Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
θεσσαλονικη φτωχομανα...ελαχιστες εξαιρεσεις με πολυ καλο σεβις βλεπε χαριλαου-Μαριαννα αλλα και η Λενα αγ.Δημητριου
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
αν γνωριζει καποιος κατι σε στυλ λενας αγ.δημητριου ας μου στειλει μνμ
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
θεαγενειο που?πηγα oasis spa στο υδρομασαζ και ενας ειπε στην μασερ <<εμαθα λεει κανεις καλο μασαζ ακουσα με στομφο σα να κατι να υπονουσε!αν και δε νομιζω χαχα ξερει κανεις τπτ?
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Elit Spa...καραμανλη 60....θεραπευτρια Αγαπη...μεγαλη καριολα ζηταει 20  ευρω για εξτρα...βρε ουστ....παντε πλυντε καμια σκαλα μαθατε ολες
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Elit Spa...καραμανλη 60....θεραπευτρια Αγαπη...μεγαλη καριολα ζηταει 20  ευρω για εξτρα...βρε ουστ....παντε πλυντε καμια σκαλα μαθατε ολες
Ποιό ηταν το εξτρα , συναδελφε, για το οποίο ηθελε το 20ρικο?
Προχθές έμένα μια μασαζοκορασιδα μου ζήτησε 20ρικο για κουλούρι! Εσένα?
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Elit Spa...καραμανλη 60...Αγαπη καριολα...μπουρμπουαρ για γλυψιμο...προφιλ facebook τσιγ γανι......ουστ βρωμοτσιγγανα θες και μπουρνπουαρ
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Είσαι καθυστερημένος, δεν εξηγείται αλλιώς
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Δεν ξέρω αν είναι καθυστερημένος πάντως έχει πολλή οργή για όλους και για όλα. Όταν δε βρίσκουμε τίποτα καλό πουθενά, σημαίνει ότι το θέμα το έχουμε εμείς. Του συνιστώ να χαλαρώσει λίγο και να δει και τα θετικά στη ζωή του.
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
νεκρα ρε παιδες πολυ ησυχια αυτες τις μερες.....αλλα ας πω τα δικα μου επισκεχει με Σισσυ Αντιστρεςς μετριο σε ολα αλλα το περιβαλον πολυ ωραιο
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Απ όσες είχε τη Σισυ διάλεξες ρε παίχτη κι εσύ ?
 

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Ησυχία στην πόλη που σίγουρα δεν κοιμάται.....  ;) ;) ;)
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
Nirvana πετσετα...ισως δοκιμαασω ειδα  ραιο χαμογελο..αν και εχει εργαζομενη εκει  που σε αλλο μαγαζι περυσθ ηταν φραπερ
ποια απο τις 2 φιλε?εγω 2 ειδα μια κοντη και μια ψηλη!και την 35αρα που λετε μαλλον!εκανα μασαζ 4 χερια απο κουπονι τιποτα δεν επαιξε φυσικα αλλα λιγο υποπτο το σκηνικο αγγελια στη μετροσπορτ και αγγελιοφορο εκτος αν θελουν να παραπλανησουν
 

alexandros8x8

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα. Καινούριος εδώ αν και παρακολουθώ το site αρκετό καιρό. Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα Μαριάννα, πήρα Έλενα, φιλότιμη αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Καιρός να ανανεωθεί το ρόστερ της όπως γράψανε και αρκετοί. Τόσους μήνες έχει τα ίδια κορίτσια αλλά χρειάζεται ανανέωση.
 

alexandros8x8

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Δέχτηκα κάποια μηνύματα αλλά δεν μπορώ να απαντήσω. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει πως γίνεται, τί πρέπει να πατήσω;
 

alexandros8x8

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Και επίσης ακόμη μία ενημέρωση, η Ελίζα που ήτανε παλιά Δωδεκανήσου με συνέταιρο άλλαξε χώρο και δουλεύει κανονικά πλέον. Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα......

Να ζητησω μια βοηθεια!! για να μην στελνω πμ στους φιλους το γραφω εδω κ οσοι θελετε βοηθατε....
Κανα οικονομικο ρε παιδια με κανα 50 το πολυ 80(αναλογα υπηρεσιες βεβαια) εχετε σε δικο της χωρο??

εχω ξεμινει πραγματικα :( :( κ ειμαι σκασμενος θελω να ξεδωσω λιγο!!
δεν εχω ιδιετερο θεμα με την εμφανιση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom