Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (16 μέλη και 51 επισκέπτες)

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
173
Like
686
Πόντοι
81
Kαλά ρε μάστορα αντικειμενικά δεν της είπε και κάτι. Μην υπερβάλλουμε...
Η υπερβολη που εντοπιζεται ακριβως..? Σε καθε σελιδα υπαρχουν παραπονα για το ιδιο προσωπικο ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ και για τις πεσμενες υπηρεσιες. Επισης, ποσο καλυτερα ειναι στην Αθηνα οι υπηρεσιες και η συμπεριφορα του προσωπικου και η απαντηση στο ενδιαφερον μιας κοπελας που θελει απο Αθηνα να ερθει Θεσσαλονικη και να παρεχει τις ιδιες υπηρεσιες που παρεχει στην Αθηνα ειναι υποδειξεις, παρατηρησεις και ατακες τυπου ¨αμα εχεις αρχιδια μην ερχεσαι¨.
Οποτε εξηγησε μου σε παρακαλω λιγακι που εντοπιζεις την υπερβολη σε αυτο που ειπα, θα το εκτιμησω αν εχεις δικιο και θα απολογηθω κιολας.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Το λαθος ξεκιναει απο το οτι γραφουν οι εκαστοτε κοπελες εδω μεσα..οποιος θελει να σας βρει θα σας βρει κοριτσια μεσω αγγελιων..κι αλλη εγραφε περσυ και σταματησε..μονο μαρμαγκα θα βρεις εδω μεσα..χωρια το οτι πρεπει να πεις οτι κανεις πιρουετες για να πεισεις τους "πελατες"..αφου βλεπεις δεν..
1.5 εκατ εχει η θεσνικη..και 10 20 που γραφουν εδω μεσα..
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.630
Like
19.815
Το λαθος ξεκιναει απο το οτι γραφουν οι εκαστοτε κοπελες εδω μεσα..οποιος θελει να σας βρει θα σας βρει κοριτσια μεσω αγγελιων..κι αλλη εγραφε περσυ και σταματησε..μονο μαρμαγκα θα βρεις εδω μεσα..χωρια το οτι πρεπει να πεις οτι κανεις πιρουετες για να πεισεις τους "πελατες"..αφου βλεπεις δεν..
1.5 εκατ εχει η θεσνικη..και 10 20 που γραφουν εδω μεσα..
για αυτό δεν είναι το φόρουμ για προβολή? πώς να ξέρει κάποιος ποτέ θα ξεκινήσω από την Αθήνα να έρθω αν δεν ενημερώσω και εδώ!?
Εγώ καμία διάθεση έχω για ίντριγκα ούτε να πιάσουμε κουβεντούλα και με τον καθένα που μπορεί να έχει χαμηλό επίπεδο και να μου κάνει υποδείξεις .. απευθύνομαι σε άτομα που Απλώς θέλουν να γνωρίζουν ότι θα είμαι εκεί και μπορεί να μην έχουν άλλον τρόπο ενημέρωσης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
για αυτό δεν είναι το φόρουμ για προβολή? πώς να ξέρει κάποιος ποτέ εδώ θα ξεκινήσω από την Αθήνα να έρθω αν δεν ενημερώσω και εδώ!?
Εγώ καμία διάθεση έχω για ίντριγκα ούτε να πιάσουμε κουβεντούλα και με τον καθένα που μπορεί να έχει χαμηλό επίπεδο και να μου κάνει υποδείξεις .. απευθύνομαι σε άτομα που Απλώς θέλουν να γνωρίζουν ότι θα είμαι εκεί και μπορεί να μην έχουν άλλον τρόπο ενημέρωσης.
Χωρις να θελω να σε προσβαλλω, το μηνυμα πηγαινε γενικα..τωρα αν νομιζεις εσυ οτι πρεπει να το πεις εδω μεσα εμενα δεν μου πεφτει λογος..
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
36
Like
352
Πόντοι
20
Η υπερβολη που εντοπιζεται ακριβως..? Σε καθε σελιδα υπαρχουν παραπονα για το ιδιο προσωπικο ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ και για τις πεσμενες υπηρεσιες. Επισης, ποσο καλυτερα ειναι στην Αθηνα οι υπηρεσιες και η συμπεριφορα του προσωπικου και η απαντηση στο ενδιαφερον μιας κοπελας που θελει απο Αθηνα να ερθει Θεσσαλονικη και να παρεχει τις ιδιες υπηρεσιες που παρεχει στην Αθηνα ειναι υποδειξεις, παρατηρησεις και ατακες τυπου ¨αμα εχεις αρχιδια μην ερχεσαι¨.
Οποτε εξηγησε μου σε παρακαλω λιγακι που εντοπιζεις την υπερβολη σε αυτο που ειπα, θα το εκτιμησω αν εχεις δικιο και θα απολογηθω κιολας.
Nαι στο συγκεκριμένο μήνυμα έχεις δικιο δεν ήταν σωστός ο τρόπος που μίλησε αλλά αντίστοιχα και το ''καθήστε καλα μην ακυρώσω το ταξίδι'' ακούστηκε κάπως..
Αν εξαιρέσεις όμως αυτό, δεν της είπε κατι τρομερό πριν ούτε την έκραξε. Της είπε να φέρει και καμια φίλη της μαζί πράγμα που έχει κάθε δικαίωμα να το γράψει όπως αντιστοιχα και η Στεφανία έχει κάθε δικαίωμα να μην το κάνει.
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
173
Like
686
Πόντοι
81
Nαι στο συγκεκριμένο μήνυμα έχεις δικιο δεν ήταν σωστός ο τρόπος που μίλησε αλλά αντίστοιχα και το ''καθήστε καλα μην ακυρώσω το ταξίδι'' ακούστηκε κάπως..
Αν εξαιρέσεις όμως αυτό, δεν της είπε κατι τρομερό πριν ούτε την έκραξε. Της είπε να φέρει και καμια φίλη της μαζί πράγμα που έχει κάθε δικαίωμα να το γράψει όπως αντιστοιχα και η Στεφανία έχει κάθε δικαίωμα να μην το κάνει.
Δεν απαντησα για την Στεφανια αλλα για τις μου φαγαν το μπιφτεκι μου συμπεριφορες..!
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.630
Like
19.815
Nαι στο συγκεκριμένο μήνυμα έχεις δικιο δεν ήταν σωστός ο τρόπος που μίλησε αλλά αντίστοιχα και το ''καθήστε καλα μην ακυρώσω το ταξίδι'' ακούστηκε κάπως..
Αν εξαιρέσεις όμως αυτό, δεν της είπε κατι τρομερό πριν ούτε την έκραξε. Της είπε να φέρει και καμια φίλη της μαζί πράγμα που έχει κάθε δικαίωμα να το γράψει όπως αντιστοιχα και η Στεφανία έχει κάθε δικαίωμα να μην το κάνει.
Εντάξει είχε μία δόση τολμηρού χιούμορ. . ζητώ συγγνώμη αν δεν έγινε ξεκάθαρα αντιληπτό .
Δεν θα μπορούσα να ακυρώσω γιατί έχω μάθει να είμαι συνεπής όταν αποφασίζω κάτι και σταθερή σε αυτό δεν το ακύρωσα ούτε όταν υπήρχαν οι χειρότερες προοπτικές και αναφέρομαι για το διάστημα του Μαρτίου που είχα προγραμματίσει το τρίτο ταξίδι εκεί πέντε μέρες μετά τ δυστύχημα στα Τέμπη.. Και βρήκα μία Θεσσαλονίκη παγωμένη που δεν έιχε διάθεση και ψυχολογία για τίποτα δεν υπήρχε και λογικό.
Παρόλα αυτά είπα Δεν πειράζει Θα απολαύσω τη βόλτα στ Θεσσαλονίκη ,με το ίδιο σκεπτικό λοιπόν κλείνω κάθε ταξίδι.
Σίγουρα το να μου μιλάει κάποιος με χυδαίο τρόπο δεν υπάρχει λόγος ούτε έχουμε να διαφωνήσουμε σε κάτι από πλευράς μου το θέμα θεωρείται λήξαν ας μην το συνεχίσουμε άλλο.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Δεν υπάρχουν λάθη και σωστά.. 10 φορές σε προηγούμενα ποστ είπαμε να βγουν εκτός οι μασαζοκορες..(όχι μόνο η συγκεκριμένη) όμως δεν το βλέπει καν.. όχι να το ακούσει! Αυτό κατά τη γνώμη μου για να έχει επαφή με τους πελάτες της δεν την ενδιαφέρει αν οι περισσότεροι από εμάς τουλάχιστον(από όσο ξέρω) θελουμε να μην βρίσκεται εδώ άλλος εκτός των μασαζολαγνων αρσενικών..(πράγμα που δεν γίνεται για αυτό κ μιλάω συνεχώς «γαλλικά»)! Επίσης.. πάλι κατά τη γνώμη μου, όταν ένας επαγγελματίας έχει τα οικονομικά αποτελέσματα που θέλει στο χώρο του δεν κάνει γεωγραφικές απόδρασης με έξτρα έξοδα.. Στεφάνια μου καλά κανεις κ έρχεσαι .. μόνη.. καλά κάνω κ ζητάω να φέρεις και άλλη μαζι(μην φέρεις) .. δεν μπορείς να απειλείς ότι δεν θα έρθεις όμως.. εμένα δεν με ενδιαφέρει γιατί δεν πρόκειται να έρθω, έχω έρθει μια φορά.. καλά ήταν αλλά όχι για επανάληψη! Άλλοι θέλουν να έρθουν κ θα έρθουν.. κάνε ένα νήμα να μιλάτε εκει και ενημέρωσε τους κατά την επίσκεψη να ησυχάσουμε!
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.630
Like
19.815
Θα πρέπει να κάνετε υπομονή ή Γιατί δεν πατάτε αγνόηση? εσεις οι 2 που τόσο πολύ ενοχλείστε Αν μπορείτε να ανοίξετε καινούργιο νημα γιατί εμένα δεν με αφήνει το σύστημα καθώς έχω το στανταρ θρεντ στην Αθήνα και είναι περιστασιακή η επίσκεψή μου εκεί οπότε δεν έχει νόημα για τ forum υποτίθεται να ανοίξω ένα καινούργιο ολόκληρο νημα.
Δεν το γνώριζα πάντως ότι απαγορεύεται κάποια να ενημερώνει για την παρουσία της στην πόλη αυτή..καινούργιο αυτό!
Δεν έχω αντίρρηση Λοιπόν Όποιος μπορεί να βοηθήσει και να ανοίξει ένα καινούργιο να δημοσιεύω μόνο εκεί αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν είναι εφικτό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
26
Like
3.475
Πόντοι
1.436
Καλή Κυριακή …………
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.174
Πόντοι
201
Θα πρέπει να κάνετε υπομονή ή Γιατί δεν πατάτε αγνόηση? εσεις οι 2 που τόσο πολύ ενοχλείστε Αν μπορείτε να ανοίξετε καινούργιο νημα γιατί εμένα δεν με αφήνει το σύστημα καθώς έχω το στανταρ θρεντ στην Αθήνα και είναι περιστασιακή η επίσκεψή μου εκεί οπότε δεν έχει νόημα για τ forum υποτίθεται να ανοίξω ένα καινούργιο ολόκληρο νημα.
Δεν το γνώριζα πάντως ότι απαγορεύεται κάποια να ενημερώνει για την παρουσία της στην πόλη αυτή..καινούργιο αυτό!
Δεν έχω αντίρρηση Λοιπόν Όποιος μπορεί να βοηθήσει και να ανοίξει ένα καινούργιο να δημοσιεύω μόνο εκεί αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν είναι εφικτό.
Γνώμη μου να συνεχίσεις να ενημερώνεις με την ευπρέπεια που σε διακρίνει και να μην μπαίνεις σε συζητήσεις όταν κάποιος σχολιάζει κάτι που θεωρείς (και μπορεί να είναι ή να μην είναι) κακοπροαίρετο.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
553
Πόντοι
81
Ρε παιδιά αυτό το μπαζακι η Αντζελίνα που χάθηκε;; Τελικά τα πήρε τα ρέστα από το φίλο που της ακούμπησε το γατάκι; Πως δε του κάνε κ μήνυση….
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
186
Like
434
Πόντοι
21
Θα πρέπει να κάνετε υπομονή ή Γιατί δεν πατάτε αγνόηση? εσεις οι 2 που τόσο πολύ ενοχλείστε Αν μπορείτε να ανοίξετε καινούργιο νημα γιατί εμένα δεν με αφήνει το σύστημα καθώς έχω το στανταρ θρεντ στην Αθήνα και είναι περιστασιακή η επίσκεψή μου εκεί οπότε δεν έχει νόημα για τ forum υποτίθεται να ανοίξω ένα καινούργιο ολόκληρο νημα.
Δεν το γνώριζα πάντως ότι απαγορεύεται κάποια να ενημερώνει για την παρουσία της στην πόλη αυτή..καινούργιο αυτό!
Δεν έχω αντίρρηση Λοιπόν Όποιος μπορεί να βοηθήσει και να ανοίξει ένα καινούργιο να δημοσιεύω μόνο εκεί αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν είναι εφικτό.
Για εμάς που ενδιαφερόμαστε και είμαστε και κοντά στην Νεάπολη πως θα μάθουμε πληροφορίες;
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Σήμερα φιλαράκι μου δέχθηκε επίθεση από μασατζου που έχει δικό της χώρο στην Τριανδρία,με όνομα Ρένα ,γνωρίζει κανείς ποια είναι αυτή; πήγε να κλείσει ραντεβού και επειδή δεν βόλευε η ημερομηνία της είπε να το δούνε άλλη μέρα,και άρχισε να τον απειλεί και να ρίχνει κατάρες....
Από εμφάνιση μου την περιέγραψε αδύνατη(ανορεξικια) κοντή με κοντό αγορέ ξανθό μαλλί...
Ρε παιδιά αυτό το μπαζακι η Αντζελίνα που χάθηκε;; Τελικά τα πήρε τα ρέστα από το φίλο που της ακούμπησε το γατάκι; Πως δε του κάνε κ μήνυση….
Η Αντζελίνα έγραψε μια χαζομαριτσα να περνάει η ώρα και συνεχίζει ακάθεκτη στο Λουξουρι της Μοναστηριού να μοιράζει με το στανιό (βλέπεις το χρήμα είναι γλυκό) τα ξινα και αγέλαστα χάδια της (ο θεός να το κάνει μασάζ) σε ανυποψίαστους περαστικούς των λαδομαγαζων....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
553
Πόντοι
81
Σήμερα φιλαράκι μου δέχθηκε επίθεση από μασατζου που έχει δικό της χώρο στην Τριανδρία,με όνομα Ρένα ,γνωρίζει κανείς ποια είναι αυτή; πήγε να κλείσει ραντεβού και επειδή δεν βόλευε η ημερομηνία της είπε να το δούνε άλλη μέρα,και άρχισε να τον απειλεί και να ρίχνει κατάρες....
Από εμφάνιση μου την περιέγραψε αδύνατη(ανορεξικια) κοντή με κοντό αγορέ ξανθό μαλλί...

Η Αντζελίνα έγραψε μια χαζομαριτσα να περνάει η ώρα και συνεχίζει ακάθεκτη στο Λουξουρι της Μοναστηριού να μοιράζει με το στανιό (βλέπεις το χρήμα είναι γλυκό) τα ξινα και αγέλαστα χάδια της (ο θεός να το κάνει μασάζ) σε ανυποψίαστους περαστικούς των λαδομαγαζων....
Αυτή κάνει τη δουλειά της… κ εμεις τη δίκη μας… μακριά από τη ξινομουρα κοντόχοντρη Αντζελίνα… στο luxury κάνει μόνο για να καθαρίζει σκάλες…
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Αυτή κάνει τη δουλειά της… κ εμεις τη δίκη μας… μακριά από τη ξινομουρα κοντόχοντρη Αντζελίνα… στο luxury κάνει μόνο για να καθαρίζει σκάλες…
Δεν υιοθετώ την άποψη σου ούτε τους χαρακτηρισμούς,αν και έχει αδυνατίσει το κορίτσι,αυτό της το αναγνωρίζω ,το μόνο αρνητικο στην εμφάνιση η απουσία στήθους
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Σήμερα φιλαράκι μου δέχθηκε επίθεση από μασατζου που έχει δικό της χώρο στην Τριανδρία,με όνομα Ρένα ,γνωρίζει κανείς ποια είναι αυτή; πήγε να κλείσει ραντεβού και επειδή δεν βόλευε η ημερομηνία της είπε να το δούνε άλλη μέρα,και άρχισε να τον απειλεί και να ρίχνει κατάρες....
Από εμφάνιση μου την περιέγραψε αδύνατη(ανορεξικια) κοντή με κοντό αγορέ ξανθό μαλλί...

Η Αντζελίνα έγραψε μια χαζομαριτσα να περνάει η ώρα και συνεχίζει ακάθεκτη στο Λουξουρι της Μοναστηριού να μοιράζει με το στανιό (βλέπεις το χρήμα είναι γλυκό) τα ξινα και αγέλαστα χάδια της (ο θεός να το κάνει μασάζ) σε ανυποψίαστους περαστικούς των λαδομαγαζων....
Μάλλον την Ρένα Ρένου εννοείς, εμφάνιση κάτω του μετρίου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom