Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
922
Κριτικές
16
Like
3.303
Πόντοι
4.355
Ίδιο μαγαζί είναι. Η ιδιοκτήτρια έχει δύο ονόματα Βάνα και Ανίτα. Όταν βαριέται το ένα χρησιμοποιεί το άλλο.

Yπάρχει κάνα προφιλ του μαγαζιου Βανα-Ανιτα σε ινστα ή φβ που να λένε το πρόγραμμα ποιες κοπέλες δουλεύουν καθε μερα?
 

driverthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
1.329
Πόντοι
201
IMG_5076.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Massage k sex περιοχη σαλονικα o e οποίος θελει με 20€ μ ειπε επικοινωνια με βιπερ
:vomit::vomit:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.010
Κριτικές
5
Like
12.110
Πόντοι
3.786
Ευχαριστώ, άρα να υποθέσω μασαζίδικα με κανονική συνεύρεση και να πληρώσεις αδρά δεν υπάρχουν από ότι κατάλαβα υποθέτω??
(μόνο καμιά μαλακία να σου τραβήξουν ή το πολύ κάνα τσιμπούκι)
Υπάρχουν αλλά η ποιότητα των μασέζ είναι χαμηλότερη.Διάβασε πάντως την επόμενη σελίδα.Body Free, Golden Spa, Dames και Zesi Spa παρέχουν το πλήρες πακέτο υπηρεσιών που ζητάς.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
212
Like
749
Πόντοι
81
Το βρισιμο που το ειδες το οτι σου λεω οτι ειπες μαλακια δε σε βριζω αλλα επειδη εβρισες θα σε βρισω τωρα φαντασου βρε σκουπιδι 4 μπαναρισματα εφαγες και εχεις αλλαξει 4 ψευδονυμα και απο τη μαλακια στον εγκεφαλο σου ποσες κοπελες εκαψες που εγραφες το τι ακριβως εκαναν στο δωματιο μαζι σου και μας το παιζεις και εμπειρος σκατα εμπειρος εισαι μπαγλαμα ε μπαγλαμα
Ακου μαλακαρχιδο Velociraptoras του πληκρολογιου .....Κρυφοπουστα δεν ηθελα να χαλασω την ροη του νηματοs αλλα με προκαλειs ...... Να σε ρωτησω ?σε φαγουριζει ακομα ο κωλο σου ε ε ε ?Εσυ δεν εισαι που σε αλλο "timing" πολυ παλιοτερα ..........σε αλλο θρεντ ..... για θυμισου τι ελεγεs ? Θα σου φρεσκαρω την μνημη σου εγω λοιπον ......Ελεγεs πωs γενικα βαριεσε στα massage kαι για να τελειωσειs στην χειρομαλαξη ....βαζειs την κορασιδα να σου βαζει σφηνα στον κωλο ......Παλιομπινε εσυ τα ελεγεs .....Α'ι'ντε βγαλε πρωτα την σφηνα που εχειs βαλει στον κωλο σου Τρυπιε .......και μετα πιασε το πληκτρολογιο "Θρασυδειλε παλιοπουστα TEΛΙΩΣΑΜΕ -ΤΕΛΟΣ .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.215
Κριτικές
35
Like
4.572
Πόντοι
2.046
Ακου μαλακαρχιδο Velociraptoras του πληκρολογιου .....Κρυφοπουστα δεν ηθελα να χαλασω την ροη του νηματοs αλλα με προκαλειs ...... Να σε ρωτησω ?σε φαγουριζει ακομα ο κωλο σου ε ε ε ?Εσυ δεν εισαι που σε αλλο "timing" πολυ παλιοτερα ..........σε αλλο θρεντ ..... για θυμισου τι ελεγεs ? Θα σου φρεσκαρω την μνημη σου εγω λοιπον ......Ελεγεs πωs γενικα βαριεσε στα massage kαι για να τελειωσειs στην χειρομαλαξη ....βαζειs την κορασιδα να σου βαζει σφηνα στον κωλο ......Παλιομπινε εσυ τα ελεγεs .....Α'ι'ντε βγαλε πρωτα την σφηνα που εχειs βαλει στον κωλο σου Τρυπιε .......και μετα πιασε το πληκτρολογιο "Θρασυδειλε παλιοπουστα TEΛΙΩΣΑΜΕ -ΤΕΛΟΣ .
Εγω βρε καραγκιοζακο παω ελαχιστα εως καθολου στα μασαζ γι αυτο ακριβως το λογο γιατι δεν εχει κοκο οποτε απιθανο να εγραψα κατι τετοιο κι εκει δειχνεις ποσο μαλακας εισαι και γιατι εχεις φαει ban 3 φορες
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
131
Like
347
Πόντοι
21
Υπάρχουν αλλά η ποιότητα των μασέζ είναι χαμηλότερη.Διάβασε πάντως την επόμενη σελίδα.Body Free, Golden Spa, Dames και Zesi Spa παρέχουν το πλήρες πακέτο υπηρεσιών που ζητάς.
Και η Εβιτα νομίζω έχει αυτό το πακέτο
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
436
Κριτικές
7
Like
1.747
Πόντοι
481

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
Καλησπέρα, σκέφτομαι να πάω πρώτη φορά σε μασατζιδικο. Ποια μασατζιδικα προσφέρουν στάνταρ σεξ; Τι έχετε γενικά να προτείνεται; Έχω μια προτίμηση στα μεγάλα βυζια.
Απλώς οι πιο έμπειροι δώστε μου όσες παραπάνω πληροφορίες γίνεται για τρόπο επικοινωνίας κλπ γιατί όπως είπα είναι η πρώτη μου φορά
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.390
Πόντοι
201
Καλησπέρα, σκέφτομαι να πάω πρώτη φορά σε μασατζιδικο. Ποια μασατζιδικα προσφέρουν στάνταρ σεξ; Τι έχετε γενικά να προτείνεται; Έχω μια προτίμηση στα μεγάλα βυζια.
Απλώς οι πιο έμπειροι δώστε μου όσες παραπάνω πληροφορίες γίνεται για τρόπο επικοινωνίας κλπ γιατί όπως είπα είναι η πρώτη μου φορά
Μη πας αδερφέ. Καλύτερα ψάρεμα
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.390
Πόντοι
201
Μαλιστα δηλαδη οτι κανει μια με σενα πχ να σου δωσει κωλο το κανει και με τους υπολοιπους αυτο μας λες τωρα?
Όχι φίλε λογικά έτσι θα μου τον δώσει τον κωλο. Και λογικά θα με γουστάρει. Ίσως με πληρώσει κι ολας για να μου κάτσει.
 

aiord

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, σκέφτομαι να πάω πρώτη φορά σε μασατζιδικο. Ποια μασατζιδικα προσφέρουν στάνταρ σεξ; Τι έχετε γενικά να προτείνεται; Έχω μια προτίμηση στα μεγάλα βυζια.
Απλώς οι πιο έμπειροι δώστε μου όσες παραπάνω πληροφορίες γίνεται για τρόπο επικοινωνίας κλπ γιατί όπως είπα είναι η πρώτη μου φορά
Λίγο πιο πάνω αυτό μόλις ανέφερα και γράφτηκε
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
138
Like
70
Πόντοι
1
Υπάρχουν αλλά η ποιότητα των μασέζ είναι χαμηλότερη.Διάβασε πάντως την επόμενη σελίδα.Body Free, Golden Spa, Dames και Zesi Spa παρέχουν το πλήρες πακέτο υπηρεσιών που ζητάς.
Κάνει full pack το golden? Έχω χρόνια να πάω..κι αν ναι κάνει full pack η Ξένια?
 

Scaniolas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα. Καινούργιος στο forum και ξανά στο άθλημα εδώ και 2 μήνες μετά από εποχή 2004-5 απέναντι από Αγίας Σοφίας στο κέντρο για όσους θυμούνται. Βάνα σπα, παρκάρω το μηχανάκι και βλέπω συνάδερφο χτυπάει το κουδούνι. Λες να αφήσω 2 λεπτά μη μπούμε και οι 2 σαν γαμπροί. Ανοίγει τη πόρτα ένα πιτσιρίκι,η Τατιάνα. Στο γραφείο ο θηλυκός Σουκλακος με τατουάζ και μια ακόμα στην ίδια κυβικά. Με ρωτάει ποια θέλω, λέω το μικρό. Ευτυχώς ο συνάδερφος είχε πάει προς νερού του και την πρόλαβα. 19 χρόνων, πολύ το ναζί σε υπερβολικό βαθμό, ωραίο 2αρι στήθος, το γλείφεις κιόλας, μασάζ δεν έδωσα σημασία, χειρονακτική εργασία καλή με πολύ σάλιο και στον ρυθμό που ήθελα εγώ 7/10
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom