Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (9 μέλη και 63 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Δηλαδη αληθεια πιστεύετε οτι ψάρεψαν το μαγαζι απο το φόρουμ και κάνανε ντου! Ρε παιδια αυτά ειναι αστεία. Σα να γραφεις γράμμα στον αη Βασίλη ενα πράγμα. Εγω πιστεύω οτι πρόκειται καθαρά για φοροεισπρακτική πολιτική. Σα τις πινακίδες στη Τσιμισκί. Μια στο τοσο κάνουν ντου και μας τις ξεβιδώνουν. Οποτε εχει ανάγκη το ταμείο η ισως οταν κανά βύσμα θελει να ανακατέψει τη τράπουλα. Οσο αφορά τους νέους με ενα ποστ εγω σεβόμενος τη θεση μου κάποτε (1ο ποστ) τους καταλαβαινω. Το θεμα ειναι οτι αρνούνται την ενημέρωση μετα. Εύχομαι σε ολους τα καλυτερα να ερθουν και το μαρούλι σύντομα να επανέλθει στις τσέπες μας.
 

newnick

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Δηλαδη αληθεια πιστεύετε οτι ψάρεψαν το μαγαζι απο το φόρουμ και κάνανε ντου! Ρε παιδια αυτά ειναι αστεία. Σα να γραφεις γράμμα στον αη Βασίλη ενα πράγμα. Εγω πιστεύω οτι πρόκειται καθαρά για φοροεισπρακτική πολιτική. Σα τις πινακίδες στη Τσιμισκί. Μια στο τοσο κάνουν ντου και μας τις ξεβιδώνουν. Οποτε εχει ανάγκη το ταμείο η ισως οταν κανά βύσμα θελει να ανακατέψει τη τράπουλα. Οσο αφορά τους νέους με ενα ποστ εγω σεβόμενος τη θεση μου κάποτε (1ο ποστ) τους καταλαβαινω. Το θεμα ειναι οτι αρνούνται την ενημέρωση μετα. Εύχομαι σε ολους τα καλυτερα να ερθουν και το μαρούλι σύντομα να επανέλθει στις τσέπες μας.
ακριβως αυτο…τιποτ' αλλο
 

alex351

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
11
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
280
Κανενα free ρε συναγωνιστες? που παμε? bodyfree? θα με βόλεβε στο κέντρο αν έχετε καμμια σύσταση...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Κανενα free ρε συναγωνιστες? που παμε? bodyfree? θα με βόλεβε στο κέντρο αν έχετε καμμια σύσταση...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

διαβαζω τοση ωρα τα προηγουμενα ποστ κ με ποιανει απελπισια......
Κ ξαφνικα βλεπω αυτο το ποστ......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα ρε φιλε δηλαδη ουτε καν εκανες τον κοπο να διαβασεις το προιγουμενο ποστ?????? :idiot: :idiot: :idiot:
Το προιγουμενο ΠΟΣΤ.......ΟΧΙ την σελιδα.........ΤΟ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ!!!????
Να αναρωτηθεις τι γραφουν τα παιδια εδω??? Αλλα θα μου πεις αυτο για να γινει θελει κ λιγο να το εχεις!!
Κ μπηκες να γραψεις αυτο :huh: :huh: :huh: :idiot: :idiot: :idiot:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Δηλαδη αληθεια πιστεύετε οτι ψάρεψαν το μαγαζι απο το φόρουμ και κάνανε ντου! Ρε παιδια αυτά ειναι αστεία. Σα να γραφεις γράμμα στον αη Βασίλη ενα πράγμα. Εγω πιστεύω οτι πρόκειται καθαρά για φοροεισπρακτική πολιτική. Σα τις πινακίδες στη Τσιμισκί. Μια στο τοσο κάνουν ντου και μας τις ξεβιδώνουν. Οποτε εχει ανάγκη το ταμείο η ισως οταν κανά βύσμα θελει να ανακατέψει τη τράπουλα. Οσο αφορά τους νέους με ενα ποστ εγω σεβόμενος τη θεση μου κάποτε (1ο ποστ) τους καταλαβαινω. Το θεμα ειναι οτι αρνούνται την ενημέρωση μετα. Εύχομαι σε ολους τα καλυτερα να ερθουν και το μαρούλι σύντομα να επανέλθει στις τσέπες μας.
Εγώ δεν ξέρω το πώς έγινε, αυτό το ξέρει η ίδια η Νίκη. Μετέφερα κάτι που μου είπε ο κολλητός μου φίλος και συνάδελφος κι αυτός το έμαθε από γυναίκα των μασάζ. Αν αυτό δεν είναι ακριβές, πάω πάσσο. Αστειο εγώ ρε φίλε dbaba δεν θα το χαρακτήριζα, γιατί κάποιοι ταλαιπωρήθηκαν και χάθηκε κι ένα μαγαζί που κάποιοι πηγαιναν. Οι αστυνομικοί δεν έχουν πρόσβαση παντού και μερικές φορές μεταχειρίζονται τεχνάσματα για να παρακάμψουν τις προφυλάξεις των μαγαζιών και να μπουν. Δεν είναι τόσο απλό να σπάσουν μια πόρτα και να μπουν μέσα. Αντε και μπήκαν, αν δεν βρουν κάποιον στην πράξη, δεν δένουν την κατηγορία. Επομένως μόνο ως πελάτες μπορούν να στοιχειοθετήσουν αδίκημα.   
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ισως και να εχεις δίκιο δε ξερω. Παντως ρε παιδια η πίπα της ελενας δεν υπήρχε. Ή μηπως Βάσιας. Δε μπορω να ξεμπερδευτώ με τιποτα. Οταν ηταν δίδυμο στη Δωδεκανήσου  η ξανθιά κοντούλα. Πρώην  μαριάννα και λιγο Βασίλη.Αυτή. 
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
graf θα συμφωνήσω σε όσα λες αλλά έχει γίνει τραγική η κατάσταση.

Έτυχε να ζητήσω πληροφορίες από κάποιους εδώ μέσα και ούτε εμένα βοήθησαν οι περισσότεροι.

Δηλαδή ήμαρτον..

Φοβόμαστε ότι θα μας φας τις γκόμενες yorkie...
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Οσο αφορά τους νέους με ενα ποστ εγω σεβόμενος τη θεση μου κάποτε (1ο ποστ) τους καταλαβαινω. Το θεμα ειναι οτι αρνούνται την ενημέρωση μετα. Εύχομαι σε ολους τα καλυτερα να ερθουν και το μαρούλι σύντομα να επανέλθει στις τσέπες μας.

Εχεις ενα δίκιο σ αυτο αν και εχω κάποια προσωπική ένσταση. Ζήτησα κι εγω κάποτε άκρες για τα πριβέ. Δεν πήρα ΠΟΤΕ. Οταν καταλαβα οτι φταίει το οτι εγω δεν ενημέρωνα για τιποτα, άρχισα να κανω ενημερώσεις για τις δικές μου εμπειρίες. Οταν ξαναζητησα (μετα απο μερικές ´´ενημερωσεις´´ μου ) άκρες, η απάντηση ηταν εμμεσως πλην σαφώς :και που σε ξέρουμε εσένα για να σου παρέχουμε πληροφοριες.....
Δεν παραπονιέμαι, ίσα ίσα καταλαβαίνω οτι αφού δεν με ξέρουν ειναι επίφοβο να μου δώσουν ινφος. Απλα καταρρίπτεται το επιχείρημα οτι αν δεν ενημερώσεις δεν θα ενημερωθείς....
Δεν κανω επίθεση σε κανέναν. Απλώς απορώ εμεις που δεν έχουμε άκρες θα μπορέσουμε ποτε να βρούμε? κι αν ναι πως?
 

alex351

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
11
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
280
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

διαβαζω τοση ωρα τα προηγουμενα ποστ κ με ποιανει απελπισια......
Κ ξαφνικα βλεπω αυτο το ποστ......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα ρε φιλε δηλαδη ουτε καν εκανες τον κοπο να διαβασεις το προιγουμενο ποστ?????? :idiot: :idiot: :idiot:
Το προιγουμενο ΠΟΣΤ.......ΟΧΙ την σελιδα.........ΤΟ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ!!!????
Να αναρωτηθεις τι γραφουν τα παιδια εδω??? Αλλα θα μου πεις αυτο για να γινει θελει κ λιγο να το εχεις!!
Κ μπηκες να γραψεις αυτο :huh: :huh: :huh: :idiot: :idiot: :idiot:
Μην κραζεις ρε φιλε, ερωτηση έκανα, τα προηγούμενα ποστ δεν ειχαν καμμια πληροφορία για free. Πες μου που μπρορω να διαβάσω την πληροφορία. Βοήθεια ζήτησα ως νεος στο forum.. 
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535

Όταν ακόμα ασχολιόμουνα με το άθλημα και δεν είχα παροπλιστεί, ξεκίνησα με τα free και ενημερώνοντας και μετά γνώρισα κόσμο από εδώ μέσα - προσωπικά - και έτσι μπήκα στον χορό για τα καλά. Και σε κάποιους που με έχουν ρωτήσει με pm για κονέ το ίδιο είπα. Αλλά πλέον εγώ δεν είμαι και η καλύτερη άκρη που μπορείς να βρει κανείς...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
:effemine:Μια χαρά τα "λέει" ο φίλος μου ο δοκιμαστης .Το χτίσιμο εμπιστοσύνης είναι πολύ σημαντικό μεταξύ των μελών .
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Το χτίσιμο εμπιστοσύνης είναι πολύ σημαντικό. Εξάλλου τι έχουμε να χωρίσουμε; Όλοι μας το ίδιο πράγμα ζητάμε. Λίγη απόδραση από την καθημερινότητα. Το πιο ενδιαφέρον βέβαια θα ήταν να βρισκόμασταν από κοντά κάποια στιγμή μερικοί συναγωνιστές για να ανταλλάζαμε απόψεις και εμπειρίες.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Ξέρουμε κάτι για αυτό, να μην τραβιέμαι τσάμπα στην άλλη άκρη?

ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑΜΕ και σας περιμένουμε στο χωρο μας με νεες προσιτές τιμές για όλους στη Δυτική Θεσ/νικη με ακαταμάχητα κοριτσια!!! ......2791
Μια ενημέρωση ζήτησα ρε παίδες και να μην πω τι μου δώσατε..
Ούτε ένας δεν πήγε πια?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Όταν ακόμα ασχολιόμουνα με το άθλημα και δεν είχα παροπλιστεί, ξεκίνησα με τα free και ενημερώνοντας και μετά γνώρισα κόσμο από εδώ μέσα - προσωπικά - και έτσι μπήκα στον χορό για τα καλά. Και σε κάποιους που με έχουν ρωτήσει με pm για κονέ το ίδιο είπα. Αλλά πλέον εγώ δεν είμαι και η καλύτερη άκρη που μπορείς να βρει κανείς...
εισαι εισαι δε ξεχνιεσαι ευκολα εσυ  :P
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Μια ενημέρωση ζήτησα ρε παίδες και να μην πω τι μου δώσατε..
Ούτε ένας δεν πήγε πια?
δε νομιζω να καταλαβαν κ πολλοι για ποιο προκειται

ουτε θα καθησει ο αλλος να δει τα τηλ να βρει ποιο ληγει σε 2791
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom