Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (10 μέλη και 43 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.035
Like
312
Πόντοι
36
Λοιπόν αγαπητέ… Το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές ότι είναι μεγάλη μαλακία να γράφουμε για το κάτι παραπάνω που κάνουμε με μία κοπέλα γιατί αυτό μπορεί να είναι υπηρεσία μόνο για εμάς και μαγκιά μας και μπράβο μας. Εδώ μέσα γράφουμε μόνο για τις στάνταρ παρεχόμενες υπηρεσίες των κοριτσιών. Αν είσαι όμορφος ή έχεις μεγάλη πούτσα και μια επαγγελματίας κάνει κάτι παραπάνω μαζί σου πρέπει να το εκτιμήσεις και να μην καθίσεις να το γράψει εδώ μέσα γιατί μετά όλοι θα πηγαίνουν και θα ζητάνε από τη συγκεκριμένη κοπέλα τις ίδιες υπηρεσίες οι οποίες ήταν μόνο για σένα Χάρη στα προσόντα σου Και δεύτερον θα της δημιουργήσεις πρόβλημα με το μαγαζί που δουλεύει. Αυτά τα περί ελευθερίας του λόγου είναι εκ του περισσού.
Ολοι μας εχουμε παρει κατι παραπανω ακομα και σε πετσεταδικα αυστηρα αλλα δε βγαινουμε να τα λεμε δεξια αριστερα. Δυστυχως καποιοι δε καταλαβαινουν
 

MarasGod

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
15
Like
20
Πόντοι
0
IMG_9177.png
ξέρουμε τίποτα ;
 

kostasg44

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα παλικάρια της παρέας . Τώρα τελευταία βλέπω στα σοσιαλ ότι το massagio χρίζει βελτιώσεις στο προσωπικό του με καινούριες προσθηκες. Ξέρουμε τίποτα? Είναι καινούριο υλικό ή άνεργες του λουξ
Εγώ πήγα μια φορά πριν 1 μήνα και δούλευε μια που δούλευε και στο crystal ξανθιά δεν θυμάμαι όνομα και δυο άλλες κοπέλες επέλεξα μια από της άλλες δυο και δεν με γύρισε καν για δεύτερη γύρα φραπέ μου είπε αυτό ήταν τελείωσε ο χρόνος μας με πετσέτα και όλας
 

kostasg44

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καινούριος στο σάιτ (και στην φάση)σκέφτομαι να πάω πρώτη φορά για μασάζ στο studiobody free, μήπως ξέρουμε τιμή για full body και body to body και ποια κορίτσια αξίζουν ;

Και να ρωτησω αν θέλει κάποιος και καλαμάκι που πιστεύεται αξίζει ;
Βάνα στην Σταύρουπολη
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
35
Like
4.566
Πόντοι
2.046
Τι χαρακτηρισμοs ειναι αυτοs ...? kαι ποιοs oριζει τουs κανονεs εδω? Οτι θελει θα γραφει ο καθεναs.......σκεπτομενοs kαι οχι υβριστικα η Ελευθερια λογου υπαρχει -και ειδικα του ανεπισημου γραπτου λογου -που περιγραφει εδω στο "'ΜΠΟΥ''με τον τροπο που ξερει εμπειρικα και ιδιοχειρα ο καθεναs συναθλητηs απο την ιδιωτικη του εμπειρια στον χωρο. Ετσι καθε φορα που επισκεπτεται εναs απο εμαs ενα ιδρυμα και επισυναπτει ενα ραντεβου με μια οποιαδηποτε κορασιδα περιγραφει γραπτωs την εμπειρια του οπωs την εχει ζησει εκεινοs ....Ομωs καλωs η kακωs .......μερικεs φορεs απο οτι εχει αποδειχθει ''οι λεπτομερειεs'' του καθενοs εδω μεσα ΔΕΝ λειτουργουν συνοπτικα ωs βοηθειμα oπωs θα επρεπε αλλα.......ωs κειμενο κατακριτεο απο μερικουs εδω μεσα που με το επικριτικο τουs υφος...... αμαβρωνουν την εμπειρια του καθενοs.......για τη φήμη κάποιαs kορασιδαs .....με λαθοs τροπο που αλειωνει στη τελικη την σημασια και την υπαρξη του νηματοs ''MΠOY''
Τυπε πραγματικα μυαλο μηδεν δεν εχεις καταλαβει καν γιατι στο λεει και τη εννοει και πετας τη μαλακια σου
 

ARIS einai re

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Έχω κάνει με 2 κοπέλες εκεί !Αλεξάνδρα και Βέτα !καλές και οι 2 !έχουν γραφτεί κριτικές και για τις 2!
Αυτές τις έχω πάρει και γω συνάδελφε, έχω κάνει και σχόλιο. Για καμιά άλλη υπάρχει τίποτα;
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
280
Like
1.098
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά, επειδή και εγώ νέος στη φάση, διάβασα αρκετά μηνύματα πιο πίσω, και δεν έβγαλα πολύ άκρη ακριβώς, ψάχνω μία που να μην είναι χοντρή και όχι πάνω από 35 με 40 να μην είναι μεγάλη δηλαδή και να βλέπετε σίγουρα, με μεγάλο στήθος, ξέρετε αν κάποιο από αυτά τα μασαζίδικα έχει καμιά τέτοια κοπέλα, να πάω θέλω για μασάζ+σεξ, κάποια καλή πρόταση?
ευχαριστώ
Krystal, Μπέλλα ή Άρτεμις.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
211
Like
749
Πόντοι
81
Τυπε πραγματικα μυαλο μηδεν δεν εχεις καταλαβει καν γιατι στο λεει και τη εννοει και πετας τη μαλακια σου
Kαι με κρινειs ....kαι με βριζειs .Akoυ λοιπον βρε Ακαματη Velociraptoras Μαλακ@ρχιδο του ανωνυμου διαδικτιου ......Ειπα να σχολιασω ομορφα χωριs βρισιεs και με απλα επιχειρηματα την αποψη μου για το πωs μπορει να εκφραστει καποιοs εδω μεσα στο νημα ΜΠΟΥ την εμπειρια του σε οποιαδηποτε χρονικη στιγμη και να παραθεσει με λεπτομεριεs η OXI .....το πωs περασε με οποιαδηποτε κοραδιδα σε οποιοδηποτε ιδρημα ......Αμεσωs βγηκατε να σχολειασετε εσειs οι γνωστοι αγνωστοι οπωs γινεται καθε φορα κανονταs τουs ειδικουs ......"το τι πρεπει και το τι δεν πρεπει" να λεγεται βαζονταs με την δικια σαs λογικη τα μετρα και τα σταθμα που εσειs οριζετε . Ακου λοιπον ειμαι στον χωρο πανω απο τρειs δεκαετιεs και στην σελιδα ΜΠΟΥ ειμαι απο το 2009 και ειναι το τεταρτο ΝΙΚ ΝΑΜΕ μου .......Μαθε ακομα οτι εδω και καιρο χρονια τωρα πηγαινω σε μαγαζια που δινουν μονο Μπριζολα kαι συναναστρεφομε ερωτικα με εκποτεs κορασιδεs που εχουν ιδιωτευσει ....γιαυτο οταν ειναι να κανειs μια κριτικη προσεξε που και σε ποιον θα την κανειs ....... Y.Γ Με αυτο που κανετε ολοι εσειs οι σχετικοι αυτοπροσδιοριζεται την κοινονικοτητα ωs μασαζο-εισπρακτορεs με οριο χρηματικο τα 50 ευρο ........με τετοια ιδιοφυη μιαλα που διακατεχεται δεν θα περασετε ποτε καλα ......και καλα κανουν οι κορασιδεs και σαs εκμεταλευονται....... Καντε λοιπον γνωστο στο κοσμο που δεν ξερει οτι ολα τα ιδρυματα εντοs και εκτοs των τοιχων ......προσφερουν υπηρεσιεs ΜΑSSAGE εμπορικεs με φθηνα και ακριβα προιοντα και χρηματιζονται αναλογωs αφου οι περισσοτερεs κορασιδεs ειναι κρυφεs βιζιτεs των 150-200 euro. Αναρωτηθειτε λοιπον τι διαφορα εχουν τα ιδρηματα τηs Aθηναs και γιατι προσφερουν φουλ υπηρεσιεs με τα ιδια χρηματα .....Aντε γεια και χαιρετησματα στο νημα Τελοs .
 
Τελευταία τροποποίηση:

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
211
Like
749
Πόντοι
81
Ολοι μας εχουμε παρει κατι παραπανω ακομα και σε πετσεταδικα αυστηρα αλλα δε βγαινουμε να τα λεμε δεξια αριστερα. Δυστυχως καποιοι δε καταλαβαινουν
Eνταξει AB66 αποψη σου ειναι ......οκ μεχρι εκει ομωs .
 
Τελευταία τροποποίηση:

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
211
Like
749
Πόντοι
81
Ολοι μας εχουμε παρει κατι παραπανω ακομα και σε πετσεταδικα αυστηρα αλλα δε βγαινουμε να τα λεμε δεξια αριστερα. Δυστυχως καποιοι δε καταλαβαινουν
ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ......AB66 για αυτο επειδη ποτε δεν θα τα πειτε ........δεν θα παρετε ποτε τιs yπηρεσιεs των Αθηναικων Ιδρυματων Μαssage....και θα ανοικετε σε αυτουs που λιγα δινουν και λιγα παιρνουν
 
Τελευταία τροποποίηση:

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.055
Κριτικές
10
Like
5.386
Πόντοι
5.495
και στην σελιδα ΜΠΟΥ ειμαι απο το 2009 και ειναι το τεταρτο ΝΙΚ ΝΑΜΕ μου .......
Δεν θα κρίνω όλα τα άλλα που έγραψες, με πολλά εκ των οποίων συμφωνώ.
Αυτό γιατί μας το γράφεις?
Και γιατί να αλλάξεις 4 νικ?
Που στάνταρ το 1 ήταν αυτό που μας έγραψες μλκς του τύπου σούπερ 3 καβαλάρης και κάτι βλακείες σπάρινγκ κτλ.
Δηλαδή εμείς που είμαστε από πιο πριν και με το ίδιο νικ είμαστε μλκς?
Οι άλλοι που μπήκαν πιο μετά?
Κατά τα άλλα, εγώ συμφωνώ πιο πολύ με σένα, παρά με τους άλλους.
 

ARIS einai re

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ, αυτές είναι σε συγκεκριμένο και οι 3 ή σε διαφορετικά, είναι εύκολο να μου πεις τα μασαζίδικα?
Συνάδελφε το Κρίσταλ είναι το ίδρυμα, το ελαιοτριβείο. Η Μπέλα και η Άρτεμις είναι με τα μεγάλα στητά , σκληρά μαστάρια. Η Άρτεμις ξετσουτσουνεψε τελευταία γιατί δεν έχει ούτε χρόνο ακόμα στο κουρμπετι. Η Ολίβια δεν συστήνεται γιατί τα δικά της μαστάρια είναι νερουλά. Άσε που βγάζει μια ξινίλα που μάλλον έχει να κάνει με τις επιλογές των πελατών. Έρχεται δηλαδή σε δεύτερη και τρίτη μοίρα. Ίσως και γι'αυτό να μετατέθηκε σε θέση τσατσάς - τηλεφωνήτριας για να μπορεί ντεμεκ να προσφέρει αλλά και εκεί μάλλον διώχνει τον κόσμο. Αν πας δώσε ένα feed back από την συνάντηση. Αν και για μένα τα μόνα ελαιοτριβεία που αξίζουν είναι το elegance και το body free γιατί εκεί στο γλείφουν και εναποθέτεις τα παιδιά σου στο στόμα τους τουλάχιστον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom