Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
3 μια χοντρουλα καυλιαρα μελαχρινη ,την Ηρω και την Δεσποινα
εβελινα και ρενα? η εβελινα ειναι γνωστη παντα εκει και ειναι μελαχρινη η ξανθια ισως ειναι η ρενα? κι αυτη παλια...αρα κατι καινουριο παροτι ειχε πει θα φερει δεν εφερε
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
καινουρια σου φανηκε η απο τα παλια?

πρωτη φορα την ειδα γυρω στα 25 με μικρο στηθος και μεγαλο κωλο την δοκιμασα με φουλ προγγραμμα αλλα δεν εκανε κατι το ιδιαιτερο ουτε φιλια στο στομα αφηνε δεν μ αρεσε με λιγα λογια και το στοματικο με προφυλαξη ολες νομιζω το κανουν εκει ετσι..καλυτερα δηλαδη να τις δοκιμαζουμε για εκτονωση..
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Καλημέρα σε όλα τα παλληκάρια του φόρουμ....... Όπως έχω πει και πριν καιρό είμαι χρόνια πελάτης σε μασάζ και όχι μόνο, εδώ και στο εξωτερικό..... Σας διαβάζω από χρόνια αλλά δεν είχα το χρόνο λόγω δουλειάς και οικογένειας να καθήσω να γράψω...... Έγραψα ένα μήνυμα πριν μήνες αλλά δεν το σχολίασε κανείς, λέω οκ μάλλον δε χωράει άλλος στο φόρουμ. Τώρα όμως θέλω να παρέμβω γιατί βλέπω ότι το έχετε χάσει λίγο το θέμα και με το συμπάθειο αλλά ως μεγαλύτερος και πιο έμπειρος θέλω να βοηθήσω.....

Διαβάζω άπειρες σελίδες με ποσταρισματα του στυλ...δε μου άρεσε, δεν ήθελε, δε μου κάθησε, ξυνή, μουτρωμένη, περίεργη κλπ...
Ρε παιδιά, για να σοβαρευτούμε! Τις πληρώνετε για να μη σας θέλουν δηλαδή; Πόσο ακόμα στα τάρταρα θα πέσει η αντρική αξιοπρέπεια! Έχετε αναλογιστεί πόσο επιβλαβές είναι αυτό για την ψυχολογία σας; Εκτός κι αν είστε τόσο απότομοι, αγενείς και βρώμικοι και άρα αποκρουστικοί κι έτσι δικαιολογείται η στάση τους. Αλλά πιστεύω ότι αυτές είναι μεμονομένες περιπτώσεις..... Οι περισσότεροι από τους νεαρούς πελάτες είναι καλά παιδιά, ντροπαλά, που θέλουν να περάσουν καλά και αυτό είναι όλο.......

Ρε μη μασάτε, βγείτε για καμάκι Παρασκευή, Σάββατο βράδυ και θα ρίξετε σε κλαμπ μια ντουζίνα από αυτές τις κλώσες με κέρασμα ένα σφηνάκι 3 ευρώ....... Μα τόσο δεν έχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας; Σιγά να πούμε, τι θέλουν οι γυναίκες για να πουν το ναι; Μια καλή κουβέντα, ένα χαμόγελο και καλή διάθεση....... Αν δε θέλει η μία θα θέλει η άλλη. Μην ξεφτυλίζεστε για μια μουτρωμένη εκτόνωση....... Αν βαράνε μύγες και παίζουν με το τέτοιο τους όλη μέρα να δείτε για πότε θα αλλάξουν στάση και εσείς μετά ως πελάτες θα περνάτε καλύτερα.......Εγώ έχω σταματήσει τα μασαζ....... Ειδικά αφού αποσύρθηκαν κάποιες αγαπημένες μου..... Τη χαριστική βολή όμως την έδωσε μια μαλάκω που είχε να κάνει μπάνιο από το 1821. Εκεί είπα...άστο μεγάλε, κρέμασε την πετσέτα σου........
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
πρωτη φορα την ειδα γυρω στα 25 με μικρο στηθος και μεγαλο κωλο την δοκιμασα με φουλ προγγραμμα αλλα δεν εκανε κατι το ιδιαιτερο ουτε φιλια στο στομα αφηνε δεν μ αρεσε με λιγα λογια και το στοματικο με προφυλαξη ολες νομιζω το κανουν εκει ετσι..καλυτερα δηλαδη να τις δοκιμαζουμε για εκτονωση..
χμ ισως παω μια απο κει προσεχως να δω τι παιζει
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
βαλτε και για μας τους επαρχιωτες κανενα link ρε  boys απο Εβιτα να ανοιξει το ματι μα τοσο VIP ειναι πια αυτη η ΕΒΙΤΑ ?? :think:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.291
Like
778
Πόντοι
96
Eπισκεψη πρόσφατη σε Aqua Spa με 4 παρουσίες:
1.Ευα
2.Ξενια
3.Ρένα  :kissass:με την καλύτερη απόδοση  στο πρόγραμμα μασάζ+εκτόνωση με ελεύθερη θωπευση και χωρίς σουτιέν!
4. Ρίτα με προϋπηρεσία στην Βουλγάρα από την Αίγυπτο.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Eπισκεψη πρόσφατη σε Aqua Spa με 4 παρουσίες:
1.Ευα
2.Ξενια
3.Ρένα  :kissass:με την καλύτερη απόδοση  στο πρόγραμμα μασάζ+εκτόνωση με ελεύθερη θωπευση και χωρίς σουτιέν!
4. Ρίτα με προϋπηρεσία στην Βουλγάρα από την Αίγυπτο.
Με τι όνομα δούλευε στη Μάγγυ?
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Eπισκεψη πρόσφατη σε Aqua Spa με 4 παρουσίες:
1.Ευα
2.Ξενια
3.Ρένα  :kissass:με την καλύτερη απόδοση  στο πρόγραμμα μασάζ+εκτόνωση με ελεύθερη θωπευση και χωρίς σουτιέν!
4. Ρίτα με προϋπηρεσία στην Βουλγάρα από την Αίγυπτο.

ΑΧ ΡΕΝΑΚΙ :tits2: :pipa1:
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Η Ρένα κάνει φοβερό deapthroat
Μασάζ δεν τρελάθηκα

Η Ριτα τι λέει από εμφάνιση ;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.072
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
βαλτε και για μας τους επαρχιωτες κανενα link ρε  boys απο Εβιτα να ανοιξει το ματι μα τοσο VIP ειναι πια αυτη η ΕΒΙΤΑ ?? :think:
Η Εβίτα δεν έχει link φίλος είναι private, για να μπεις πρέπει να σε δώσει κάποιος “πράσινη κάρτα”
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.072
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Το Aqua spa που αναφέρει ο akarnan προσφέρει full εννοώ  :knockinb: η μόνο μασάζ με  :pipa1:? Είναι private η free?
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
παιδιά κανείς έχει καμμιά πληροφορία απο ένα Eva spa στην Εγνατία? είδα τυχαία στο φβ οτι δουλευει μια μουνάρα κ έλεγα αν παίζει κάτι να πάω
 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Στη συγκεκριμένη πολυκατοικία στην Εγνατια εχεις δυο μαγαζιά. Το Eve spa και το Elite spa. Στο ενα παίζει φραπές και στο άλλο Οχι, απλά δεν ξερω ποιο απο τα δυο ειναι το καλό. Ας μας βοηθήσει κάποιος πελάτης σε ποιο απο τα δυο να απευθυνθούμε
 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Επίσης το τελευταίο διάστημα επισκέφτηκα και το Venus και το νέο Μεταξα στην Τσιμισκη. Μπορεί στο ενα να γαμας και στο άλλο Οχι αλλα πραγματικά εκει στο Μεταξα ειναι τόσο της ξεπετας που μονο σαν λύση ανάγκης μπορεί να θεωρηθεί. Στο Venus τουλάχιστον το προγράμμα ειναι μια ωρα γεμάτη και πλέον ξέρουμε ποιες κοπέλες σε ανεβάζουν και ποιες Οχι. Επίσης απο το Μεταξα σταμάτησε η Αλεξια και όταν ζήτησα ραντεβου με μια που έφυγε απο την Μαγκυ δεν εμφανίστηκε ποτε. Μάλλον έλλειπε και αυτη που ήρθε το έβλεπε σαν αγγαρεία.
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
Στη συγκεκριμένη πολυκατοικία στην Εγνατια εχεις δυο μαγαζιά. Το Eve spa και το Elite spa. Στο ενα παίζει φραπές και στο άλλο Οχι, απλά δεν ξερω ποιο απο τα δυο ειναι το καλό. Ας μας βοηθήσει κάποιος πελάτης σε ποιο απο τα δυο να απευθυνθούμε
Το spa elite,Εγνατια 112 εκλεισε.Εκει επαιζε φραπες και καποιες φορες με ορισμενες κατι παραπανω.Ηταν στο ισογειο.Στο Eve spa στην ιδια οικοδομη,τουλαχιστον σε μενα δεν εχει παιξει ποτε τιποτα,και καποιες φορες πραγματι ειχε πολυ εμφανισημες κοπελες.
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
Το spa elite,Εγνατια 112 εκλεισε.Εκει επαιζε φραπες και καποιες φορες με ορισμενες κατι παραπανω.Ηταν στο ισογειο.Στο Eve spa στην ιδια οικοδομη,τουλαχιστον σε μενα δεν εχει παιξει ποτε τιποτα,και καποιες φορες πραγματι ειχε πολυ εμφανισημες κοπελες.

μαν οχι απλώς εμφανίσιμες....μουνάρες έχει μέσα. σίγουρα δεν παίζει τπτ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom