Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (10 μέλη και 43 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
5
Like
12.849
Πόντοι
3.786
ποια στούντιο είναι τα καλύτερα αυτή τη στιγμή; Ακόμα κι αν δεν είναι nuru ή body to body
Από προσωπική εμπειρία δεν γνωρίζω,αλλά βλέπω ότι είναι πιο δημοφιλές το Crystal στη Μοναστηρίου,Βαρδάρη.Διάβασε τα σχόλια για να δεις ποιες είναι οι καλύτερες "θεραπεύτριες",γιατί παίζει τον μεγαλύτερο ρόλο
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
37
Like
5.881
Πόντοι
7.195
ΩραΊος φιλε μου. Μακάρι να ήταν έτσι όλες οι περιγραφές.
Προσπαθώ, πάντα, για το καλύτερο. Όλοι, ε΄δώ μέσα, είμαστε για τον ίδιο σκοπό: Ζητούμε, ψάχνουμε μία όσο το δυνατόν, αντικειμενική και αξιόπιστη ενημέρωση για να "προστατεύσουμε" τους εαυτούς μας από "φόλες" και ατυχή ραντεβού, που κοστίζουν στη τσέπη μας!...Και αυτό, τουλάχιστον από μεριάς μου, θα συνεχίσω να το κάνω...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
37
Like
5.881
Πόντοι
7.195
Είναι εξίσου μέτριος χώρος όπως στην Αγίων Πάντων που δεν είχε καν μασαζοκρεβατο,ντεμέκ μασατζίδικο δηλαδή;Το Golden Spa από ότι φαίνεται στις φωτό έχει μασαζοκρέβατο,jacuzzi και θερμαινόμενη πολυθρόνα
Έτσι ακριβώς. Πολύ μέτριος χώρος που παραπέμπει σε ένα απλό διαμέρισμα. Καμία σχέση το Golden Spa με το Zesi Spa. Το Golden Spa είναι πολυτελείας...
 

greg2024

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα το τηλ της Κατερίνας από Αρετσού μπορεί να μου στείλει κάποιος?
 

greg2024

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά το τηλ της Κατερίνας από Αρετσού μπορεί να μου στείλει κάποιος?
 

Alexis58

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
28
Like
98
Πόντοι
0
Πέρασμα για δεύτερη φορά από το Κρίσταλ εφόσον πρώτη ευχαριστημένος με Άρτεμις που είχα περάσει . Πέρασμα μέσα στην εβδομάδα λοιπόν με Μπελλα ( επιτέλους την πέτυχα ελεύθερη) κάτι παραπάνω από όμορφη βέβαια χωρίς τα ρούχα είχε λίγα περίσσια κιλακια αλλά βυζί τούμπανο και κωλαρα. Πρώτο μέρος καλό ήθελε να με ευχαριστήσει ευδιάθετη, δεύτερο μέρος η τύπισσα φαίνεται ότι έχει εμπειρία ξέρει να σε καυλώνει. Τίμια συναλλαγή.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Καλησπέρα παιδιά το τηλ της Κατερίνας από Αρετσού μπορεί να μου στείλει κάποιος?
Ξανά ρώτα άλλη μια... Που έκανες λογαριασμό χθες μόνο και μόνο να ρωτήσεις την μλκια σου...
 

greg2024

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ξανά ρώτα άλλη μια... Που έκανες λογαριασμό χθες μόνο και μόνο να ρωτήσεις την μλκια σου...
Επειδή ακριβώς έκανα λογαρσασμο χθες δεν ήξερα πως ανεβαίνουν τα μηνύματα και γι αυτό έφυγε 3 φορές το μήνυμα
 

miltosssss

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα. θέλω να ρωτήσω γενικά τι παίζει με τιμές σε τετοια μαγαζιά. ένα μασάζ δλδ και μια εκτονώσω ποσο θα εβγενε? και ελπιζοντας καμια πιπα. να δω αν αξίζει τα λευτα
 

pappap

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Θεωρείται ότι μπορείς να το κολλήσεις και από τουαλέτα, οπότε και ο γυναικολόγος και ο ουρολόγος που πήγαμε προσπάθησαν να μην κάνουν συζήτηση για σεξουαλικώς μεταδιδόμενο. Επίσης , μπορεί να το έχεις και να μην έχει σύμπτωματα, οπότε σε ένα άγχος μια πίεση μπορεί να εμφανιστεί τότε. Όλα αυτά κράτησαν ήρεμα τα νερά . Πολύ πιθανό βέβαια από μέσα της να πιστεύει ότι την απάτησα, δεν ξέρω.
Συνήθως από ακαποτες πιπες.. Δε νομίζω να κόλλησες από πετσέτα μετά το μπάνιο ή από φραπέ..
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Ραφαέλα και Ναταλία από Κρύσταλ, γνωρίζει κανείς τι λένε από εμφάνιση;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ραφαέλα και Ναταλία από Κρύσταλ, γνωρίζει κανείς τι λένε από εμφάνιση;
Ραφαελα καστανή, μικρούλα, γλυκουλα, καλή εκτονωσουλα, ωραίο σώμα.
Ναταλία καινούργια;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Κάποια πιο αναλυτική περιγραφή για τον νέο χώρο του massagio έχουμε;
Καλά, το ότι ήταν παράρτημα του luxury το ξέραμε, αφού ακόμα και ίδια μουσική είχανε.
Επίσης, αυτή στην φώτο ειναι κάποια καινούργια ή η Άννυ;
Ευχαριστώ!
Screenshot_20231226-220532.png
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Κάποια πιο αναλυτική περιγραφή για τον νέο χώρο του massagio έχουμε;
Καλά, το ότι ήταν παράρτημα του luxury το ξέραμε, αφού ακόμα και ίδια μουσική είχανε.
Επίσης, αυτή στην φώτο ειναι κάποια καινούργια ή η Άννυ;
Ευχαριστώ!
Screenshot_20231226-220532.png
Για τον πούτσο όλα τα μαγαζιά ....και όλες οι λαδοκορες...εκεί στο Κρυσταλ άμα με ακούτε και με διαβάζετε ...είστε για το ανάθεμα ομαδικώς ...ξεφτιλες μόνο να παίρνουν το 50ρικο ξέρουν
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Για τον πούτσο όλα τα μαγαζιά ....και όλες οι λαδοκορες...εκεί στο Κρυσταλ άμα με ακούτε και με διαβάζετε ...είστε για το ανάθεμα ομαδικώς ...ξεφτιλες μόνο να παίρνουν το 50ρικο ξέρουν
Αδερφέ οκ, αλλά εγώ άλλο πράγμα ρώτησα και εσύ απαντας παραθέτοντας το ερώτημά μου.
Ποιος σε πείραξε, τι σου έκανε...
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Κάποια πιο αναλυτική περιγραφή για τον νέο χώρο του massagio έχουμε;
Καλά, το ότι ήταν παράρτημα του luxury το ξέραμε, αφού ακόμα και ίδια μουσική είχανε.
Επίσης, αυτή στην φώτο ειναι κάποια καινούργια ή η Άννυ;
Ευχαριστώ!
Screenshot_20231226-220532.png
Πρέπει να είναι η Ραφαέλα αν δεν κάνω λάθος που ήταν crystal το ίδιο στορυ είχαν βάλει και εκεί πριν κάνα μήνα. Για εμένα δεν αξίζει κοντή και εμφανισιακά όχι κάτι ιδιαίτερο παρόλο που δεν έχω κάνει πρόγραμμα μαζί της. Αν κ εδώ φαίνεται πιο εντυπωσιακή από κοντά μου φάνηκε καχεκτική κ δεν την προτίμησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom