Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.191
Κριτικές
10
Like
6.382
Πόντοι
7.095
Κανεις μέγιστο λαθος αγαπητε μου γιατι η σκέψη σου ειναι μονοσήμαντη.
Το χρήμα παντα υπήρχε στους εκαστοτε πελάτες ποσοστιαία, απλα υπήρχε όριο στο πόσα και πότε τα παρέχουν.
Υπήρχε πρωτόκολλο, υπηρχε εθιμικό δίκαιο , υπήρχαν κανόνες που ρύθμιζαν την πορνική αγορά σε ολα τα συμβαλλόμενα μερη( εργαζομενες, πελατες , αφεντικά).
Ειμαι σε θεση να γνωρίζω απο κοντα και τις 3 κατηγορίες.
Το πρόβλημα δημιουργήθηκε καθαρά απο κοινωνικούς λόγους και οχι τόσο οικονομικούς.
Αναλογικά διαθέτουμε λιγότερα διαθέσιμα χρήματα προς αναψυχη και παρόλα αυτα ξοδευουμε περισσότερα για τις ιδιες υπηρεσίες.
Υπαρχει μεγαλη αναλυση για το ζήτημα αλλα δεν ειναι του παρόντος.
Επιγραμματικά θα σου πω οτι έχει κατεβει δραματικά το ηλικιακο επιπεδο των πελατων τα τελευταια χρόνια, λογω του κοινωνικού αποκλεισμού που βρίσκονται πολλοι σε νεαρες ηλικίες παροδόξως.
Η κοινωνία της εικόνας και του δήθεν επικρατεί παντού, ακουσον ακουσον η μια πουτανα για να σε δεχτει πρεπει να εισαι ατριχος, η αλλη πουτανα για να σε δεχτει πρεπει να υποστείς face control , η αλλη πουτανα δεχεται μονο πανω απο 40 , η αλλη με εμφανη καυτηριασμο απο παλαια κονδυλώματα θεοποιητε απο ασχετους ακόμα και στους βασικούς κανονες του σπορ κ.ο.κ.
Τα παραπάνω παραδειγματα σαφως ειναι πραγματικα και οχι επεα πτεροεντα.
Γιαυτο έχει χαθεί ο ελεγχος των τιμων , γιατι έχει χαθεί ο αυτοσεβασμος και η στοιχειώδης ισορροπια της τριγωνικής σχέσης πελατου- εργαζόμενης- αφεντικού.
Αυτό είναι το ενα κομματι , τα επομενα οταν προκληθω ξανα!!!
Καληνύχτα
Μιλάς σαν έναν παλιό μας φίλο...απλά χωρίς τις παραθέσεις του.
Πρόσεχε μη σε πουν και σένα νταβά στο τέλος (ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ).
Να του στείλεις τους χαιρετισμούς μου, όταν μιλήσετε ξανά.

Όσο για όσα έγραψες, συμφωνούμε σε κάθε μα κάθε λέξη.
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
240
Πόντοι
21
Κανεις μέγιστο λαθος αγαπητε μου γιατι η σκέψη σου ειναι μονοσήμαντη.
Το χρήμα παντα υπήρχε στους εκαστοτε πελάτες ποσοστιαία, απλα υπήρχε όριο στο πόσα και πότε τα παρέχουν.
Υπήρχε πρωτόκολλο, υπηρχε εθιμικό δίκαιο , υπήρχαν κανόνες που ρύθμιζαν την πορνική αγορά σε ολα τα συμβαλλόμενα μερη( εργαζομενες, πελατες , αφεντικά).
Ειμαι σε θεση να γνωρίζω απο κοντα και τις 3 κατηγορίες.
Το πρόβλημα δημιουργήθηκε καθαρά απο κοινωνικούς λόγους και οχι τόσο οικονομικούς.
Αναλογικά διαθέτουμε λιγότερα διαθέσιμα χρήματα προς αναψυχη και παρόλα αυτα ξοδευουμε περισσότερα για τις ιδιες υπηρεσίες.
Υπαρχει μεγαλη αναλυση για το ζήτημα αλλα δεν ειναι του παρόντος.
Επιγραμματικά θα σου πω οτι έχει κατεβει δραματικά το ηλικιακο επιπεδο των πελατων τα τελευταια χρόνια, λογω του κοινωνικού αποκλεισμού που βρίσκονται πολλοι σε νεαρες ηλικίες παροδόξως.
Η κοινωνία της εικόνας και του δήθεν επικρατεί παντού, ακουσον ακουσον η μια πουτανα για να σε δεχτει πρεπει να εισαι ατριχος, η αλλη πουτανα για να σε δεχτει πρεπει να υποστείς face control , η αλλη πουτανα δεχεται μονο πανω απο 40 , η αλλη με εμφανη καυτηριασμο απο παλαια κονδυλώματα θεοποιητε απο ασχετους ακόμα και στους βασικούς κανονες του σπορ κ.ο.κ.
Τα παραπάνω παραδειγματα σαφως ειναι πραγματικα και οχι επεα πτεροεντα.
Γιαυτο έχει χαθεί ο ελεγχος των τιμων , γιατι έχει χαθεί ο αυτοσεβασμος και η στοιχειώδης ισορροπια της τριγωνικής σχέσης πελατου- εργαζόμενης- αφεντικού.
Αυτό είναι το ενα κομματι , τα επομενα οταν προκληθω ξανα!!!
Καληνύχτα

Κανεις μέγιστο λαθος αγαπητε μου γιατι η σκέψη σου ειναι μονοσήμαντη.
Το χρήμα παντα υπήρχε στους εκαστοτε πελάτες ποσοστιαία, απλα υπήρχε όριο στο πόσα και πότε τα παρέχουν.
Υπήρχε πρωτόκολλο, υπηρχε εθιμικό δίκαιο , υπήρχαν κανόνες που ρύθμιζαν την πορνική αγορά σε ολα τα συμβαλλόμενα μερη( εργαζομενες, πελατες , αφεντικά).
Ειμαι σε θεση να γνωρίζω απο κοντα και τις 3 κατηγορίες.
Το πρόβλημα δημιουργήθηκε καθαρά απο κοινωνικούς λόγους και οχι τόσο οικονομικούς.
Αναλογικά διαθέτουμε λιγότερα διαθέσιμα χρήματα προς αναψυχη και παρόλα αυτα ξοδευουμε περισσότερα για τις ιδιες υπηρεσίες.
Υπαρχει μεγαλη αναλυση για το ζήτημα αλλα δεν ειναι του παρόντος.
Επιγραμματικά θα σου πω οτι έχει κατεβει δραματικά το ηλικιακο επιπεδο των πελατων τα τελευταια χρόνια, λογω του κοινωνικού αποκλεισμού που βρίσκονται πολλοι σε νεαρες ηλικίες παροδόξως.
Η κοινωνία της εικόνας και του δήθεν επικρατεί παντού, ακουσον ακουσον η μια πουτανα για να σε δεχτει πρεπει να εισαι ατριχος, η αλλη πουτανα για να σε δεχτει πρεπει να υποστείς face control , η αλλη πουτανα δεχεται μονο πανω απο 40 , η αλλη με εμφανη καυτηριασμο απο παλαια κονδυλώματα θεοποιητε απο ασχετους ακόμα και στους βασικούς κανονες του σπορ κ.ο.κ.
Τα παραπάνω παραδειγματα σαφως ειναι πραγματικα και οχι επεα πτεροεντα.
Γιαυτο έχει χαθεί ο ελεγχος των τιμων , γιατι έχει χαθεί ο αυτοσεβασμος και η στοιχειώδης ισορροπια της τριγωνικής σχέσης πελατου- εργαζόμενης- αφεντικού.
Αυτό είναι το ενα κομματι , τα επομενα οταν προκληθω ξανα!!!
Καληνύχτα
Έχεις δίκιο ! Ειδικά για τις νεαρές ηλικίες ! Εγώ τα έβαλα όλα σε ένα τσουβάλι ! Καλημέρα με υγεία !
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
964
Like
2.326
Πόντοι
446
Και όμως είναι αλήθεία. Έχω δει την Εβίτα να βγαίνει από δωμάτιο τυλιγμένη με πετσέτα. Μετά μου εξομολογήθηκε ότι πρωί πρωί πριν έρθουν τα κορίτσια είναι η ώρα που περνάει καλά η ίδια μόνο με φίλους της .
Άβυσσος. Αντε μέχρι ισπανικό το πολύ και τέλος.
Άλλο αυτό δηλαδή να θέλει να το βρέχει το κορίτσι και άλλο να το πουλάει σε μερακλήδες.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
964
Like
2.326
Πόντοι
446
Ρε μάγκες ρώτησα και άλλη φορά αλλά μάλλον δεν καταλάβατε για ποια μιλάω. Έχει δοκιμάσει κανείς την κοπέλα και αν ναι τι εντυπώσεις έχει. Εγώ ήθελα να πάω αλλά δεν μπορούσα (για να προλάβω τους καλοπροαίρετους)
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-10-25-12-56-15-892_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2024-10-25-12-56-15-892_com.facebook.katana.jpg
    617,1 KB · Εμφανίσεις: 10

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
605
Like
216
Πόντοι
26
Το μείζον θέμα της αύξησης της τιμής σε αυτά τα μαγαζιά είναι ο μη συνειδητοποιημένος πελάτης (κοινώς αγαπούλας).
Ο συναισθηματικά ανάπηρος, ο κοινωνικά ασταθής , ο ψυχικά αποκλεισμένος γενικά, βρίσκει καταφύγιο στην ευκολία πρόσβασης στον απαγορευμένο καρπό με όποιο κόστος.
Η δυσκολία του να πει ΟΧΙ στον παραλογισμό που επικρατεί το τελευταίο διάστημα στο χώρο δημιουργεί τον πορνικό πληθωρισμό .
Έτσι καταλήγουμε λοιπόν οι 50αρες να ζητάνε 100για μια πίπα, οι (δεν γυρίζω καν να σε δω) γκόμενες 20ευρα για να βγάλουν σουτιέν, γυναίκες με δείκτη μάζας σώματος 40 κσι βάλε με αυθαδεια απαιτούν λεφτοδεντρα!

Είναι τουλάχιστον αστείο στα όρια του γελοίου, για όσους από μας έχουμε βαρεθεί να πηδάμε μέσα και έξω, την πλειονότητα από τις λαδοκορες παλιότερα και τις τωρινές βεβαίως, να παρατηρούμε τέτοιες καταστάσεις και εξευτελιστικές συμπεριφορες τώρα.

Τι να πρώτα θυμηθώ... ο ένας νοιώθει ευλογημένος επειδή τον τσιμπουκωσε η λαδοκορη, ο άλλος τυχερός επειδή βρήκε εύκαιρη μια συγκεκριμένη, ο άλλος μας ποσταρε τα χυμένα σεντόνια του να μας δείξει το τρόπαιο της νίκης κλπ κλπ.

Αντίσταση στις ερινύες του πάθους αδέρφια, αλλά πιο πολύ σεβασμός στον εαυτό σας ,στον κόπο σας και στο χρήμα σας.
Ευτυχώς υπάρχουν φωτεινά παραδείγματα στον χώρο που λάμπουν από μακριά (για τους έμπειρους).
Αχ ρε φιλε...........

Με εκανες να ξαναμπω εδω με το ποστ σου...................και πιστεψε με εχω πολυ καιρο να μπω....
Ποσο δικιο εχεις!! Και αν ημουν με την παλιοπαρεα του μπου να λεμε για ''τους αγαπουληδες''
Αγαπουληδες παντου...........στα μπου......στα μασαζ.......στις πραγματικα ανεξαρτητες(καλα εκει και αν χαλουσαν την αγορα) που ειχαμε καμια γκαβαντζα για τις δυσκολες ωρες και μετα αντε να κλεισεις ραντεβου.
Φιλε ημουν απο τους λιγους που εδω εγραφα για τα χαλια μας, να μας ζητανε 50αρικα για χαδακια εποχες 2015 που ημουν ακομα θεσσαλονικη!!

Λοιπον δεν θα σας κουρασω αλλο και συγνωμη για το ξαφνικο
Να δωσω χαιρετισματα σε ολους τους παλιους..................για τους νεους καλα μυαλα
Και ανεβαινω Θεσσαλονικη τον αλο μήνα για λιγες μερες για να παω και εγω Εβιτα και τα σχετικα υπολοιπα που ακομα εχω.........αλλα για χαρντ κορε καταστασεις και οχι χαδακια.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
710
Κριτικές
11
Like
3.272
Πόντοι
736
Ρε μάγκες ρώτησα και άλλη φορά αλλά μάλλον δεν καταλάβατε για ποια μιλάω. Έχει δοκιμάσει κανείς την κοπέλα και αν ναι τι εντυπώσεις έχει. Εγώ ήθελα να πάω αλλά δεν μπορούσα (για να προλάβω τους καλοπροαίρετους)
Ρε φίλε διαβάζετε τι έχει γραφτεί νωρίτερα ή θέλετε τη στιγμή που ρωτάτε κάτι να βρεθεί κάποιος να σας απαντήσει; Υπάρχουμε κι εμείς οι μαλάκες που πάμε δίνουμε λεφτά έχουμε χάσει και λεφτά εχουμέ φάει και κάποια ζογκ στη μάπα. Anyway μακριά. Είναι μία Γιουγκοσλάβα Σερβίδα δηλαδή Η οποία είναι πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα. Δέχεται στο Ανδρομέδα. Αν πας θα δεις ένα χοντρή γυναίκα και θα φύγεις
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
639
Like
1.912
Πόντοι
206
Ρε φίλε διαβάζετε τι έχει γραφτεί νωρίτερα ή θέλετε τη στιγμή που ρωτάτε κάτι να βρεθεί κάποιος να σας απαντήσει; Υπάρχουμε κι εμείς οι μαλάκες που πάμε δίνουμε λεφτά έχουμε χάσει και λεφτά εχουμέ φάει και κάποια ζογκ στη μάπα. Anyway μακριά. Είναι μία Γιουγκοσλάβα Σερβίδα δηλαδή Η οποία είναι πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα. Δέχεται στο Ανδρομέδα. Αν πας θα δεις ένα χοντρή γυναίκα και θα φύγεις
Επεσε η Γιουγκοσλαβια φιλαρακι.... Προς ενημερωση επεσε και η σοβιετικη ενωση...:buck2::buck2::buck2:
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
964
Like
2.326
Πόντοι
446
Ρε φίλε διαβάζετε τι έχει γραφτεί νωρίτερα ή θέλετε τη στιγμή που ρωτάτε κάτι να βρεθεί κάποιος να σας απαντήσει; Υπάρχουμε κι εμείς οι μαλάκες που πάμε δίνουμε λεφτά έχουμε χάσει και λεφτά εχουμέ φάει και κάποια ζογκ στη μάπα. Anyway μακριά. Είναι μία Γιουγκοσλάβα Σερβίδα δηλαδή Η οποία είναι πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα. Δέχεται στο Ανδρομέδα. Αν πας θα δεις ένα χοντρή γυναίκα και θα φύγεις
Ευχαριστώ, αν και διαβάζω γενικά τα ποστ και δεν περιμένω απαντήσει μόνο στα δικά μου αυτό μάλλον μου διέφυγε.
 

Clouzo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
320
Κριτικές
10
Like
1.893
Πόντοι
491
Ρε φίλε διαβάζετε τι έχει γραφτεί νωρίτερα ή θέλετε τη στιγμή που ρωτάτε κάτι να βρεθεί κάποιος να σας απαντήσει; Υπάρχουμε κι εμείς οι μαλάκες που πάμε δίνουμε λεφτά έχουμε χάσει και λεφτά εχουμέ φάει και κάποια ζογκ στη μάπα. Anyway μακριά. Είναι μία Γιουγκοσλάβα Σερβίδα δηλαδή Η οποία είναι πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα. Δέχεται στο Ανδρομέδα. Αν πας θα δεις ένα χοντρή γυναίκα και θα φύγεις
Δηλαδή αυτή τι περιμένει.Με ψεύτικο προφίλ και φωτογραφίες περιμένει να δουλέψει;
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
176
Like
700
Πόντοι
81
Συναντηση με Ιριδα που εχει και δικο της νημα τη Τριτη.
Πρωτο τεραστιο φαουλ! Ο οδηγος να τον πω, οτι ειναι τελος παντων, την αφηνει και τη μαζευει ακριβως εξω απ τη πορτα σου. Τωρα οκ ισως αυτο εγινε επειδη ηταν σε ξενοδοχειο το ραντεβου αλλα αν το ειχε κανει στο σπιτι μου θα τους πετουσα αυγα και τους δυο απ το μπαλκονι.
Δευτερο τεραστιο φαουλ. Εχουμε 2024 δεν ειμαστε στο 1980 που καπνιζε το 90% του πληθυσμου. Μυριζε απιστευτα πολυ τσιγαριλα και το μαλλι και στο στομα πραγμα εμμετικο για εμενα και φανταζομαι πολλους ακομα. Παντως διαλυμμα ειχε μαζι της το οποιο χρησιμοποιησε πριν αρχισουμε αλλα γιατι να μη το κανει πριν τη πρωτη εικονα μαζι μου δε καταλαβα ποτε..
Στην εμφανιση οτι εχει δειξει. Ειναι στα πρωτα σαραντα και φαινεται και στο προσωπο και ειδικα στο σωμα. Λεπτα ποδια, μικρος κωλος και δυσαναλογα μεγαλη κοιλια που στις φωτο δε φαινεται. Γενικα εφαγα μεγαλο στραβωμα που τη παρατησε ο αλλος στην εισοδο και απ τη τσιγαριλα οποτε ισως να μην ειμαι απολυτα αντικειμενικος.
Το προγραμμα της πολυ τιμιο, οτι λεει ακριβως και θεωρω μεγαλη μαλακια να μη πληρωσει καποιος το 20ρικο της πιπας γιατι ειναι το μονο που αξιζει. Τη κανει καλα χωρις μα μου κλπ στην αρχη προσπαθει κιολας καθως τον παιρνει να σου κανει κι ενα ψευτομασαζ. Ε στο 5λεπτο βαρεθηκα λιγο γιατι εγινε μονοτονο και τη ξεφτιλισα στο deep throat που δε το αρνηθηκε ουτε ειπε κουβεντα. Χυσιμο μεσα στο στομα επισης χωρις κουβεντα. Πηγε εκανε το διαλυμμα της και ηρθε για τον χρονο που απεμεινε με κατω του μετριου μασαζ.
Γενικα για οσους ενδιαφερονται νομιζω στη τιμη δεν αξιζει. Αν το ειχε στα μισα και παλι ΙΣΩΣ. Ειμαι και αρκετα νεοτερος της οποτε παιζει και αυτο το ρολο του. Νομιζω στην ηλικια που ειναι και με την σαραντα πλας εμφανιση που εχει θα ειχε πολυ καλυτερη καριερα αν προσπαθουσε να πουλησει τη πιπα που φαινεται οτι της αρεσει παρα το μασαζ και σαν εξτρα τη πιπα.
Για τα θετικα... Εκτιμω πολυ τη σιωπη και την ηρεμια και λογικα απο την εμπειρια της καθως φανταζομαι ειναι πολλα χρονια στο κουρμπετι ηξερε ποτε να το βουλωσει και να με αφησει να χαλαρωσω.
Στο δια ταυτα... 90 ευρω το ¨μασαζ¨+ 20 πιπα + 30 ξενοδοχειο.... το βλεπω και βαραω το κεφαλι μου στο τοιχο.... Για καποιον νεοτερο και πιο δραστηριο θα προτεινα να μεινει μακρια και να αναζητησει κατι αλλο. Ισως με μεγαλυτερους κυριους η χημεια ισως να ειναι καλυτερη
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
9
Like
4.063
Πόντοι
736
Συναντηση με Ιριδα που εχει και δικο της νημα τη Τριτη.
Πρωτο τεραστιο φαουλ! Ο οδηγος να τον πω, οτι ειναι τελος παντων, την αφηνει και τη μαζευει ακριβως εξω απ τη πορτα σου. Τωρα οκ ισως αυτο εγινε επειδη ηταν σε ξενοδοχειο το ραντεβου αλλα αν το ειχε κανει στο σπιτι μου θα τους πετουσα αυγα και τους δυο απ το μπαλκονι.
Δευτερο τεραστιο φαουλ. Εχουμε 2024 δεν ειμαστε στο 1980 που καπνιζε το 90% του πληθυσμου. Μυριζε απιστευτα πολυ τσιγαριλα και το μαλλι και στο στομα πραγμα εμμετικο για εμενα και φανταζομαι πολλους ακομα. Παντως διαλυμμα ειχε μαζι της το οποιο χρησιμοποιησε πριν αρχισουμε αλλα γιατι να μη το κανει πριν τη πρωτη εικονα μαζι μου δε καταλαβα ποτε..
Στην εμφανιση οτι εχει δειξει. Ειναι στα πρωτα σαραντα και φαινεται και στο προσωπο και ειδικα στο σωμα. Λεπτα ποδια, μικρος κωλος και δυσαναλογα μεγαλη κοιλια που στις φωτο δε φαινεται. Γενικα εφαγα μεγαλο στραβωμα που τη παρατησε ο αλλος στην εισοδο και απ τη τσιγαριλα οποτε ισως να μην ειμαι απολυτα αντικειμενικος.
Το προγραμμα της πολυ τιμιο, οτι λεει ακριβως και θεωρω μεγαλη μαλακια να μη πληρωσει καποιος το 20ρικο της πιπας γιατι ειναι το μονο που αξιζει. Τη κανει καλα χωρις μα μου κλπ στην αρχη προσπαθει κιολας καθως τον παιρνει να σου κανει κι ενα ψευτομασαζ. Ε στο 5λεπτο βαρεθηκα λιγο γιατι εγινε μονοτονο και τη ξεφτιλισα στο deep throat που δε το αρνηθηκε ουτε ειπε κουβεντα. Χυσιμο μεσα στο στομα επισης χωρις κουβεντα. Πηγε εκανε το διαλυμμα της και ηρθε για τον χρονο που απεμεινε με κατω του μετριου μασαζ.
Γενικα για οσους ενδιαφερονται νομιζω στη τιμη δεν αξιζει. Αν το ειχε στα μισα και παλι ΙΣΩΣ. Ειμαι και αρκετα νεοτερος της οποτε παιζει και αυτο το ρολο του. Νομιζω στην ηλικια που ειναι και με την σαραντα πλας εμφανιση που εχει θα ειχε πολυ καλυτερη καριερα αν προσπαθουσε να πουλησει τη πιπα που φαινεται οτι της αρεσει παρα το μασαζ και σαν εξτρα τη πιπα.
Για τα θετικα... Εκτιμω πολυ τη σιωπη και την ηρεμια και λογικα απο την εμπειρια της καθως φανταζομαι ειναι πολλα χρονια στο κουρμπετι ηξερε ποτε να το βουλωσει και να με αφησει να χαλαρωσω.
Στο δια ταυτα... 90 ευρω το ¨μασαζ¨+ 20 πιπα + 30 ξενοδοχειο.... το βλεπω και βαραω το κεφαλι μου στο τοιχο.... Για καποιον νεοτερο και πιο δραστηριο θα προτεινα να μεινει μακρια και να αναζητησει κατι αλλο. Ισως με μεγαλυτερους κυριους η χημεια ισως να ειναι καλυτερη
Ευχαριστουμε για την πληρέστατη αναφορά στο ραντεβού σου , πρεπει καποιος να θετει τις υπηρεσίες σε σωστες βασεις και οσο πραγματικά αξίζουν.
Ναι γλυκό μιλφακι και καλοδιατηρημενο η Ιριδα, ναι προσχαρη και προθυμη να σε ικανοποιήσει, αλλα δεν παυει τα 130ε για καλο μασαζ και happy ending να ειναι πολλά.
130= 1/3 ενος συμβατικού ενοικίου
130= 1 μηνιαιος λογαριασμος ρευματος στο περιπου.
130 = εβδομαδιαιο κοστος μιας οικογενειας στο σουπερμαρκετ.
Ας σοβαρευτουμε επιτελους!
Σε αντιστοιχη αναφορά στο νημα της , οι προθυμοι υπερασπιστες του παραλογου προσπαθησαν να μας πείσουν για το αντιθετο απο το αυτονόητο.
Δεν κανω καμιια προταση σε κανεναν για τιποτα, το πορτοφολι του το διαθετει ο καθεις κατα το δοκούν , αλλα μην προσπαθουν μερικοί να στριψουν νταλικα σε στενό , δεν στριβει οσο και προσπαθουν!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.312
Like
8.963
Πόντοι
2.356
Ευχαριστουμε για την πληρέστατη αναφορά στο ραντεβού σου , πρεπει καποιος να θετει τις υπηρεσίες σε σωστες βασεις και οσο πραγματικά αξίζουν.
Ναι γλυκό μιλφακι και καλοδιατηρημενο η Ιριδα, ναι προσχαρη και προθυμη να σε ικανοποιήσει, αλλα δεν παυει τα 130ε για καλο μασαζ και happy ending να ειναι πολλά.
130= 1/3 ενος συμβατικού ενοικίου
130= 1 μηνιαιος λογαριασμος ρευματος στο περιπου.
130 = εβδομαδιαιο κοστος μιας οικογενειας στο σουπερμαρκετ.
Ας σοβαρευτουμε επιτελους!
Σε αντιστοιχη αναφορά στο νημα της , οι προθυμοι υπερασπιστες του παραλογου προσπαθησαν να μας πείσουν για το αντιθετο απο το αυτονόητο.
Δεν κανω καμιια προταση σε κανεναν για τιποτα, το πορτοφολι του το διαθετει ο καθεις κατα το δοκούν , αλλα μην προσπαθουν μερικοί να στριψουν νταλικα σε στενό , δεν στριβει οσο και προσπαθουν!!!
Ετσι ακριβώς γιατί έχουμε ξεφύγει λες κ όλοι ξαφνικά παίρνουμε μισθό Γερμανίας κ βάλε
Αλλά καλά θα ήταν να το δουν κ οι αγαπουληδες στο νήμα της
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
176
Like
700
Πόντοι
81
Ετσι ακριβώς γιατί έχουμε ξεφύγει λες κ όλοι ξαφνικά παίρνουμε μισθό Γερμανίας κ βάλε
Αλλά καλά θα ήταν να το δουν κ οι αγαπουληδες στο νήμα της
Φιλε δε θα βαλω την κριτικη στο νημα της γιατι ειναι για τη δουλεια της και να το διαχειριζεται οπως θελει αυτη και ο καθε επαγκελματιας το δικο του. Οποιος ενδιαφερεται για κριτικες στο χωρο ας κανει το κοπο να διαβασει εδω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Konnn

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Φιλε δε θα βαλω την κριτικη στο νημα της γιατι ειναι για τη δουλεια της και να το διαχειριζεται οπως θελει αυτη και ο καθε επαγκελματιας το δικο του. Οποιος ενδιαφερεται για κριτικες στο χωρο ας κανει το κοπο να διαβασει εδω
Αδερφέ σορρυ που χώνομαι αλλά μ άρεσε η κριτική σου και πιστεύω ότι πρέπει να μπει στο νήμα. Χωρις να έχω εμπειρία με την κυρία, η εντύπωση που παίρνω από τις αναρτήσεις στο νήμα της, ειναι ότι δεν αντικατοπτρίζουν την σωστή εικόνα, ΕΙΔΙΚΑ όταν μιλάμε για πακέτο κοντά στα 130 ευρώ. Μια κριτική σαν και την δική σου,ανήκει στο νήμα, μπας και μερικοί αγαπούληδες συνετιστούν και σταματήσουν να κάνουν γλυκούλικα σχόλια με τη ελπίδα κάποιας «έκπτωσης»
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vlc

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
176
Like
700
Πόντοι
81
Αδερφέ σορρυ που χώνομαι αλλά μ άρεσε η κριτική σου και πιστεύω ότι πρέπει να μπει στο νήμα. Χωρις να έχω εμπειρία με την κυρία, η εντύπωση που παίρνω από τις αναρτήσεις στο νήμα της, ειναι ότι δεν αντικατοπτρίζουν την σωστή εικόνα, ΕΙΔΙΚΑ όταν μιλάμε για πακέτο κοντά στα 130 ευρώ. Μια κριτική σαν και την δική σου,ανήκει στο νήμα, μπας και μερικοί αγαπούληδες συνετιστούν και σταματήσουν να κάνουν γλυκούλικα σχόλια με τη ελπίδα κάποιας «έκπτωσης»
Δεν ειναι κοντα φιλε ειναι παραπανω. Εχουμε 90 το βασικο προγραμμα + 20 η πιπα + 30 το ξενοδοχειο (αν δεν εχεις διαθεσιμο δικο σου χωρο). Οποιος θελει να διαβασει κριτικη το κανει εδω. Τα νηματα των κοριτσιων ειναι για το promotion τους και καλα κανουν
 

Konnn

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Δεν ειναι κοντα φιλε ειναι παραπανω. Εχουμε 90 το βασικο προγραμμα + 20 η πιπα + 30 το ξενοδοχειο (αν δεν εχεις διαθεσιμο δικο σου χωρο). Οποιος θελει να διαβασει κριτικη το κανει εδω. Τα νηματα των κοριτσιων ειναι για το promotion τους και καλα κανουν
Σεβαστό και είναι υπέρ σου αυτό που λες σχετικά με τα κορίτσια και τα νήματα τους
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
88
Like
82
Πόντοι
0
Συναντηση με Ιριδα που εχει και δικο της νημα τη Τριτη.
Πρωτο τεραστιο φαουλ! Ο οδηγος να τον πω, οτι ειναι τελος παντων, την αφηνει και τη μαζευει ακριβως εξω απ τη πορτα σου. Τωρα οκ ισως αυτο εγινε επειδη ηταν σε ξενοδοχειο το ραντεβου αλλα αν το ειχε κανει στο σπιτι μου θα τους πετουσα αυγα και τους δυο απ το μπαλκονι.
Δευτερο τεραστιο φαουλ. Εχουμε 2024 δεν ειμαστε στο 1980 που καπνιζε το 90% του πληθυσμου. Μυριζε απιστευτα πολυ τσιγαριλα και το μαλλι και στο στομα πραγμα εμμετικο για εμενα και φανταζομαι πολλους ακομα. Παντως διαλυμμα ειχε μαζι της το οποιο χρησιμοποιησε πριν αρχισουμε αλλα γιατι να μη το κανει πριν τη πρωτη εικονα μαζι μου δε καταλαβα ποτε..
Στην εμφανιση οτι εχει δειξει. Ειναι στα πρωτα σαραντα και φαινεται και στο προσωπο και ειδικα στο σωμα. Λεπτα ποδια, μικρος κωλος και δυσαναλογα μεγαλη κοιλια που στις φωτο δε φαινεται. Γενικα εφαγα μεγαλο στραβωμα που τη παρατησε ο αλλος στην εισοδο και απ τη τσιγαριλα οποτε ισως να μην ειμαι απολυτα αντικειμενικος.
Το προγραμμα της πολυ τιμιο, οτι λεει ακριβως και θεωρω μεγαλη μαλακια να μη πληρωσει καποιος το 20ρικο της πιπας γιατι ειναι το μονο που αξιζει. Τη κανει καλα χωρις μα μου κλπ στην αρχη προσπαθει κιολας καθως τον παιρνει να σου κανει κι ενα ψευτομασαζ. Ε στο 5λεπτο βαρεθηκα λιγο γιατι εγινε μονοτονο και τη ξεφτιλισα στο deep throat που δε το αρνηθηκε ουτε ειπε κουβεντα. Χυσιμο μεσα στο στομα επισης χωρις κουβεντα. Πηγε εκανε το διαλυμμα της και ηρθε για τον χρονο που απεμεινε με κατω του μετριου μασαζ.
Γενικα για οσους ενδιαφερονται νομιζω στη τιμη δεν αξιζει. Αν το ειχε στα μισα και παλι ΙΣΩΣ. Ειμαι και αρκετα νεοτερος της οποτε παιζει και αυτο το ρολο του. Νομιζω στην ηλικια που ειναι και με την σαραντα πλας εμφανιση που εχει θα ειχε πολυ καλυτερη καριερα αν προσπαθουσε να πουλησει τη πιπα που φαινεται οτι της αρεσει παρα το μασαζ και σαν εξτρα τη πιπα.
Για τα θετικα... Εκτιμω πολυ τη σιωπη και την ηρεμια και λογικα απο την εμπειρια της καθως φανταζομαι ειναι πολλα χρονια στο κουρμπετι ηξερε ποτε να το βουλωσει και να με αφησει να χαλαρωσω.
Στο δια ταυτα... 90 ευρω το ¨μασαζ¨+ 20 πιπα + 30 ξενοδοχειο.... το βλεπω και βαραω το κεφαλι μου στο τοιχο.... Για καποιον νεοτερο και πιο δραστηριο θα προτεινα να μεινει μακρια και να αναζητησει κατι αλλο. Ισως με μεγαλυτερους κυριους η χημεια ισως να ειναι καλυτερη
Ωραίος φίλε αναλυτικοτατος όπως πρέπει κάθε μύστης να κάνει εδώ μέσα..
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
710
Κριτικές
11
Like
3.272
Πόντοι
736
Συναντηση με Ιριδα που εχει και δικο της νημα τη Τριτη.
Πρωτο τεραστιο φαουλ! Ο οδηγος να τον πω, οτι ειναι τελος παντων, την αφηνει και τη μαζευει ακριβως εξω απ τη πορτα σου. Τωρα οκ ισως αυτο εγινε επειδη ηταν σε ξενοδοχειο το ραντεβου αλλα αν το ειχε κανει στο σπιτι μου θα τους πετουσα αυγα και τους δυο απ το μπαλκονι.
Δευτερο τεραστιο φαουλ. Εχουμε 2024 δεν ειμαστε στο 1980 που καπνιζε το 90% του πληθυσμου. Μυριζε απιστευτα πολυ τσιγαριλα και το μαλλι και στο στομα πραγμα εμμετικο για εμενα και φανταζομαι πολλους ακομα. Παντως διαλυμμα ειχε μαζι της το οποιο χρησιμοποιησε πριν αρχισουμε αλλα γιατι να μη το κανει πριν τη πρωτη εικονα μαζι μου δε καταλαβα ποτε..
Στην εμφανιση οτι εχει δειξει. Ειναι στα πρωτα σαραντα και φαινεται και στο προσωπο και ειδικα στο σωμα. Λεπτα ποδια, μικρος κωλος και δυσαναλογα μεγαλη κοιλια που στις φωτο δε φαινεται. Γενικα εφαγα μεγαλο στραβωμα που τη παρατησε ο αλλος στην εισοδο και απ τη τσιγαριλα οποτε ισως να μην ειμαι απολυτα αντικειμενικος.
Το προγραμμα της πολυ τιμιο, οτι λεει ακριβως και θεωρω μεγαλη μαλακια να μη πληρωσει καποιος το 20ρικο της πιπας γιατι ειναι το μονο που αξιζει. Τη κανει καλα χωρις μα μου κλπ στην αρχη προσπαθει κιολας καθως τον παιρνει να σου κανει κι ενα ψευτομασαζ. Ε στο 5λεπτο βαρεθηκα λιγο γιατι εγινε μονοτονο και τη ξεφτιλισα στο deep throat που δε το αρνηθηκε ουτε ειπε κουβεντα. Χυσιμο μεσα στο στομα επισης χωρις κουβεντα. Πηγε εκανε το διαλυμμα της και ηρθε για τον χρονο που απεμεινε με κατω του μετριου μασαζ.
Γενικα για οσους ενδιαφερονται νομιζω στη τιμη δεν αξιζει. Αν το ειχε στα μισα και παλι ΙΣΩΣ. Ειμαι και αρκετα νεοτερος της οποτε παιζει και αυτο το ρολο του. Νομιζω στην ηλικια που ειναι και με την σαραντα πλας εμφανιση που εχει θα ειχε πολυ καλυτερη καριερα αν προσπαθουσε να πουλησει τη πιπα που φαινεται οτι της αρεσει παρα το μασαζ και σαν εξτρα τη πιπα.
Για τα θετικα... Εκτιμω πολυ τη σιωπη και την ηρεμια και λογικα απο την εμπειρια της καθως φανταζομαι ειναι πολλα χρονια στο κουρμπετι ηξερε ποτε να το βουλωσει και να με αφησει να χαλαρωσω.
Στο δια ταυτα... 90 ευρω το ¨μασαζ¨+ 20 πιπα + 30 ξενοδοχειο.... το βλεπω και βαραω το κεφαλι μου στο τοιχο.... Για καποιον νεοτερο και πιο δραστηριο θα προτεινα να μεινει μακρια και να αναζητησει κατι αλλο. Ισως με μεγαλυτερους κυριους η χημεια ισως να ειναι καλυτερη
Για το τσιγάρο ξέχασα να το γράψω όντως είναι τεράστιο φάουλ. Ο οδηγός που είπε ο φίλος είναι ο γκόμενος της
 

skordostiftis

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα Μύστες μου. Είμαι πολλά χρόνια στη σελίδα ,γύρω στα 35 χρονών, αλλά σαν guest και πρώτη φορά αποφάσισα να κάνω λογαριασμό γιατί ψάχνω ψάχνω άλλα δε βρίσκω την ακριβής βοήθεια που θέλω. Αυτό που ψάχνω για την ακρίβεια είναι μασατζίδικο για χαλάρωση μασαζάκι και εκτόνωση η και στοματικό ακόμα καλύτερα. Αλλά θέλω ωραία φασούλα επαγγελματίες. Δεν είμαι τόσο του χώρου αλλά αυτό πάντα ήθελα να το κάνω για να χαλαρώνω μερικές φορές το μήνα. Έψαξα και ειδα για το crystal τούμπα ακούγονται καλά πράγματα αλλά δε ξέρω για άλλα. Το θέμα είναι πως είμαι ψαρωμένος γιατί δεν το χω ξανακάνει. Και θα θελα να ρωτήσω τι ακριβώς κάνω; Βρίσκω τηλέφωνο απο γκουγκλ και κλεϊνω ραντεβού; Πως το ζητάω; Γιατί είδα πως κάνουν και κανονικά μασάζ. Τα ωράρια είναι και βραδινά ή μόνο μέχρι τις 10; Υπάρχει εχεμύθεια; Ευχαριστώ εκ των προταίρων. Κάθε βοήθεια δεκτή. Και καλώς σας βρήκα!
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
72
Like
44
Πόντοι
0
Περασμα απο ελεγανς με Νταρια. Ωραια Ρωσιδα με ενισχυμενο αλλα ωραιο στηθος. Μασαζ ανυπαρκτο αλλα το δευτερο μερος πολυ καλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom