Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
μεσ τον Οκτωβριο ξαναεγραψα για αυτες .. τεσπα ... εκει ειναι 3  η Demi ειναι η παλια  βουλγαρα δουλευε μαζι με μια κοκκινομαλα Τερρη κ μια ξανθια μιλφ τιμη στα 50 το 2012-2013.
φετος η demi εφερε νεες συνεργατιδες δεν εχω δοκιμασει. πας κ βλεπεις .. παντως οι υπηρεσιεσ τησ ιδιας παλια ηταν για τον πουτσο . το σπιτι αν ειναι το ιδιο δεν ειναι πανω στην λαγκαδα σε τσεκαρουν κ σε πανε οι ιδιεσ στο σπιτι.
Εχω παει,πανω στη Λαγκαδα είναι,τωρα τουλάχιστον...
Μιλησα με τη ΝΤΕΜΗ στο τηλ μου πε που να παω,δεν ηταν αυτή εκει,
αλλα ένα πιτσιρικι ΑΛΒΑΝΑΚΙ,ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΙ η κατι τετοιο...
Βρωμα,τσιγαριλα ο χωρος,εφυγα αμεσως μια και το μικρο ηταν μπαζακι...
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Nirvana spa...μια ωραια 35αρα ειδα και ολα τα δωματια πιασμενα...εφυγα ισως ξαναπαω
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
ρε παιδια εκει στην ευα στη ποδεισωνος ειστε σιγουροι οτι εχει σεξ?
εχει τα παντα ολα....  :jerking: :pipa1: :fuck1:
ευχαριστω που απαντησες !απλα ρωτησα γιατι μου φανηκε καπως να ειναι μασατζιδικο γιατι εχει και φειςμπουκ φορα παρτιδα και στο ιντερνετ ειδα κουρευει και ολας κτλ αυτη η ευα τον δινει?ειναι ωραιο μαναρι απο οτι ειδα!
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Επισκεψη νιρβανα σπα εγνατιας...πετσετα και εσωρουχο ειπαν...ακυρο εφυγα
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
Επισκεψη νιρβανα σπα εγνατιας...πετσετα και εσωρουχο ειπαν...ακυρο εφυγα
πηγε ομως κανες 2 φορα ?γιατι και αλλου ετσι λενε αμα δε σε ξερουν και μετα σε χτυπαν φραπε!
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
Επισκεψη νιρβανα σπα εγνατιας...πετσετα και εσωρουχο ειπαν...ακυρο εφυγα
και κατι ακομα μαγκες ξερει κανεις τιποτα για σοφα στουντιο οδος παπαδιαμαντη?και 2ον αν υπηρχε -υπαρχει μαγαζι πισινες στη μαρτιου?
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Nirvana πετσετα...ισως δοκιμαασω ειδα  ραιο χαμογελο..αν και εχει εργαζομενη εκει  που σε αλλο μαγαζι περυσθ ηταν φραπερ
 

mpeloboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
και κατι ακομα μαγκες ξερει κανεις τιποτα για σοφα στουντιο οδος παπαδιαμαντη?                                                                                                                      στο σοφα μόνο μασάζ ρωσίδα 40ανταρα δούλευε στο spa prive
[
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
και κατι ακομα μαγκες ξερει κανεις τιποτα για σοφα στουντιο οδος παπαδιαμαντη?                                                                                                                      στο σοφα μόνο μασάζ ρωσίδα 40ανταρα δούλευε στο spa prive
[
ευχαριστω!ευζωνων 3 πετσετα?και βασιλισσης ολγας 283 αξιζει?σορρυ αν σας τα ζαλισα τα μεζεα αλλα ειμαι σενιος στα κοζια και δε τα ξερω καλα
!
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Επισκεψη spa elit εγνατιας 60....με Αγαπη...ξεκωλο  ζητα μπουρμπουαρ για εξτρα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0

ε γράψε τέλος πάντων τι είναι στα ******* ???
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
επισκεψη πριν απο λιγες μερες στο τερμα της Γιαννιτσων τηλ.δεν θυμαμαι δυο κοπελες ημια μεγαλη σε ηλικια αδιαφορη για τα δικα μου γουστα η δευτερη το ονομα της κορασιδας Νορα με μεγαλα στηθια...τωρα μεσα στο δωματιο ειναι σαν να πηγαινα σε στουντιο-μπουρδελο...μασαζ χαιδεμα και μεταα κλασσικες στασεις τιποτα το αξιολογο κοστος 50 φουλ...αδιαφορο λοιπον το θεμα...δεν θα ξαναπαω
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
καπου κοντα στο θεαγενειο σε ισογειο νουμερο τηλ.δεν θυμαμαι διοτι δεν το συγκρατησα επειδη οι κορασιδες απλα δεν βλεποντουσαν.....πηγα ειδα και απηλθα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom