Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Άντε αρχίστε και τις μασαζοτσαρκες . Αυτό να διαβάσω και μετά θα κρεμάσω τις πετσέτες μου
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Ισως και να εχεις δίκιο δε ξερω. Παντως ρε παιδια η πίπα της ελενας δεν υπήρχε. Ή μηπως Βάσιας. Δε μπορω να ξεμπερδευτώ με τιποτα. Οταν ηταν δίδυμο στη Δωδεκανήσου  η ξανθιά κοντούλα. Πρώην  μαριάννα και λιγο Βασίλη.Αυτή. 
Το επίπεδο της Έλενας είναι σε βαθμό Doctoratum! Ίσως λόγω συντηριτικών γονέων απέκτησε μοναδικές αρετές!
Δυστυχώς κατέθεσε τα όπλα και πλέον δεν είναι μάχιμη!
Έπισης αξιομνημόνευτη, στο Βασίλη Smile, μια Ελληνίδα λεπτούλα που τότε έκαινε μόνο στοματικό, αλλά να είναι καλά η κοπέλα παρεμένει αξέχαστη!
Τυχεροί οι κατοικοεδρεύοντες στη Θεσνίκη!
 

leonidasgree

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2013
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα Eve Spa. Καταπληκτικό μασάζ 20 ευρώ 45 λεπτά αλλά.... πετσέτα! Μάλλον δεν έχει τίποτα έξτρα...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Οποίος ενδιαφέρεται για της Ελενας (Βασιας) το καινούριο νούμερο σε pm να του το στείλω εννοείται σε αυτούς που πήγαιναν και έχουν πρόσβαση γιατί ειναι private
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Νομίζω ισχύει και το παλιό, προχθές μίλησα μαζί της.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Το επίπεδο της Έλενας είναι σε βαθμό Doctoratum! Ίσως λόγω συντηριτικών γονέων απέκτησε μοναδικές αρετές!
Δυστυχώς κατέθεσε τα όπλα και πλέον δεν είναι μάχιμη!
Τώρα που είπες όπλα...θυμάμαι στην τελευταία συνεδρίαση μαζί της είχε έρθει με το δονητή και έκανε και sex show!!
Τώρα πλεόν παραμένει μια από τις πλέον αξιογάμητες gilf που κυκλοφορούν!

Έπισης αξιομνημόνευτη, στο Βασίλη Smile, μια Ελληνίδα λεπτούλα που τότε έκαινε μόνο στοματικό, αλλά να είναι καλά η κοπέλα παρεμένει αξέχαστη!
Αν εννοείς τη Φοίβη η τελευταία ενημέρωση που έχουμε είναι οτι κάνει όλα τα προγράμματα αλλά με ανεβασμένο το κασέ!
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Το χτίσιμο εμπιστοσύνης είναι πολύ σημαντικό. Εξάλλου τι έχουμε να χωρίσουμε; Όλοι μας το ίδιο πράγμα ζητάμε. Λίγη απόδραση από την καθημερινότητα. Το πιο ενδιαφέρον βέβαια θα ήταν να βρισκόμασταν από κοντά κάποια στιγμή μερικοί συναγωνιστές για να ανταλλάζαμε απόψεις και εμπειρίες.
:grouphug:
Μάζωξη, μήπως ήρθε η ώρα της....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γιώργο κερνάω καφέ .
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Οργανωμένοι είμαστε. Πάρε τηλέφωνο οπότε θες.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Η ίδια στις φώτο είναι!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Παντως αν μετα το καφέ πιειτε και κανά ούζο μεσα και γώ. To know us better.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Αν είναι να κανονίσετε μάζωξη είμαι μέσα πάντως .. !!!!!


Υ.Γ. Για κανά ουζάκι δεν θα έλεγα όχι ... :)
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
graf θα συμφωνήσω σε όσα λες αλλά έχει γίνει τραγική η κατάσταση.

Έτυχε να ζητήσω πληροφορίες από κάποιους εδώ μέσα και ούτε εμένα βοήθησαν οι περισσότεροι.

Δηλαδή ήμαρτον..

Έτσι. Λοιπόν, για να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα. Ανακάλυψα τα μασαζίδικα πριν από 6-7 μήνες περίπου και να τολμώ να πω ότι για μένα είναι φοβερή χαλάρωση από την πίεση της δουλειάς και της καθημερινότητας γενικότερα.
Ξεκίνησα μ' ένα φίλο που γνώριζε το Ευ ζην, πέρασα καλά εκεί μέσα και ψάχνοντας ανακάλυψα και το Ολγάς Day Spa. Οκ μέχρι εδώ, ως νέος αν το ψάξεις λίγο, κάπου εκεί καταλήγεις. Έπειτα, ζήτησα βοήθεια από διάφορους συναγωνιστές, μήπως βρω κάτι καλύτερο σε επαφή αλλά μάταια. Προς έκπληξη, από το πουθενά, ένας φίλος έδωσε πληροφορία για την Μάγκυ, Πήγα μια φορά, αλλά τσιμπάει η τιμή σε σχέση μ αυτό που προσφέρει. Αν δεν βρούμε κάτι άλλο, σίγουρη η επαναληπτική επίσκεψη.
ΟΚ, καταλαβαίνω ότι οι εποχές είναι που είναι, αν δίνουμε εύκολα επαφές το χάσαμε το κορμί πατριώτη. Αλλά όχι και στο άλλο άκρο ρε παίχτες.
Είμαι διατεθειμένος να γνωρίσω όποιο μέλος θέλει να γνωριστούμε από κοντά, να του δείξω ταυτότητα, φορολογική δήλωση, ΑΜΚΑ, ΑΜΑ, πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης, να κεράσω καφέ/ποτό/τσίπουρο/ρακόμελο ή ότι άλλο αντέχει η τσέπη μου αρκεί να σπάσουν τα ταμπού. Ένα μασάζ με πίπα ζητάμε και οι policeμανοι μας το ζορίζουν κι αυτό.

Δεν έχω θέμα μύστες. Καταθέτω ότι διαπιστευτήρια θέλετε με αντάλλαγμα μια καλή πρόταση για μασαζίδικο της πόλης.
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Έτσι. Λοιπόν, για να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα. Ανακάλυψα τα μασαζίδικα πριν από 6-7 μήνες περίπου και να τολμώ να πω ότι για μένα είναι φοβερή χαλάρωση από την πίεση της δουλειάς και της καθημερινότητας γενικότερα.
Ξεκίνησα μ' ένα φίλο που γνώριζε το Ευ ζην, πέρασα καλά εκεί μέσα και ψάχνοντας ανακάλυψα και το Ολγάς Day Spa. Οκ μέχρι εδώ, ως νέος αν το ψάξεις λίγο, κάπου εκεί καταλήγεις. Έπειτα, ζήτησα βοήθεια από διάφορους συναγωνιστές, μήπως βρω κάτι καλύτερο σε επαφή αλλά μάταια. Προς έκπληξη, από το πουθενά, ένας φίλος έδωσε πληροφορία για την Μάγκυ, Πήγα μια φορά, αλλά τσιμπάει η τιμή σε σχέση μ αυτό που προσφέρει. Αν δεν βρούμε κάτι άλλο, σίγουρη η επαναληπτική επίσκεψη.
ΟΚ, καταλαβαίνω ότι οι εποχές είναι που είναι, αν δίνουμε εύκολα επαφές το χάσαμε το κορμί πατριώτη. Αλλά όχι και στο άλλο άκρο ρε παίχτες.
Είμαι διατεθειμένος να γνωρίζω όποιο μέλος θέλει να γνωριστούμε από κοντά, να του δείξω ταυτότητα, φορολογική δήλωση, ΑΜΚΑ, ΑΜΑ, πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης, να κεράσω καφέ/ποτό/τσίπουρο/ρακόμελο ή ότι άλλο αντέχει η τσέπη μου αρκεί να σπάσουν τα ταμπού. Ένα μασάζ με πίπα ζητάμε και οι policeμανοι μας το ζορίζουν κι αυτό.

Δεν έχω θέμα μύστες. Καταθέτω ότι διαπιστευτήρια θέλετε με αντάλλαγμα μια καλή πρόταση για μασαζίδικο της πόλης.
Συμφωνώ απόλυτα. Μέσα για μέσα και εγώ...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26

Ξέρει κανείς κάτι για αυτήν? Πήρα τηλέφωνο και μου είπε 20 ευρώ για 1 ώρα, όλα τα προγράμματα, όσες φορές τελειώσω

Στις τελιτσες ειναι l o v e l i s t


Εγω πήρα τηλ και μου είπε 50................
Ανεβικε το κασε  :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε που με φάνηκε για τραβελι
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Έχει αλλάξει εντελώς το ύφος του θρεντ... :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom