Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν η Μαρία - λαδάδικα είναι ανοικτά αυτη τη περίοδο? ή είναι διακοπές ? και ποιο είναι το roster ?


Καλά να περνάτε ..!!!!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν η Μαρία - λαδάδικα είναι ανοικτά αυτη τη περίοδο? ή είναι διακοπές ? και ποιο είναι το roster ?


Καλά να περνάτε ..!!!!!!

Για να ρωτας για ενα πριβε μαγαζι η εχεις προσβαση και πετας αδεια για να παρεις γεματα,η οποιος σου απαντησει θα του ζητησεις προσβαση.
Γιατι δε μας λες εσυ τελικα για την Μαρια?  :think:
Αμα εχεις βεβαια το τηλεφωνο της..Η αμα εχεις παει ποτε..
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Φίλε μου μια απάντηση Ναι ή Οχι θα ήταν αρκετή. Ουτε τηλέφωνα ζήτησα ουτε σύσταση ουτε τίποτα. Απλά αν λειτουργεί. δεν νομίζω να αξίζει το κόπο η τόσο μεγάλη ανάλυση του θέματος. και Ναι εχω τα τηλέφωνα της Μαρίας απλά μου είπε οτι θα ξεκινήσει πάλι τον Σεπτέμβριο και ρωτησα εδω στο foroum απλα για επιβεβαίωση μη τυχων και με δουλέυει. αυτά . Καλά να περνάτε . 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Φίλε μου μια απάντηση Ναι ή Οχι θα ήταν αρκετή. Ουτε τηλέφωνα ζήτησα ουτε σύσταση ουτε τίποτα. Απλά αν λειτουργεί. δεν νομίζω να αξίζει το κόπο η τόσο μεγάλη ανάλυση του θέματος. και Ναι εχω τα τηλέφωνα της Μαρίας απλά μου είπε οτι θα ξεκινήσει πάλι τον Σεπτέμβριο και ρωτησα εδω στο foroum απλα για επιβεβαίωση μη τυχων και με δουλέυει. αυτά . Καλά να περνάτε . 

Απο Σεπτεμβριο θα ειναι ανοιχτα ξανα τα Σαββατα απ'οσο ξερω.
Λογικα θα ειναι ανοιχτα,λογικα παντα,εχω καιρο να παω...
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Ευχαριστώ bro. απλα μου φάνηκε μεγάλο το διάστημα γι' αυτο και ρωτησα..
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Σε χθεσινή επίσκεψή μου σε Ευα εθεάθησαν
μυρτω ελληνίδα
σίσυ ελληνιδα ξανθιά
μια ρωσίδα κορμάρα καινούρια
και 2 καλές μεταγραφές ελληνίδες μικρές,η μία καλή και η άλλη πάρα πολύ καλή,ωραία μωρά και οι 2
Λόγω ηλικίας,δεν θυμάμαι όλα τα ονόματα

Επίσης σε επίσκεψη στο μεταξύ μας -μεταξας είδα τα ακόλουθα
χώρος μέτριος,ψιλοπρόχειρος
έχει 2 δωμάτια και ένα τρίτο(επειδή δεν είχαν) στον χωλ!!!!
έκαναν το χωλ δωμάτιο βάζοντας γύρω γυρω κουρτίνα,σαν δοκιμαστήριο μαγαζιού περίπου.
κάνεις μασάζ και περνάνε δίπλα σου διάφοροι άλλοι,πελάτες,κοπέλες κλπ και το μόνο που σε χωρίζει είναι η κουρτίνα παραβάν
καλά ρε αθεόφοβοι,αφού κάνατε μετακόμιση από άλλο μαγαζί,δεν φροντίσατε να πάτε σε χώρο καλύτερο που να έχει 3 δωμάτια????

πάντως ήρθε μια κοπελίτσα και μου είπε το γνωστό "μόνο εγώ είμαι διαθέσιμη αν θέλεις"!
αλλά σε αυτήν την περίπτωση,αυτό λειτούργησε θετικά,αφού το μωρό ήταν ΜΟΥΝΑΡΟΣ!!!!
ετσι κι αλλιώς με αυτήν θα πήγαινα
μέτριο ύψος,πολύ ωραίο πρόσωπο,κορμάρα με βυζάρες 3αρια,κώλος ποίημα...εμφανίστηκε με κορμάκι το οποίο στον κώλο το είχε μαζέψει και το είχε κάνει σαν στρινγκ!!!
την λέω θέλω να δω και καμιά άλλη πριν φύγω,έρχεται μια ακόμα κοντούλα μικρή αλλά τούμπανο εντελώς κι αυτή με καυτό σορτσάκι,νομίζω έλλη...κι αυτή πολύ δυνατή
και μια τρίτη νορμάλ ψιλονταρντάνα

όπως καταλάβατε,οι προηγούμενοι που πήγαν και έγραψαν ό,τι να ναι,μπαίνοντας στο μαγαζί,κρατούσαν κι ένα χαρταετό!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Σε χθεσινή επίσκεψή μου σε Ευα εθεάθησαν
μυρτω ελληνίδα
σίσυ ελληνιδα ξανθιά
μια ρωσίδα κορμάρα καινούρια
και 2 καλές μεταγραφές ελληνίδες μικρές,η μία καλή και η άλλη πάρα πολύ καλή,ωραία μωρά και οι 2
Λόγω ηλικίας,δεν θυμάμαι όλα τα ονόματα

Επίσης σε επίσκεψη στο μεταξύ μας -μεταξας είδα τα ακόλουθα
χώρος μέτριος,ψιλοπρόχειρος
έχει 2 δωμάτια και ένα τρίτο(επειδή δεν είχαν) στον χωλ!!!!
έκαναν το χωλ δωμάτιο βάζοντας γύρω γυρω κουρτίνα,σαν δοκιμαστήριο μαγαζιού περίπου.
κάνεις μασάζ και περνάνε δίπλα σου διάφοροι άλλοι,πελάτες,κοπέλες κλπ και το μόνο που σε χωρίζει είναι η κουρτίνα παραβάν
καλά ρε αθεόφοβοι,αφού κάνατε μετακόμιση από άλλο μαγαζί,δεν φροντίσατε να πάτε σε χώρο καλύτερο που να έχει 3 δωμάτια????

πάντως ήρθε μια κοπελίτσα και μου είπε το γνωστό "μόνο εγώ είμαι διαθέσιμη αν θέλεις"!
αλλά σε αυτήν την περίπτωση,αυτό λειτούργησε θετικά,αφού το μωρό ήταν ΜΟΥΝΑΡΟΣ!!!!
ετσι κι αλλιώς με αυτήν θα πήγαινα
μέτριο ύψος,πολύ ωραίο πρόσωπο,κορμάρα με βυζάρες 3αρια,κώλος ποίημα...εμφανίστηκε με κορμάκι το οποίο στον κώλο το είχε μαζέψει και το είχε κάνει σαν στρινγκ!!!
την λέω θέλω να δω και καμιά άλλη πριν φύγω,έρχεται μια ακόμα κοντούλα μικρή αλλά τούμπανο εντελώς κι αυτή με καυτό σορτσάκι,νομίζω έλλη...κι αυτή πολύ δυνατή
και μια τρίτη νορμάλ ψιλονταρντάνα

όπως καταλάβατε,οι προηγούμενοι που πήγαν και έγραψαν ό,τι να ναι,μπαίνοντας στο μαγαζί,κρατούσαν κι ένα χαρταετό!!!

Η βομβα θα εκανες ζημιες σε ματια  :tooth:
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Σε χθεσινή επίσκεψή μου σε Ευα εθεάθησαν
μυρτω ελληνίδα
σίσυ ελληνιδα ξανθιά
μια ρωσίδα κορμάρα καινούρια
και 2 καλές μεταγραφές ελληνίδες μικρές,η μία καλή και η άλλη πάρα πολύ καλή,ωραία μωρά και οι 2
Λόγω ηλικίας,δεν θυμάμαι όλα τα ονόματα

Επίσης σε επίσκεψη στο μεταξύ μας -μεταξας είδα τα ακόλουθα
χώρος μέτριος,ψιλοπρόχειρος
έχει 2 δωμάτια και ένα τρίτο(επειδή δεν είχαν) στον χωλ!!!!
έκαναν το χωλ δωμάτιο βάζοντας γύρω γυρω κουρτίνα,σαν δοκιμαστήριο μαγαζιού περίπου.
κάνεις μασάζ και περνάνε δίπλα σου διάφοροι άλλοι,πελάτες,κοπέλες κλπ και το μόνο που σε χωρίζει είναι η κουρτίνα παραβάν
καλά ρε αθεόφοβοι,αφού κάνατε μετακόμιση από άλλο μαγαζί,δεν φροντίσατε να πάτε σε χώρο καλύτερο που να έχει 3 δωμάτια????

πάντως ήρθε μια κοπελίτσα και μου είπε το γνωστό "μόνο εγώ είμαι διαθέσιμη αν θέλεις"!
αλλά σε αυτήν την περίπτωση,αυτό λειτούργησε θετικά,αφού το μωρό ήταν ΜΟΥΝΑΡΟΣ!!!!
ετσι κι αλλιώς με αυτήν θα πήγαινα
μέτριο ύψος,πολύ ωραίο πρόσωπο,κορμάρα με βυζάρες 3αρια,κώλος ποίημα...εμφανίστηκε με κορμάκι το οποίο στον κώλο το είχε μαζέψει και το είχε κάνει σαν στρινγκ!!!
την λέω θέλω να δω και καμιά άλλη πριν φύγω,έρχεται μια ακόμα κοντούλα μικρή αλλά τούμπανο εντελώς κι αυτή με καυτό σορτσάκι,νομίζω έλλη...κι αυτή πολύ δυνατή
και μια τρίτη νορμάλ ψιλονταρντάνα

όπως καταλάβατε,οι προηγούμενοι που πήγαν και έγραψαν ό,τι να ναι,μπαίνοντας στο μαγαζί,κρατούσαν κι ένα χαρταετό!!!
Οι Εθνικότητες στα μωρά είναι πλέον εντελώς αδιάφορες, αφού στις περισσότερες περιπτώσεις αυτές που μιλούν καλά Ελληνικά είτε γεννήθηκαν εδώ είτε μεγάλωσαν εδώ! Άρα προχωράμε στην ουσία και στην συνουσία! Palermo sei Grande! Είσαι περιγραφικότατος ούτε συντάκτης του Playboy!!!!!!
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Το «μόνο εγώ είμαι διαθέσιμη» όποτε το ακούω φεύγω.
Σημαίνει ότι εμείς είμαστε τα αφεντικά και δεν θα διαλέξεις εσύ ως πελάτης που έρχεσαι με τα λεφτά σου, αλλά εμείς θα σας μοιράσουμε τους πελάτες όπως θάλλουμε και δεν θα έχουμε τον ανταγωνισμό μεταξύ μας για να παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες.
Όσο κι` αν τα περισσότερα μαγαζιά είναι πριβέ αυτό δεν το ανέχομαι.
Απαντάω στερεότυπα, όχι, ευχαριστώ, για σας, σας παρακαλώ πολύ διαγράψετε με και από τον τηλεφωνικό σας κατάλογο.  
Και δεν έχω χάσει με αυτή την τακτική. Τουλάχιστον με σέβονται ως πελάτη όπου πάω.

 

ΒΑΦΑΚΗΣ7474

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι παλιός fan του είδους με προυπηρεσία κυρίως στην Εβίτα, αλλά και στα Antistress στη Βούλγαρη, Ευ ζην και olgas day spa στο οποίο τιμούσα ιδιαίτερα τη Νάντια. Επειδή διάβασα πριν λίγες σελίδες ότι είναι στη Μάγγυ ως Χριστίνα θα ήθελα αν μπορούσε κάποιος να μου στείλει το τηλ (σε πμ έστω) για να μην πάω στα ξεκάρφωτα...
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291

αυτο το κεντρο μασαζ ειναι κανονικο η παιζει σεξ?

το ξερετε?το ξερουμε,παλιο στην πιατσα....ειναι το μικρο αδερφακι του olgas day...μεχρι και εκτονωση  :jerking: εχει το προγραμμα...

φίλος το ίδιο μαγαζί είναι απλά και εκεί τώρα ποια αν δεν σε γνωρίζουν δεν παίζει κάτι παραπάνω, τρως πετσέτα
 

Hercz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!!! Ψαχνω εδω και καιρο να κανω ενα μασαζ το οποιο να συνοδευεται και απο καποια ωραια πραγματακια...  ;) ;) ;) Υπαρχει κανεις που να μου δωσει καποιες ιδεες για το που να παω??? Ειμαι νεος στο αθλημα και θελω να κανω μια καλη εκκινηση!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ;) ;) ;)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Τελευταία ενημέρωση για φέτος
Βλέπετε δεν είμαι πούστης σαν τους περισσότερους,που περιμένουν να διαβάσουν κάτι για να τρέξουν σαν σαλιάρηδες ενώ ποτέ δεν γράφουν κάτι.
Δοκίμασα την Σιβηριανή Βίκη στην Ευα.
Μια μελαχροινή με ωραίο σώμα,καλούτσικο πρόσωπο και ωραίο 3-4άρι στήθος.
Δυστυχώς δεν μιλάει γρι ελληνικά ή αγγλικά.
Από σέρβις όμως....τσοντάρα κανονική!
Κορυφή...εκπληκτική σε όλα
Το ζει το παιχνίδι
Ξανάδα και τις ελληνίδες που ανέφερα πριν,μέτριες είναι τελικά.
Ραντεβού μετά τις γιορτές
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Τελευταία ενημέρωση για φέτος
Βλέπετε δεν είμαι πούστης σαν τους περισσότερους,που περιμένουν να διαβάσουν κάτι για να τρέξουν σαν σαλιάρηδες ενώ ποτέ δεν γράφουν κάτι.
Δοκίμασα την Σιβηριανή Βίκη στην Ευα.
Μια μελαχροινή με ωραίο σώμα,καλούτσικο πρόσωπο και ωραίο 3-4άρι στήθος.
Δυστυχώς δεν μιλάει γρι ελληνικά ή αγγλικά.
Από σέρβις όμως....τσοντάρα κανονική!
Κορυφή...εκπληκτική σε όλα
Το ζει το παιχνίδι
Ξανάδα και τις ελληνίδες που ανέφερα πριν,μέτριες είναι τελικά.
Ραντεβού μετά τις γιορτές

Με ποιο ημερολογιο πας?  :think:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Τελευταία ενημέρωση για φέτος
Βλέπετε δεν είμαι πούστης σαν τους περισσότερους,που περιμένουν να διαβάσουν κάτι για να τρέξουν σαν σαλιάρηδες ενώ ποτέ δεν γράφουν κάτι.
Δοκίμασα την Σιβηριανή Βίκη στην Ευα.
Μια μελαχροινή με ωραίο σώμα,καλούτσικο πρόσωπο και ωραίο 3-4άρι στήθος.
Δυστυχώς δεν μιλάει γρι ελληνικά ή αγγλικά.
Από σέρβις όμως....τσοντάρα κανονική!
Κορυφή...εκπληκτική σε όλα
Το ζει το παιχνίδι
Ξανάδα και τις ελληνίδες που ανέφερα πριν,μέτριες είναι τελικά.
Ραντεβού μετά τις γιορτές
πριν  :knockinb: ολες θεες τις εβλεπες

τωρα εγιναν μετριες  :2funny:  :2funny: :2funny:

σ ευχαριστουμε παλερμο για την ενημερωση καλες γιορτες
 

tomtsam

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Εχθες  το  απόγευμα περνούσα από την Λαμπράκη και  ειδα σε μια είσοδο χαλαροτικο  μασαζ  και κέντρο αισθητικης. Ανέβηκα από περιέργεια. Μου ανοίγει μια γύρω στα 45 και μου λεει 25ευρω για  40 λεπτά από περιέργεια πέρασα. Ο χώρος καθαρά για νύχια και για αποτρίχωση. Άρχισε να κάνει μασαζ με πετσέτα και εσώρουχο  μου μετά  από κανένα  δεκάλεπτο μου λέει  δεν βγάζεις το μποξερακι μην γίνει με λάδι κρίμα είναι  και συνεχίζει. Μου λέει  να γυρίσω από μπροστα και κόλπο ρίχνω την πετσέτα κάτω και λέει  θα την χρειαστείς να στη δωσω όχι και συνεχίζει  το μασαζ.οπως ανεβαίνει προς τα επάνω άρχισα να σφυγκω και με κλειστά μάτια απολαβανα. Σε κάποια στιγμή έφτασε ανανεσα στα μπούτια και εγώ δαγκωνομουν με πιάνει σε κάποια στιγμή και κάνει και στο εργαλείο  μασάζ και αφορμή τα την λέω όχι με το χέρι και τον βάζει στο  στόμα και αρχίζει. Την λέω μετά από δέκα λεπτά σταματήστε θα τελειώσω και τελειώνω στο στόμα. Φεύγοντας λέω τι χρωστάω και 25 και λειτουργεί χαλάρωσες και λέω είμαι πιασμενως πολύ για να ξανά έρθω και λέει ναι. Πείρα τηλ οπότε από εβδομάδα μία βόλτα  παλι
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Εχθες  το  απόγευμα περνούσα από την Λαμπράκη και  ειδα σε μια είσοδο χαλαροτικο  μασαζ  και κέντρο αισθητικης. Ανέβηκα από περιέργεια. Μου ανοίγει μια γύρω στα 45 και μου λεει 25ευρω για  40 λεπτά από περιέργεια πέρασα. Ο χώρος καθαρά για νύχια και για αποτρίχωση. Άρχισε να κάνει μασαζ με πετσέτα και εσώρουχο  μου μετά  από κανένα  δεκάλεπτο μου λέει  δεν βγάζεις το μποξερακι μην γίνει με λάδι κρίμα είναι  και συνεχίζει. Μου λέει  να γυρίσω από μπροστα και κόλπο ρίχνω την πετσέτα κάτω και λέει  θα την χρειαστείς να στη δωσω όχι και συνεχίζει  το μασαζ.οπως ανεβαίνει προς τα επάνω άρχισα να σφυγκω και με κλειστά μάτια απολαβανα. Σε κάποια στιγμή έφτασε ανανεσα στα μπούτια και εγώ δαγκωνομουν με πιάνει σε κάποια στιγμή και κάνει και στο εργαλείο  μασάζ και αφορμή τα την λέω όχι με το χέρι και τον βάζει στο  στόμα και αρχίζει. Την λέω μετά από δέκα λεπτά σταματήστε θα τελειώσω και τελειώνω στο στόμα. Φεύγοντας λέω τι χρωστάω και 25 και λειτουργεί χαλάρωσες και λέω είμαι πιασμενως πολύ για να ξανά έρθω και λέει ναι. Πείρα τηλ οπότε από εβδομάδα μία βόλτα  παλι

εχεις pm
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Αντε τωρα να παρεις τη ΛΑΜΠΡΑΚΗ από τα πανεπιστημια μεχρι τα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΙΚΑ μεσα στη ζεστη,
για να βρεις την οικοδομη με την επιγραφη!!!!!!!!

:zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom