Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (16 μέλη και 45 επισκέπτες)

Μακεδνος

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
687
Πόντοι
81
Πέρασμα στο κρυσταλ (πρώτη φορά σε τέτοιου είδους μαγαζί) με Νεφέλη. Σχετικά καλό μασάζ, ωραίο κορμί κοντά στα γούστα μου. Άφησε γλυψιμο στα βυζάκια της χουφτωματα και γενικά ευγενική και καλό σοσιαλ. Η αλήθεια το περίμενα χειρότερο σαν εμπειρία αλλά ήταν καλή. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω σύντομα μιας και προτιμώ τα εσκορτς.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πρέπει να είναι η Ραφαέλα αν δεν κάνω λάθος που ήταν crystal το ίδιο στορυ είχαν βάλει και εκεί πριν κάνα μήνα. Για εμένα δεν αξίζει κοντή και εμφανισιακά όχι κάτι ιδιαίτερο παρόλο που δεν έχω κάνει πρόγραμμα μαζί της. Αν κ εδώ φαίνεται πιο εντυπωσιακή από κοντά μου φάνηκε καχεκτική κ δεν την προτίμησα.
Δεν νομίζω. Η Ραφαέλα έχει άλλο σωματότυπο και εξάλλου παραμένει crystal. Την είχανε σε stories με ένα πράσινο φόρεμα.
Μπορεί να κάνω κ λάθος, αλλά δεν νομίζω...
 

Stefanospaokiel

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2018
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά έκλεισα για nuru Αγίου Δημητρίου μιας και δεν έχω κάνει ποτέ ελπίζω να αξίζει...μου είπαμε στο βαιμπερ ότι σεξ και εκτόνωση δεν έχει...
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
154
Like
404
Πόντοι
21
καλησπέρα παιδιά έκλεισα για nuru Αγίου Δημητρίου μιας και δεν έχω κάνει ποτέ ελπίζω να αξίζει...μου είπαμε στο βαιμπερ ότι σεξ και εκτόνωση δεν έχει...
Σεξ δεν έχει όντως!
Είναι πολύ καλή εμπειρία όμως!
Χαλάρωσε να το απολαύσεις και πίστεψέ με θα σου αρέσει.
Προσωπικά μου αρέσουν:
α) τα δυο τελειώματα που σου κάνει η κοπέλα και
β) το ντουζ που ακολουθεί μετά.
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
καλησπέρα παιδιά έκλεισα για nuru Αγίου Δημητρίου μιας και δεν έχω κάνει ποτέ ελπίζω να αξίζει...μου είπαμε στο βαιμπερ ότι σεξ και εκτόνωση δεν έχει...
Για τον πουτσο είναι πεταμένα 100 ευρώ
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
154
Like
404
Πόντοι
21
Αλλος λεει εμπειρια ειναι κ αλλος για τον πουτσο...

Α βγαλε ακρη ...:confused:
Ξέρεις ότι ο καλύτερος τρόπος για να βγάλεις άκρη είναι να επισκεφθείς! Σωστά; Όλα όσα γράφουμε εδώ άλλωστε υποκειμενικά είναι.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
5
Like
12.847
Πόντοι
3.786
Αλλος λεει εμπειρια ειναι κ αλλος για τον πουτσο...

Α βγαλε ακρη ...:confused:
Καλή εμπειρία είναι.Από το να πας για πολλοστή φορά για ένα ακόμα μασάζ με εκτόνωση,καλύτερα να δώσεις τα διπλά και να κάνεις nuru.Δε χρειάζεται να πηγαίνεις ξανά και ξανά,γιατί όντως είναι υπερτιμημένο στα 100.Απλά πες της να το κάνει αργά και αισθησιακά,αν δε σου αρέσει το γρήγορο τέμπο
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280

papasto

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
22
Πόντοι
0
ΕΤΟΣ 2024-Ελλάδα Νοοτροπία Μπουρδέλο: Οι περισσότερες στα Μασατζίδικα Θεσσ. πέρνουν και βύζιτες εκτός Μασάζ ακόμα και σε 70αριδες. Τα πέρνουν από νέους(φτωχοί στην Ελλάδα) για το τίποτα και γλεντάνε ηλικιωμένους δήθεν επιχειρηματίες που τους πληρώνουμε τα κλεμμένα δάνεια, στη κρίση που αυτοί φέρανε, θέλουν φρέσκια πιτσιρίκα για δήθεν συνοδεία.....
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
154
Like
404
Πόντοι
21
ΕΤΟΣ 2024-Ελλάδα Νοοτροπία Μπουρδέλο: Οι περισσότερες στα Μασατζίδικα Θεσσ. πέρνουν και βύζιτες εκτός Μασάζ ακόμα και σε 70αριδες. Τα πέρνουν από νέους(φτωχοί στην Ελλάδα) για το τίποτα και γλεντάνε ηλικιωμένους δήθεν επιχειρηματίες που τους πληρώνουμε τα κλεμμένα δάνεια, στη κρίση που αυτοί φέρανε, θέλουν φρέσκια πιτσιρίκα για δήθεν συνοδεία.....
Είδες κάτι με τα μάτια σου φίλε;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
184
Like
184
Πόντοι
1
καλημέρα ποια αξίξει;;
 

Συνημμένα

  • IMG_0247.jpeg
    IMG_0247.jpeg
    601,4 KB · Εμφανίσεις: 63

Kan Kan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Πριν μερικές μέρες στο instagram με έκανε αίτημα φιλίας μία σελίδα με το όνομα μασάζ τάντρα θεσσαλονίκη στην επικοινωνία που είχα μαζί της είναι μία 36χρονη από τη λέει με έστειλε μία φωτογραφία μία ξανθιά με αρκετά κιλά στην οποία μου πρόσφερε μασάζ σε δικό μου χώρο είσαι ξενοδοχείο 50€. Με εκτόνωση μία ώρα μασάζ και είχε λέει και έξτρα υπηρεσίας τη ρώτησα για τις υπηρεσίες που πρόσφερε και με είπε αυταρχικό ποδολαγνία ς και αφέντρα τη ρώτησα για τις τιμές η κοπέλα δεν ξέρει να γράφει ελληνικά δεν ξέρει τι της γίνεται από θέμα γλώσσας μάλλον είναι από άλλη χώρα από ότι κατάλαβα από κάποιες φωτογραφίες που με έστειλε ότι μάλλον ρουμανία πρέπει να είναι μου ζητούσε τελικά χωρίς να κάνω σεξ μόνο να μου προσφέρει εμένα αυταρχικό με δονητή σε ξενοδοχείο πληρωμένο από μένα 150€. Τη λέω δεν πας καλά με 150€ πάω και γ**** 2 χέρια δεν θα τα χαλαλήσω για να με γ******* το νου σας μπορεί κάποια από σας να την έχετε ήδη κάνει φίλοι μπορεί να σας κάνει αίτημα σε κάποιους άλλους από ό,τι κατάλαβα αυτή η ψάχνει μέσα από το instagram που σελίδες οι οποίες είναι από μασταντζίδικα γιατί είχε κοινή σελίδα το body free. Τελικά αφού την αρνήθηκα για 150€ αυταρχικό χωρίς φουλ για μία ώρα με διέγραψε και με μπλόκαρε και για αυτό το λόγο κιόλας δεν σας επισυνάπτω και τη σελίδα με φωτογραφία γιατί πλέον δεν μπορώ να τη βρω μάλλον η κυρία είναι κάποιο κοράκι από ψάχνει κορόιδα για να συμπληρώσει το εισόδημά της. Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία ή την έχει δοκιμάσει και μπορεί να μας πει τίνος πρόκειται το συγκεκριμένο φρούτο ας καταθέσει την εμπειρία
Πήγα έγο!!Πόλη καλή κοπέλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom