Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Με σιγουρια δεν μπορω να πω πως οχι,δεν παιζει κατι.Σε μενα παντως και σε αλλο συναγωνιστη δεν επαιξε τιποτα.
παληκαρακια για πειτε για ιβ σπα !  μουναρες με ασπρες ποδιεσ και γοβες? ειστε σιγουροι εστω φραπε πως δεν εχει?????? αφηστε το ελιτ εκλεισε!  για το ιβ σπα λεμε τωρα
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
μαν οχι απλώς εμφανίσιμες....μουνάρες έχει μέσα. σίγουρα δεν παίζει τπτ?
Με σιγουρια δεν μπορω να πω πως οχι,δεν παιζει κατι.Σε μενα παντως και σε αλλο συναγωνιστη δεν επαιξε τιποτα.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
επισκεψη σε μαρια λαδαδικα παρουσες 3 απο τις 5 κορασιδες η τριτη ονοματα μη ρωτατε δε θυμαμαι ηταν μουναρα ειχε ραντεβου οποτε δε περιμενα κι ετσι εφυγα ...συντομα επισκεψη και θα ενημερωσω αφου συγκρατησω και το ονομα )) καλα μασαζ παληκαρακια
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
παληκαρακια για πειτε για ιβ σπα !  μουναρες με ασπρες ποδιεσ και γοβες? ειστε σιγουροι εστω φραπε πως δεν εχει?????? αφηστε το ελιτ εκλεισε!  για το ιβ σπα λεμε τωρα
Σε τρεις τεσσεροις επισκεψεις δικες μου και φιλου απο εδω,δεν επαιξε κατι.Μακαρι να εχουν αλλαξει τα πραγματα πλεον εκει...μα δε το γνωριζω πρς το παρων....
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Το ίδιο και με εμένα. 3 φορές τίποτα, μόνο  καλό μασάζ
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Το ίδιο και με εμένα. 3 φορές τίποτα, μόνο  καλό μασάζ
κανατε προσπαθεια να πειτε πχ συν 20 και εκτονωση? και αρνηθηκαν? με πετσετα το μασαζ η χωρισ ? τοσο μουναρεσ οντως ειναι? εσεις τι καταλαβατε απο το κλιμα? θελω να πω πως ηταν ντυμενες οι κοπελες βλεμματα και τα λοιπα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Το ίδιο και με εμένα. 3 φορές τίποτα, μόνο  καλό μασάζ
χμ εχω ψηθει να παω παληκαρια αληθεια αλλα αν δεν προχωρησει σε εκτονωση ειναι και λιγο χαμενος χρονος τα κοριτσια ειναι ομορφα πως ειναι ντυμενεςς?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλημέρα σε όλα τα παλληκάρια του φόρουμ....... Όπως έχω πει και πριν καιρό είμαι χρόνια πελάτης σε μασάζ και όχι μόνο, εδώ και στο εξωτερικό..... Σας διαβάζω από χρόνια αλλά δεν είχα το χρόνο λόγω δουλειάς και οικογένειας να καθήσω να γράψω...... Έγραψα ένα μήνυμα πριν μήνες αλλά δεν το σχολίασε κανείς, λέω οκ μάλλον δε χωράει άλλος στο φόρουμ. Τώρα όμως θέλω να παρέμβω γιατί βλέπω ότι το έχετε χάσει λίγο το θέμα και με το συμπάθειο αλλά ως μεγαλύτερος και πιο έμπειρος θέλω να βοηθήσω.....

Διαβάζω άπειρες σελίδες με ποσταρισματα του στυλ...δε μου άρεσε, δεν ήθελε, δε μου κάθησε, ξυνή, μουτρωμένη, περίεργη κλπ...
Ρε παιδιά, για να σοβαρευτούμε! Τις πληρώνετε για να μη σας θέλουν δηλαδή; Πόσο ακόμα στα τάρταρα θα πέσει η αντρική αξιοπρέπεια! Έχετε αναλογιστεί πόσο επιβλαβές είναι αυτό για την ψυχολογία σας; Εκτός κι αν είστε τόσο απότομοι, αγενείς και βρώμικοι και άρα αποκρουστικοί κι έτσι δικαιολογείται η στάση τους. Αλλά πιστεύω ότι αυτές είναι μεμονομένες περιπτώσεις..... Οι περισσότεροι από τους νεαρούς πελάτες είναι καλά παιδιά, ντροπαλά, που θέλουν να περάσουν καλά και αυτό είναι όλο.......

Ρε μη μασάτε, βγείτε για καμάκι Παρασκευή, Σάββατο βράδυ και θα ρίξετε σε κλαμπ μια ντουζίνα από αυτές τις κλώσες με κέρασμα ένα σφηνάκι 3 ευρώ....... Μα τόσο δεν έχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας; Σιγά να πούμε, τι θέλουν οι γυναίκες για να πουν το ναι; Μια καλή κουβέντα, ένα χαμόγελο και καλή διάθεση....... Αν δε θέλει η μία θα θέλει η άλλη. Μην ξεφτυλίζεστε για μια μουτρωμένη εκτόνωση....... Αν βαράνε μύγες και παίζουν με το τέτοιο τους όλη μέρα να δείτε για πότε θα αλλάξουν στάση και εσείς μετά ως πελάτες θα περνάτε καλύτερα.......Εγώ έχω σταματήσει τα μασαζ....... Ειδικά αφού αποσύρθηκαν κάποιες αγαπημένες μου..... Τη χαριστική βολή όμως την έδωσε μια μαλάκω που είχε να κάνει μπάνιο από το 1821. Εκεί είπα...άστο μεγάλε, κρέμασε την πετσέτα σου........
Ευγε φίλτατε
Το πόνημα σου πρέπει να γίνει ευαγγέλιο για νέους μονομάχους!!!
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
5
Like
693
Πόντοι
96
επισκεψη σε μαρια λαδαδικα παρουσες 3 απο τις 5 κορασιδες η τριτη ονοματα μη ρωτατε δε θυμαμαι ηταν μουναρα ειχε ραντεβου οποτε δε περιμενα κι ετσι εφυγα ...συντομα επισκεψη και θα ενημερωσω αφου συγκρατησω και το ονομα )) καλα μασαζ παληκαρακια
απο τιμες τι παιζει?
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
5
Like
693
Πόντοι
96
μαλλον συνεχιζουν και τα δινουν μερικοι
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.291
Like
778
Πόντοι
96
Με τι όνομα δούλευε στη Μάγγυ?
Δεν το θυμάμαι, ρε φίλε. Είναι μελαχρινή (όχι η Κάτια) λεπτή, με ωραίο σωμα, γύρω στα 27 και είχε φύγει , αν θυμάμαι καλά, 2-3 μήνες πριν κλείσει το μαγαζί.
Επίσης η Λίνα που δούλευε παλιότερα στη Βουλγάρα τώρα είναι στη Μαριάννα.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Δεν το θυμάμαι, ρε φίλε. Είναι μελαχρινή (όχι η Κάτια) λεπτή, με ωραίο σωμα, γύρω στα 27 και είχε φύγει , αν θυμάμαι καλά 2-3 μήνες πριν κλείσει το μαγαζί.
Επίσης η Λίνα που δούλευε παλιότερα στη Βουλγάρα τώρα είναι στη Μαριάννα.
Tην Μαργαριτα λες?
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.291
Like
778
Πόντοι
96
Η Ρένα κάνει φοβερό deapthroat
Η Ριτα τι λέει από εμφάνιση ;
Καλό το deepthroat φίλε αλλά ακόμη κι αν τον καταπίνει τα 80 είναι πολλά!!
Η Ρίτα, όπως έγραψα παραπάνω, από εμφάνιση αλλά κι από υπηρεσίες είναι καλή περίπτωση!
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Καλό το deepthroat φίλε αλλά ακόμη κι αν τον καταπίνει τα 80 είναι πολλά!!
Η Ρίτα, όπως έγραψα παραπάνω, από εμφάνιση αλλά κι από υπηρεσίες είναι καλή περίπτωση!

Συμφωνώ 100% σε αυτό που λες.
Απλώς ανέφερα το τι κάνει..
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
κανατε προσπαθεια να πειτε πχ συν 20 και εκτονωση? και αρνηθηκαν? με πετσετα το μασαζ η χωρισ ? τοσο μουναρεσ οντως ειναι? εσεις τι καταλαβατε απο το κλιμα? θελω να πω πως ηταν ντυμενες οι κοπελες βλεμματα και τα λοιπα


μαν πάρε και κλάψε....


είναι κρίμα να μη κάνουν τπτ ρε γμτ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom