντρα 28χρονη κατά δήλωσή της 35 το ξέρω ότι είναι αλβανίδα (Δηλώνει ρουμάνα). Σωματότυπος εντελώς μη αλβανικός γεμάτη με καμπύλες βυζάρες κ.λπ. 1,65 m 70 kg αλλά πολύ σφικτή και τα κιλά της είναι ομοιόμορφα κατανεμημένα. Καλούτσικο session με high light ανελέητο mouth fuck στην πρώτη εκτόνωση το οποίο υπέμενε αγόγγυστα. Στην δεύτερη φορά όμς απέφυγε το CIF και με καθοδήγησε στο στήθος της. Στο γαμίσι απλά υποφερτή στην πίπα καλή για πρωκτικό ούτε καν δάκτυλο ! Κόστος 70 € μιά ώρα extended / δυό πυροβολισμοί ! Πιστεύω την δεύτερη φορά η μεταξύ μας χημεία θα βελτιωθεί !
Η Εβίτα θα έχει και νέες μεταγραφές οσονούπω !

Μπραβο την Εβιτα εριξε και την τιμη.....Για να δουμε τι α΄λλο μας επιφυλλασει...γιατι ηταν απο τα ωραια μαγαζια....
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Άλλη μια απώλεια....το amarullis που ήταν στο γήπεδο του παοκ και μεταφέρθηκε Λαμπράκη έκλεισε οριστικά....
ελα ρε φιλος σοβαρα ...γτ ετσι ? η εφη ηταν δυνατο ονομα χρονια τωρα στον χωρο...και πριν το αμαριλις ενοω...τι εγινε γνωριζεις?? τηλ της κλειστο?
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Την πήρα χθες τηλ.για να πάω απο από το μαγαζί και μου είπε ότι το έκλεισε....ωστοσο η Αλεξία ετοιμάζεται για κάτι δικό της τώρα που έφυγε από dames...
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Ωστόσο η Ξένια από το aqua spa αξίζει???
 

lunabauer

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
19
Like
5
Πόντοι
0
Τώρα που τελειωσε και η εκθεση και εφηγε η σαβουρα μηπως ειναι΄καλυτερα να κανουμε νεο καταλογο μασσαζιδικων για θεσσαλονικη

Στην κατηγορια μασσαζιδικα που γαμας οι συναδελφοι αναφερουν μασσασιδικα μονο απο Αθηνα - Πειραια .
Καιρος να φροντισουμε και για καταλογο της θεσσαλονικης

Αντε καρντασια ////
συμφωνω απολυτα!μασατζιδικα που γαμας και για την θεσσαλονικη.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
συμφωνω απολυτα!μασατζιδικα που γαμας και για την θεσσαλονικη.
νεα παληκαρακια δεν εχει νοημα να γινει τετοια λιστα διοτι και να γινει προσβαση δε θα υπαρχει για τους περισσοτερους οποτε δεν εχει νοημα ! οι νεοι παρτε εφημεριδα φατε και καμια πετσετα οπως τρωγαμε εμεις χρονια προτου μπουμε στα πριβε ! ! με φιλικη διαθεση παντα απο εναν παλιο!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Την πήρα χθες τηλ.για να πάω απο από το μαγαζί και μου είπε ότι το έκλεισε....ωστοσο η Αλεξία ετοιμάζεται για κάτι δικό της τώρα που έφυγε από dames...
σιγουρα η εφη[αμαριλις] θα συνεχισει η μονη η με τηλ για εσκορτ οπως και παλια δηλαδη να  ναι καλα οτι κι αν κανει ))
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
σιγουρα η εφη[αμαριλις] θα συνεχισει η μονη η με τηλ για εσκορτ οπως και παλια δηλαδη να  ναι καλα οτι κι αν κανει ))
σιγουρα η εφη -αμαριλις θα συνεχισει με τηλ σε χοτελς με εσκορτς οπως και παλια δλδ...οπως και να χει να ναι καλα οτι κι αν κανει !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Μπραβο την Εβιτα εριξε και την τιμη.....Για να δουμε τι α΄λλο μας επιφυλλασει...γιατι ηταν απο τα ωραια μαγαζια....
ο λαος θελει επιστροφη ποπακι μπεμπης 20χρονο δυνατο μελαχρινο κορμι που τιμουσε το 60ρι και ηξερες τι ακριβως επαιρνες με τα λεφτα αυτα!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Λοιπόν...εγώ δε συνηθίζω να γράφω συχνά στο thread καθώς κυρίως ασχολούμαι με άλλα σπορ.
Τις όποιες εμπειρίες μου εδώ τις έχω πει..στην τελική είναι μετρημένες,
aqua,jumbo,metaxa παλια στον τριενα κτλ.
Όπως και στα άλλα thread απαντάω όταν με ρωτάνε...
Παλιό (όχι παλιότερο μου ούτε ενεργότερο μου) μέλος που πρόσφατα με ρώτησε για μεταξά γιατί είδε το πέρασμα μου και του απάντησα, στην δική μου ερώτηση εσύ αδερφέ που πας, δεν απάντησε ποτέ.
Οι μαλακίες του στυλ να κολλήσω τελευταία ένσημα και πούτσες μπλε τον μάραναν.
2018 και όμως ακόμα ορισμένοι είστε τραγικοί.

Υ.γ. ούτε dj είσαι μπάρμπα, ούτε γάτος, είσαι απλά τραγικός.
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Ξένια από το aqua spa αξίζει η είναι τζάμπα πενηντάρικο???
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Ρε παιδιά η Ξένια από το aqua spa αξίζει η είναι τζάμπα πενηντάρικο???

Στην ξενια το μόνο που είναι ελαφρώς αποδεκτό είναι το νεαρό της ηλικίας της. Αλλιώς και εγώ πιστεύω ότι μισεί τους άντρες. Σίγουρα δεν αξίζει το πενηντάρικο για να στον παιξει.
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Με τη Δέσποινα στο Dames (ή "Μεταξά"), Τσιμισκή 70. Γδύθηκε εντελώς, πολύ καυτά γαλλικά φιλιά. Με άφησε να την γλείψω κάτω, για πολλή ώρα και πολύ βαθιά. Ακολούθησε πολύ ωραίο μασάζ. Επέμεινα για στοματικό χωρίς προφυλακτικό, αλλά δεν δέχτηκε. Συνολικά πολύ ωραία εμπειρία.

Επίσης πολύ καλή η Ηρώ, αλλά δεν γδύθηκε τελείως και ούτε επέτρεψε γλείψιμο χαμηλά.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
453
Like
480
Πόντοι
21
με την μερη δεν μπικες;; Η μπικες και δεν σου εκανε;;
Ρε μεγάλε έλεος. Σταμάτα να γράφεις. ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ. Πριν δημοσιεύσεις τα κείμενα να τα δίνεις να στα διορθώνουν...εντάξει; άντε πια εδώ μέσα....
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Προς αποκατάσταση κάποιων πραγμάτων, ο γάτος έγινε γάτος...αλλά ρε μάγκες, μη μας αναγκάζετε να κράζουμε για να δείχνετε το καλό σας πρόσωπο.

Όλα καλά, κράξιμο τέλος.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Στην ξενια το μόνο που είναι ελαφρώς αποδεκτό είναι το νεαρό της ηλικίας της. Αλλιώς και εγώ πιστεύω ότι μισεί τους άντρες. Σίγουρα δεν αξίζει το πενηντάρικο για να στον παιξει.
Να μην πιστεύεις, να είσαι σίγουρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom